KOMENTARZE, złote rady, genialne pomysły.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » pn cze 06, 2011 3:06 am

Ares pisze:
Gumezi pisze:jeżeli Wanda specjalnie tak ustawia swoje mecze to strzela sobie w stopę,bo kilkadziesiąt osób na pewno w takiej sytuacji wybiera Hutnika a na żużel też by się przeszli, jeśli mecz byłby w innym terminie.


Myślę że dla Wandy nie ma to znaczenie, bo i tak na żużel chodzi o wiele więcej osób niż na Hutnika. Kilkadziesiąt osób nie robi im różnicy. Zresztą oni w przeciwieństwie do Hutnika, celują w publikę z całego Krakowa. Nieobecność kibiców Hutnika którzy wybiorą swój mecz zamiast żużla, odbiją sobie innymi fanami.


Co nie zmienia faktu że lepiej dla wszystkich by było aby się dogadywano z terminami... Mamy w NH praktycznie tylko dwie sekcje sportowe i szkoda że na własnym podwórka są takie klimaty...
Obrazek

Awatar użytkownika
Daro1950
Posty: 285
Rejestracja: czw sie 07, 2008 5:16 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Daro1950 » pn cze 06, 2011 8:15 pm

Piotrek pisze:dajcie spokój z Wandą!!!!!!!!!! niech se jeżdża jak chcą i kiedy chcą, siatkarze weszli do 1 ligi i chcą grać na tomeksie. to już jest nie do wiary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:


No i co tu według Ciebie jest nie do wiary,że chcą grac na tomexie?Wiadomo 1 liga,więcej kibiców-większa hala(trybuny).

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn cze 06, 2011 11:59 pm

jarkonh pisze:
Ares pisze:
Gumezi pisze:jeżeli Wanda specjalnie tak ustawia swoje mecze to strzela sobie w stopę,bo kilkadziesiąt osób na pewno w takiej sytuacji wybiera Hutnika a na żużel też by się przeszli, jeśli mecz byłby w innym terminie.


Myślę że dla Wandy nie ma to znaczenie, bo i tak na żużel chodzi o wiele więcej osób niż na Hutnika. Kilkadziesiąt osób nie robi im różnicy. Zresztą oni w przeciwieństwie do Hutnika, celują w publikę z całego Krakowa. Nieobecność kibiców Hutnika którzy wybiorą swój mecz zamiast żużla, odbiją sobie innymi fanami.


Co nie zmienia faktu że lepiej dla wszystkich by było aby się dogadywano z terminami... Mamy w NH praktycznie tylko dwie sekcje sportowe i szkoda że na własnym podwórka są takie klimaty...


Jestem tego samego zdania, bo tak naprawdę to są strzały w kolano :?

Piotrek
Posty: 2981
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt cze 07, 2011 2:17 am

Daro1950 pisze:
Piotrek pisze:dajcie spokój z Wandą!!!!!!!!!! niech se jeżdża jak chcą i kiedy chcą, siatkarze weszli do 1 ligi i chcą grać na tomeksie. to już jest nie do wiary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:


No i co tu według Ciebie jest nie do wiary,że chcą grac na tomexie?Wiadomo 1 liga,więcej kibiców-większa hala(trybuny).


Hala Wandy jest za mała na 1 lige siatkówki ( i wcale nie rozchodzi się o wielkość trybun) , a nie do wiary co się dzieje po kolei z naszymi dawnymi obiektami, i kto na nich grywa

1979
Posty: 1900
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » wt cze 07, 2011 2:35 am

a cóż w tym takiego strasznego ,ze tam beda grac ?
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
Daro1950
Posty: 285
Rejestracja: czw sie 07, 2008 5:16 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Daro1950 » wt cze 07, 2011 6:07 am

1979 pisze:a cóż w tym takiego strasznego ,ze tam beda grac ?


Podbijam pytanie.Mi to jakoś nie przeszkadza.Większości chyba też nie...

Piotrek
Posty: 2981
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt cze 07, 2011 5:30 pm

straszne jest to, że tam powinny grac halowe drużyny Hutnika a nie jakieś obce, straszne jest to że o hale nikt nie dba- choć to już inny temat. I dalej głęboko w to wierzę, że po piłkarzach ruszą u nas sporty halowe i hala wróci do nas, tak samo jak boiska piłkarskie.

ŁukaszGT'02
Posty: 463
Rejestracja: wt sie 31, 2004 9:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: ŁukaszGT'02 » wt cze 07, 2011 6:02 pm

Do kilku panów którzy się wypowiadają wyżej strasznie rozmywacie temat...



prosiłbym o przeczytanie jeszcze raz tematu i założenie sobie innego do którego nie będę zaglądał.


A moderatora o wywalenie postów które nie są radami, złotymi pomysłami (łącznie z moim)

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » sob cze 11, 2011 10:44 pm

Ostatnio wpadłem na taki pomysł.Bo ogólnie największy problem, na Hutniku jest z osobami między 14-18 roku życia, dla których nie raz 10 pln to dość dużo.I tak sobie myślę, że gdyby zrobić taką "promocję", że dwie osoby w wieku 14-18 może wbić na jeden bilet po okazaniu jakiejś tam legitymacji czy coś w tym stylu.Myślę, że wpływy z biletów mógłby by nawet wzrosnąć bo słyszę nie raz od niektórych co chodzą od święta, że "Nie ide bo nie rozkminie 10".

Myślę, że wpływy by wzrosły z biletów bo nie raz by dwóch ziomków się zrzuci po piątke i zawsze to będzie 1 bilet, a nie 0.Ot taka sugestia :wink:

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » ndz cze 12, 2011 1:36 am

To może zróbmy tak. Są jeszcze trzy mecze, przez dwa ostatnie zróbmy akcje "bilet dla młodego". Wystarczy jakby każdy z posiadaczy karnetu przez te dwa najbliższe mecze chociaż raz dał dyszke za bilet to myślę że spokojnie z 50 sztuk by się uzbierało. A bilety rozdawać w kasach przed ostatnim meczem za okazaniem legitymacji - kto pierwszy ten lepszy :)
Ot taka luźna myśl ;)
Obrazek

Piotrek
Posty: 2981
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz cze 12, 2011 2:16 am

brakuje ludzi do przygotowania stadionu przed meczem, do sprzątnięcia po meczu i nieraz było pisane- jak kogoś nie stać na bilet, to niech przyjdzie, pomoże i obejrzy mecz za darmo. Będzie walne, to można rozkminić granice wieku na darmowe lub ulgowe wejście na mecz w ramach przyciągania młodzieży.

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » ndz cze 12, 2011 11:27 pm

według mnie powinny być bilety po 5 zeta dla określonych roczników.dużej straty finansowej na tym nie będzie a pojawi się grupa nowych osób odwiedzających SS.pozostaje tylko określenie przedziału wiekowego który będzie z tego korzystał.musimy walczyć o młodego kibica,tym bardziej że na cracovii są bilety po 5 pln bodajże dla studentasów.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

Alex
Posty: 1043
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » pn cze 13, 2011 2:24 pm

Ja zaś zauważyłem że na mecze chodzi dużo pań (według mnie). Są młodsze, starsze ale są. jestem za tym by panie też płaciły za bilet. 2, 3 złote mogłyby dać za bilet. Nie jest to zbyt dużo, a KAŻDE pieniądze się przydadzą. Licząc że minimalnie na meczu będzie 25 kobiet pomnożymy to razy 3 daję dam to 75 złotych. Zawsze to coś. A meczach przy światłach może przyjść więcej kobiet. Ja dałem liczbę minimalną, a według mnie średnio uzbiera się z 40. 40*3=120 :!: :P Panie od 12 roku życia powinny płacić według mnie po te 3 złote, niech wiedzą że tym drobnym datkiem pomogą Hutnikowi. Ten pomysł tu już raczej od nowego sezonu.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1971
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt cze 21, 2011 4:58 pm

Przypuszczam, ze ten temat byl juz poruszany nie jeden raz, ale sprobuje ponownie. Otoz wlasciciel sklepiku sportowego w hali na bazarze Tomex powiedzial mi ze bylby bardzo chetny ponownie sprzedawac gadzety Hutnika. Dodal, ze codziennie zdarzaja sie klienci, ktorzy pytaja o Hutnika.

MarchewaNH
Posty: 435
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 8:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta CA

Postautor: MarchewaNH » wt cze 21, 2011 5:25 pm

Kiedyś już o tym pisałem, kontrastując do gadżetów Wisły i Cracovii które walają się po sklepach kibica w Carefourze i innych centrach handlowych, a Hutnika ni śladu
"Od północnego wschodu miasto narasta i wrasta w ciało starego miasta"
http://www.marchewa-plastyka.blog.onet.pl
http://new.fundacjanh.pl/enha-trip/