Uwagi na temat http://nh2010.pl

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pt maja 21, 2021 11:21 pm

Pod artykułami niema komentarzy, może to i celowe działanie, bo brak dziecinnej napinki. Niemniej nie ma jak wytknąć błędu. Dla przykładu Admin piszę 21 maja: „Jutrzejsze spotkanie będzie można obejrzeć w mobilnej aplikacji eWinner, oraz za pośrednictwem platformy Sportize. „ Dla mnie jutro to sobota.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

dzuhas
Posty: 2360
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob maja 22, 2021 12:59 am

..
Ostatnio zmieniony sob maja 22, 2021 6:40 am przez dzuhas, łącznie zmieniany 1 raz.
pzdr Osiek

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » sob maja 22, 2021 1:54 am

PITROL pisze:Pod artykułami niema komentarzy, może to i celowe działanie, bo brak dziecinnej napinki. Niemniej nie ma jak wytknąć błędu. Dla przykładu Admin piszę 21 maja: „Jutrzejsze spotkanie będzie można obejrzeć w mobilnej aplikacji eWinner, oraz za pośrednictwem platformy Sportize. „ Dla mnie jutro to sobota.


Myślę, że komentarze i tak nie spełniłyby roli, o której piszesz, bo na pewno nikt nie śledziłby ich na bieżąco. A w natłoku osób wylewających swoje frustracje (także z innych klubów) wiadomości mające jakiś sens mogłyby zginąć. Ale super, że zwracasz uwagę na temat poprawy błędów. Najszybszą formą dotarcia z takimi uwagami będzie wiadomość prywatna do konta Hutnika na FB. Trafi do właściwej osoby.

dzuhas
Posty: 2360
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob maja 29, 2021 8:06 pm

mogę wiedzieć (tak bardzo w przybliżeniu) jaki procent z zakupów w sklepiku klubowym idzie na konto klubu? Wiem, ze to pewnie zależy od produktu no ale tak mniej wiecej. Czy to jest 10% czy 50 %.
Zastanawiam sie nad wiekszymi zakupami z okazji utrzymania.
pzdr Osiek

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn maja 31, 2021 10:50 pm

dzuhas pisze:mogę wiedzieć (tak bardzo w przybliżeniu) jaki procent z zakupów w sklepiku klubowym idzie na konto klubu? Wiem, ze to pewnie zależy od produktu no ale tak mniej wiecej. Czy to jest 10% czy 50 %.
Zastanawiam sie nad wiekszymi zakupami z okazji utrzymania.


Hmmm, myślę, że odpowiem w ten sposób:
- każdy chcąc przekazać jak najwięcej środków do klubu to najlepiej jeśli dokona wpłaty na konto klubowe w formie darowizny (wszystkie pośrednie akcje zawsze coś zabierają: prowizja od firmy płatności, prowizja firmy realizującej system do transmisji PPV itd.)
- natomiast jeśli chcesz kupić gadżety, bo zależy Ci na gadżetach to inna kwestia, i oczywiście warto robić zakupy w sklepie, mogę zagwarantować że dla klubu nie jest to 10 czy 20% a poważniejszy procent, tak jak oczywiście słusznie zauważyłeś wszystko zależy od produktu

dzuhas
Posty: 2360
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pn maja 31, 2021 11:10 pm

HZA_Hutnik pisze:
dzuhas pisze:mogę wiedzieć (tak bardzo w przybliżeniu) jaki procent z zakupów w sklepiku klubowym idzie na konto klubu? Wiem, ze to pewnie zależy od produktu no ale tak mniej wiecej. Czy to jest 10% czy 50 %.
Zastanawiam sie nad wiekszymi zakupami z okazji utrzymania.


Hmmm, myślę, że odpowiem w ten sposób:
- każdy chcąc przekazać jak najwięcej środków do klubu to najlepiej jeśli dokona wpłaty na konto klubowe w formie darowizny (wszystkie pośrednie akcje zawsze coś zabierają: prowizja od firmy płatności, prowizja firmy realizującej system do transmisji PPV itd.)...

... na biednego TYGRYSA z Bangladeszu... hie hie

dobra robie darowizne bo sukces wspanialy ale wiedz że nie lubie się tak pozbywać kasy nie wiedząc na co dokladnie idzie.
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt cze 01, 2021 10:55 am

dzuhas pisze:
HZA_Hutnik pisze:
dzuhas pisze:mogę wiedzieć (tak bardzo w przybliżeniu) jaki procent z zakupów w sklepiku klubowym idzie na konto klubu? Wiem, ze to pewnie zależy od produktu no ale tak mniej wiecej. Czy to jest 10% czy 50 %.
Zastanawiam sie nad wiekszymi zakupami z okazji utrzymania.


Hmmm, myślę, że odpowiem w ten sposób:
- każdy chcąc przekazać jak najwięcej środków do klubu to najlepiej jeśli dokona wpłaty na konto klubowe w formie darowizny (wszystkie pośrednie akcje zawsze coś zabierają: prowizja od firmy płatności, prowizja firmy realizującej system do transmisji PPV itd.)...

... na biednego TYGRYSA z Bangladeszu... hie hie

dobra robie darowizne bo sukces wspanialy ale wiedz że nie lubie się tak pozbywać kasy nie wiedząc na co dokladnie idzie.


Właścicielem sklepu jest spółka Zrobisie, więc możesz sobie zerknąć w KRS dlaczego nie dowiesz się jaki procent idzie na klub. Zresztą jest to też tajemnica handlowa.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt cze 01, 2021 12:12 pm

dzuhas pisze:... na biednego TYGRYSA z Bangladeszu... hie hie


Dokładnie tak. Są akcje, jedne mniej, inne bardziej udane, ale one głównie mają ożywić tych uśpionych.
Dla kibiców, którzy chcą aby jak najwięcej środków trafiło do klubu polecam członkostwo w stowarzyszeniu lub wpłaty darowizny na konto klubowe.

markow pisze:Właścicielem sklepu jest spółka Zrobisie, więc możesz sobie zerknąć w KRS dlaczego nie dowiesz się jaki procent idzie na klub. Zresztą jest to też tajemnica handlowa.


Uprzejmie proszę o nie wprowadzanie w błąd kibiców na forum.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt cze 01, 2021 1:02 pm

HZA_Hutnik pisze:
dzuhas pisze:... na biednego TYGRYSA z Bangladeszu... hie hie


Dokładnie tak. Są akcje, jedne mniej, inne bardziej udane, ale one głównie mają ożywić tych uśpionych.
Dla kibiców, którzy chcą aby jak najwięcej środków trafiło do klubu polecam członkostwo w stowarzyszeniu lub wpłaty darowizny na konto klubowe.

markow pisze:Właścicielem sklepu jest spółka Zrobisie, więc możesz sobie zerknąć w KRS dlaczego nie dowiesz się jaki procent idzie na klub. Zresztą jest to też tajemnica handlowa.


Uprzejmie proszę o nie wprowadzanie w błąd kibiców na forum.


Jeśli wprowadzam w błąd, to oświeć mnie i innych, kto realizuje zamówienia w sklepie, bo chyba Stowarzyszenie nie produkuje gadżetów, co jedynie może udzielić licencji na zastrzeżone znaki towarowe.
Z tego co widzę w regulaminie - zamówienia na gadżety realizowane są poprzez mail: sklep@fajnekubki.pl
Zerkając do whois domeny można zobaczyć kto jest właścicielem.
Dodatkowo odbiór osobisty zamówień zajmuje się firma ZrobiSie Sp. z o.o.
Jeśli to nie jest prawdą co napisałem powyżej, to chciałem Cię oficjalnie przeprosić i innych, że wprowadzam w błąd.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » wt cze 01, 2021 2:09 pm

Kolego Markow, kto jest właścicielem sklepiku Hutnika można sprawdzić na stronie w regulaminie: https://sklep.nh2010.pl/pl/i/Regulamin/6
Tak, to prawda że Spółka ZrobiSie obsługuje zamówienia, chodzi o sprzedaż internetową. Niemniej jednak na fakturze wystawianej w sklepiku masz jako sprzedawcę nasz klub. Dodam iż sprzedaż w sklepiku oprócz ZrobiSie obsługuje również Bert-Sport w zakresie oficjalnej odzieży klubowej.
Produkty dostępne w sklepiku pochodzą od różnych producentów i zapewne każdy z nich na tym coś zarabia.
Obrazek

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt cze 01, 2021 2:15 pm

jarkonh pisze:Kolego Markow, kto jest właścicielem sklepiku Hutnika można sprawdzić na stronie w regulaminie: https://sklep.nh2010.pl/pl/i/Regulamin/6
Tak, to prawda że Spółka ZrobiSie obsługuje zamówienia, chodzi o sprzedaż internetową. Niemniej jednak na fakturze wystawianej w sklepiku masz jako sprzedawcę nasz klub. Dodam iż sprzedaż w sklepiku oprócz ZrobiSie obsługuje również Bert-Sport w zakresie oficjalnej odzieży klubowej.
Produkty dostępne w sklepiku pochodzą od różnych producentów i zapewne każdy z nich na tym coś zarabia.


Dzięki za kompleksową odpowiedź.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr cze 02, 2021 1:17 am

markow pisze:Jeśli to nie jest prawdą co napisałem powyżej, to chciałem Cię oficjalnie przeprosić i innych, że wprowadzam w błąd.


Nie ma sprawy, przeprosiny przyjęte.
Cytując klasyka: Na szczęście kibice mają własne rozumy i umieją wyciągnąć swoje wnioski :)

Gdyby ktoś chciał poznać historię powstania sklepu klubowego to bardzo chętnie opowiem, ale forum kibiców nie jest miejscem do tego typu rozmów. Zapraszam do wiadomości prywatnej i umówimy się przy okazji najbliższego meczu to wszystko opowiem i wyjaśnię. Bo to ciekawa historia, na dodatek pełna darmowej i bezinteresownej pomocy ze strony osób (właściwie osoby) trzecich.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr cze 02, 2021 9:38 am

Jedyne akcje marketingowe jakie kojarzę w tym roku to te polegające na wyciąganiu kasy od kibiców: najpierw druga runda, a teraz stówka dla Hutnika, a i ratujmy tygrysy, czyli kompletnie idiotyczny pomysł na sprzedaż w sumie fajnych koszulek.
Co kibic dostaje w zamian?
....
Wspaniałą postawę drużyny!!!
Spójrzmy prawdzie w oczy : To Szydełko i spółka robią w tym klubie marketing. I to oni powinni czerpać z tego tytułu zyski.

wojo77
Posty: 1061
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr cze 02, 2021 9:45 am

HKS1978 pisze:Jedyne akcje marketingowe jakie kojarzę w tym roku to te polegające na wyciąganiu kasy od kibiców: najpierw druga runda, a teraz stówka dla Hutnika, a i ratujmy tygrysy, czyli kompletnie idiotyczny pomysł na sprzedaż w sumie fajnych koszulek.
Co kibic dostaje w zamian?
....
Wspaniałą postawę drużyny!!!
Spójrzmy prawdzie w oczy : To Szydełko i spółka robią w tym klubie marketing. I to oni powinni czerpać z tego tytułu zyski.

Czyli akcje marketingowe o których wspomniałeś na początku trafione w punkt !!! Trzeba nagrodzić piłkarzy i trenerów dodatkową kasą

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr cze 02, 2021 10:11 am

wojo77 pisze:
HKS1978 pisze:Jedyne akcje marketingowe jakie kojarzę w tym roku to te polegające na wyciąganiu kasy od kibiców: najpierw druga runda, a teraz stówka dla Hutnika, a i ratujmy tygrysy, czyli kompletnie idiotyczny pomysł na sprzedaż w sumie fajnych koszulek.
Co kibic dostaje w zamian?
....
Wspaniałą postawę drużyny!!!
Spójrzmy prawdzie w oczy : To Szydełko i spółka robią w tym klubie marketing. I to oni powinni czerpać z tego tytułu zyski.

Czyli akcje marketingowe o których wspomniałeś na początku trafione w punkt !!! Trzeba nagrodzić piłkarzy i trenerów dodatkową kasą


Trafione w punkt? Jeśli przyniosły zysk zadowalający zarząd stowarzyszenia NH2010 to na pewno.