katastrofa samolotu - przyczyny

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » sob kwie 24, 2010 8:04 pm

nie wiem, czy ktoś oglądał dzisiejsze wieczorne wiadomości na 1.. co Wy na to, Panowie ?
pokrótce, co zostalo powiedziane : GW publikuje dwustronicowy artykuł, przypominający incydent gruziński <gdzie jakoby Kaczyński rozkazał pilotowi lądowanie + scysja z pilotem itd. > . W materiale wiadomości - ku mojemu zdziwieniu - dwóch świadków uczestników tego lotu- dziennikarz Dziennika Polska The Times + jakiś rządowy urzędnik - zgodnie mówią - Kaczyński nie wydał żadnego rozkazu !!
a dziennikarz prowadzący ten artykuł pyta otwarcie - czy to nei prowokacja GW ? nie dziwne ? czyżby definitywnie miał upaść argument o nacisku prezydenta? a wypowiedzi Klicha z cywilnej komisji d.s.katastrof ?
martwię się o Polskę..
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob kwie 24, 2010 8:18 pm

ja ogladalem i zastanawiam sie czy Wiadomosci to jest program przedstawiajacy wydarzenia w Polsce i na swiecie czy to moze dziennik komentujacy inne dzienniki
Potwierdza to moja opinie na temat wszystkich mediow w Polsce , tak jak i material na temat jakis gimnazialistow, ktorzy to musza opuscic gimbusa wiazacego ich do szkoly przed mostem. Przejsc przez most na piechote , po czym wsiasc spowrtoem do autobusu. Wiem , ze to fantastyczna i erotyczna historia ale to juz jej koniec niestety(reszta niech pozostanie kwestia wyobrazni). Ale o co chodzi- w materiale o nich w Telexpresie cala rzecz dziala sie w Brzesku w malopolsce , natomiast niedlugo potem w Panoramie ta miejscowosc przeistoczyla sie w jakas inna o nazwie przeze mnie nie zapamietanej na Podkarpaciu . Powiedzcie mi , jak mozna odpierdolic taka fuszere ? Mozna , bo nikt na to nie zwroci uwagi poza mieszkancami Brzeska akurat ogladajacymi telexpres i panorame , czyli pewnie ze 100 osob na swiecie w tym ja :) i takich walkow jest zapewne codziennie tysiac pincet, zreszta mialem kilka miesiecy praktyki w tvp3 i sie naogladalem. jebac media i sie nie bac :) zycie bez tv jest radosniejsze
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » sob kwie 24, 2010 11:53 pm

Aldaris pisze:Nie ma to jak sugestia wielce oświeconych, którzy to na podstawie amatorskiego filmu ujrzeli czy może raczej usłyszeli zamach na polskiej delegacji :lol:


mało oświecony Aldarisie przedstaw nam jak to było wg ciebie, bo szydzic jest sprawą prostą i niezobowiązującą
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz kwie 25, 2010 8:10 am

birkut pisze:
Aldaris pisze:Nie ma to jak sugestia wielce oświeconych, którzy to na podstawie amatorskiego filmu ujrzeli czy może raczej usłyszeli zamach na polskiej delegacji :lol:


mało oświecony Aldarisie przedstaw nam jak to było wg ciebie, bo szydzic jest sprawą prostą i niezobowiązującą


Tu nie chodzi o przedstawianie swoich wersji. Z socjologicznego punktu widzenia, obecność osób tu wypowiadających się jest nieprzypadkowa. Powoływanie się na naszdziennik jest tym samym co wiara w prawdomówność gazety wyborczej, tyle tylko, że w drugą strone.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz kwie 25, 2010 8:42 am

Aldaris pisze:
birkut pisze:
Aldaris pisze:Nie ma to jak sugestia wielce oświeconych, którzy to na podstawie amatorskiego filmu ujrzeli czy może raczej usłyszeli zamach na polskiej delegacji :lol:


mało oświecony Aldarisie przedstaw nam jak to było wg ciebie, bo szydzic jest sprawą prostą i niezobowiązującą


Tu nie chodzi o przedstawianie swoich wersji. Z socjologicznego punktu widzenia, obecność osób tu wypowiadających się jest nieprzypadkowa. Powoływanie się na naszdziennik jest tym samym co wiara w prawdomówność gazety wyborczej, tyle tylko, że w drugą strone.


Ja jednak bardziej bym wierzył w naszdziennik.

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » ndz kwie 25, 2010 10:50 am

huteusz pisze:
Aldaris pisze:
birkut pisze:
Aldaris pisze:Nie ma to jak sugestia wielce oświeconych, którzy to na podstawie amatorskiego filmu ujrzeli czy może raczej usłyszeli zamach na polskiej delegacji :lol:


mało oświecony Aldarisie przedstaw nam jak to było wg ciebie, bo szydzic jest sprawą prostą i niezobowiązującą


Tu nie chodzi o przedstawianie swoich wersji. Z socjologicznego punktu widzenia, obecność osób tu wypowiadających się jest nieprzypadkowa. Powoływanie się na naszdziennik jest tym samym co wiara w prawdomówność gazety wyborczej, tyle tylko, że w drugą strone.


Ja jednak bardziej bym wierzył w naszdziennik.


http://i1.makbet.pl/mkb53/a2586832001c55514bd1c861
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

petos
Posty: 153
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 4:23 pm
Lokalizacja: petos

Postautor: petos » ndz kwie 25, 2010 11:46 am

Jak dla mnie sprawa jest prosta. Ruscy ich wykonczyli!!!!! tylko pytanie czy ktos od nas im w tym pomogl!? Za duzo pytan bez odpowiedzi ktorych niechca udzielic albo nawet brac pod uwage. Czemu nikt glosno niemowi ze to niemusial byc wypadek??? Wielki slowianski brat putin poplakal :roll: i wszyscy sa happy jaki to on kurwa niejest dobry! A to sledztwo ruskich do ktorego niemamy dostepu to jakas pierdolona farsa! Dobrze ze nam chociaz ciala oddali! Ja bym wykopal te trumny i sprawdzil od czego naprawde zgineli :shock:

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt kwie 27, 2010 5:32 pm

BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt kwie 27, 2010 8:02 pm

Prokuratura Generalna i Naczelna Prokuratura Wojskowa zamieściły w internecie oświadczenie, w którym, poruszono m.in. kwestie domniemanych strzałów, które miały zostać zarejestrowane na nagraniu obrazującym miejsce katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.
Jak czytamy w komunikacie, "do Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie wpłynęła również opinia Biura Badań Kryminalistycznych ABW dotycząca nagrania filmowego miejsca katastrofy z dnia 10 kwietnia 2010 roku opublikowanego w Internecie. Z opinii wynika, że w nagraniach znajdują się krótkie wypowiedzi mężczyzn i kobiety w języku rosyjskim oraz wypowiedzi mężczyzn w języku polskim. Niektórych słów nie zdołano odtworzyć ze względu na dużą ilość zakłóceń oraz mały odstęp sygnału od szumu".

Film "ze strzałami w tle" - zobacz wideo:

Amatorskie wideo z miejsca tragedii »


Jak podkreślono, "w trakcie badań nie znaleziono dowodów na dokonywanie ingerencji w ciągłość zapisu, stwierdzono jednak fakt modyfikacji formatu nagrania i powtórny zapis do pliku. Należy zauważyć, iż materiał przekazany do badań stanowiły nagrania niskiej jakości". "Zdaniem biegłych nie można wykluczyć, że nadesłane zapisy były wielokrotnie poddawane kompresji, co mogłoby spowodować zatarcie nawet bardzo widocznych śladów ingerencji w ich ciągłość" - dodano.

"Film był wyświetlany w telewizji rosyjskiej bardzo często"

"Odnośnie ewentualnych odgłosów wystrzałów, biegli stwierdzili, że z uwagi na występowanie silnych zakłóceń, w tym pochodzących prawdopodobnie od podmuchów powietrza, małym stosunkiem sygnału do szumu, podejrzeniem modyfikacji formatu nagrania, nie była możliwa jakakolwiek pomiarowa analiza odgłosów przypominających wystrzał. Kwestia ta będzie przedmiotem dalszych czynności procesowych" – czytamy w komunikacie.

Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie dysponuje nagraniem filmowym obrazującym zmiany warunków meteorologicznych w bezpośredniej bliskości lotniska "Siewiernyj" w Smoleńsku z kierunku i w czasie planowanego podejścia do lądowania samolotu Tu-154M.

W komunikacie czytamy, że "z ponadgodzinnego nagrania filmowego wynika wyraźnie, że warunki pogodowe pogarszają się z minuty na minutę, widać też wyraźnie pogłębiającą się mgłę. Na powyższe okoliczności przesłuchano w charakterze świadka autora filmu".

http://wiadomosci.onet.pl/2161663,11,ab ... ,item.html
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » wt kwie 27, 2010 8:23 pm


Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » czw kwie 29, 2010 3:54 pm

BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw kwie 29, 2010 9:06 pm

PennyWise pisze:Teza mocna, ale sensowna:
http://mkajman.blog.onet.pl/Wies-znowu- ... 05429828,n


Pierdolić salonowe media.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » czw kwie 29, 2010 9:41 pm

metal pisze:
PennyWise pisze:Teza mocna, ale sensowna:
http://mkajman.blog.onet.pl/Wies-znowu- ... 05429828,n


Pierdolić salonowe media.


Widzę , że przeczytałeś tylko nagłówek , typowe dla wykształciuchów :lol: .
Polecam przeczytać treść artykułu a nie dopierdalać się , że gość ma bloga na onecie(nie jest w żaden sposób związany z redakcją ten gadzinówki).
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw kwie 29, 2010 9:51 pm

Daje zarobić salonowcom = szmaciarz.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » pt kwie 30, 2010 12:10 am

zaprosił gości, postawił tezę, a oni ssię z nią nie zgadzają.
Skandal!! ale Tomek nieodpuszcza

http://www.youtube.com/watch?v=HjmuGFhlpYE



nowy film o katastrofie:

http://www.youtube.com/watch?v=EiWsyb7j ... re=related
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan

http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/