KACZYŃSKI vs KOMOROWSKI

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

NA KOGO ODDASZ SWOJ GLOS W 2 TURZE

Czas głosowania minął ndz lip 04, 2010 1:31 am

KACZYŃSKI
56
52%
KOMOROWSKI
52
48%
 
Liczba głosów: 108

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

KACZYŃSKI vs KOMOROWSKI

Postautor: 1979 » pn kwie 26, 2010 3:27 pm

na kogo zagłosujesz ? HUTNICZY OBOP
http://wiadomosci.onet.pl/155385,21,0,0,1,pokaz.html -krotka prezentacja kandydatów. zabrakło 3 kandydatow ,najmniej znanych ze wzgledu na za duza ilosc opcji w ankiecie. Postanowilem zostawic Wasiaka ze wzgledu na skrajnonacjonalistyczne poglady niektorych naszych kibiców
swoj glos- JKMikke
Ostatnio zmieniony wt cze 22, 2010 1:31 am przez 1979, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn kwie 26, 2010 4:10 pm

Postawiłem na Janusza Korwin-Mikke.
Choć zastanawiałem się jeszcze na Wasiakiem.
Generalnie bardzo dobry pomysł z tą sondą wśród kibiców, szkoda tylko że nie za bardzo jest na kogo głosować.

Zaczynając dyskusję to z mających szansę, najchętniej widział bym na fotelu Pawlaka.

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pn kwie 26, 2010 4:29 pm

mam takie pytanie -kim dla Ciebie powinien byc Prezydent ? bo troche teraz we wszystkie strony poszedles- glosujesz na liberała ,zastanawiasz sie nad nacjonalistą a takze chetnie widzisz na stołku goscia ktory zawarł kiedys koalicje z postkomunistami z SLD ?
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn kwie 26, 2010 6:29 pm

Jarek, bo się nie pierdoli ze skorumpowanymi...
Ostatnio zmieniony pn kwie 26, 2010 6:32 pm przez OŻÓG 1950, łącznie zmieniany 1 raz.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn kwie 26, 2010 6:29 pm

To bardziej złożona kwestia.
Twoje pytanie powinno brzmieć raczej jaki model państwa preferuje?
Otóż na pewno nie obecny, demokratyczny pro unijny
Wasiak jest mi postacią nie znaną bliżej ale każdy kto odwołuje się do tradycji Romana Dmowskiego budzi moje sympatie.
Korwina cenie akurat nie za jego skrajny kapitalizmy - to mnie akurat najbardziej w nim razi, ale szanuje go wielce za jego niechęć do Unii Europejskiej, demokracji, umiłowanie monarchii, ogólną postawę życiową - jest jednym z niewielu ludzi z zasadami i honorem.

Ale niestety żyjemy w dupokracji i żądza nami nie polskie a wręcz antypolskie media i szanse na wybór ma tylko ktoś z towarzystwa wzajemnej adoracji.
Z tej bandy Pawlak razi mnie najmniej.
Komorowski to jest pionek wręcz lokaj Tuska
Kaczyński - bez komentarza
Olechowski - nawiedzony lewacki oszołom
Napieralski - wiadomo wychowanek komunistów

A Pawlak w tym całym bagnem jest moim zdaniem najmniej związany, owszem zawsze można mu wyciągać - "nocną zmianę" - mimo to jest on moim zdanie najmniejszym złem

Tak to tłumacze jak coś cię więcej interesuje chętnie rozwinę

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pn kwie 26, 2010 7:14 pm

JKM - bez komentarza
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn kwie 26, 2010 7:45 pm

http://www.wybory.xaa.pl/

Z mojej strony JKM.
Ostatnio zmieniony pn kwie 26, 2010 8:53 pm przez KonradHKS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pn kwie 26, 2010 7:51 pm

Jarosław Kaczynski i wszystko jasne :!: .
Jeden z niewielu Polityków-Ideowcow jacy zostali w Polsce, charyzma, intelegencja, niezaleznosc pogladow, dobre poczucie humoru.
Ale, niestety pierwsze sygnały pokazują, że będzie miał kłopoty, jak można zrobić szefem sztabu Kluze-Rostowską :roll: .
Moim zdaniem pierwsza zła decyzja, powinnien nim zostać Marek Migalski. Kampanie poprowadzić maksymalnie ostro, przeciez juz kiedys podejmowane proby zlagodzenia wizerunku byly nieudane.
Handicapem dla Kaczynskiego jest termin wyborow, podczas drugiej tury duza czesz "mlodych , wyksztalconych z wielkich miast" wypierdoli do tatków na wczasy pod gruszą a , że leniwi nie pofatygują sie na wybory w rodzinnych wsiach i miasteczkach.

Ps. Wolę prezydenta kawalera niz taka pierwsza dame:
http://www.fakt.pl/Ktora-z-nich-bedzie- ... 113,1.html
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... &start=450
:lol: :lol: :lol:
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » pn kwie 26, 2010 9:30 pm

Od zawsze i na zawsze Janusz Korwin-Mikke.

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pn kwie 26, 2010 9:34 pm

Ja chyba tez tak jak kolega Winetu, ale to bedzie moj dziewiczy rejs . w drugiej turze to jeszcze nie wiem. mam nadzieje ze Jarek nie wystartuje i tak mi sie tez wydaje, chyba ze juz sie zapowiedzial a ja to przespalem ;/
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » pn kwie 26, 2010 9:42 pm

JKM.
Drugą turę olewam w przypadku mocnego kaca w przypadku mniejszego Kaczyński.

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pn kwie 26, 2010 9:49 pm

to chujowo :) jak wygra bedzie najbardziej nielubianym prezydentem w historii swiata. nie chce wam rozmywac tematu, ale najlepszym kandydatem PiS jak dla mnie bylby Pawel Poncyliusz

Edit : w ogole to z tym Jarkiem sa grube jaja, chlop podobno jest w grubym szoku i sie temu nie dziwie. Jedyna rodzina jaka mu zostala to Matka , ktora lezy w szpitalu-nie wie o smierci syna i synowej . 3/4 Polski go zapewne znienawidzilo w momencie gdy podjal decyzje o kandydowaniu ("proba wygrania wyborow na smierci brata" itd). naprawde moglby ktos z jajami powiedziec mu zeby tego nie robil bo robi blad
pzdr Osiek

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn kwie 26, 2010 10:07 pm

dzuhas pisze:to chujowo :) jak wygra bedzie najbardziej nielubianym prezydentem w historii swiata. nie chce wam rozmywac tematu, ale najlepszym kandydatem PiS jak dla mnie bylby Pawel Poncyliusz

Edit : w ogole to z tym Jarkiem sa grube jaja, chlop podobno jest w grubym szoku i sie temu nie dziwie. Jedyna rodzina jaka mu zostala to Matka , ktora lezy w szpitalu-nie wie o smierci syna i synowej . 3/4 Polski go zapewne znienawidzilo w momencie gdy podjal decyzje o kandydowaniu ("proba wygrania wyborow na smierci brata" itd). naprawde moglby ktos z jajami powiedziec mu zeby tego nie robil bo robi blad


też jestem bardzo zdziwiony jego decyzją w obecnej sytuacji ale to czy 3/4 go znienawidzi to sie okaze przy urnach ;)

a co do wygrywania wyborów na kogoś śmierci to co by kto teraz nie zrobil i tak będzie o to osądzony przez mądre głowy

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pn kwie 26, 2010 10:17 pm

ja nie jestem zdziwiony jego decyzja , chlop jest w szoku , ciezko zeby myslal racjonalnie.
apropo tych 3/4 to zalezy kto pojdzie do wyborow , elektorat prawicowy pojdzie na pewno. tak jak na zeszle wybory sprezyl sie elektorat PO
pzdr Osiek

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » pn kwie 26, 2010 10:50 pm

ja jak zwykle w 1 turze na Korwina-Mikke.ma chłop rozkminę,w większości kwestii sie z nim zgadzam.byłoby dobrze jakby zdobył 5-8% głosów.a druga tura,czyli sługa tuska kontra oszołom jarek,nie idę,albo oddaję nieważny głos.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani