WASZE PYTANIA [bez komentarzy]

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn lut 22, 2010 5:35 pm

SIMON NH pisze:1) Jak nazywać się będzie nowy Hutnik? Pełna nazwa.
Bo rozumiem że NOWY Hutnik 2010 to nazwa "robocza"


Nowy Hutnik 2010 to nazwa Stowarzyszenia nie nazwa jeszcze klubu.

SIMON NH pisze:2) Czy planowane jest stowarzyszenie,organizacja jakie kiedyś miała np Cracovia "Klub Stu"?


Odp powyzej. U nas będzie to jednak bardziej Hutnik "niezliczona liczba fanatyków"

SIMON NH pisze:3) Co z tradycjami KS Hutnik np 3 miejsce w lidze, europejskie puchary piłkarzy, sukcesy siatkarzy itd czy będą one "przypisane" nowemu klubowi..Nie wiem czy właściwie zadałem pytanie ale mam nadzieję,że wiesz o co mi chodzi...


Prawnie nie ma możliwości, aby takowa historia przeszła na nowy klub. Powtarzam jednak PRAWNIE- w sercach to będzie nasze 3 miejsce w lidze.


SIMON NH pisze:4) Co jeśli miasto da zaporową cenę za dzierżawę stadionu,obiektu?Czy jest jakaś inna alternatywa?


Ten problem na razie nie istnieje w kontekście gry w V lidze.

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn lut 22, 2010 5:40 pm

KoKoNH pisze:Czy są prowadzone rozmowy z SPMT?
Ogólnie to zbytnio nie siedzę w tym temacie, ale czy SPMT ma podpisaną jakąś umowę z Hutnik SSA?

Nowy Hutnik ma bazować na wychowankach, ale czy juniorzy nie podlegają pod SSA Hutnik?


Chwilowo jeszcze podlegają, ale jak wiecie SSA także nie przedłużyła umów ze sztabem szkoleniowym juniorów.

Generalnie rozmowy na linii NOWY Hutnik 2010 <> SPMTS są toczone i jednocześnie tok myślenia jest na tej linii zbieżny.
Ostatnio zmieniony wt lut 23, 2010 10:31 pm przez lucero, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt lut 23, 2010 12:02 pm

Co w przypadku jeśli jakimś cudem Hutnik SSA wystawi na jesieni drużynę w piątej, bądź niższej lidze :?:
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » wt lut 23, 2010 1:05 pm

Jak wygląda sprawa barw klubowych i herbu Nowego Hutnika ? Czy nie będzie przeciwwskazań co do używania biało-błękitno-niebieskich barw skoro formalnie jeszcze istnieje SSA ?

Awatar użytkownika
NOWY_HUTNIK_2010
Site Admin
Posty: 321
Rejestracja: pn lut 15, 2010 11:37 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: NOWY_HUTNIK_2010 » wt lut 23, 2010 1:44 pm

Aldaris pisze:Co w przypadku jeśli jakimś cudem Hutnik SSA wystawi na jesieni drużynę w piątej, bądź niższej lidze :?:

Nie przewidujemy takiej możliwości.

Raven pisze:Jak wygląda sprawa barw klubowych i herbu Nowego Hutnika ? Czy nie będzie przeciwwskazań co do używania biało-błękitno-niebieskich barw skoro formalnie jeszcze istnieje SSA ?


Nie jesteśmy zainteresowani używaniem herbu SSA.
Używanie barw biało - błękitno - niebieskich nie podlega zastrzeżeniu.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt lut 23, 2010 2:27 pm

Jeśli chodzi i herb, jedną z możliwości moim zdaniem jest wykorzystanie starego herbu klubowego z odpowiednia modyfikacją, nie wiem jednak czy SSA nie jest jego spadkobiercą po KS, niemniej jednak żaden z herbów nie jest zastrzeżony w UP RP, jedynym który był jest ten ze zdjęcia poniżej, ale ochrona już minęła.

Obrazek

Pozdrawiam
Marcin
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » wt lut 23, 2010 4:07 pm

Czy odnosnie obchodow 60lecia planowany jest mecz Z udziałem Kibiców Hutnika ?

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt lut 23, 2010 8:04 pm

czy NH2010 skupiać się będzie wyłącznie na sprawach organizacyjno-sportowych? czy takze kibicowskich..? rozumiem że, by wogole kibicowac trzeba miec komu ale czy planowane sa np jakies dzialania majace na celu urzymanie w swiadomosciach nowohucian, glownie mlodych, marki kibicowskiej jaka jest Hutnik. chodzi mi glownie o najbliższe półrocze gdzie jak wiadomo sytuacja pod tym kątem jest katastroficzna - wszyscy graja w Hucie (WC i Wanda) tylko nie Hutnik. Rozumiem ze czesc fanatykow wrecz oslepia swiatelko w tunelu jakim jest NH2010 (sam do nich naleze) ale dla takiego przecietnego malolata z hutniczego osiedla sytuacja jest przygnebiajaca i smutna chocby z tego wzgledu ze nie zdaje sobie moze z prawy z tego, jaki to bonus miec WŁASNY klub a poprostu by chcial sobie isc z ziomkami na mecz co mu nie bedzie niestety dane. co zrobic zeby taki Wojtuś rocznik 95 z Kacprem urodzonym w 96 razem z nami z utesknieniem na start Nowego Naszego Hutnika.

druga sprawa. wpisujac na farta w wyszukiwarce nh2010.pl wyskakuje mi strona z kreska. to jakis fortel?:)

Awatar użytkownika
NOWY_HUTNIK_2010
Site Admin
Posty: 321
Rejestracja: pn lut 15, 2010 11:37 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: NOWY_HUTNIK_2010 » wt lut 23, 2010 9:03 pm

vitoss pisze:Czy odnosnie obchodow 60lecia planowany jest mecz Z udziałem Kibiców Hutnika ?


1) Na pewno byłby to atrakcyjny punkt programu. Nie wykluczamy takiej możliwości. Pamiętamy jednak o problemach ze skompletowaniem składu na mecz z Sheffield.


dUfio pisze:czy NH2010 skupiać się będzie wyłącznie na sprawach organizacyjno-sportowych? czy takze kibicowskich..?

druga sprawa. wpisujac na farta w wyszukiwarce nh2010.pl wyskakuje mi strona z kreska. to jakis fortel?:)


1) To NH2010 jest sprawą STRICTE kibicowską. Jakie inne sprawy masz na myśli ?

2) To nie fortel a chwilowe wykorzystanie nowej domeny. BARDZO niedługo po wpisaniu nh2010.pl zobaczymy coś zupełnie innego. (po wpisaniu adresu z kreską też).

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt lut 23, 2010 9:21 pm

staram sie rozroznic dzialania na rzecz:

-zebrania druzyny pilkarskiej godnej reprezentowac nasze barwy, zapewnienia jej odpowiednich srodkow finansowych, warunkow to trenowania i rozgrywania meczy, opieke medyczna, sprzet, rozwoj, kolejne awanse sportowe

i

-budowania potegi kibicowskiej Hutnika w ramach szeroko pojetego ultra na poczatek chocby wlasnie:

dzialania majace na celu urzymanie w swiadomosciach nowohucian, glownie mlodych, marki kibicowskiej jaka jest Hutnik. chodzi mi glownie o najbliższe półrocze gdzie jak wiadomo sytuacja pod tym kątem jest katastroficzna - wszyscy graja w Hucie (WC i Wanda) tylko nie Hutni


mam nadzieje ze juz rozumiecie ocb, jesli nie to bede sie musial "przespac" z proba ubrania w slowa tego co mam na mysli;)

Awatar użytkownika
NOWY_HUTNIK_2010
Site Admin
Posty: 321
Rejestracja: pn lut 15, 2010 11:37 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: NOWY_HUTNIK_2010 » śr lut 24, 2010 8:38 am

- Stowarzyszenie nie planuje wchodzić w kompetencje grupy GT'02
- W okresie poprzedzającym start Nowego Hutnika w rozgrywkach zaplanowano pewne wydarzenia, które należy wiązać z podtrzymaniem tożsamości kibiców Hutnika, o czym pisano na tym Forum (spotkanie kibiców z inicjatorami idei Nowy Hutnik 2010, organizacja obchodów 60 lecia Hutnika, limitowana edycja koszulek - cegiełek).

Jeżeli powyższe odpowiedzi nie wyczerpują tematu proszę o PW (lub inną formę kontaktu) do użytkownika metal - w ten sposób ustalicie jaki zakres działań masz na myśli nie robiąc tego na Forum.

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » śr lut 24, 2010 9:08 pm

jak nowe Stowarzyszenie bedzie podchodzic do pilkarzy z przeszloscia korupcyjna? czy jest miejsce dla np. Marcina P. w druzynie? Czy bedzie jakis zapis w kontraktach o karach za wyrok skazujacy za korupcje w sporcie?
nh2010.pl

Awatar użytkownika
NOWY_HUTNIK_2010
Site Admin
Posty: 321
Rejestracja: pn lut 15, 2010 11:37 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: NOWY_HUTNIK_2010 » śr lut 24, 2010 9:18 pm

pawelhks pisze:jak nowe Stowarzyszenie bedzie podchodzic do pilkarzy z przeszloscia korupcyjna? czy jest miejsce dla np. Marcina P. w druzynie? Czy bedzie jakis zapis w kontraktach o karach za wyrok skazujacy za korupcje w sporcie?


Oczywiście wykluczamy możliwość współpracy zarówno ze skompromitowanymi piłkarzami jak i trenerami czy działaczami.

Jeżeli przepisy prawa pozwolą na to (tu pole do popisu dla prawników) - wprowadzimy do umów/kontraktów zapisy pozwalające na dochodzenie zwrotu wynagrodzeń w wypadku skazania prawomocnym wyrokiem za korupcję.

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » ndz lut 28, 2010 7:09 pm

Co jeśli SSA wystawi drużynę na jesień do 5 ligi? Co na to Nowy Hutnik 2010 i co na MZPN?
TRE75NHKS

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » pn mar 01, 2010 9:28 am

Czy nowy Hutnik to tylko druzyna seniorska czy to tez szkolka pilkarska dla mlodych ??
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"