DOBRE ŻARCIE - czyli co i gdzie warto jeść

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » ndz cze 13, 2010 9:30 pm

jarkonh pisze:Gdzie na Jagiellońskim jest Chinol ?
W tych pawilonach koło budki z hot-dogami ?
Mają na dowóz ?
.


tak, za ta budka z hot dogami, maja na dowóż,ceny eleganckie, a porcje naprawde konkretne i bardzo smaczne

tu masz nr jak cos 12 647 70 63
pozdrawiam :wink:
Obrazek

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz cze 13, 2010 11:11 pm

chinol bardzo dobry jest kolo aqwaparku

fajny bar/pizzeria (góra olimp) jest na placu inwalidów- dobre i tanie piwko--->PIWA LANE
ŻYWIEC 0,5L 5,00 PLN
ŻYWIEC 0,3L 4,50 PLN
WARKA 0,5L 4,50 PLN
WARKA 0,3L 4,00PLN
WARKA STRONG 0,5L 5,00 PLN
WARKA STRONG 0,3L 4,50 PLN
LEŻAJSK 0,5L 4,50 PLN
LEŻAJSK 0,3L 4,00 PLN

HAPPY HOURS !!!

ŻYWIEC 0,5 l - 4 zł
11:00 - 15:00
LEŻAJSK 0,5 l - 3,5 zł
15:00 - 19:00
WARKA 0,5 l - 4 zł
19:00 - 23:00
www.pizzaolimp.net


fajny bar jest też koło mostu dębnickiego, bulwar rodła --> tanie piwko i dobre jedzenie z grila/ogniska ciekawostką jest to że robi sie je samemu

jeśli chodzi o oglądanie meczy to polecał bym namiot warki pod "Hutą" mecze z rzutnika i znów tanie piwko "lany leżajsk"

kurczak chyba najlepszy na przy arce na wprost kfc

dobry stek pod teatrem ludowym

ciasta ciasteczka dobre na teatralnym od strony przy arki

coctaill bar"czarodziej" na karmelickiej warty polecenia http://www.czarodziej.krakow.pl/
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pn cze 14, 2010 8:32 am

jarkonh pisze:Polecam natomiast zajazd "Pod Wielką Solą" w Wieliczce przy obwodnicy zaraz przed zjazdem na Niepołomice. Dużo, tanio, smacznie - przynajmniej tak było jakiś czas temu.


Dalej tak jest...
Szczególnie polecany jest tam kotlet karczmarza
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pn cze 14, 2010 9:26 am

skater pisze:Ja polecam zapiekanki na pętli tramwajowej Bronowice Małe w ostatniej budce na prostej z przystankami.

Potwierdzam takich zapiekanek nie jadłem nigdzie...
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pn cze 14, 2010 11:31 am

Chińczyk najlepszy na Miodowej "Dong-A", a drugi na Teatralnym..bardzo dobre kebaby pod Gastronomikiem w Hucie, a zapiekanki na Centrum C przy przystanku autobusowym i tramwajowym
Obrazek

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » pn cze 14, 2010 2:17 pm

BuA SPW pisze: a zapiekanki na Centrum C przy przystanku autobusowym i tramwajowym


no co do tego to mam mieszane uczucia po jedzeniu tam siedziałem troszku na wc i to nie tylko ja bo kilka innych osób również
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pn cze 14, 2010 3:39 pm

1950N-H pisze:
BuA SPW pisze: a zapiekanki na Centrum C przy przystanku autobusowym i tramwajowym


no co do tego to mam mieszane uczucia po jedzeniu tam siedziałem troszku na wc i to nie tylko ja bo kilka innych osób również
Mówimy o tej samej budzie?
Obrazek

petos
Posty: 153
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 4:23 pm
Lokalizacja: petos

Postautor: petos » pn cze 14, 2010 6:49 pm

Dobry chinl jest na kolorowym kolo lewiatana. Czesto tam jadam i nigdy nienarzekalem, dobra szama i nawet duzo i niedrogo

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pn cze 14, 2010 7:03 pm

petos pisze:Dobry chinl jest na kolorowym kolo lewiatana. Czesto tam jadam i nigdy nienarzekalem, dobra szama i nawet duzo i niedrogo
Moim zdaniem dramat..
Obrazek

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » pn cze 14, 2010 9:24 pm

flagus pisze:
skater pisze:Ja polecam zapiekanki na pętli tramwajowej Bronowice Małe w ostatniej budce na prostej z przystankami.

Potwierdzam takich zapiekanek nie jadłem nigdzie...


Również polecam. Według mnie najlepsze zapiekanki w Krakowie.

Jak ktoś lubi pizze na grubym cieście z dodatkami od których aż sie pizza ugina to na Bronowicach jest pizzeria Etna. Niestety teren dostaw ograniczony tylko do Krowodrzy.

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pn cze 14, 2010 9:24 pm

Jeśli chodzi o takie azjatyckie-chińskie,katońskie jedzenie to ja polecam HORAI na pl.Wolnica.
Duży wybór i ceny całkiem ok..
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » pn cze 14, 2010 9:44 pm

SIMON NH pisze:
jarkonh pisze:Polecam natomiast zajazd "Pod Wielką Solą" w Wieliczce przy obwodnicy zaraz przed zjazdem na Niepołomice. Dużo, tanio, smacznie - przynajmniej tak było jakiś czas temu http://wypoczynek.turystyka.pl/beskidy.html


Dalej tak jest...
Szczególnie polecany jest tam kotlet karczmarza


Hehe pamiętam jak kiedyś tam byłem i koleś obok mnie zamówił schabowego, kiedy już go dostał to z wrażenia wyciągnął aparat i robił zdjęcia bo chyba nie mógł uwierzyć - był wielki :lol:

1950N-H pisze:chinol bardzo dobry jest kolo aqwaparku


Stronę wcześniej go odradzałem.
Z reguły kupuję dwa dania + jakieś przekąski dla córki i zawsze któraś z potraw jest albo za ostra, albo przesolona, albo niedosmażona...
Ostatnio zmieniony wt mar 06, 2018 3:08 pm przez jarkonh, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn cze 14, 2010 9:52 pm

Mi w chinolu koło Parku Wodnego nie zdarzyło się, żeby żarcie było złe i także polecam tam jeść.
Tragedia z kebabem jest na Centrum C, koło przystanku. Nie dość, że czekałem na dwa kebaby 26 minut, to jego jakość odbiega konkretnie od normy. Kebab dla mnie najlepszy na Plantach przy wejściu na Szewską.

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pn cze 14, 2010 9:55 pm

Ares pisze:
flagus pisze:
skater pisze:Ja polecam zapiekanki na pętli tramwajowej Bronowice Małe w ostatniej budce na prostej z przystankami.

Potwierdzam takich zapiekanek nie jadłem nigdzie...


Również polecam. Według mnie najlepsze zapiekanki w Krakowie.

Jak ktoś lubi pizze na grubym cieście z dodatkami od których aż sie pizza ugina to na Bronowicach jest pizzeria Etna. Niestety teren dostaw ograniczony tylko do Krowodrzy.
Pokaż na mapce (np Zumi) i jedno i drugie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pn cze 14, 2010 10:03 pm

Z chińczyków to najbardziej smakowało mi na Teatralnym,na Kolorowym jak na taką obskurną knajpkę też nieźle, pod parkiem wodnyme też ale tam byłem tylko ze dwa razy może. Ten na przeciwko Banolli moim zdaniem chujowy. Natomiast nigdy nie jadłem na Jagiellońskim ale się chyba wybiorę skoro tak niektórzy polecają.
Knyszy spod THMu chyba nikomu nie trzeba polecać, podobnie jak zapiekanki z Bieńczyc, ale nikt chyba jeszcze nie wspomniał o budce pod gastronomikiem na Złotej Jesieni. Jadłem tam co prawda tylko jakieś burito/tortille itp ale smakowało mi bardzo i z tego co widziałem ruch mają spory, więc chyba warto.
Pizze teraz rzadko jadam, ale swego czasu bardzo dobra była w Wadowie (hallo pizza), na Petofiego (alcatraz).
A jak jestem na Rynku to lubię zjeść tortille/kebaba w cieście (z mięsem wołowym) na Floriańskiej.
HUTNICZY KLUB SPORTOWY


http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!