KOMENTARZE, złote rady, genialne pomysły.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 29, 2014 11:00 am

wpuszczanie wszystkich ludzi za free czy za 5 zł jest bez sensu i nie ma nic wspólnego z moim pomysłem, bo wtedy nawet się za stadion z biletów nie zwróci (choc po bochni tez sie nie zwrocilo a gdzie ochrona, sedziowie itd)

idea jest yaka, żeby przyszło jak najwięcej małolatów, którzy normalnie by nie przyszli,

ale juz dzis mamy czwartek wiec chyba po ptokach, bo takie rzeczy trzeba oglaszac wczesniej, propagowac itd

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw maja 29, 2014 3:42 pm

za "starego" Hutnika był mecz za free i nigdy więcej.
Co prawda przyszło dużo ludzi, ale nie wrócili oni gdy mecz był płatny a na stadionie był syf (chlanie), a zainteresowanie tym co się dzieje na murawie minimalne.
a małolatów raz do roku - jak najbardziej

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt lip 04, 2014 1:51 pm

W związku z meczem z Dynamem nasunęła mi się pewna myśl

Nie wiem w jakim składzie zagra Dynamo, załóżmy że będzie silniejsze od Hutnika, chociaż mniejsza z tym... Może nie w tym roku, ale w następnym dałoby się wzmocnić drużynę Hutnika czynnymi piłkarzami grającymi w innych klubach. Nie mówię tu o emerytach, ale o piłkarzach, którzy już samym nazwiskiem przyciągnęli by większą widownie. Jest to w sumie piknik i w ramach takiego spotkania mógłby zagrać.... chyba najatrakcyjniejszy byłby Wasilewski. Nie wiem jak ich obecne kluby by zareagowały, nie wiem jak to prawnie wygląda, podrzucam jedynie pomysł. Na myśl przychodzą mi jeszcze Pazdan, Kołodziej
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt lip 04, 2014 8:48 pm

Aldaris pisze:. Na myśl przychodzą mi jeszcze Pazdan, Kołodziej


Kołodziej został skazany przez PZPN za recydywę w aferze korupcyjnej. Piłkarz był zamieszany w proceder najpierw jako piłkarz Hutnika Kraków, a później Podbeskidzia.

http://ekstraklasa.net/podbeskidzie-wyr ... 8567000000[u]

persona non grata w Hutniku

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pt lip 04, 2014 9:11 pm

Aldaris pisze:W związku z meczem z Dynamem nasunęła mi się pewna myśl

Nie wiem w jakim składzie zagra Dynamo, załóżmy że będzie silniejsze od Hutnika, chociaż mniejsza z tym... Może nie w tym roku, ale w następnym dałoby się wzmocnić drużynę Hutnika czynnymi piłkarzami grającymi w innych klubach. Nie mówię tu o emerytach, ale o piłkarzach, którzy już samym nazwiskiem przyciągnęli by większą widownie. Jest to w sumie piknik i w ramach takiego spotkania mógłby zagrać.... chyba najatrakcyjniejszy byłby Wasilewski. Nie wiem jak ich obecne kluby by zareagowały, nie wiem jak to prawnie wygląda, podrzucam jedynie pomysł. Na myśl przychodzą mi jeszcze Pazdan, Kołodziej



Aldaris to powiem Ci tak.
Na 99% żaden klub w którym gra były piłkarz Hutnika nie zgodził by się na taki występ. Nawet w meczu towarzyskim zdarza się nieczysty wślizg i szlag trafia np. kolano, czy staw skokowy. Był gdzieś taki przypadek parę lat temu (nie pamiętam kto z kim grał), że obecny klub piłkarza X zgodził się na jego grę w byłym klubie w meczu towarzyskim pod jednym warunkiem ------ ubezpieczenia piłkarza na wypadek jakiegoś urazu...... a że kwota opiewała na dość sporą kwotę do jego występu nie doszło.


Pomysł jak najbardziej świetny, ale moim zdaniem brak szans na realizację.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob lip 05, 2014 10:42 am

Aldaris pisze:W związku z meczem z Dynamem nasunęła mi się pewna myśl

Nie wiem w jakim składzie zagra Dynamo, załóżmy że będzie silniejsze od Hutnika, chociaż mniejsza z tym... Może nie w tym roku, ale w następnym dałoby się wzmocnić drużynę Hutnika czynnymi piłkarzami grającymi w innych klubach. Nie mówię tu o emerytach, ale o piłkarzach, którzy już samym nazwiskiem przyciągnęli by większą widownie. Jest to w sumie piknik i w ramach takiego spotkania mógłby zagrać.... chyba najatrakcyjniejszy byłby Wasilewski. Nie wiem jak ich obecne kluby by zareagowały, nie wiem jak to prawnie wygląda, podrzucam jedynie pomysł. Na myśl przychodzą mi jeszcze Pazdan, Kołodziej


Nooo!!! Podobają mi się Twoje pomysły co raz bardziej! Nazwiska, które przyciągną publikę :lol:
Hahahaha, a to dobre.

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob lip 05, 2014 12:09 pm

dla mnie pomysl sredni


nie robmy z naszych bylych grajków nie wiadomo jakich bogów, bo po pierwsze wiekszosc z nich ma Hutnika gdzies po drugiej nie ludzmy sie ze sa jakimis super gwiazdami bo nikt z nich wielkiej kariery nie robi. Kts moze raz na czas kopnie sie w czolo na kadrze, ktos gdzies sie krzata po 1 czy 2 lidze ale nic poza tym i nie beda to nazwiska ktore przyciagna niewiadomo jakie tlumy

dwa - niech Welcome bedzie nagrada i nobilitacja dla chlopakow bedacych z Hutnikiem tu i teraz. A dla trenera mozliwoscia sprawdzenia druzyny (bo to w sumie kluczowy okres przygotowan) z jakims ciekawszym rywalem niz Kolejarz Stróze. A takie latanie polgwiadeczkami troche psuje koncepcje

Hutn<IC>y
Posty: 195
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 1:35 pm

Postautor: Hutn<IC>y » sob lip 05, 2014 1:01 pm

Moim zdaniem powinniśmy grać takim składem jaki mamy,dla takiego juniora Hutnika który zagra przeciwko takiemu klubowi jak Dynamo to będzie coś i będzie mógł nabrać doświadczenia na przyszłość,ogrywać się.

"dwa - niech Welcome bedzie nagrada i nobilitacja dla chlopakow bedacych z Hutnikiem tu i teraz. A dla trenera mozliwoscia sprawdzenia druzyny (bo to w sumie kluczowy okres przygotowan) z jakims ciekawszym rywalem niz Kolejarz Stróze."100 % racji Dufio

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob lip 05, 2014 2:53 pm

JOK_NH pisze:
Aldaris pisze:W związku z meczem z Dynamem nasunęła mi się pewna myśl

Nie wiem w jakim składzie zagra Dynamo, załóżmy że będzie silniejsze od Hutnika, chociaż mniejsza z tym... Może nie w tym roku, ale w następnym dałoby się wzmocnić drużynę Hutnika czynnymi piłkarzami grającymi w innych klubach. Nie mówię tu o emerytach, ale o piłkarzach, którzy już samym nazwiskiem przyciągnęli by większą widownie. Jest to w sumie piknik i w ramach takiego spotkania mógłby zagrać.... chyba najatrakcyjniejszy byłby Wasilewski. Nie wiem jak ich obecne kluby by zareagowały, nie wiem jak to prawnie wygląda, podrzucam jedynie pomysł. Na myśl przychodzą mi jeszcze Pazdan, Kołodziej


Nooo!!! Podobają mi się Twoje pomysły co raz bardziej! Nazwiska, które przyciągną publikę :lol:
Hahahaha, a to dobre.


No, sorry, już nie bede. To był ostatni raz.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pn sie 25, 2014 10:06 am

flagus pisze:Przy ostatnim robieniu porządków wpadł mi w ręce archiwalny numer Łodołamacza. Było tam o ludziach z Zespołu Szkół Elektrycznych nr 2 w Krakowie którzy za darmo naprawiają zegar na Placu Centralnym

I tutaj wpadła mi do głowy myśl.. A może chcieli by też w ramach wdrażania się do zawodu zajrzeć w czeluści naszego zegara?

Bardziej się go zepsuć nie da. Na gwarancji to on już chyba też dawno nie jest .... więc może?

Pewnie taką sprawę trzeba by załatwiać z ZiSem? Ale jak mają dostać coś za darmo to chyba nie będą oponować ????

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr wrz 03, 2014 9:47 pm

Parę spraw mi się nasunęło. Sorry jeśli kogoś zanudzam.

Frekwencja jaka jest każdy widzi. Takiej padaki nie było dawno. O tym dlaczego tak jest po części jest napisane w wątku po naszym ostatnim meczu. Nasuwa mi się kilka pomysłów nie wiem czy do realizacji.

1. Moim skromnym zdaniem (sorry nie znam się). Za słabo nagłośnione jest to że dzieci do 12 lat wchodzą za darmochę. Sam pamiętam jak takie wejścia były jeszcze dwadzieścia kilka lat temu. (miałem wtedy 10 czy 11 lat) I doskonale pamiętam jak mojemu tacie nie chciało się jechać na mecz. Moja riposta brzmiała nie to nie i tak wejdę z kimś obcym. Bo nie oszukujmy się tekst darmowe wejście z rodzicem lub opiekunem wtedy i teraz to tylko "martwy" paragraf. Nikt nikogo nie spisywał i nie spisuje teraz z dowodu czy legitymacji. I co miał wtedy zrobić? Oczywiście jechał ze mną.
Nie pamiętam tylko czy to klub narzucił wtedy odgórnie ale pamiętam jak panowie wpuszczali małolatów za free. Dlatego jak mówię temu należałoby też poświęcić uwagę. Z przerażeniem patrzę jak na meczach nie ma praktycznie dzieci ! ! ! !. Co myślę? Nie wiem czy ktoś ma jakieś wejścia/znajomości do jakichś szkół/przedszkoli aby jakoś dyskretnie "zareklamować" mecze? Sam nie wiem? Spotkanie z 2-3 piłkarzami na jakiejś lekcji? Czy może pozostawienie ulotek w szatniach młodszych klas? Tak właśnie ulotek. Bo sucha gadka nic nie zmieni. Nawet jak taka lekcja się powiedzmy odbędzie to 3/4 dzieciaków o niej zapomni.
My wiemy że do 12 lat wchodzimy za darmo. Ale może właśnie jakaś zwykła ulotka nawet czarno-biała. Ulotka/bilet --- to oczywiście darmowe a na drugiej stronie czegoś takiego, informacja że bilet dla dorosłego opiekuna dziecka to 10 zł.

A podczas samego meczu. Który tata odmówi dziecku kiełbasy (sam chętnie zje) czy picia.

2. Nie oszukujmy się jakość nagłośnienia, brak zegara, sanitariaty.....
Wiem to brocha ZiSu tylko jak my czegoś nie zrobimy to ZiS dalej będzie miał to w dupie. Jaka jest przyjemność oglądania meczu gdy czytane składy brzmią... skahjakhd, asdjljsd, ewuksl, asjdsk.
Proponuję jakąś akcję do ZiSu może codziennie każdy z nas wyśle maila z przypomnieniem w jakim stanie jest infrastruktura na naszym stadionie.
Tylko tekst powinien być jednolity.

3. Promocja promocja jeszcze raz promocja.
Może spośród nabywców biletów losować w przerwie trzy darmowe bilety na następny mecz? Ktoś kto raz przyjdzie i wygra wiadomo na 99% przyjdzie następnym razem bo ma za darmo. Ale potem może nawyk chodzenia mu zostanie?


Trochę rzeczy jeszcze mi kiełkuje na razie wydają mi się całkowicie bezsensowne. Więc może kiedy indziej.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr wrz 10, 2014 9:30 pm

Skoro tu są komentarze...

Panowie, pomijając, kto ma rację i jak na prawdę było, oświadczenie ws. meczu juniorów z Garbarnią to jakaś kpina. Taki ton? Wojujecie ze wszystkimi? Z Garbarnią też pójdziecie na noże? Gra nie jest warta świeczki, żeby wszędzie sobie robić wrogów. :?

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr wrz 10, 2014 10:01 pm

OŻÓG 1950 pisze:Skoro tu są komentarze...

Panowie, pomijając, kto ma rację i jak na prawdę było, oświadczenie ws. meczu juniorów z Garbarnią to jakaś kpina. Taki ton? Wojujecie ze wszystkimi? Z Garbarnią też pójdziecie na noże? Gra nie jest warta świeczki, żeby wszędzie sobie robić wrogów. :?


co jest nie tak w tym oswiadczeniu wedlug Ciebie ?

PoMpOn eNHa
Posty: 726
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 12:20 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PoMpOn eNHa » czw wrz 11, 2014 12:09 am

flagus pisze:Parę spraw mi się nasunęło. Sorry jeśli kogoś zanudzam.

Frekwencja jaka jest każdy widzi. Takiej padaki nie było dawno. O tym dlaczego tak jest po części jest napisane w wątku po naszym ostatnim meczu. Nasuwa mi się kilka pomysłów nie wiem czy do realizacji.

1. Moim skromnym zdaniem (sorry nie znam się). Za słabo nagłośnione jest to że dzieci do 12 lat wchodzą za darmochę. Sam pamiętam jak takie wejścia były jeszcze dwadzieścia kilka lat temu. (miałem wtedy 10 czy 11 lat) I doskonale pamiętam jak mojemu tacie nie chciało się jechać na mecz. Moja riposta brzmiała nie to nie i tak wejdę z kimś obcym. Bo nie oszukujmy się tekst darmowe wejście z rodzicem lub opiekunem wtedy i teraz to tylko "martwy" paragraf. Nikt nikogo nie spisywał i nie spisuje teraz z dowodu czy legitymacji. I co miał wtedy zrobić? Oczywiście jechał ze mną.
Nie pamiętam tylko czy to klub narzucił wtedy odgórnie ale pamiętam jak panowie wpuszczali małolatów za free. Dlatego jak mówię temu należałoby też poświęcić uwagę. Z przerażeniem patrzę jak na meczach nie ma praktycznie dzieci ! ! ! !. Co myślę? Nie wiem czy ktoś ma jakieś wejścia/znajomości do jakichś szkół/przedszkoli aby jakoś dyskretnie "zareklamować" mecze? Sam nie wiem? Spotkanie z 2-3 piłkarzami na jakiejś lekcji? Czy może pozostawienie ulotek w szatniach młodszych klas? Tak właśnie ulotek. Bo sucha gadka nic nie zmieni. Nawet jak taka lekcja się powiedzmy odbędzie to 3/4 dzieciaków o niej zapomni.
My wiemy że do 12 lat wchodzimy za darmo. Ale może właśnie jakaś zwykła ulotka nawet czarno-biała. Ulotka/bilet --- to oczywiście darmowe a na drugiej stronie czegoś takiego, informacja że bilet dla dorosłego opiekuna dziecka to 10 zł.

A podczas samego meczu. Który tata odmówi dziecku kiełbasy (sam chętnie zje) czy picia.

2. Nie oszukujmy się jakość nagłośnienia, brak zegara, sanitariaty.....
Wiem to brocha ZiSu tylko jak my czegoś nie zrobimy to ZiS dalej będzie miał to w dupie. Jaka jest przyjemność oglądania meczu gdy czytane składy brzmią... skahjakhd, asdjljsd, ewuksl, asjdsk.
Proponuję jakąś akcję do ZiSu może codziennie każdy z nas wyśle maila z przypomnieniem w jakim stanie jest infrastruktura na naszym stadionie.
Tylko tekst powinien być jednolity.


3. Promocja promocja jeszcze raz promocja.
Może spośród nabywców biletów losować w przerwie trzy darmowe bilety na następny mecz? Ktoś kto raz przyjdzie i wygra wiadomo na 99% przyjdzie następnym razem bo ma za darmo. Ale potem może nawyk chodzenia mu zostanie?


Trochę rzeczy jeszcze mi kiełkuje na razie wydają mi się całkowicie bezsensowne. Więc może kiedy indziej.


Popieram :!:
Fanatyczna Emigracja - Hutnik Nowa Huta

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw wrz 11, 2014 8:10 pm

lucero pisze:
OŻÓG 1950 pisze:Skoro tu są komentarze...

Panowie, pomijając, kto ma rację i jak na prawdę było, oświadczenie ws. meczu juniorów z Garbarnią to jakaś kpina. Taki ton? Wojujecie ze wszystkimi? Z Garbarnią też pójdziecie na noże? Gra nie jest warta świeczki, żeby wszędzie sobie robić wrogów. :?


co jest nie tak w tym oswiadczeniu wedlug Ciebie ?


Nie wiem co według Ożoga ale moim skromnym zdaniem:
1/ słabo się bronią te "kontuzje" - może na papierze dla mzpn będzie to ok, ale kto zna stadionową przyśpiewkę "wstawaj nie udawaj" wie że takie rzeczy zawsze kiepsko będą wyglądać wobec postronnych kibiców
2/ sprzeczność interpretacji z filmikiem w którym widać że bramkarz faktycznie kopie - można się jedynie spierać czy czerwona czy żółta ale jakby przy każdej takiej czerwonej drużyny miałyby się poddawać to nie mielibyśmy co czwartego meczu

raczej bardziej potrzebne byłoby oświadczenie wobec zagrywek Wolanii, gdzie to my mamy rację