Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

stroje domowe (i nie tylko)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Desanto NH

PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachowujemy sie jakbyśmy nie mieli naprawdę poważniejszych problemów. Mi osobiście pomarańczowe bardzo sie podobają, przypominaja mi czasy ekstraklasy mam nawet koszulkę z tych lat i założę ją do Lubania Laughing Mamy naprawdę o wiele poważniejszego kalibru problemy,może zamiast gorących dyskusji na ten temat przelejemy tą energie na poszukiwanie sponsorów ,przyciągniecie ludzi na stadion,tworzenia atmosfery na meczach. Kiedy juz na dobre staniemy na nogi wtedy możemy sie zajmować takimi detalami jak stroje , wzór biletów itd.
fan

PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Acha, więc my przystajemy na prośbę gospodarzy, tak? Co "nami" wtedy kieruje? Dlaczego zgadzamy się na to, skoro nawet na SS Hutnik nie może przed własną publicznością wystąpić w normalnych strojach? Na wyjazdy jeździmy, to może chociaż tam będą te biało-niebieskie stroje, skoro możemy w nich grać. W pomarańczowych gramy cały czas i problemu z ich skompletowaniem nie ma, więc nie wiem czemu takie problemy są w przypadku tych drugich strojów.
Albo zacznijmy prosić przyjezdnych o zmianę stroju, skoro inni Was proszą i przystajecie na to na luzie.
Pozdrawiam.

Miałem coś w tym stylu odpisać, ale kolega mnie wyręczył Very Happy

Desanto odpowiedni wybór strojów również tworzy klimat na meczu. Już niejeden, który dawno nie był na meczu... pyta się lub wręcz dziwi w jakich strojach gra Hutnik.

Ode mnie tyle w temacie, kolor już zakupiony, więc może rzeczywiście w przyszłości będzie więcej czasu i kasy, żeby się tym poważniej zająć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
birkut

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

majlech napisał:
Widze Birkut, ze sie aktywowales .

no niestety zmusiłeś mnie do tego niewywiązujac się z obietnicy.

majlech napisał:
Birkut zapraszam z +/- 3,5 tys. PLN, to na pewno zakupimy niebieskie koszulki.

wreszcie konkret. tylko nie wiem po co były te wcześniejsze obiecanki.

a tym co barwy ich klubu nie są ważną sprawą gratuluję i zapraszam na najbliższy mecz w pomaranczowych koszulkach i szalikach.
przecież na meczach Holandii trubuny wygladają zajebiście Laughing Laughing
P.S. niedługo się okaże że ine jest wazne również gdzie gramy w roli gospodarza Cool
metal
Site Admin

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, ale na prawdę nie rozumiem...
Walczymy o to. by Hutnik grał na Suchych Stawach i żeby były pieniądze na działalność (w tym płacenie za obiekty), staramy się, by skład był jak najbardziej hutniczy, żeby drużyna była dobrze przygotowana do rundy.

Rzutem na taśmę się udaje - Hutnik wygrywa na Suchych Stawach, nikt nie zgłasza uwag do organizacji meczu (otwieramy dwie kasy, bramy stadionu są przygotowane również do wypuszczenia kibiców...).

I co?
I pojawiają się głosy, że to wszystko chuj, bo koszulki były pomarańczowe.
/ręce opadają/

dcure

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się załamywać takimi pretensjami, szkoda że co niektórzy zamiast mieć co chwilę o coś pretensje, nie zapytają w czym mogą pomóc, nie zapytają czy nie trzeba zostać po meczu posprzątać stadion , nie oni biegną do domu by użalać się na forum że podkoszulki były pomarańczowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JOK_NH

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metal napisał:
Przepraszam, ale na prawdę nie rozumiem...
Walczymy o to. by Hutnik grał na Suchych Stawach i żeby były pieniądze na działalność (w tym płacenie za obiekty), staramy się, by skład był jak najbardziej hutniczy, żeby drużyna była dobrze przygotowana do rundy.

Rzutem na taśmę się udaje - Hutnik wygrywa na Suchych Stawach, nikt nie zgłasza uwag do organizacji meczu (otwieramy dwie kasy, bramy stadionu są przygotowane również do wypuszczenia kibiców...).

I co?
I pojawiają się głosy, że to wszystko chuj, bo koszulki były pomarańczowe.
/ręce opadają/

Chyba Cię metal konkretnie poniosło. Gdzie tu ktoś napisał, że to wszystko chuj? Nie popadajmy w skrajności, zamiast zrozumieć, że temat jednak jest ważny, skoro kibice o nim mówią, lepiej napisać, że wszyscy mają w dupie Waszą pracę, co generalnie jest bzdurą.
Troszkę z mniejszą nerwowością chyba powinieneś podchodzić do "niewygodnych" tematów Wink
Czego sobie, Tobie i wszystkim obecnym życzę. Smile
Pozdrawiam.
BINGONH

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie że Metal ma świętą rację!

Mi też te koszulki się nie podobają bo ni jak się mają do naszych barw ale Majlech wytłumaczył że wpływ mamy na to taki sam jak na pogodę bo taki jest regulamin rozgrywek i tyle.
OŻÓG 1950

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BINGONH napisał:
Mi też te koszulki się nie podobają bo ni jak się mają do naszych barw ale Majlech wytłumaczył że wpływ mamy na to taki sam jak na pogodę bo taki jest regulamin rozgrywek i tyle.

Generalnie nie angażuję się, więc staram się nie krytykować, ale...

Bingo, bez jaj. Nie sprowadzajmy dyskusji do granic absurdu. Regulamin rozgrywek nakazuje grać w pomarańczowych strojach?
(bo tak można wywnioskować z tego, co napisałeś)

Będą możliwości finansowe, to trzeba będzie zainwestować w niebieskie, tudzież błękitne stroje. Błędem było, ze nie zrobiono tego, zamiast wybierać pomarańczowe.

I już, i tyle.

Na razie kasy nie ma, więc póki co, będzie tak, jak jest.
krowodrzaHKS

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że na ten moment są o wiele ważniejsze problemy, niż to jakiego koloru powinny być koszulki.
Metal, Majlech i reszta poświęcają wiele by klub mógł dobrze funkcjonować, a komuś to nie wystarcza i musi się przypierdolić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
derexnh

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krowodrzaHKS napisał:
Osobiście uważam, że na ten moment są o wiele ważniejsze problemy, niż to jakiego koloru powinny być koszulki.
Metal, Majlech i reszta poświęcają wiele by klub mógł dobrze funkcjonować, a komuś to nie wystarcza i musi się przypierdolić.

Prawda ?? I to jeszcze w temacie o koszulkach...
Powrót do góry
ksh72

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszalem że nowy sponsor ma zakupić stroje. Zapewne będa zamawiane u p. Janiczaka. Może Bert-sport przedstawiłby kilka propozycji, a my na facebooku czy forum wybralibyśmy najbardziej hutniczy.

http://i14.tinypic.com/3zqdell.jpg Very Happy
ksh72

PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro prezentacja drużyny i nowych strojów. Jest szansa jak nie na fotki to chociaż rozmiarowke, bo pewnie przymierzalni nie będzie Wink
HKS1978

PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądając koszulki z tyłu np w newsach na stronie nh2010.pl wyglądają dość zwyczajnie. Całe niebieskie. Numer, nazwisko... standard. Jednak z przodu... Będzie spore zdziwienie. W bardzo pozytywnym sensie!
Powrót do góry
HZA_Hutnik

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna zmiana i kolejne super stroje. Jak napisał HKS1978 przód świetnie się prezentuje. Całość wygląda rewelacyjnie.

Zastanawia mnie jedno, jeden wzór ma przód koszulek z dominacją białego i drugi wzór ma przód koszulek z dominacją białego. Co jeśli rywal będzie miał koszulki białe? Sędzia puści?
Powrót do góry
sikorek_nh

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stroje super tylko trochę getry w paski nie pasują do szachownicy na koszulkach i lepsze byłyby gładkie ale tak to pozytywnie Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

Skocz do: