Karpaty Siepraw - Hutnik Kraków 21.08.2010 g. 16:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Karpaty Siepraw - Hutnik Kraków 21.08.2010 g. 16:00

Postautor: bn » czw sie 12, 2010 10:52 pm

Skoro sensowna liga uratowana, to rozpocznę temat piłkarski.

Na początek aktualny opis naszego przyszłotygodniowego rywala.

Dziennik Polski pisze:Udana próba generalna

IV LIGA PIŁKARSKA. Karpaty Siepraw w niedzielę zaczynają rozgrywki. Z mocniejszą obroną i - potencjalnie - groźnym atakiem.


Krzysztof Zając (z lewej) dla wielu obrońców w czwartej lidze jest zbyt szybki Fot. Tomasz Bochenek

Jacek Morawiec, Robert Stanula i Dariusz Dutka są w Karpatach zupełnie nowi, Krzysztof Zając i Filip Kaczor wrócili do zespołu po półrocznej nieobecności. Wszystko wskazuje na to, że z tymi piłkarzami w składzie drużyna z Sieprawia rozpocznie niedzielny (godz. 17) mecz w Wolanią Rzędzińska, którym - na swoim stadionie - zainauguruje IV-ligowy sezon.

- Jaką rolę mają pełnić w zespole zawodnicy, którzy przyszli do nas latem? Już sam fakt, że są przymierzani do podstawowego składu o czymś świadczy - mówi trener Karpat Michał Wiącek. Związany od lat z Hutnikiem, sięgnął po trzech zawodników z taką samą przeszłością. Morawiec (ostatnio w Orkanie Szczyrzyc) i Stanula (Proszowianka, wcześniej m.in. Okocimski Brzesko) mają wzmocnić defensywę, a Dutka (Puszcza Niepołomice) siłę ataku sieprawskiej ekipy. - Mieliśmy problemy z bocznymi obrońcami, szukałem zawodników na te pozycje, dlatego cieszę się z pozyskania Jacka i Roberta. W grach kontrolnych ustawiałem ich wymiennie po obu stronach obrony. Robert może też być stoperem - wyjaśnia Wiącek.

Właśnie na środku obrony Stanula wystąpił w ostatnim sprawdzianie przed ligą, sparingu z Przebojem Wolbrom. I w niedzielę też może być stoperem, bo z powodu urazu mocno niepewny jest występ w tym meczu Tomasza Szablowskiego. Bez "Szabli" Karpaty poradziły sobie ze spadkowiczem z II ligi, wygrywając 2-1 (gole: Szymoniak i Kaczor). Zespół z Sieprawia zagrał w składzie: Matysiak (60 Kardynia) - Morawiec (70 Baś), Matoga (60 Cichoń), Stanula (70 S. Tylek), Turcza - Komperda, Szymoniak (60 Płachta), Kubera (60 Szczytyński), Kaczor (60 Stolarski) - Zając, Dutka (46 Galas).

- Nasza gra wygląda ostatnio całkiem przyzwoicie, obiecująco. W meczu z Przebojem rywale osiągnęli przewagę dopiero wtedy, gdy na boisku pojawili się u nas młodzi zawodnicy, ci, którzy na dzień dzisiejszy są trochę dalej od podstawowego składu. Miejmy nadzieję, że ta forma się utrzyma. Nie chcę nawet wracać do sytuacji z poprzedniej rundy, kiedy w sparingu ograliśmy III-ligowego Kmitę Zabierzów 4-0, a potem w lidze wystartowaliśmy bardzo źle. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej - mówi trener Karpat.

Trochę do życzenia pozostawia forma napastników, Krzysztofa Zająca i Dariusza Dutki. Poprzeczkę ustawił im Daniel Jarosz, który w rundzie wiosennej zdobył dla Karpat 12 goli - i odszedł do Puszczy Niepołomice. Zarówno Zająca, jak i Dutkę stać na to, by dorównać Jaroszowi. Ten pierwszy, zwany w Sieprawiu "Kijkiem", jesienią ubiegłego roku strzelił dla Karpat 11 bramek (po czym opuścił trawiaste boiska i skupił się na futsalu). Z kolei Dutka był kiedyś w Puszczy królem strzelców IV ligi.

W nowym sezonie graczem Karpat będzie też niespełna 17-letni Damian Stolarski (ze Strażaka Rączna), natomiast finanse zadecydowały o tym, że nie zatrudniono obrońcy Michała Gorzkowskiego (Proszowianka). Spośród graczy, którzy byli w kadrze zespołu wiosną, nie ma już w Sieprawiu Jarosza, a także: Pawła Czajki (odszedł do Szreniawy Nowy Wiśnicz), Mateusza Kubiaka (wrócił do Puszczy), Marcina Nycza (wrócił do Orła Pustyny), Grzegorza Dąbrowskiego (Tramwaj Kraków), z kolei Artura Tylka i Mariusza Rapacza wykluczyły kontuzje.

(BOCH)


A mam nadzieję, że wkrótce się tu pojawi waleczny skład Nowego Hutnika. ;)
Ostatnio zmieniony śr sie 18, 2010 10:45 am przez bn, łącznie zmieniany 2 razy.

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » czw sie 12, 2010 10:53 pm

kilka nazwisk dobrze znanych z gry na SS
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt sie 13, 2010 11:04 am


bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn sie 16, 2010 3:08 pm

Karpaty w I kolejce

Dziennik Polski pisze:Tego się nie zapomina

Karpaty Siepraw - Wolania Wola Rzędzińska 3-1 (0-1)

0-1 Czarnik 19, 1-1 Zając 63, 2-1 Zając 75, 3-1 Kubera 83.
Sędziował Jan Chlipała (Nowy Targ). Żółte kartki: Kubera, Matoga - Bartkowski. Widzów 80. Karpaty: Matysiak - Stanula, Szablowski, Matoga, Morawiec (90+2 Płachta) - Szczytyński, Turcza (55 Zając), Szymoniak, Kubera,...

Za tydzień stracie Karpat z nowym Hutnikiem, najprawdopodobniej w Sieprawiu. W ciekawej roli wystąpi trener Wiącek, który wiosną reprezentował jako piłkarz Hutnika, który wiosną reprezentował jako piłkarz Hutnika i być może czynił by to dalej, ale... - Nie mogę pozwolić na kolizję interesów. Nie jestem już zawodnikiem Hutnika....

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pn sie 16, 2010 3:48 pm

bn pisze:Karpaty w I kolejce

Dziennik Polski pisze:Tego się nie zapomina

Karpaty Siepraw - Wolania Wola Rzędzińska 3-1 (0-1)

0-1 Czarnik 19, 1-1 Zając 63, 2-1 Zając 75, 3-1 Kubera 83.
Sędziował Jan Chlipała (Nowy Targ). Żółte kartki: Kubera, Matoga - Bartkowski. Widzów 80. Karpaty: Matysiak - Stanula, Szablowski, Matoga, Morawiec (90+2 Płachta) - Szczytyński, Turcza (55 Zając), Szymoniak, Kubera,...

Za tydzień stracie Karpat z nowym Hutnikiem, najprawdopodobniej w Sieprawiu. W ciekawej roli wystąpi trener Wiącek, który wiosną reprezentował jako piłkarz Hutnika, który wiosną reprezentował jako piłkarz Hutnika i być może czynił by to dalej, ale... - Nie mogę pozwolić na kolizję interesów. Nie jestem już zawodnikiem Hutnika....
Być może czynił by to dalej gdyby nie był przydupasem Mieczysława Gila :wink:
Obrazek

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » pn sie 16, 2010 4:21 pm

BuA SPW pisze:
bn pisze:Karpaty w I kolejce

Dziennik Polski pisze:Tego się nie zapomina

Karpaty Siepraw - Wolania Wola Rzędzińska 3-1 (0-1)

0-1 Czarnik 19, 1-1 Zając 63, 2-1 Zając 75, 3-1 Kubera 83.
Sędziował Jan Chlipała (Nowy Targ). Żółte kartki: Kubera, Matoga - Bartkowski. Widzów 80. Karpaty: Matysiak - Stanula, Szablowski, Matoga, Morawiec (90+2 Płachta) - Szczytyński, Turcza (55 Zając), Szymoniak, Kubera,...

Za tydzień stracie Karpat z nowym Hutnikiem, najprawdopodobniej w Sieprawiu. W ciekawej roli wystąpi trener Wiącek, który wiosną reprezentował jako piłkarz Hutnika, który wiosną reprezentował jako piłkarz Hutnika i być może czynił by to dalej, ale... - Nie mogę pozwolić na kolizję interesów. Nie jestem już zawodnikiem Hutnika....
Być może czynił by to dalej gdyby nie był przydupasem Mieczysława Gila :wink:

A sam kiedyś klnął na tych dziadów (zwłaszcza na Niziołka)
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole


Obrazek

ZBYCHO
Posty: 669
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » pn sie 16, 2010 6:29 pm

Wiadomo już coś więcej o wyjeździe. Jak by co to będę wdzięczny za info na priv.

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » pn sie 16, 2010 7:09 pm

narazie wiadomo że Siepraw chce grać na SS a nie u siebie...
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

Awatar użytkownika
hutas
Posty: 107
Rejestracja: pn lip 30, 2007 10:13 pm
Lokalizacja: Stoki

Postautor: hutas » pn sie 16, 2010 8:56 pm

Gumezi pisze:narazie wiadomo że Siepraw chce grać na SS a nie u siebie...


Tym lepiej. Inauguracja jest wskazana na Estadio Estanques Secos :!: :!: :!:
"Brawo, Chłopcy Hutnicy!"

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » wt sie 17, 2010 10:40 am

Mecz Hutnika Nowa Huta z Karpatami Siepraw odbedzie sie na stadionie w Sieprawiu zgodnie z planem.

Cena biletu wstepu: 7 PLN.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

ZBYCHO
Posty: 669
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » wt sie 17, 2010 7:18 pm

majlech pisze:Mecz Hutnika Nowa Huta z Karpatami Siepraw odbedzie sie na stadionie w Sieprawiu zgodnie z planem.

Cena biletu wstepu: 7 PLN.

Wiadomo czy jest organizowany wyjazd.

Lokomocyjny
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 23, 2009 10:25 pm
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: Lokomocyjny » śr sie 18, 2010 10:14 am

No taki wyjazd przydałby sie ;)
Uwaga Tlen..

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr sie 18, 2010 10:22 am

Można już w tytule wstawić datę meczu bo nie gramy 2 dni :wink:

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » sob sie 21, 2010 6:18 pm

jaki wynik??
::::....Hutnik KRAKÓW....::::

Awatar użytkownika
_KaeS_
Posty: 532
Rejestracja: czw sty 19, 2006 8:26 pm
Kontakt:

Postautor: _KaeS_ » sob sie 21, 2010 6:21 pm

4-0. Mam nadzieję, że to tylko zły początek i dalej będzie już lepiej...
"Czy wygrywasz, czy nie..."