Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

stroje domowe (i nie tylko)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
birkut

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 10:49 pm    Temat postu: stroje domowe (i nie tylko) Odpowiedz z cytatem

tyle razy narzekaliśmy (i słusznie!!!) że gramy na czerwono, żółto, pomarańczowo itd.

jest szansa, jeśli to MY kibice tworzymy nowy klub, zadecydowac w jakich strojach pownnismy grywać.
przede wszystkim u siebie, ale mozna tez zaproponowac komplety wyjazdowe.

wg mnie domowymi strojami powinny być :
koszulki błękitne z białymimotywami (lub odwrotnie)
niebieskie spodenki i getry.

wyjazdowe: całe niebieskie
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BINGONH

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjazdowe zgadzam się całe niebieskie

domowe - białe spodenki a koszulki biało-błękitno-niebieskie jakiś fajny wzór który połączy te 3 kolory
OŻÓG 1950

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domowe - PASIAKI (odpowiednio dostosowane do piłkarskich realiów oraz do reklam).

Kibice i piłkarze w tych samych koszulkach - coś pięknego Smile
centrum nh

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedne pasiaki w tym mieście już wystarczą!! Ja uważam że dom biało niebieskie góra dół , a wyjazd odwrotnie czyli niebiesko białe. Trzecie rezerwowe powrót do historii wspomnienie Monaco czyli żółto niebieskie.
Powrót do góry
BINGONH

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 2:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadne pasiaki mi się nie spodobają bo każdemu na SS będą się jednoznacznie kojarzyć.
Nawiasem pisząc tego można zazdrościć takim klubom jak Cracovia że od początku gra w takich samych barwach i to rozpoznawalnych wszędzie w Polsce.
Wracając do Hutnika to trzeba umiejętnie połączyć 3 kolory z których dwa niebieski i błękitny bardzo się zlewają, tylko fajny wzór może do zrobić spore wyzwanie dla grafików
OŻÓG 1950

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 4:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle, że nasze pasiaki są poziome, więc nie wiem, jak to Wam się może kojarzyć z...

Pozdro
viki

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś o tym na forum pisałem (parę lat temu) i dzisiaj powtórzę:
Stroje zasadnicze:koszulki w błękitno-niebieską szachownicę, spodenki białe, getry niebieskie.
Stroje rezerwowe: koszulki białe, spodenki niebieskie, getry niebieskie

Tymczasem trzeba zważać na to, że stroje kosztują! Zwłaszcza robione wedle oryginalnego wzoru. Dlatego wydaje mi się, że planować wygląd strojów można, ale wdrożenie tego w zycie może potrwać.
Ares

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasiaki to zajebisty pomysł. Nie rozumiem jak sie komuś może to źle kojarzyć. Przecież kolorystyka jest inna i w dodatku układ pasków poziomy. Poza tym nie ma co wpadać w paranoje skojarzeń bo to bez sensu.
Zresztą myślę że każdy wzór będzie dobry pod warunkiem że będzie uwzględniał wszystkie nasze barwy.

BINGONH napisał:
można zazdrościć takim klubom jak Cracovia że od początku gra w takich samych barwach i to rozpoznawalnych wszędzie w Polsce.

To nie są macierzyste barwy Cracovii. Zostały przejęte od drużyny "Biało Czerwonych" z która się połączyli w 1907 r. Ich pierwsze barwy to... biało-niebiesko-czarne Wink
Powrót do góry
patryk

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to widziałbym mniej więcej tak:

opcja 1. Pasiaki (nikomu zdrowo myślącemu NASZE pasiaki nie będą kojarzyły się z tymi z Błoń).

opcja 2. Białe koszulki, błękitne spodenki, granatowe getry.

opcja 3. Szachownica biało-błękitna, niebieskie spodenki i getry.

Pozdrawiam
zesławiceHKS

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że nie najgorzej by takie stroje wyglądały
Powrót do góry
KonradHKS

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym temacie już widać że głos kibiców musi być brany przez stowarzyszenie lekko przez palce (w takich kwestiach). Wink

Każdemu się podoba co innego i ciężko mi tu sobie wyobrazić kompromis. Ja też jestem za POZIOMYMI PASIAKAMI.
Powrót do góry
KoKoNH

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

białe koszulki, błękitne spodenki, niebieskie skarpety

z tą kratą przesadzone
Powrót do góry
NOWY_HUTNIK_2010
Site Admin

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KonradHKS napisał:
Po tym temacie już widać że głos kibiców musi być brany przez stowarzyszenie lekko przez palce (w takich kwestiach). Wink

Zbyt śmiały wniosek Konradzie.
Powrót do góry
KonradHKS

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Źle to trochę przekazał Wink No w każdym razie jak rozwiązać taki wydawało by się niewielki problem? Pojawiło się już co najmniej 5 propozycji wzorów z czego chyba największe poparcie i jednocześnie najwięcej przeciwników maja pasiaki (z wiadomych powodów choć mi osobiście z niczym się nie kojarzą) Wink Jak już mamy się bawić w skojarzenia to szachownica mi sie kojarzy z Górnikiem. Chodziło mi o to że ktoś musi podjąć "męską decyzje" i nie ma zmiłuj. Jakaś ankieta zapewne też będzie na remis i niczego nie rozwiąże. Oczywiście w przypadku względnej jednomyślności sprawa jest dużo prostsza jeśli chodzi o zdanie kibiców.

No ale skoro mogę zabrać głos to po przeanalizowaniu popieram w 100% propozycję Patryka.

opcja 1. Pasiaki (nikomu zdrowo myślącemu NASZE pasiaki nie będą kojarzyły się z tymi z Błoń).
opcja 2. Białe koszulki, błękitne spodenki, granatowe getry.
opcja 3. Szachownica biało-błękitna, niebieskie spodenki i getry.
Powrót do góry
Uki

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u siebie najlepsze były by chyba te poziome paski, ale identyczne jak wersja kibicowska:]
a wyjazd, szachownica jest też fajna

apropo kojażenia naszych pasiaków z wiadomo którymi, to skoro do tej pory na kibicach się nikomu nie kojażyły to czemu mają nagle się na piłkarzach zacząć kojażyć
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

Skocz do: