Karnety i bilety, rejestracja i weryfikacja

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt lut 22, 2022 10:03 pm


dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lut 24, 2022 10:24 am

Jeżeli ktoś ma problem z weryfikacją konta może wysłać dane (imię i nazwisko) do mnie, przekażę dalej.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt lut 25, 2022 3:14 pm

Osoby niepełnosprawne, którym przysługuje zniżka proszone są o zgłaszanie tego podczas weryfikacji konta.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt lut 25, 2022 4:05 pm

Bilety sprzedawane w kasach są imienne przez co proces sprzedaży biletów delikatnie się wydłuża. Proszę o wcześniejsze przybycie na mecz, istnieje duże prawdopodobieństwo stworzenia się kolejki tuż przed pierwszym gwizdkiem.

Jeśli ktoś parkuje samochód przy hali, a wchodzi od ulicy Klasztornej to może w kasie bliżej hali zakupić bilet i wejść kasa od Klasztornej. Ważne aby tylko podczas zakupu zgłosić ze chce się kupić bilet na trybunę od strony klasztoru.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Karnety i bilety, rejestracja i weryfikacja

Postautor: dUfio » pn sie 28, 2023 12:14 pm

:idea:


A może by przedsprzedaż zaczynać już na meczu poprzedzającym?

Przykładowo na meczu z ŁKS do kupienia by były też bilety na mecz ze Stomilem, oczywiście w tej promocyjnej, najniższej cenie

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Karnety i bilety, rejestracja i weryfikacja

Postautor: bn » wt sie 29, 2023 7:06 pm

dUfio pisze::idea:


A może by przedsprzedaż zaczynać już na meczu poprzedzającym?

Przykładowo na meczu z ŁKS do kupienia by były też bilety na mecz ze Stopniem, oczywiście w tej promocyjnej, najniższej cenie


Dobry pomysł. Według mnie można by wystawić na wszystkie mecze do końca rundy. W końcu wiadomo jakie mecze będą i z kim.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Karnety i bilety, rejestracja i weryfikacja

Postautor: dUfio » sob gru 09, 2023 8:51 am

https://hutnikkrakow.com/karnety-na-run ... KPkkNd5ioI

Też mi promocja, kto kupi karnet przed zamknięciem okienka transferowego???

A tak serio, ok 14 zł za normalne wejście na stadion, albo inaczej 7 meczów w cenie niespełna trzech biletów normalnych kupionych w kasie, takich cen u nas w 2 lidze jeszcze chyba nie było

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Karnety i bilety, rejestracja i weryfikacja

Postautor: bn » sob gru 09, 2023 3:13 pm

Dobra promocja, trzeba kupić. I faktycznie krok naprzód, bo cena karnetu była ewenementem.

Aby sprawiedliwie porównać opłacalność karnetu, trzeba wziąć cenę biletu w przedsprzedaży bo karnetem kupuje się też wszystkie mecze w przedsprzedaży. Skoro bilet kosztuje 20 zł, to mamy dwa mecze gratis (7 w cenie 5), bo w sumie na Suchych Stawach było przez lata standardem. Natomiast później finansowo nie opłaca się kupować karnetu, bo kosztuje tyle samo co suma biletów w przedsprzedaży osobno.

Szkoda, że promocja nie dotyczy normalnych karnetów w formie karty, ja zawsze kupuję taki aby mieć na pamiątkę.

Krzysiek
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 24, 2020 10:27 pm
Lokalizacja: Szkolne

Re: Karnety i bilety, rejestracja i weryfikacja

Postautor: Krzysiek » ndz gru 10, 2023 6:43 pm

Każdy kibic, który w rundzie jesiennej za pośrednictwem strony bilety.hutnikkrakow.com kupił karnet lub bilety i zjawił się na co najmniej 9 meczach otrzyma karnet za darmo. Z kibicami spełniającymi warunki skontaktujemy się w przyszłym tygodniu.

Fajnie, ja brałem plastik, jak przedmówca. W klubie mają tylko PESEL i imię i nazwisko. Jak ktoś brał plastiki, żeby na pamiątkę mieć to już się nie łapie :(
Huta była wolnym miastem. Huta wolna będzie zawsze!

wier<N>y
Posty: 230
Rejestracja: pn gru 01, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Karnety i bilety, rejestracja i weryfikacja

Postautor: wier<N>y » ndz gru 10, 2023 7:07 pm

Też tak myślę, że to niesprawiedliwe. Ja od lat zawsze kupuję stacjonarnie. I nie chodzi mi tu o kasę a zwyczajnie o dzielenie kibiców a podobno CHZR!!!

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Karnety i bilety, rejestracja i weryfikacja

Postautor: MISIEK72 » ndz gru 10, 2023 11:21 pm

To jest program lojalnościowy z najwyższej półki.....
A tak całkiem na poważnie to nawet szkoda to komentować. Nie chodzi tu o swoją osobę bo ten karnet zawsze sobie kupię ile by nie kosztował. To chyba chodziło by przyciągać na trybuny osoby a szczególnie młode. Przede wszystkim wjazd dla dzieciaków do 15 lat za symboliczną kwotę do 5 zł. Tłumaczenie, że pojemność trybun jest ograniczona nie przemawia bo na trybunach spokojnie zmieści się co najmniej dwa razy tyle ludzi ile przychodzi przeciętnie. Jeśli już klub chciał doceniać karnetowiczów to za kontynuację karnetu na następną rundę powinien dawać rabat KAŻDEMU spełniającemu ten warunek. To chyba nie chodzi by komuś dawać coś za darmo a drugiemu kazać płacić choć w sumie obaj spełniają to samo kryterium.

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Karnety i bilety, rejestracja i weryfikacja

Postautor: bn » ndz gru 31, 2023 6:16 pm

I kicha z karnetu za 99 zł. Chciałem założyć konto, ale konto na pesel już istnieje (może dlatego że podawałem przy karnecie plastikowym? wydaje mi się że nie zakładałem konta...). Przypomnienie hasła nie działa, email nie przychodzi.....

GrzegorzHKS
Posty: 18
Rejestracja: śr sty 04, 2006 12:04 pm

Re: Karnety i bilety, rejestracja i weryfikacja

Postautor: GrzegorzHKS » pn sty 01, 2024 3:03 am

bn pisze:I kicha z karnetu za 99 zł. Chciałem założyć konto, ale konto na pesel już istnieje (może dlatego że podawałem przy karnecie plastikowym? wydaje mi się że nie zakładałem konta...). Przypomnienie hasła nie działa, email nie przychodzi.....

U mnie był taki sam problem, ale napisałem na adres sekretariat@hutnikkrakow.com wiadomość z opisem problemu. Otrzymałem odpowiedz i pomoc z adresu marketing@hutnikkrakow.com. Zresetowano mi hasło i otrzymałem nowe. Dzięki temu zakupiłem karnet. Może napisz maila pod któryś z adresów z opisem sytuacji i zapytaniem o możliwość zakupu karnetu w związku z problemami przy logowaniu,

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Karnety i bilety, rejestracja i weryfikacja

Postautor: luke.krak » pt mar 22, 2024 7:17 pm

Panowie szybkie pytanie znajomi chcieli pójść ze mną na mecz prosiłem ich żeby założyli sobie konto na bilety Hutnik Kraków i wyskoczyło im pod koniec weryfikacji że muszą jeszcze napisać maila w celu ostatecznej weryfikacji po jaką cholerę takie coś jest i teraz pytanie czy ta odpowiedź jest od razu natychmiastowa czy dostaną odpowiedź jutro lub co najgorzej po meczu.

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Karnety i bilety, rejestracja i weryfikacja

Postautor: luke.krak » pt mar 22, 2024 9:51 pm

Minęło parę godzin i nie mają dostępu do systemu, Chciałem zakupić im bilety ze swojego konta i jest tam zakładka dodaj Dzieci/Znajomych, wypełniam i...dupa znów błąd że nie zweryfikowani. W takim razie z ciekawości dodaje własne dziecko żeby mu zakupić bilet na mecz i też problem , trzeba zakładać mu osobne konto? Kurde nie wiem może się nie znam ale wydaje mi się to utrudnione i dosyć skomplikowane dla osób które (chodzą od czasu do czasu na mecz lub pierwszy raz) w każdym bądź razie nie fanatyków którzy mają cierpliwość. Trudno może ich przekonam żeby jutro sobie postali w kolejce do kasy a później w kolejce do bramek/ki ale nie powinno tak być skoro chcemy mieć więcej kibiców na meczu...