Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

SSA - Kmita (sobota 3 kwietnia godz. 16)

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> ARCHIWUM - KS Hutnik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
petos

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ozog ma racje! musimy cos rozkminiac w temacie zorganizowania sie w czasie meczow itp!!! Jesli niebedziemy robic nic to wiekszosc malolatow sobie odpusci hutnika i niedaj boze znajdzie sobie !!wic!! faktycznie nawet wanda jest jakims wyjsciem z sytuacji:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pomysl1950

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można zawsze iść na piwko do ataku Very Happy
Powrót do góry
centrum nh

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forever napisał:
alternatywa: WANDA NOWA HUTA

Słaba alternatywa skoro karnet kosztuje podobno 200zł ... To po ile bilety będą ??!!
Powrót do góry
PSKNHKS

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za 200 jest vip z gadzetami, wejściem do parku maszyn i własnym krzesełkiem, normalny karnet chyba był po 100 a bilety po 10 (panie 5)
Powrót do góry
BINGONH

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OŻÓG 1950 napisał:
BINGONH napisał:
i chciałbym by po tym sezonie spółka zakończyła działalność ogłaszając upadłość

To po co wyrażasz dla nich poparcie poprzez gest stawienia się na meczu?

Jeżeli Ty moje przyjście na mecz traktujesz jako poparcie dla SSA to w takim razie popieram tą spółkę od początku jej istnienia niemal w 100%

OŻÓG 1950 napisał:

Spójrzmy prawdzie w oczy - to jest forum NH2010 i ma służyć jego interesom.

Do niedawana było to forum kibiców Hutnika Kraków chyba że coś się zmieniło w tej materii ale nikt mnie o tym nie poinformował
Powrót do góry
Gumezi

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przychodzisz na mecz,płacisz kurwom hajs,czyli ich wspierasz.powinien byc oficjalny zakaz chodzenia na ssa i tyle w temacie.
Piotrek

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="BINGONH"]
OŻÓG 1950 napisał:
BINGONH napisał:

Jeżeli Ty moje przyjście na mecz traktujesz jako poparcie dla SSA to w takim razie popieram tą spółkę od początku jej istnienia niemal w 100%

co prawda nie do mnie ale, ja ssa popierałem bo:1- żyłem nadzieją że jakoś dadzą radę, 2-bo nie było żadnej nawet mglistej alternatywy
teraz się to wszystko trochę zmieniło i powinniśmy zrobić wszystko co się da żeby beton się skruszył na pył, a pójście patrzeć na juniorów którym kazano grać w lidze dla dorosłych, patrzeć jak przegrywają mecz za meczem, to sobie wyobraź jaka to może być trauma dla nich, oni maja dopiero mają po 17-18 lat
Powrót do góry
OŻÓG 1950

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BINGONH napisał:
OŻÓG 1950 napisał:
BINGONH napisał:

Sytuacja się zmieniła.

Myślisz, że ja nie miałem wielkich nadziei?

BINGONH napisał:
OŻÓG 1950 napisał:

Spójrzmy prawdzie w oczy - to jest forum NH2010 i ma służyć jego interesom.

Do niedawana było to forum kibiców Hutnika Kraków chyba że coś się zmieniło w tej materii ale nikt mnie o tym nie poinformował

Użyłem sformułowania "spójrzmy prawdzie w oczy".

Teoretycznie jest to forum kibiców Hutnika, ale de facto (przynajmniej w moim mniemaniu) forum NH2010.
A dlaczego tak jest? Dlatego, że każdy kibic HKSu powinien popierać NH2010 (jedno nie wyklucza drugiego).

A dlaczego? Dlatego, że to jest inicjatywa wychodząca od nas, znamy zarząd, wiemy, co to są za ludzie, można obdarzyć ich zaufaniem, a w przypadku powodzenia inicjatywy, każdy kibic będzie mógł wyrazić swoje zdanie w tej, czy innej kwestii.

Pozdrawiam
lucero

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gumezi napisał:
przychodzisz na mecz,płacisz kurwom hajs,czyli ich wspierasz.powinien byc oficjalny zakaz chodzenia na ssa i tyle w temacie.

majlech napisał:
Spotkanie pokazało – w naszym odczuciu – że jest szansa na zbudowanie takiego właśnie Hutnika i przekonanie do tej wizji członków Stowarzyszenia HKS Hutnik Kraków. Wymaga to od nas wszystkich jednak dużej determinacji, której wyrazem powinna być m.in. absencja na meczach piłkarskich drużyny seniorów organizowanych przez Sportową Spółkę Akcyjną.

Dodatkowo przed meczem z kmitą zostanie podany oficjalny komunikat wszystkich grup kibicowskich na Hutniku.
Powrót do góry
benitka

PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ssa nie dograją tej rundy do końca! Laughing Wchodzę o zakład o 1 l wyborowej Laughing
admin
Site Admin

PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucero napisał:
Gumezi napisał:

majlech napisał:
Spotkanie pokazało – w naszym odczuciu – że jest szansa na zbudowanie takiego właśnie Hutnika i przekonanie do tej wizji członków Stowarzyszenia HKS Hutnik Kraków. Wymaga to od nas wszystkich jednak dużej determinacji, której wyrazem powinna być m.in. absencja na meczach piłkarskich drużyny seniorów organizowanych przez Sportową Spółkę Akcyjną.

Dodatkowo przed meczem z kmitą zostanie podany oficjalny komunikat wszystkich grup kibicowskich na Hutniku.

http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=3226
Powrót do góry
Aldaris

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmiana godziny rozpoczęcia meczu.

Sobota, godzina 16.

Info telefoniczne Wink

Bingo a skąd ty miałeś info Question Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Aldaris dnia Pią Kwi 02, 2010 8:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
BINGONH

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych co jednak myślą zawitać na SS w Wielką Sobotę informacja mecz jest o godzinie 16 taki info otrzymałem w telefonicznie od SSA a i nie da rady wejść kasami WC tylko tą przy pawilonie
Fan Hutnika

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BINGONH napisał:
Dla tych co jednak myślą zawitać na SS w Wielką Sobotę informacja mecz jest o godzinie 16 taki info otrzymałem w telefonicznie od SSA a i nie da rady wejść kasami WC tylko tą przy pawilonie

no to widze masz dobre kontakty z SSA ktorzy CIe informuja Wink
BINGONH

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fan Hutnika napisał:
BINGONH napisał:

no to widze masz dobre kontakty z SSA ktorzy CIe informuja Wink

Bo tak naprawdę to służę w Agencji Wywiadu i mam dostęp do wszystkich tajnych informacji Razz
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> ARCHIWUM - KS Hutnik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Skocz do: