Hutnik Nowa Huta - Sandecja II Nowy Sącz - 22 Września g.16

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » śr wrz 22, 2010 7:57 pm

15' Na trybunach doping prowadzony przez kilkudziesięcio sekundową grupkę kibiców. Rozwieszono flagi: Stalowe, Hutnik, Na zawsze Hutnik, Worriors

8)
A, i o Śródmieściu zapomnieli, zapomnieli też o poprawnej pisowni Warriors :wink: Niestety od dzisiaj mam oficjalną kosę z mp.pl :lol:

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr wrz 22, 2010 8:02 pm

jedyny (za to jaki) plus tego meczu to liczba małoletnich piękności na Suchych Stawach

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » śr wrz 22, 2010 8:06 pm

dUfio pisze:jedyny (za to jaki) plus tego meczu to liczba małoletnich piękności na Suchych Stawach


Może to i dobrze, ale czasem ich zachowanie nie jest zbyt dobrze świadczące dobrze o nas jako klubie

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » śr wrz 22, 2010 8:15 pm

Hutnik Nowa Huta - Sandecja II Nowy Sącz 1-3 (1-0)

1-0 Szewczyk 4
1-1 Gawęcki 76
1-2 Gawęcki 82

1-3 Stępniowski 87 (samob.)


No i Hutnika załatwił mi dziś kolega za szkoły :cry:

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr wrz 22, 2010 8:23 pm

huteusz pisze:
dUfio pisze:jedyny (za to jaki) plus tego meczu to liczba małoletnich piękności na Suchych Stawach


Może to i dobrze, ale czasem ich zachowanie nie jest zbyt dobrze świadczące dobrze o nas jako klubie


oj tam Hutek
pora byś zrobił z tym porządki :)

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » śr wrz 22, 2010 8:25 pm

dUfio pisze:
huteusz pisze:
dUfio pisze:jedyny (za to jaki) plus tego meczu to liczba małoletnich piękności na Suchych Stawach


Może to i dobrze, ale czasem ich zachowanie nie jest zbyt dobrze świadczące dobrze o nas jako klubie


oj tam Hutek
pora byś zrobił z tym porządki :)


Napisz instrukcję obsługi to się tym zajmę :wink:

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » śr wrz 22, 2010 9:30 pm

Do 30min bardzo dobrze to wyglądało. Później zespół rzeczywiście się cofnął, ale chyba było to zamierzone. Druga połowa to już zdecydowana przewaga Sandecji, widać było iż przewyższają naszych chłopaków doświadczeniem i tężyzną fizyczną. Podobała mi się ich gra presingiem praktycznie przez cały mecz. Liczyłem że może nie wytrzymają kondycyjnie tempa. Niestety to jednak nasi piłkarze szybciej opadli z sił.
Rozczarowany jestem postawą Salamona, nie było widać że to jest zawodnik z doświadczeniem. Nie potrafił dłużej przetrzymać piłki z przodu aby dać odpocząć obrońcom którzy grali cały czas pod presją /z tego wg mnie wynikały sytuacja bramkowe dla rywali/. Gdy zdrowy będzie Nawrot to powinien zająć jego miejsce bo zdecydowanie więcej wnosił do gry.

dzuhas
Posty: 2360
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » śr wrz 22, 2010 10:36 pm

lucero pisze:Gwoli wyjasnienia Przytuła pauzowal za kartki. Dramat bardziej razacy- na Hutniku jest 400 osob ktorym na nim zalezy.

miast krzyczec na ludzi , moralizowac , strzelac fochy - zapraszam do tematu frekwencja --> http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic ... 26&start=0
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » śr wrz 22, 2010 11:03 pm

Harold pisze: I nie ma co winić tego idioty sędziego za porażkę.


a dlaczego mielibyśmy go winić :?: :?:

huteusz pisze:
dUfio pisze:jedyny (za to jaki) plus tego meczu to liczba małoletnich piękności na Suchych Stawach


Może to i dobrze, ale czasem ich zachowanie nie jest zbyt dobrze świadczące dobrze o nas jako klubie


a co takiego robiły??

piszczały
:?:
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
xyz84
Posty: 67
Rejestracja: pt sie 20, 2010 12:02 am
Lokalizacja: Warszawa-Łagiewniki

Postautor: xyz84 » czw wrz 23, 2010 10:05 am

huteusz pisze:
dUfio pisze:
huteusz pisze:
dUfio pisze:jedyny (za to jaki) plus tego meczu to liczba małoletnich piękności na Suchych Stawach


Może to i dobrze, ale czasem ich zachowanie nie jest zbyt dobrze świadczące dobrze o nas jako klubie


oj tam Hutek
pora byś zrobił z tym porządki :)


Napisz instrukcję obsługi to się tym zajmę :wink:


strzel po liściu na ogarnięcie i będzie spokój :)

A na poważnie to jak siksy w wieku 14-15 lat albo i mniej mają ochotę popiszczeć i pochichotać to mogą się umówić u jednej na kwadracie i robić to do woli oglądając przy tym MTV i paląc papieroski. Nie żebym miał jakieś homoseksualne preferencje ale myślę, że miejsce tych dziewczynek nie jest na stadionie.

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 933
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » czw wrz 23, 2010 10:23 am

Nie wiem co się wczoraj stało ale do 30 minuty wszystko wyglądało ok. Potem to był już dramat. Nie potrafiliśmy wymienić trzech podań. Gra polegała na tym, że bramkarz podawał do obrońcy ten do drugiego obrońcy, który wybijał piłkę na oślep do przodu. A to jak piłkarze Sandecji mijali naszych obrońców to wyglądało jakby na treningu sobie między tyczkami biegali. Dlaczego nie grał Przytuła. Sytuacja kadrowa jest dramatyczna. Szewczyk pewnie złapał kontuzję, Salomon też utykał (chociaż jak na razie to żadne z niego wzmocnienie). Jak szybko ktoś do nas nie dojdzie to się możemy obudzić w V lidze bo z całym szacunkiem dla naszych piłkarzy to do poziomu seniorskiego niektórym sporo jeszcze brakuje. Dudziński z Bochnią zagrał nieźle, a wczoraj nie istniał, piłka mu odskakiwała, a o niestrzeleniu sam na sam już nie wspomnę. Poza tym wczoraj brakowało charakteru. Chyba, że poprostu chłopaki kondycyjnie nie wytrzymali, bo po stracie bramki kompletnie się posypali. Szkoda mi ich wczoraj było ale powiem szczerze, że ciężko mi się patrzyło na ich grę.
Mam nadzieje, że to się zmieni i to szybko
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw wrz 23, 2010 10:44 am

xyz84 pisze:A na poważnie to jak siksy w wieku 14-15 lat albo i mniej mają ochotę popiszczeć i pochichotać to mogą się umówić u jednej na kwadracie i robić to do woli oglądając przy tym MTV i paląc papieroski. Nie żebym miał jakieś homoseksualne preferencje ale myślę, że miejsce tych dziewczynek nie jest na stadionie.


A mnie się wydawało, że dążymy do tego, by Suche Stawy były atrakcyjne dla każdego. Jedni przychodzą wydzierać gardło, inni poprężyć się przed kolegami, albo zjeść 5 kiełbasek, jeszcze inni spotkać się z kumplami. Dopóki ktoś nie robi rzeczy niestosownych nie ma powodu by uważać, że nie ma dla niego miejsca na stadionie.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw wrz 23, 2010 10:53 am

metal pisze:
xyz84 pisze:A na poważnie to jak siksy w wieku 14-15 lat albo i mniej mają ochotę popiszczeć i pochichotać to mogą się umówić u jednej na kwadracie i robić to do woli oglądając przy tym MTV i paląc papieroski. Nie żebym miał jakieś homoseksualne preferencje ale myślę, że miejsce tych dziewczynek nie jest na stadionie.


A mnie się wydawało, że dążymy do tego, by Suche Stawy były atrakcyjne dla każdego. Jedni przychodzą wydzierać gardło, inni poprężyć się przed kolegami, albo zjeść 5 kiełbasek, jeszcze inni spotkać się z kumplami. Dopóki ktoś nie robi rzeczy niestosownych nie ma powodu by uważać, że nie ma dla niego miejsca na stadionie.


Z tym się oczywiście zgadzam, ale potem zobaczcie sobie młyn jak wygląda w tych wszystkich relacjach - połowa siedzi, połowa stoi, a połowa się chichocze z byle czego. Niech sobie siedzą ile chcą, to dobrze, ale np z boku.

Awatar użytkownika
xyz84
Posty: 67
Rejestracja: pt sie 20, 2010 12:02 am
Lokalizacja: Warszawa-Łagiewniki

Postautor: xyz84 » czw wrz 23, 2010 10:58 am

metal pisze:
xyz84 pisze:A na poważnie to jak siksy w wieku 14-15 lat albo i mniej mają ochotę popiszczeć i pochichotać to mogą się umówić u jednej na kwadracie i robić to do woli oglądając przy tym MTV i paląc papieroski. Nie żebym miał jakieś homoseksualne preferencje ale myślę, że miejsce tych dziewczynek nie jest na stadionie.


A mnie się wydawało, że dążymy do tego, by Suche Stawy były atrakcyjne dla każdego. Jedni przychodzą wydzierać gardło, inni poprężyć się przed kolegami, albo zjeść 5 kiełbasek, jeszcze inni spotkać się z kumplami. Dopóki ktoś nie robi rzeczy niestosownych nie ma powodu by uważać, że nie ma dla niego miejsca na stadionie.


A mnie się wydaje, że nie zawsze ilość idzie w jakość a na pewno nie w powyższym przypadku. Ale to tylko moja subiektywna opinia.

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » czw wrz 23, 2010 11:18 am

@ Michaś
Przytuła nie gral za kartki / wg komentatora
Szewczyk miał dramatyczne straty w 2 poł - był do zmiany
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych