Uwagi na temat http://nh2010.pl

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » czw lut 23, 2017 8:55 am

Tak.Dzisiaj rano nie działa.

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » wt mar 28, 2017 6:02 pm

Proszę o usunięcie informacji że strony nh2010 że Szkolenie młodzieży w wieku 6-11 lat prowadzi współpracujące z nami
Stowarzyszenie Sportowe Polonia Kraków! Dzięki.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz kwie 02, 2017 2:45 pm

dandi 79 pisze:Proszę o usunięcie informacji że strony nh2010 że Szkolenie młodzieży w wieku 6-11 lat prowadzi współpracujące z nami
Stowarzyszenie Sportowe Polonia Kraków! Dzięki.


i wszystkich kibiców o usunięcie polubień strony

https://pl-pl.facebook.com/poloniakrakow/


A skoro o pejsbuku - to czy dałoby sie na stronie
https://pl-pl.facebook.com/NowyHutnik/

umieszczać informacje o najbliższym meczu domowym tak, żeby wisiała z 5 dni na górze i się nie obsuwała w dół?

Np w miejsce obecnego zdjęcia z flagą z budowanego boiska, po meczu znowu by można tą fotkę dawać (albo jeszcze na np 30 godz dawac info o wyniku meczu - oczywiście tylko jak wygramy ;) )

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pn sie 20, 2018 9:30 pm

I tak jest nieźle, ale jakby udało się zamieszczać jeszcze liczbę osób obecnych na meczach to już byłoby zajebiście !!!

http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/40 ... a-gr-IV-(3).html

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt wrz 11, 2018 11:27 pm

Następny mecz jest jutro z Wisłą J, nie z Motorem : )

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » śr wrz 12, 2018 8:33 am

Czy pod każdą wiadomością na stronie możnaby dodac przyciski mediów społecznościowych?Tak żeby możnaby je udostępniać.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob mar 06, 2021 9:04 pm

Strona dobrz aktualizowana z wyjątkiem części z ostatnim/najbliższym meczem. Najbliższy mecz odbędzie się będzie z Sokołem w grudniu 2020.....

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » sob mar 06, 2021 10:15 pm

Daj chwilkę czasu, może czymś zaskoczymy ;)

A na dzień dzisiejszy staramy się powiększyć zespół mediów klubowych. Dziś pojawiły się na www pierwsze rozmowy (z Krzyśkiem Świątkiem oraz trenerami sekcji boksu). Ponadto w planach zupełnie nowy format multimedialny. Coś czego u nas jeszcze nie było.

Powoli do przodu :!:

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn mar 08, 2021 4:50 pm

dałoby się dać na stronie statystyki z każdego meczu tak jak to ma na stonie Stal Rzeszów:

https://stalrzeszow.statscore.com/pl/so ... ow/3694449


"Dzięki współpracy PZPN ze STATSCORE, każdy klub II ligi otrzymał dedykowane centra statystyczne. Można w nich znaleźć m.in. tabelę, rozpiskę meczów, porównania zespołów i szczegółowe statystyki tak drużyn, jak i rozegranych spotkań. Dodatkowo, kibice mogą śledzić wydarzenia boiskowe z meczów swoich drużyn poprzez tzw. ” live tracker”, które graficznie pokazują przebieg spotkania oraz prezentuje szczegółowe statystki na żywo."

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn mar 08, 2021 6:00 pm

I Stal Rzeszów weźmie i zepsuje niespodziankę. No cóż, za karę trzeba ich ograć w środę ;)

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw mar 11, 2021 9:50 am

Nie wygląda najlepiej na stronie tabela z grudnia czy brak terminarza.
Bijące po oczach "janiczakowe" 1-4 w Chojnicach i 0-3 w Ostródzie wisi od grudnia i ani drgnie.
O statystykach zawodników już nawet nie wspomnę...
Przecież to nikomu nie potrzebne...
Raczej nie powinien to być żaden problem? Kilka minut roboty, drobne zmiany w kilku plikach. Poziom klas 7-8 szkoły podstawowej.
Gdzie jest "nowoczesny marketing" w tej kwestii?
Wiem że będzie nowa, zapewne wspaniała i fachowa strona, ale obecny zastój to kompromitacja, jednak wciaz jeszcze "klubu kibiców".

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » czw mar 11, 2021 10:04 am

HKS1978 pisze:Nie wygląda najlepiej na stronie tabela z grudnia czy brak terminarza.
Bijące po oczach "janiczakowe" 1-4 w Chojnicach i 0-3 w Ostródzie wisi od grudnia i ani drgnie.
O statystykach zawodników już nawet nie wspomnę...
Przecież to nikomu nie potrzebne...
Raczej nie powinien to być żaden problem? Kilka minut roboty, raczej drobne zmiany w kilku plikach. Poziom klas 7-8 szkoły podstawowej.
Gdzie jest "nowoczesny marketing" w tej kwestii?
Wiem że będzie nowa, zapewne wspaniała i fachowa strona, ale obecny zastój to kompromitacja, jednak wciaz jeszcze "klubu kibiców".


Strasznie to razi jak na klub 2 ligowy, chyba, że my jesteśmy nadal na poziomie 4 ligiii pod tym względem.
Dajcie mi dostępy to pozmieniam, doświadczenie mam :)
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » czw mar 11, 2021 12:36 pm

Nie chcę być złośliwy, ale naprawdę takie błędy? Ludzie. Troszkę to ogarnijcie. Jak ja z swoją dysleksją to dostrzegam...

Hutnik zremisowała 1-1 ze Stala Rzeszów w zaległym meczu 17. kolejki II ligi.

pierwsze zdanie w relacji...

http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/6680,2-(17)-Gramy-do-konca.html

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » czw mar 11, 2021 2:36 pm

BINGONH pisze:Nie chcę być złośliwy, ale naprawdę takie błędy? Ludzie. Troszkę to ogarnijcie. Jak ja z swoją dysleksją to dostrzegam...

Hutnik zremisowała 1-1 ze Stala Rzeszów w zaległym meczu 17. kolejki II ligi.

pierwsze zdanie w relacji...

http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/6680,2-(17)-Gramy-do-konca.html


Nie tylko na stronie głównej, ale także na facebooku, wczoraj zamiast Bełczowski był Baczyński.
Już nie mówię o spamie w postach, których nikt nie czyści.
Porażka na całej linii w tej kwestii.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw mar 11, 2021 8:13 pm

Czołem Panowie, jako, że z każdym z Was znam się osobiście to pozwolę sobie personalnie odpowiedzieć.

Markow - cieszę się niezmiernie, że jako jedyny zadeklarowałeś pomoc. Jeśli tylko znajdziesz czas to będzie jeden z ciekawszych powrotów do pomagania klubowi. Które to były lata poprzednio? Około 2006? To byłoby coś!
Najpóźniej jutro prześle do Ciebie wiadomość prywatną przez forum i załatwimy temat strony i moderowania spamu FB oraz wrzucania informacji w trakcie meczu na FB.

Bingo - tak, masz racje. Natomiast sam wiesz, ze byłeś jedna z osób z która rozmawiałem na temat pisania na stronę. Ale zanim przeszliśmy dalej to okazało się, że nie możesz się zadeklarować co do swojej regularności. A to wykłada nam temat. Wiec jest osoba, która samodzielnie wyniosła FB i TT do poziomu na którym nie był nigdy wcześniej. Która śledzi i nawiązuje interakcje z różnymi klubami w ich mediach. Która zalicza tyle spotkań Hutnika, że czasem zastanawiam się czy po cichu nie nocuje w którejś szatni ;) I która pisze teksty na stronę na każdy temat. Myli się czasem jak każdy, ale jest i serce do klubu ma olbrzymie.

HKS - z Tobą nie będę dyskutował. Poza jednym faktem. Znów plujesz jadem wobec Leszka Janiczaka, czy wobec mnie w swojej wypowiedzi. A wiesz co? Ci ludzie, których tak opluwasz na rozmowach z firmą realizującą stronę rozmawiali o tym jak istotne jest zachowanie całego archiwum dotychczasowych aktualności. Nie ważne co zrobiłeś, mówiłeś, próbowałeś zrobić. Ważne ze wiemy jak dużo dobrego zrobiłeś i nie można wcisnąć „delete” na to.

A do pozostałych kibiców mam prośbę, dajcie pozytywny feedback ludziom, którzy tworzą klubowe media. Robert, Daniel, Jerzman, Maciek Sz., Jarek, a od niedawna tez Wiktor. Oni odpowiadają za www, fb, tt, ig, HTV. Każdy lajk, pozytywny komentarz pod tekstem, wywiadem, nagraniem to motywuje. Może jeszcze dziś lub jutro pojawią się wypowiedzi trenera i jednego z zawodników po ostatnim meczu. Nie było tego od momentu zlikwidowania konferencji prasowych przez pandemie. Dajcie lajki Wiktorowi, który próbuje to ogarnąć i na pewno będzie to robił z każdym meczem coraz lepiej.