Uwagi na temat http://nh2010.pl

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw mar 11, 2021 8:49 pm

Żadnego plucia jadem w mojej wypowiedzi nie ma.
Chyba tylko to przeczulone na swoim punkcie towarzystwo wzajemnej adoracji, w którym od pewnego czasu się znalazłeś może tak ją odebrać, ale na to nic nie poradzę.
Wypowiedź jest jedynie o tym jak żenująco wygląda aktualnie strona klubowa.
Analizowanie przez Ciebie - osobę która usługi dla zarządu wykonuje od około roku - kto na jaki poziom wynosił media społecznościowe i czy robił to samodzielnie czy nie jest tak samo uprawnione jak zgodne ze stanem faktycznym.

PS: Czy zwrot "szydełkowe" 2-0 w Katowicach czy 1-1 ze Stalą jest też pluciem jadem? Litości...

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pt mar 12, 2021 10:00 am

HZA_Hutnik pisze:Czołem Panowie, jako, że z każdym z Was znam się osobiście to pozwolę sobie personalnie odpowiedzieć.

Markow - cieszę się niezmiernie, że jako jedyny zadeklarowałeś pomoc. Jeśli tylko znajdziesz czas to będzie jeden z ciekawszych powrotów do pomagania klubowi. Które to były lata poprzednio? Około 2006? To byłoby coś!
Najpóźniej jutro prześle do Ciebie wiadomość prywatną przez forum i załatwimy temat strony i moderowania spamu FB oraz wrzucania informacji w trakcie meczu na FB.


Trochę się pomyliłeś - do 2013, napisałem priv.
Dowód -> https://www.facebook.com/photo?fbid=417 ... 1187859611
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob mar 13, 2021 4:43 am

HZA_Hutnik pisze:Czołem Panowie, jako, że z każdym z Was znam się osobiście to pozwolę sobie personalnie odpowiedzieć.


Większość z nas zna się tu jak łyse konie :D

Ale czasem warto rzucić jakiś temat w publiczny obieg.
Może zamiast korzystać z pomocy naszych wiernych fanów, którzy ogarniają społecznie wiele tematów - stworzyć etat rzecznika prasowego? Który ogarniał będzie wszystkie tematy związane z mediami?

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz mar 14, 2021 8:58 am

Bardzo rzadko się czepiam jakiegokolwiek działania na rzecz Hutnika, ale ŚIĄTEK w grafice z kadra na mecz wiszącej od 12 godzin (!) na fb mimo komentarzy z uwagami to już przesada

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz mar 14, 2021 9:36 am

ŚIATEK wisi też na tt i www i w kilku miejscach jeszcze.
Babole co rusz sie zdarzają i nie są poprawiane.
Np. że Wojcinowicz grał w Gryfie WEJCHEROWO itp.
http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/66 ... tnika.html
Kompromitacja.
Może z patronajta w słownik ortograficzny warto też zainwestować?

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz mar 14, 2021 10:44 am

HKS1978 pisze:ŚIATEK wisi też na tt i www i w kilku miejscach jeszcze.
Babole co rusz sie zdarzają i nie są poprawiane.
Np. że Wojcinowicz grał w Gryfie WEJCHEROWO itp.
http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/66 ... tnika.html
Kompromitacja.
Może z patronajta w słownik ortograficzny warto też zainwestować?

2 x ŚIĘTOKRZYSKI. WIŚŁĘ
http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/66 ... nika-.html

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn mar 15, 2021 11:51 am

dUfio pisze:Bardzo rzadko się czepiam jakiegokolwiek działania na rzecz Hutnika, ale ŚIĄTEK w grafice z kadra na mecz wiszącej od 12 godzin (!) na fb mimo komentarzy z uwagami to już przesada


To nie tak, że ktoś nie widział tych komentarzy. Akurat na FB czy TT nie da się edytować zdjęcia. Rozmawialiśmy wczoraj o tym i dUfio masz 100% racji, lepiej przy tak rażącym błędzie usunąć i jeśli ma to sens wstawić od nowa, jeśli jest za późno to już nie publikować drugi raz. To lepsze niż zostawić, racja. Tutaj moderator na przyszłość będzie podejmował decyzje według wyczucia, rozmiaru błędu itd. Bo wiadomo, że brak przecinka na grafice nie będzie powodował jej usunięcia. Ale również uważamy, że ta ostatnia literówka powinna zostać usunięta.

BINGONH pisze:Ale czasem warto rzucić jakiś temat w publiczny obieg.
Może zamiast korzystać z pomocy naszych wiernych fanów, którzy ogarniają społecznie wiele tematów - stworzyć etat rzecznika prasowego? Który ogarniał będzie wszystkie tematy związane z mediami?


Chyba ciągle niektórzy myślą, że jesteśmy klubem drugoligowym pełną gębą, albo nawet na poziomie Wisły czy Cracovii. Organizacyjnie w sensie struktury, zasobów to max poziom IV ligi, a wyciągnięty z tego jest poziom II ligi. Ja osobiście wolę żeby drużyna była w II lidze, chociaż jak widać piłkarsko musimy bić się o to z całych sił, a organizacyjnie od środka wiemy, że odstajemy. Ale odstajemy szukając ideału. Bo pooglądajcie strony drużyn II ligowych. Każdy ma jakieś niedociągnięcia. Motor swój sklep www miał wcześniej niż my, ale jego jakość była taka że jak odpaliliśmy nasz to ich wyglądał jak z lat 90-tych. Ruch Chorzów (jeśli dobrze pamiętam) pierwsze bilety wirtualne sprzedawał tak, że umieścili wpis na stronie www i podali numer konta. U nas w kilka dni powstała cała akcja z różnymi pakietami. Wiele klubów może pomarzyć o takiej jakości zdjęć jakie daje Jerzman. I oczywiście, teraz możemy odwrócić całość: ktoś ma nowocześniejszą stronę, ktoś robi kulisy spotkań na YT, ktoś robi relacje radiowe z meczów dla kibiców. Pewnie. Ale pamiętajmy, że polska piłka nie ma kasy nawet w niektórych klubach ekstraklasy na działanie 100% profi. A u nas przypomnę jeśli ktoś zapomniał: nie ma budżetu na tworzenie "etatów".
A na koniec dla przykładu w Garbarni tym wszystkim zajmuje się kilka etatowych osób, a do tego 100-lecie obsługuje im zewnętrzna agencja i nadzoruje to wszystko z ramienia agencji Maks Michalczak. Top marketingu sportowego w skali Polski, były wieloletni pracownik biura prasowego Wisły, rzecznik Wisły, później przez lata pracował w marketingu spółki Ekstraklasa w Warszawie. Dla nas jest to nieosiągalny temat od strony finansowej.

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pn mar 15, 2021 12:10 pm

dyskusja się toczy,
a na http://www.nh2010.pl/index.html
dalej wysokie porażki sprzed trzech miesięcy

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn mar 15, 2021 12:38 pm

tomabon pisze:dyskusja się toczy,
a na http://www.nh2010.pl/index.html
dalej wysokie porażki sprzed trzech miesięcy


Dokładnie. Żenująco to wygląda.
Skoro nie radzicie tam sobie z tym to oferuję pomoc panie marketingowcu.
Nawet grosza nie chcę za usługę, ku chwale HKS ;)


HZA_Hutnik pisze:Akurat na FB czy TT nie da się edytować zdjęcia. Rozmawialiśmy wczoraj o tym i dUfio masz 100% racji.........

PS: To kompletna bzdura że na fb nie można edytować zdjęć.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn mar 15, 2021 2:10 pm

tomabon pisze:dyskusja się toczy,
a na http://www.nh2010.pl/index.html
dalej wysokie porażki sprzed trzech miesięcy


Nie ukrywam, nie będziemy tego aktualizować do momentu powstania nowej strony. Zgłosił się markow z chęcią pomocy, ale jak zobaczył jak archaiczny jest silnik strony to również stwierdził, że trzeba troszkę pogrzebać i nad tym posiedzieć żeby się wdrożyć. Niemniej fajnie i dziękuje że chciał pomóc.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn mar 22, 2021 7:07 pm

HZA_Hutnik pisze:
tomabon pisze:dyskusja się toczy,
a na http://www.nh2010.pl/index.html
dalej wysokie porażki sprzed trzech miesięcy


Nie ukrywam, nie będziemy tego aktualizować do momentu powstania nowej strony. Zgłosił się markow z chęcią pomocy, ale jak zobaczył jak archaiczny jest silnik strony to również stwierdził, że trzeba troszkę pogrzebać i nad tym posiedzieć żeby się wdrożyć. Niemniej fajnie i dziękuje że chciał pomóc.


To jest skandal takie traktowanie marki Hutnik, niweczenie pracy innych osób.
Brak tabeli terminarza bramek kartek wiszące mecze z grudnia.
Kompromitacja klubu drugoligowego przez nieudacznika.
I pierdolenie o jakimś silniku jak to 20 minut roboty na 5 plikach.
Żenada i kompromitacja na cala piłkarską Polskę.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt mar 23, 2021 7:11 pm

Nie chcę się wpieprzać między wódkę a zakąskę, ale jako osoba, która też dostarczała materiały do strony muszę przyznać rację HKS1978. Brak aktualizacji razi po oczach.
Jak te informacje nie będą aktualizowane to wyłączcie to chociaż, aby się nie pojawiało na stronie.
Na plus to, że ostatnia relacja jest bez błędów.


Strony naszych sąsiadów z ligowej tabeli

http://zniczpruszkow.com.pl/
http://zksolimpia.pl/akademia/

Szału może nie ma, ale wszystko na bieżąco aktualizowane.

Macie kontakt z Huteuszem? On jest zadaje się biegły w informatyce.


I uprzedzając ewentualne pytania/sugestie pod moim adresem.

Nie. Nie jestem w stanie przy obecnym zakresie obowiązków podjąć się prowadzenia strony Hutnika - (chyba, że w klubie pojawi się św. Mikołaj, który pokryje etat - to wtedy mogę zostać i rzecznikiem prasowym
:wink: )

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1872
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr mar 24, 2021 8:12 am

BINGONH pisze:...

Nie. Nie jestem w stanie przy obecnym zakresie obowiązków podjąć się prowadzenia strony Hutnika - (chyba, że w klubie pojawi się św. Mikołaj, który pokryje etat - to wtedy mogę zostać i rzecznikiem prasowym
:wink: )

Ale żeby zostać rzecznikiem prasowym to trzeba mieć nieposzlakowaną opinię.
A ja już rzucę kalumnie, że zjadałeś nieatestowane parówki pod halą targową.
I mi teraz udowodnij, że tak nie było. Aha i tu nie ma miejsca na przepychanki polityczne.
Skrytym parówkożerczom mówimy Nie. Poważnie sam bym na Ciebie głosował. Przynajmniej było by ciekawie.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » czw mar 25, 2021 9:47 am

PITROL pisze:
BINGONH pisze:...

Nie. Nie jestem w stanie przy obecnym zakresie obowiązków podjąć się prowadzenia strony Hutnika - (chyba, że w klubie pojawi się św. Mikołaj, który pokryje etat - to wtedy mogę zostać i rzecznikiem prasowym
:wink: )

Ale żeby zostać rzecznikiem prasowym to trzeba mieć nieposzlakowaną opinię.
A ja już rzucę kalumnie, że zjadałeś nieatestowane parówki pod halą targową.
I mi teraz udowodnij, że tak nie było. Aha i tu nie ma miejsca na przepychanki polityczne.
Skrytym parówkożerczom mówimy Nie. Poważnie sam bym na Ciebie głosował. Przynajmniej było by ciekawie.


Hehe.
Spoko. Umiem oddzielić obowiązki służbowe od prywatnych poglądów. A już zwłaszcza jak chodzi o Hutnika. Z HKS1978 - mamy chyba biegunowo odmienne poglądy polityczne a współpraca układała nam się bardzo dobrze.
W przypadku rzecznika, byłoby to technicznie trudne - ale to o rzeczniku pisałem pół żartem pół serio. Bardziej bym wolał pracować zza biurka.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw mar 25, 2021 10:00 am

Potwierdzam słowa Bingo o poglądach i współpracy. ;)
Na angaż w klubie chyba nie masz co liczyć...
Od roku trwa ofensywa "nowoczesnego marketingu".
Płatne zlecenia i fakturki to tylko ten pan i "jego ludzie".
Chyba że chcesz popracować za dobre słowo, ku chwale HKS bo są i tacy...