KOMENTARZE, złote rady, genialne pomysły.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » sob mar 13, 2010 6:55 pm

SSA Hutnik Kraków to nie nasza drużyna! Jeśli ktoś popiera oraczewskiego i szmita w ich działaniach to niech sobie chodzą na ich mecze. My nie przyjdziemy to nawet na sędziego nie uzbierają, A mówienie że Unia przyjedzie na SS to nic przecież inni też przyjeżdżają np. dziś Korona i też nie grają nasi. Albo w prawo albo w lewo. Tylko Nowy Hutnik2010.
TRE75NHKS

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob mar 13, 2010 6:56 pm

lucero pisze:Jasne, osobiście kupowałem rękawiczki do bramkarzy, skladalismy sie na premie itd

Naprawdę nie odróżniacie sytuacji z tamtej rundy od sytuacji w jakiej obecnie jesteśmy?


Różnica jest taka, że w sytuacji, kiedy będą dwa stowarzyszenia: nasze i Gila, to musimy jasno, wyraźnie i zdecydowanie pokazać, które z nich ma rację bytu. Tak, żeby potencjalni sponsorzy szybko zorientowali się o co chodzi.

Ja bym obstawiał raczej za tym, żeby na taki mecz weszła jedna osoba z transparentem odpowiedniej treści. Zawiesiła transparent i wyszła...
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » sob mar 13, 2010 7:07 pm

Dokładnie o tym samym myślałem !! Przed kasami ekipa która rozdaje ulotki uświadamiające z manifestem a na stadionie transparent -
To nie MY to oni.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob mar 13, 2010 7:18 pm

Ozog i jarek-to co piszecie miesci sie w ramach tego co rozkminiam.

ale oczywiscie niektorzy w robieniu pozytku dla sprawy z niechcianych meczy SSĄcych widzą popieranie działan SSA :lol:

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob mar 13, 2010 7:25 pm

Widzę że się burza zrobiła. Mi chodziło głównie o to że Suche Stawy to dalej nasz dom mimo tej żałosnej przebudowy. I po prostu zawsze będą miał mieszane uczucia jak Unia będzie tam grać "u siebie". I już abstrahując od kibiców gości, jakiś jeden mecz z mobilizacją anty SSA na pewno bym im żadnych korzyści nie przyniósł. To jeszcze zależy czy będą wynajmować ochronę itp. bo jak nie będzie to impreza masowa a przyjdzie 600/700 osób to raczej jedynie co zyskają na tym w chuj kar.

Też jestem przeciwnikiem chodzenia na SSA ale tak jak mówili poprzednicy trzeba jakoś ludzi uświadomić.

Mój ojciec nie jest kibicem żadnego krakowskiego klubu i od czasu do czasu chodziłem z nim na HKS. Teraz czyta w gazecie że Hutnik ma wystartować i jeśli w gazetach opisują jak to Gilu czy inne kutafony się starają uratować tego Hutnika to potencjalny czytelnik który nie zagłębił się w ich złodziejską biografie pomyśli sobie że może faktycznie ktoś tam coś tam chce dobrego zrobić. Jeśli chodzi o Nowego Hutnika to był jeden dzień kiedy było o tym hucznie w mediach ale nie koniecznie ktoś musiał o tym słyszeć. Oczywiście już wyprowadziłem starszego z błędu :wink:

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob mar 13, 2010 7:40 pm

KonradHKS pisze:Mój ojciec nie jest kibicem żadnego krakowskiego klubu i od czasu do czasu chodziłem z nim na HKS. Teraz czyta w gazecie że Hutnik ma wystartować i jeśli w gazetach opisują jak to Gilu czy inne kutafony się starają uratować tego Hutnika to potencjalny czytelnik który nie zagłębił się w ich złodziejską biografie pomyśli sobie że może faktycznie ktoś tam coś tam chce dobrego zrobić.


Hmm nie bój żaby.
Jest też dużo ludzi, byłych pracowników kombinatu, którzy jak słyszą nazwisko Gil, to klną jak szewc.

Już nie mówię o moim ojcu, który już klnie, że Gil nam wszystko spierdoli, ale np. o sąsiedzie z klatki.

Jest tak jak już ktoś tutaj napisał - ludzie poznali się już na Gilu...


Pozdro
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » sob mar 13, 2010 7:41 pm

>ale oczywiscie niektorzy w robieniu pozytku dla sprawy z niechcianych meczy SSĄcych widzą popieranie działan SSA :lol:[/quote]

Pijesz do mnie, ale zupelnie niepotrzebnie, bo pewny jestem ze stoimy razem po tej samej stronie barykady

Twoj pierwszy post sugerowal mobilizacje stadionową, tutaj stanowczy sprzeciw, wystarczy ze jeden serwis napisalaby "dobra atmosfera na SS" i sprawa Nowe Hutnika od razu sie komplikuje

Co innego mobilizacja np pod stadionem- wtedy jest szansa na tekst "kibice Hutnika licznie przybyli, ale tylko przypomniec o swojej nowej druzynie". Pomysly z transparentami itd tez ok, to wszystko bedzie planowane, aby wykorzystac mecze SSA do idei Nowego Hutnika.

Panowie chwile poczekamy, chwila mocnych dzialan i za pol roku robimy taki doping na V lidze, jakiego jeszcze nie było.

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » sob mar 13, 2010 8:01 pm

KonradHKS pisze:Mój ojciec nie jest kibicem żadnego krakowskiego klubu i od czasu do czasu chodziłem z nim na HKS. Teraz czyta w gazecie że Hutnik ma wystartować i jeśli w gazetach opisują jak to Gilu czy inne kutafony się starają uratować tego Hutnika to potencjalny czytelnik który nie zagłębił się w ich złodziejską biografie pomyśli sobie że może faktycznie ktoś tam coś tam chce dobrego zrobić.


Niestety masz racje. Sam sie dzisiaj o tym przekonałem gdy rozmawiałem z własnym ojcem i jego kumplem. Również usłyszeli o próbie ratowania Hutnika przez stowarzyszenie "HKS Hutnik" Gila i o walce o licencje. Gil sobie zrobił niezły PR i kreuje sie na zbawce, a ludzie mu kibicują bo myślą że działa w słusznej sprawie. Wiele osób słabiej zorientowanych w sytuacji źle zinterpretowało ostatnie doniesienia prasowe i błędnie myslą że dokonczenie sezonu przez SSA jest najlepszym wyjsciem. Mam nadzieje że szybko ktoś to wyprostuje i że w mediach pojawią sie jasne informacje kto kogo reprezentuje.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob mar 13, 2010 8:03 pm

nie pilem do Ciebie tylko do benitki/benitka
" Jeśli ktoś popiera oraczewskiego i szmita w ich działaniach to niech sobie chodzą na ich mecz" bo domyslam ze ze pil do mnie, gdy pisalem zeby nie olewac na sowj sposob ssa

w dupie mialem SSA, potrzebni mi byli do umozliwienia (nieprzeszkadzania) w realizowaniu sie kibicowsko. teraz tez ją tam mam-jeszcze glebiej bo jest wizja na NH2010.
na obecna sytuacje patrze pod takim wlasnie innym kątem-kibicowsko. powtorze-te pol roku bedzie PRZEJEBANE. Brak meczy, brak wyjazdów, brak zbiorek. Owszem, kilkadziesiat czy moze nawet 100 osob bedzie mocno zaangazowanych w budowe fundamentow pod nowy klub i nie w glowie im beda bzdury typu SSA i jej smieszne mecze. A reszta? reszta zapomni co to Hutnik, chodzenie na mecze, doping. bedzie brakowac tego jednego dnia na wiosne zeby sie zebrac w mocnej grupie, krzyknac "byl bedzie jest". czy pod stadionem czy na to juz sprawa otwarta. pewnie zebranie sie na stadionie nie przejdzie ale jakby to nie wyobrazam sobie zeby ktokolwiek sie osmielil napisac po meczu ze atmosfera byla "dobra' bo takiej ilosci bluzg werbalnych i pisemnych jakie by wowczas zebrali to jeszcze na Suchcyh Stawach nie mieli choc im sie nalezalo dawno.


chodzi tez o odnalezienie sie w takiej sytuacji:

-SSĄce Gile jakims cudem startują w lidze
-na mecz przychodzi 50 osób
-w prasie kipi-HUTNIK NIE MA KIBICÓW. Zbawca gil z narazeniem zycia ratuje druzyne, rzutem na tasme zdobywa licencje, w ostatniej chwili kompletuje sklad ale po co skoro nie ma dla kogo grac. owszem ktos tam cos chce dzialac z NH2010 ale z gory jest to skazane na porazke no bo skoro na 3 lige przychodzi 50 soob to ile przyjdzie na 5? 20?

wazne by stanowczo i zdecydowanie odciac sie od gilow, ssa, filipiaka w oczach opini publicznej, ale patrzac na PR NH'10 o to raczej jestem spokojny

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob mar 13, 2010 8:13 pm

Nalezy pamiętać że SSA to nie tylko zarząd są to też również nasi juniorzy, piłkarze...

Jest jeden sposób który napsułby krwi zarządowi i byłoby o nim dosyć głośno, frekwencja na stadionie rowniez by na nim nie ucierpiala, ale nie wiem czy warto o tym pisać na forum. I czy to ma jakies szanse.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob mar 13, 2010 9:00 pm

http://forum.Hutnik.org/viewtopic.php?t ... c&start=75

Chodziło mi o takich ludzi jak FABIANIO i matrix na forum Huteusza... Oby nie było ich za wielu bo to jest rzeźnia :shock: :lol:

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » sob mar 13, 2010 9:49 pm

dUfio -. Chodziło mi o olanie ssa przez np. puste trybuny.(ilość widzów razy 10 zł=pokrycie kosztów meczu, a odwrotnie = większe długi ssa) Do każdego innego protestu też się przyłącze. Jeśli zle mnie zrozumiałeś to sorki :wink: Pozdrawiam.TRE75NHKS
TRE75NHKS

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob mar 13, 2010 9:49 pm

wg mnie na 1 mecz jeżli będzie takowy, to pełna mobilizacja, ulotki rozdawane przy ul Klasztornej, pod kasami i zaproszenie ludzi pod budynek klubowy i tam wyjaśnienie o co chodzi, taki mały happening, poza ty są tu ludzie którzy się oferowali z mozliwościa rozniesienia ulotek,
póki co poczekajmy czy ssa zagra czy nie

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob mar 13, 2010 10:46 pm

Tak spojrzenie troszkę z boku na to wszystko

Uciszyłem się ogromnie że powstało nowe stowarzyszenie Hutnik 2010, że w końcu kibice wezmą sprawy w swoje ręce.
Początkowy huraoptymizm minął mi dość mocna gdy zobaczyłem sumę z pierwszej zbiórki pieniężnej, sam też nie wpłaciłem za wielkiej kwoty ale nie liczyłem na wpłaty po 1000zł za to wierzyłem że będzie ich więcej niż 7!
Owszem to dopiero początek nie każdy dysponuje tak od razu środkami na wpłatę ale koledzy kibice 7 wpłat!

Nie mam zamiaru i nie miałem angażować się w działalność stowarzyszenia, bo po prostu nie posiadam jakiś szczególnych umiejętności które by się w tej pracy przydały.
Tu należy zauważyć duży plus iż sporo osób zadeklarowało swoją pomoc.

Jednak może się okazać że cała praca może być sztuką dla sztuki.
Jeżeli SSA nie upadnie, a wszystko wskazuje na to że nie nadejdzie to w najbliższym czasie, to jaki będzie nie tyle sens działalności co jej konkretne cele?

Skoro powiedzmy SSA wystawi drużne nie tylko na wiosnę ale i na jesieni to MY KIBICE wystawimy własną?

Nie neguję sensu działalności stowarzyszenia jestem jak najbardziej za, nie popieram polityki SSA ani p.Gila ale uważam że wszystko zaczęto za wcześnie.
NOWY Hutnik może powstać tylko dopiero wtedy kiedy upadnie stary a to jeszcze nie nastąpiło mimo iż większości łącznie ze mną wydawało się już faktem

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob mar 13, 2010 11:02 pm

Bingo, źle myslisz. to że nie ma składek też można zrzucić na brak oficjalnej rejestracji, konta 2010, na razie wszystko się rodzi, z samych składek nie ma opcji utrzymania drużyny, tu potrzebny jest sponsor, grupa sponsorów. poza tym ilu ludzi klika regularnie na forum?? 2010 pokazuje się w mediach, coś działa, trochę długo trwa niestety zorganizowanie spotkania dla ogółu, a na pewno szeroka dyskusja by się przydała.
stwierdzenie że NOWY Hutnik może powstać dopiero jak upadnie stary, jest też błędne, jeżlei padnie sprawa prosta, jeżeli nie padnie to kibicujmy dalej ssa i miejmy nadzieję na świetlaną przyszłość, i za jakieś 5 lat grajmy derby z wandą.
wg mnie TU nie ma innej opcji niż 2010, nawet w przypadku przetrwania ssa