KOMENTARZE, złote rady, genialne pomysły.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » ndz mar 03, 2019 4:46 pm

Kto w naszym klubie jest odpowiedzialny za transfery? Wyłącznie trener Janiczak?
Tomek83

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz mar 03, 2019 7:11 pm

Ja jeżeli mogę bez wtrącania się odpowiem na tylko jeden zarzut kolegi. Ani 1zł ze składek kibiców i członków stow. nie poszła na Akademię. Ani 1zł. Akademia była budowana i finansowana całkowicie osobno, jako osobne stow. Przepraszam że się wtrąciłem. Miłego wieczoru. Pozdrawiam.

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » ndz mar 03, 2019 9:40 pm

centrum nh pisze:Ja jeżeli mogę bez wtrącania się odpowiem na tylko jeden zarzut kolegi. Ani 1zł ze składek kibiców i członków stow. nie poszła na Akademię. Ani 1zł. Akademia była budowana i finansowana całkowicie osobno, jako osobne stow. Przepraszam że się wtrąciłem. Miłego wieczoru. Pozdrawiam.
nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale mam nadzieję że nie był to do mnie wąt.właśnie był bym mniej wkurwiony wiedząc że przynajmnuej moja składka poszła na dzieciaki z jakiejś grupy w akademi a nie na spęd różnej maści z okolicy.i w dupie mam argument nawet jak by ten spęd zrobił awans.to miał być klub dla naszych chłopaków a dla kogo jest?kto dokładnie z młodych wychowanków dostał prawdziwą szanse?ilu ich będzie w wyjściowym składzie.zapewne sporo wyjściówek będą musiały opierdolić asy błoniaste bo coś za coś kosztem minut naszych juniorów

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz mar 03, 2019 10:23 pm

W mojej opinii bardzo dobre transfery w tym okienku. Dobra młoda dwójka z Wisły. Nie żadne odpady jak wypisuje tu antywiślak. W ogóle cieszy współpraca z Wisłą. To już kolejni zawodnicy Wisły, którzy do nas trafiają. Mam nadzieję, że podobnie jak inni ekswiślacy: Bienias, Kołodziej, Ptak, Kędziora, Zając, Marszalik czy wielki talent Handzlik, również Świątko i Chorążka dadzą nam jakość.
Ten pierwszy będzie prawdopodobnie zastępował Kędziorę na defensywnym pomocniku. Kędi ma niestety rundę z głowy. Podobnie poważną kontuzję ma Kurek i nie wiadomo kiedy wróci.. W drugiej połowie z Piastem Świątko na 6 wyglądał ok.
Niestety wychowanek Krakusa Pachowicz nie podjął walki o miejsce w składzie i poprosił o wypożyczenie do Limanovii. Nie czyniono mu przeszkód. Niestety to co się stało z tym zawodnikiem, to wielkie rozczarowanie...
Zaskoczyła decyzja Pietrzyka, który pomimo ciężkiej kontuzji Kędziory nie podjął walki o skład. Przeszedł do Sokoła Kocmyrzów.
Dawid Migdał wychowanek Faustyny Kraków, rewelacyjny chłopak. Miał ambicję grać a nie grzać ławkę i ja to rozumiem. Już w grudniu odmówił podpisania nowej umowy.
Lejda skupił się na nauce i przerwał trening.
Świecy nie puszcza głowa...
Czytam o wychowankach którym blokują miejsce w składzie wiślacy i śmiać mi się chce. Żenujące są takie komentarze. Grać wychowankami w tej lidze. Mamy ich tylko kilku Antoniak, Świątek. Linca, Radwan, Reczul dla oszołomów z tego forum to już zaciąg z "Progresu". Nie są poparte żadnym konkretem, tylko opowiadanie pierdół o wychowankach. Niestety nawet w juniorach ich nie ma. Sciąga się chłopaków np. z Cracovii (bracia Feretowie, Matysek, Kubasiak, Leśniak, Wąchała). Tak jeszcze będzie kilka lat. Każdy średnio rozgarnięty kibic zauważa lukę w szkoleniu w rocznikach do 2006.
Drużyna na pierwszym miejscu. Trener, Dyrektor Wiącek i Zarząd mimo plagi urazów stawiają na głowie aby w ostatnim dniu okienka załatwić wzmocnienia, by nie straciła jakość składu, a na forum jacyś analfabeci wypisują bzdury.

W Hutniku zawsze grali i będą grali nadal zawodnicy wcześniej związani z Wisłą, Cracovią. To wciąż najlepsze szkółki w Krakowie. Naturalna kolej rzeczy, że większość z nich odchodzi do innych lokalnych klubów, albo ogrywa się na wypożyczeniach. Oczywiście, że wszystkim nam marzy się super skład oparty na wychowankach, ale na razie to nierealne. Przenoszenie animozji (anty)klubowych kibicowskich na forum personalne drużyny to kiepski pomysł...

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz mar 03, 2019 11:13 pm

Każdy z Was ma trochę racji, drużyna miała być na wychowankach - jednakże na to trzeba trochę poczekać - mocna drużyna juniorów to w dzisiejszych czasach też sprowadzanie ludzi z zewnątrz(ciekawe ilu w clj w legi lechu wisle jest urodzonych w tych miastach).
Z drugiej strony ilosć ludzi z Błoń w naszej drużynie nie napawa optymizmem. Robimy się takim klubem bardziej satelickim niż naszym własnym. Natomiast pytanie ilu tych młodych ludzi którzy do nas dołączyli jest przewidziana do 1 składu a ilu do rezerw, bo ja tu wzmocnień nie widzę żadnych.
Ciekawe ile ludziom przeszkadza nasz obecny bramkarz, czy też obrońca, a dla ilu ludzi idolem był pewien były obrońca...... pod tym kątem na Błoniach też grali i grają ludzie z NH.
I pamiętajcie że każdy z nas ma prawo głosu na walnych zebraniach, i każdy z nas zawsze może przyjsć na zebranie zarządu.

HAMAS
Posty: 1576
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pn mar 04, 2019 9:12 am

Dla mnie w tej chwili mogą grać piłkarze z kosmosu byle godnie reprezentowali HUTNIKA .
Piłkarskie sprawy to jedno kibicowskie to drugie.
Za 5lat możemy mówić o wychowankach ,dzisiaj to czapki z głów przed działaczami że mamy to co mamy i lepiej ich nie wk....takimi tekstami.
Szacunek za to co robią .

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » pn mar 04, 2019 10:43 am

HKS1978 pisze:
Krzych1980 pisze:Głowiłem się gdzie to napisać i padło że tu.Czy tylko ja uważam że idea Nowego Hutnika ostatnimi zmianami kadrowymi została bezpowrotnie wyjebana w kosmos?


Kosmiczna to jest bzdura, którą wypisujesz!
Martwi za to liczba sprzedanych karnetów, która jest wstydem!!!
I liczba chętnych do pracy na rzecz Hutnika (parę osób!).
Nad tym się wypada pogłowić!
analfabetą jesteś sam.dzięki za odpowiedź a raczej jej brak Panie jaśnieoświecony.oczywiście piłkarze sami w sobie byli problemem.swojego zdania i opini nie można mieć bo to już kosmiczna bzdura.jest tylko jedna racja.jak bym słyszał peowców lub pisland.wszystkich tych młodych z fautyn,krakusów.innych szkółek i o dziwo progresu jestem w stanie zaakceptować.niestety proporcja z opcją czysto błonistą chyba została przekroczona.już mamy być fc skisłej bo lądują tu spadochrony których nikt nie chciał a oni nam łaskawie oddali?

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » czw mar 07, 2019 7:00 pm

Jutro wraz z przegladem sportowym dodatek skarb kibica 3ligi i warto sie zaopatrzyc :roll:

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw mar 07, 2019 9:13 pm

Na pewno?

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... ch/24w1z3d

Przypominam, że nie gramy jeszcze w Ekstraklasie, mimo że Legia popularnie nazywana jest takim "Hutnikiem Kraków" tamtej ligi. : )

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt maja 07, 2019 11:21 pm

Z kategorii "genialny pomysł":

chciałbym nieśmiało zaproponować zgłoszenie propozycji dla Hutnika z budżetu obywatelskiego - można zgłaszać do 31 maja.


Dodatkowo, być może warto zgłosić również w puli miejskiej na minimalną dopuszczalną kwotę. Wtedy może być szansa na załapanie się nawet z dalekiego miejsca.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr maja 08, 2019 2:43 pm

bn pisze:Z kategorii "genialny pomysł":

chciałbym nieśmiało zaproponować zgłoszenie propozycji dla Hutnika z budżetu obywatelskiego - można zgłaszać do 31 maja.


Dodatkowo, być może warto zgłosić również w puli miejskiej na minimalną dopuszczalną kwotę. Wtedy może być szansa na załapanie się nawet z dalekiego miejsca.


zgłosić dzielnicowy można, ale jeszcze trzeba zagłosować,
a w zeszłym roku niewielu z nas się chciało.
I kasa poszła w pizduuuuuuuu

http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=4655

Miejskiego nawet nie ma co zgłaszać.

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » śr maja 08, 2019 6:30 pm

ksh72 pisze:zgłosić dzielnicowy można .....
Nie "można" tylko trzeba. Koniecznie! Jest maksymalnie do zgarnięcia w dzielnicy XVII (Nowa Huta) 609 280zł!!! Napisać projekt dla naszej młodzieży trenującej o wodę, piłki, rękawice bramkarskie, nie wiem ile kosztuje maszyna np. do pielęgnacji trawy naturalnej. Cokolwiek, a potem napierdzielać o tym na Facebook'u i na przełomie września/października rozdać proste ulotki np. na meczu.
P.S. Ja sam zgłosiłem 11 :shock: projektów i wiem, że mi odstrzelą minimum połowę urzędnicy, ale niech się nawet pojawią te projekty w odrzuconych, żeby ludzie widzieli, że coś takiego jest. Jeżeli nie my to kto? :cry:

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr maja 08, 2019 7:30 pm

Trzeba to głosować. Bo za samo zgłaszanie kasy nie dają.

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw maja 09, 2019 9:18 pm

ksh72 - uważasz że nie ma sensu zgłaszać żadnych projektów bo rok temu przepadł? : )

Jeśli chodzi o miejski, to nie rozumiem czemu miałby nic być zgłaszany. To przecież w zasadzie może być kopia dzielnicowego tylko przedmiot inny. Ze względu na sposób kwalifikacji, szanse można zwiększyć zgłaszając na najniższą dozwoloną kwotę. Stracić się nie da, najwyżej nie przejdzie.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt maja 10, 2019 3:18 pm

bn pisze:ksh72 - uważasz że nie ma sensu zgłaszać żadnych projektów bo rok temu przepadł? : )

Jeśli chodzi o miejski, to nie rozumiem czemu miałby nic być zgłaszany. To przecież w zasadzie może być kopia dzielnicowego tylko przedmiot inny. Ze względu na sposób kwalifikacji, szanse można zwiększyć zgłaszając na najniższą dozwoloną kwotę. Stracić się nie da, najwyżej nie przejdzie.


Uważam że nie ma sensu zgłaszać miejskiego, dzielnicowy jak najbardziej.
Projekty się same nie przygotowują, ktoś musi poświęcić swój wolny czas, potem się okazuję że nie ma chętnych poświęcić parę minut na zagłosowanie