Hutnik Kraków w mediach - dyskusja

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

pavel
Posty: 117
Rejestracja: czw sie 26, 2010 9:03 pm
Lokalizacja: Teatralne

Hutnik Kraków w mediach - dyskusja

Postautor: pavel » wt kwie 25, 2023 5:25 pm


JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: NOWY Hutnik 2010 W MEDIACH [bez komentarzy]

Postautor: JOK_NH » wt kwie 25, 2023 8:03 pm

Aż ciężko nie skomentować całego tego gównianego artykułu. Tylko czekałem, jak z tej wypoiwedzi właśnie zrobią aferę w swoim stylu pismaki, jeszcze te zdjęcia z racami, nie do wiary. I jeszcze w cudzysłowie o tej domniemanej jednej aferze, dno dna.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: NOWY Hutnik 2010 W MEDIACH [bez komentarzy]

Postautor: MISIEK72 » wt kwie 25, 2023 8:26 pm

Tak samo jak Jakubas powinien unikać udzielania wywiadów by się nie kompromitować z każdym następnym ( choć widać chyba parcie na szkło jest by było więcej i głośniej) to ten pierwszy wywiad ze Sztuczkowskim można by chyba mówiąc delikatnie określić jako mało fortunny .

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: NOWY Hutnik 2010 W MEDIACH [bez komentarzy]

Postautor: JOK_NH » wt kwie 25, 2023 11:20 pm

MISIEK72 pisze:Tak samo jak Jakubas powinien unikać udzielania wywiadów by się nie kompromitować z każdym następnym ( choć widać chyba parcie na szkło jest by było więcej i głośniej) to ten pierwszy wywiad ze Sztuczkowskim można by chyba mówiąc delikatnie określić jako mało fortunny .


Dla mnie jedynym winnym jest tu autor tego artykułu, który cytuje słowa, które nie padły.
Śmialiśmy sięz Angoli, a oni dawno już wiedzili, że dziennikarskie kurwy to przyczynek, nie skutek. Skutek masz potem na stadionach w wykonaniu psów, które skoro jest taki artykuł, to mają społeczne przyzwolenie i całej masy idiotów idących za tym, bo widzieli coś w mediach.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: NOWY Hutnik 2010 W MEDIACH [bez komentarzy]

Postautor: MISIEK72 » wt kwie 25, 2023 11:43 pm

No nie wiem. Gównoburza się już rozlała. Miga wydawał mi się normalnym ale jak widać pozory mylą. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie sytuacji gdy ktoś zamieszcza wywiad bez autoryzacji w sytuacji gdy mogę mieć każdego prawnika jakiego zechcę.
Odbior średni no bo na zdrowy chłopski rozum zaraz wychodzimy a jeszcze praktycznie nie weszliśmy..
W 1 lidze jak nie w każdej to w co drugiej kolejce kibicowski klasyk z całą otoczką okolomeczową....

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: NOWY Hutnik 2010 W MEDIACH [bez komentarzy]

Postautor: PITROL » wt kwie 25, 2023 11:52 pm

Przepraszam bo nic takiego nie powiedział. To po prostu część zdania wyrwana z kontekstu przez medialne prostytutki aby zrobić głośny tytuł artykułu i zyskać na klikalności. To się tak stale powtarza że aż się dziwie że ktoś się tym jeszcze przejmuje. Nawet na tym forum jeden nasz kibic zacytował pół napisanego przeze mnie zdania i na tej podstawie wysnuł wniosek że w głębi duszy jestem anarchistą. Trochę lodu na głowę i nie przejmować się nieprzychylnymi nam artykułami w prasie, tym bardziej że im lepiej nam będzie szło w piłce tym więcej takich będzie. W końcu WC wolałoby niemieć w hucie konkurencji.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: NOWY Hutnik 2010 W MEDIACH [bez komentarzy]

Postautor: dUfio » śr kwie 26, 2023 12:06 am

miga gnida wrzucil wywiad w sobotę z normalnym tytulem "Przemysław Sztuczkowski, właściciel Hutnika Kraków: wspaniale, gdyby udało się nawiązać do lat 90" ze zdjęciem z Monaco i z walnego, ale jak widac nie klikalo mu sie to tak jakby sobier tego wymarzyl wiec smiec stwierdzil ze poleci chamskim clickbajtem, nawet nie wyrywajac zdania z kontekstu tylko lepiac jakies polslowka z odpowiedzi na KILKA pytan.
ale juz teksty "ze zaraz go moze nie byc" to czyste skurwysynstwo szmatlawcow, oczywiscie najwiecej na temat naszego sponsora maja tez pewne bloniaste

inna sprawa, to co padlo na pewno, ze "Szefu" chce 10-15 tys ludzi na stadionie
proszę bardzo, transfery, cisnienie na stadion awans i na jakims dobrym meczu w 1 lidze (GKS, ŁKS czy np Śląsk lub Lechia, oraz totalna ofensywa marketingowa i mamy moze nie 10-15, ale 6-7 mysle, ze do zrobienia

no coz, znow o Hutniku jest glosno jak przy okazji slawnego ogloszenia planów ekstraklasowych

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: NOWY Hutnik 2010 W MEDIACH [bez komentarzy]

Postautor: MISIEK72 » śr kwie 26, 2023 12:17 am

Puszczając wodzy fantazji i patrząc , że młodzi pochłonięci internetem na stadiony nie pchają się chętnie, to potencjał frekwencji na ekstraklasowy Hutnik to 3-6 tysięcy. Gdyby stadion był na 8 tysięcy to pewnie od święta mogło by się udać go zapełnić. No chyba że HKS by walczył o majstra to byłoby lepiej

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: NOWY Hutnik 2010 W MEDIACH [bez komentarzy]

Postautor: PITROL » śr kwie 26, 2023 1:16 am

Ale my sukcesów nie osiągamy od 25 lat. I weź pod uwagę kluby które były kiedyś bardziej dzielnicowe czy to Raków czy Widzew to nie sukcesy piłkarskie im napędziły publikę? I najlepszy przykład w tym zestawieniu nasza sąsiadka. Otóż wiem o czym piszę Wisła ZAWSZĘ miała kibiców masę w samym Krakowie. Temu nikt nie zaprzeczy. Ale że mam po tacie mam pochodzenie z tąd a że moja mama pochodzi z okolic Wiśnicza to wam napiszę jak to wyglądało. Otusz tam młodzi chłopacy się W OGÓLE nie interesowali piłką nożną rozrywką tam była jazda na wsce czy chlanie jaboli przed dyskoteką w sobotę i nie to że kibicowali komuś innemu po prostu ich to nie interesowała gdy GTS grał w II lidze. Po fali sukcesów za Cupiała gdzie mecze TSW chodziły nawet na TVN tam powstał wielki fan club masa wlepek na wiatach PKS i nawet grafiti na stodołach. Oczywiście w samej Bochni kibicowali wiśle ale na wsi nikt się po prostu piłką nożną nie interesował. I to co zrobił dla nich Cupiał jest bezcenne bo na bazie tych sukcesów mają fanów po dziś. Aha i jak coś niepotrzebnie napisałem z wielkiej litery to nie ja tylko poprawiacz.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: NOWY Hutnik 2010 W MEDIACH [bez komentarzy]

Postautor: PITROL » śr kwie 26, 2023 1:48 am

Za nim ktoś mnie złapie za słowo ja wiem że sąsiadka nigdy nie była klubem „dzielnicowym” ja tylko do tego piję że kibiców czy się to komuś podoba czy nie najłatwiej złapać na bazie sukcesów a wtedy im już łatwiej wcielać lokalny patriotyzm. I czy się to wam podoba czy nie, nie każdy jest takim fanatykiem jak Wy.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: NOWY Hutnik 2010 W MEDIACH [bez komentarzy]

Postautor: Piotrek » śr kwie 26, 2023 8:21 am

Na onecie cały artykuł to wycięty wątek pozbycia się klubu za 1 zł. " Bogaty biznesmen inwestuje w polski klub, ostrzega kibiców". :D

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: NOWY Hutnik 2010 W MEDIACH [bez komentarzy]

Postautor: dUfio » śr kwie 26, 2023 9:25 am

MISIEK72 pisze:Puszczając wodzy fantazji i patrząc , że młodzi pochłonięci internetem na stadiony nie pchają się chętnie, to potencjał frekwencji na ekstraklasowy Hutnik to 3-6 tysięcy. Gdyby stadion był na 8 tysięcy to pewnie od święta mogło by się udać go zapełnić. No chyba że HKS by walczył o majstra to byłoby lepiej



https://www.transfermarkt.pl/pko-ekstra ... on_id=2021

coś pomiędzy Górnikiem Łęczna (2.8 ) a Piastem Gliwice (3,7) to coś, co w zapewne byśmy celowali

w 1 lidze
https://www.transfermarkt.pl/fortuna-1- ... on_id=2021

coś między Zagłębiem Sosnowiec (1.2) a GKS-em Tychy (2,5)

oczywiscie przy przyzwoitym obiekcie z ludzkimi trybunami i osiwetleniem + przyzwoitej grze czyli nie kiblowanie w strefie spadkowej od 3 do 27 kolejki jak to mamy ostatnio w tradycji

mamy skrzywione spojrzenie na frekwencje bo mamy w Krakowie Wisle ktora ma jedna z lepszych w Polsce, ale olejmy to. w Polsce nie jest tak kolorowo,nawet w miastach z 1 klubem i stadionem szalu nie ma,wiec nie mowwmy ze nam sie cos nie nalezy, nie zaslugujemy itd

skoro teraz na meczach jest ok 900 osob, to nawet w tej samej lidze przy lepszym stadionie ok 1,5-2 to moglby byc standard, na hitach pod 3

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: NOWY Hutnik 2010 W MEDIACH [bez komentarzy]

Postautor: bn » śr kwie 26, 2023 9:40 pm

Dobrze i tak, że Miga zrobił ten wywiad, bo wreszcie pierwszy dziennikarz spytał zamiast kopiować skopiowane przez pół Internetu plotki od Kandela. Reszta to oczywiście dosyć słabe wyolbrzymianie jednego wątku z wywiadu, nie jest całkiem zmyślone, bo zdanie od odsprzedaży za złotówkę przy pierwszej aferze rzeczywiście tam padło.

Moim zdaniem lepsze i tak to Migi z TVP Sport, niż ignorancja Knury, który został zatrudniony przez "Sport" dla wątków krakowskich i regularnie w dziale II Ligi dale relacje z Garbarni a Hutnika konsekwentnie pomija. Dochodzi tam do takich patologii, że hierarchia popularności krakowskiego sportu wg tej gazety to 1-Wisła, 2-Cracovia, 3-Puszcza, 4-Wieczysta, 5-Wiślanie. O Hutniku ewentualnie tylko jeśli jest mecz charytatywny. Gorzej niż za czasów TVP3 ze Starowiczem.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: NOWY Hutnik 2010 W MEDIACH [bez komentarzy]

Postautor: dUfio » czw kwie 27, 2023 10:26 am

Inna sprawa, że jeśli mamy aspiracje to musimy się z tym oswoić i umiejętnie poruszać w medialnym bagnie.

Trzeba się przyzwyczaić do takich artykułów, clickbajtow, że będą łapać naszych działaczy za słówka, a piłkarzy na jedzeniu hamburgerów na mieście.
Prywatnie może nas to wkurwiac natomiast klub musi na te akcje reagować bardzo zręcznie. Niektóre przemilczeć inne obrócić w żart, a jeszcze na inne odpowiadać merytorycznie.

Gdy byliśmy biednym klubem w 4 lidze mało komu wadzilismy, im będziemy mocniejsi tym będziemy mieli więcej i przychylnych i chcących się podłączyć i... wrogów.

Zwłaszcza w krakowskim grajdole

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Hutnik Kraków w mediach - dyskusja

Postautor: dUfio » czw kwie 27, 2023 9:20 pm

tomabon pisze:czy tytuł tematu " ....[bez komentarzy]" Wam czegoś nie podpowiada?


posty wydzielone z tematu medialnego