Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

SSA - Kmita (sobota 3 kwietnia godz. 16)

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> ARCHIWUM - KS Hutnik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RoCeNoWaHuTa

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BINGONH napisał:
Dla tych co jednak myślą zawitać na SS w Wielką Sobotę informacja mecz jest o godzinie 16 taki info otrzymałem w telefonicznie od SSA a i nie da rady wejść kasami WC tylko tą przy pawilonie

Radze się 2 razy dobrze zastanowić zanim komuś strzeli głupi pomysł wybrania się na jakikolwiek mecz ssa.
SIMON NH

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

offowo

Dlaczego nie da rady wejść bramami WC????
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SIWY 1950

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze ta silniejsza formacja HUTNICZYCH BRACI stanie w sobote przed bramami SS i wybije z glowy tym niektorym idiotom wejscie na stadion...
KonradHKS

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SIMON NH napisał:
offowo

Zapewne dlatego że są kołowrotki i te nie czytają tych skrawków papieru które zarząd uważa za bilety Wink
Powrót do góry
SIMON NH

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SIWY 1950 napisał:
Mam nadzieje ze ta silniejsza formacja HUTNICZYCH BRACI stanie w sobote przed bramami SS i wybije z glowy tym niektorym idiotom wejscie na stadion...

to byłoby bez sensu..
każdy ma swój rozum-chce iść na mecz SSA niech idzie..
Trzeba tylko jasno i czytelnie przekazać informacje na jaki mecz idą bo wiele osób za pewnie nie wiem o akcji nh2010
Lepiej żeby poszedł na mecz SSA niż zaciekawił się meczem WC...
dUfio

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SIMON NH napisał:
SIWY 1950 napisał:

to byłoby bez sensu..
każdy ma swój rozum-chce iść na mecz SSA niech idzie..
Trzeba tylko jasno i czytelnie przekazać informacje na jaki mecz idą bo wiele osób za pewnie nie wiem o akcji nh2010
Lepiej żeby poszedł na mecz SSA niż zaciekawił się meczem WC...

jedno nie wyklucza drugiego
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Aldaris

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SIWY 1950 napisał:

No no, a ja mam nadzieje że ta silniejsza formacja HUTNICZYCH BRACI stanie też w następną sobotę przed bramami SS i wybije z głowy tym niektórym idiotom wejście na stadion.
BINGONH

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aldaris napisał:
SIWY 1950 napisał:

No no, a ja mam nadzieje że ta silniejsza formacja HUTNICZYCH BRACI stanie też w następną sobotę przed bramami SS i wybije z głowy tym niektórym idiotom wejście na stadion.

Chodzi ci o ten mecz?

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 10 kwietnia, 18:15
na Stadionie Suche Stawy

Bo nie łapę o co ci chodzi

SIMON NH napisał:
offowo

Nie wiem nie drążyłem tego tematu, przyjąłem tylko do wiadomości tą informację.
Podejrzewam że

raz może chodzić o kołowrotki
dwa część stadionu może być zamknięta dla publiczności żeby ciąć koszty wydatków na ochronę
flagus

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aldaris napisał:
SIWY 1950 napisał:

Aldaris o co Ci biega.
Chcesz to sobie jutro idź.
Skoro jesteś takim wielkim zwolennikiem gry SSA, to zabierz jeszcze święconkę i podziel się z Oraczewskim Szmytem i Gilem.
Weź aparat może sobie cykniesz z nimi fotkę.
Tylko nie epatuj nikogo wrażeniami z meczu i.t.d. no większość z nas na SSA ma wyjebane....
Tyle.
Powrót do góry
OŻÓG 1950

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie da wam się przetłumaczyć, że należy się podporządkować, bo potrzebna jest jedność, to chociaż nie namawiajcie tutaj ludzi do przyjścia na mecz.

Nasuwa mi się tylko jedno hasło: "Tylko świnie siedzą w kinie".

(celowo przejaskrawione porównanie)

Pozdrawiam
bn

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SIWY 1950 napisał:

Niestety większość osób, które przyjdą nie będą "idiotami", tylko osobami niedoinformowanymi. Na moje oko, informacje o Nowym Hutniku wciąż dotarły do jedynie mniejszości zainteresowanych sympatyków.
Powrót do góry
patryk

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety osób obojętnych na ogłoszony bojkot nie mogę zrozumieć... Przez tyle lat narzekanie, że gramy o nic, że zawodnicy sprzedawali, że transferów nie ma, że działacze rozkradają ten klub itp. itd, a nagle jak część z NAS mówi pas i chce wziąć na siebie ogromny ciężar odpowiedzialności (UTWORZENIE NASZEGO KLUBU SPORTOWEGO) i szuka jedności wśród naszej braci, to nagle wyłamy i pierdolenie o popieraniu (bo tak rozumiem w tej sytuacji chodzenie na mecze SSA kierowanej w sposób jak dla mnie wielce szemrany) trupa, który nie jest naszą drużyną!!! Nasza drużyna rozpadła się wraz z końcem rundy jesiennej!!! Ci panowie zniszczyli najlepszy team jaki mieliśmy od lat!!! Nie zrobili do tego nic, aby tych chłopaków zatrzymać!!! I nagle stają się dla Was wiarygodni??? Sklecona drużyna w dwa dni, Wiącek w roli ratownika, co to kurwa jest??? Jakieś gadanie o zapleczu finansowym... JA się pytam jakim zapleczu???
Gdzie pomysł jak to ma wyglądać?? Wiecie gdzie?? Nigdzie!!! Jedyne co potrafili wymyślić Ci panowie, to inwestorzy widmo!!! A Gil jak ma ratować HUTNIKA poprzez opodatkowanie pracowników HUTY to niech już się lepiej nie ośmiesza. Bo robi sobie dobre notowania wśród ludzi JESZCZE nie wtajemniczonych w to bagienko uchodząc za ratownika-społecznika. To pytam się, gdzie był przez ostatnie 10 LAT??? Rozmyślał??

Zejdźmy na ziemię... ie jest nas 20tysięcy, żebyśmy robili podziały. MUSI BYĆ JEDNOŚĆ, bo innej opcji nie ma...

TYLKO NOWA OPCJA, TYLKO NOWY KLUB, TYLKO NOWY Hutnik!!!

Pozdro
KonradHKS

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominajmy też że zapewne rodzina juniorów przyjdzie na mecz. I raczej nie są idiotami ale niestety spotkałem się z głosami że "grają nasze chłopaki i trzeba iść" jednak to w starszym pokoleniu.

Co do chodzenia na mecze to też nie bardzo rozumiem tych co się wybierają. Jak ktoś jest tak przywiązany to niech idzie na juniorów i ma bezpłatnie albo niech lepiej zapłaci Wandzie 10 zł a nie tym złodziejom.
Powrót do góry
HKS1978

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki kurwa bojkot.No i to straszenie.kogo będziesz bił "chuliganie",dziadków po 70? Śmiech na sali. Zamiast 100 osób przyjdzie 50.Na pewno szerokim echem się to odbije ...
Żeby było jasne , ja nie idę ale tylko dlatego że nie mam ochoty oglądać patałachów typu "kuczek".

Ostatnio zmieniony przez HKS1978 dnia Pią Kwi 02, 2010 5:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
tommyl

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli rozumiem że jak przyjdę na mecz to ktoś będzie stał przed bramkami i mówił wypierdalaj stąd - nie wejdziesz??

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> ARCHIWUM - KS Hutnik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Skocz do: