Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Ulotki promujące mecz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spikerspw

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 9:07 am    Temat postu: Ulotki promujące mecz Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam propozycje aby zrobić ulotki promujące mecz koszt 5 tysięcy ulotek to 198,99zł w formacie a6(format 105 x 148 mm, 4/4, kreda błysk 135g). Mogę zająć się zamówieniem i sprawami organizacyjnymi,potrzebuję pomocy z projektem oraz kolportażem, bo sam nie mam aż tyle wolnego czasu(myślałem o kolportażu na skrzyżowaniach w NH lub do skrzynek).

http://www.tanieulotki24.pl/index.php?p2,ulotki-reklamowe-a6-5-000szt

Takie są wymagania do projektu, ulotka jest dwustronna.

Dołożymy wszelkich starań aby sprawdzić poprawność przygotowanych projektów. Nie obejmuje to sprawdzenia poprawności tekstów. Zastrzegamy sobie możliwość wprowadzenia drobnych poprawek w celu jak najlepszego wykonania ulotek (odsunięcie tekstu od linii cięcia, dołożenie spadów itp.) Zdarza się jednak że niektóre błędy możemy przeoczyć, dlatego prosimy o zapoznanie się z uwagami jak przygotować projekt:

1. Przyjmujemy do druku pliki zarówno wektorowe jak i bitmapy. Pliki wektorowe zapewniają najwyższą jakość drobnych elementów wektorowych, tekstu oraz linii. Natomiast bitmapy są najwygodniejszym sposobem przygotowania prac fotograficznych bez elementów wektorowych

pliki wektorowe o rozszerzeniach: .cdr , .eps, .ai, .pdf
Teksty koniecznie zamienione na krzywe. Jeżeli w pliku będzie umieszczona mapa bitowa stworzona w programie do obróbki map bitowych (np. photo shop) prosimy nadać jej wcześniej odpowiednie rozmiary i rozdzielczość (TIF, 300 dpi, 1:1, kolory CMYK)

pliki bitmapowe o rozszerzeniach: .tiff, .jpg, .psd
Wymagana rozdzielczość pliku to 300 dpi w formacie 1:1. Praca musi być przygotowana w kolorach CMYK. W przypadku pliku .psd (potoshop) prosimy o zrastrowanie warstw tekstowych.

2. Prosimy przygotowywać projekt w przestrzeni roboczej CMYK. Przygotowanie projektu w przestrzeni roboczej RGB powoduje przekłamanie koloru na monitorze i czasami bardzo odbiega od efektu końcowego który wyjdzie w druku.

3. Zdjęcia prosimy przygotować w rozdzielczości min. 300dpi. Zdjęcia o niższej rozdzielczości oraz zdjęcia z Internetu nie nadają się do druku (powstaje rozmazany obraz)

4. Czcionki koniecznie zamienione na krzywe. W przypadku przysłania pliku w formacie .pdf, prosimy o dołączeniu czcionke do pliku.

5. użyte w projekcie efekty typu: przezroczystość, soczewka, cienie itp. Prosimy zamienić na mapę bitową (CMYK, 300 dpi)

6. Prosimy o zachowanie wewnętrznego marginesu minimum 3mm od krawędzi. Maszyna do cięcia ma margines błędu w wysokości 1mm.

7. Jeżeli w projekcie jest tło (jednolite lub obrazek) to prosimy pamiętać, aby wystawało poza obszar ulotki 2 mm z każdej strony – są to tak zwane spady

8. Jeżeli wysyłasz strony w osobnych plikach oznacz w nazwie pliku która jest pierwsza

9. teksty w kolorze czarnym powinny składać sie tylko ze 100% czarnego

10. kolor składający się ze składowych 100%C + 100%M w druku wychodzi jako fioletowy (na monitorze wygląda jak ciemnoniebieski)

11. jeżeli pojedynczy plik przekracza 50mb możesz skorzystać z naszego FTP

Jeżeli będzie zainteresowanie podam numer konta jeżeli zgodzi się P.D

Ostatnio zmieniony przez spikerspw dnia Pią Lip 09, 2010 9:17 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BuA SPW

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę wpłacić jakąś sumę.
Każdy pomysł aby dotrzeć do ewentualnego widza,ocieplenia wizerunku Hutnika,zwrócenia uwagi sponsorów i promowania inicjatywy "nh2010" jest dobry. Im więcej tym lepiej. Uważam, że jeśli mamy drukować ulotki to powinny być w klimacie plakatów i vlepek, aby wszystko trzymało się tematycznie całości.
Można by było np rozdawać pod Bagatelą w czasie wyświetlania reklamy promującej mecz na telebimie.

Pytanie jeszcze jak się zapatruje Stowarzyszenie na pomysł.

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BuA SPW napisał:

Można by było np rozdawać pod Bagatelą w czasie wyświetlania reklamy promującej mecz na telebimie.

Moim skromnym zdaniem lepszym miejscem na taka incjatywe jest Rondo Kocmyrzowskie (przejscie pod tomexem) lub Plac Centralny.
Nie oszukujmy sie, mało kto pod Bagatela bedzie zainteresowany ta ulotka, gdy dostaje nagle 7 na raz, a po drugie jakby nie bylo, nie ten rejon dla Nas. Działajmy tam, gdzie jest załozenie inicjatywy, i z czym sie integrujemy- czyli w Nowj Hucie.
Pozdrawiam Wink

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rybak napisał:
BuA SPW napisał:

Moim skromnym zdaniem lepszym miejscem na taka incjatywe jest Rondo Kocmyrzowskie (przejscie pod tomexem) lub Plac Centralny.
Nie oszukujmy sie, mało kto pod Bagatela bedzie zainteresowany ta ulotka, gdy dostaje nagle 7 na raz, a po drugie jakby nie bylo, nie ten rejon dla Nas. Działajmy tam, gdzie jest załozenie inicjatywy, i z czym sie integrujemy- czyli w Nowj Hucie.
Pozdrawiam Wink
Jest to jakaś racja, ale np telebim Dżuhas rozkminił pod Bagatelą, a nie pod Teatrem Ludowym więc jest jakaś chęć dotarcia do większej liczby ludzi. Z resztą nie napisałem, że tylko tam, ale tam np też. Myślałem o Rondzie Czyżyńskim, Kocmyrzowskim, Halą Targową, Skrzyżowaniu na Wiślickiej i właśnie PC np.
Warto do ludzi docierać nie tylko przez neta. Tym bardziej, że wiekowi rzadziej używają neta i kompa niż młodzi ludzie.

Pytanie jak odnosi się do pomysłu Stowarzyszenie?

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie, ze inicjatyw jest coraz wiecej. Mysle, ze to swietny pomysl, ale zanim sie nan zdecydujecie zastanowcie sie ile osob byloby chetnych do rozdawania ulotek Smile

Mysle, ze Plac Centralny to dobre miejsce, bo tam tez jest prowadzona sprzedaz biletow.

I jeszcze na zachete: W przyszly poniedzialek zostana ujawnieni zawodnicy, ktorzy otrzymali powolanie na mecz Hutnik Krakow z 1. FC Magdeburg i bede reprezentowac Hutnika w meczu jubileuszowym.
viki

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

majlech:
czy owi zawodnicy są pozyskani do składu na ten wyłącznie jeden mecz (z Magdeburgiem) czy też staną się kopaczami NH2010 na dłużej? Wink
spikerspw

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to teraz pora na deklaracje finansowe ode mnie na razie 20 zł.
KonradHKS

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

majlech napisał:
. Mysle, ze to swietny pomysl, ale zanim sie nan zdecydujecie zastanowcie sie ile osob byloby chetnych do rozdawania ulotek Smile

Też myślę że to meritum sprawy. Przeleje dyszkę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BuA SPW

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spikerspw napisał:
to teraz pora na deklaracje finansowe ode mnie na razie 20 zł.
Wspomogę jakąś niewielką kwotą. Zobaczymy jak wyjdzie z vlepkami, bo kilka osób zadeklarowało pomoc finansową. Jedną partię puściłem ze swojej kasy, na drugą założyłem, ale dobrze by było jakby ją ktoś wspomógł.

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KonradHKS napisał:
majlech napisał:
. Mysle, ze to swietny pomysl, ale zanim sie nan zdecydujecie zastanowcie sie ile osob byloby chetnych do rozdawania ulotek Smile

Ja bym mogl rozdawac na srodmiesciu tylko ze nie wiem czy to bezpieczny pomysl
Siergiej

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jednak popieram dużo wcześniejszy pomysł z ulotkami do skrzynek lub/i pozostawianie ulotek w tramwajach, autobusach Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1950N-H

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lada dzień w KRK będą obchody bitwy pod grunwaldem(pl.szczepański, rynek, wawel) zapewne będzie dużo ludzi wiec kilka ulotek można by rozdać
BuA SPW

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KonradHKS napisał:
majlech napisał:

Jesteś chętny do rozdawania?

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze miejsce to brama pod huta, jak Napieralski
spikerspw

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest ktoś kto mógłby zrobić projekt takiej ulotki? bo bez tego nie ruszymy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: