Hutnik Nowa Huta - Sandecja II Nowy Sącz - 22 Września g.16

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw wrz 23, 2010 11:31 am

xyz: zatem powinieneś napisać "nie ma miejsca dla nich w młynie" a nie "na stadionie".

A co do samego młyna, to w kontekście wydarzeń zeszłej jesieni, kiedy zdarzało się, że prowadziłem doping w młynie poniżej 10 osób, to:
a) lepiej żeby dużo młodych ludzi stało w młynie, bo może 1% z nich w nim zostanie na lata.
b) dziewczyny na Hutniku często angażowały się w działanie bardzo mocno, więc jest nadzieja, że z młodych dzierlatek też coś wyrośnie.
c) lepiej zachęcić resztę starszych kibiców do wspólnego dopingu niż wyganiać z młyna młodzież.

Oczywiście to tylko moje subiektywne zdanie.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Stal Nowa Huta
Posty: 158
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 9:16 pm

Postautor: Stal Nowa Huta » czw wrz 23, 2010 11:44 am

Żaden Salomon w u nas nie gra!Gra SALAMON.
Fanatycznie przywiązany>HKS

Szczygiel_93
Posty: 29
Rejestracja: sob lis 08, 2008 2:57 pm
Lokalizacja: Skarpa

Postautor: Szczygiel_93 » czw wrz 23, 2010 12:00 pm

metal pisze:xyz:
a) lepiej żeby dużo młodych ludzi stało w młynie, bo może 1% z nich w nim zostanie na lata.



czemu uważasz ze tylko 1% z nich zostanie? trzeba wierzyc w Hutnicza mlodziez :)

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw wrz 23, 2010 12:13 pm

Wpiszmy tam "może choć 1%" i nie analizujmy czy to będzie 17,23% czy może 2,49%.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
xyz84
Posty: 67
Rejestracja: pt sie 20, 2010 12:02 am
Lokalizacja: Warszawa-Łagiewniki

Postautor: xyz84 » czw wrz 23, 2010 12:55 pm

metal pisze:
a) lepiej żeby dużo młodych ludzi stało w młynie, bo może 1% z nich w nim zostanie na lata.
b) dziewczyny na Hutniku często angażowały się w działanie bardzo mocno, więc jest nadzieja, że z młodych dzierlatek też coś wyrośnie.
c) lepiej zachęcić resztę starszych kibiców do wspólnego dopingu niż wyganiać z młyna młodzież.


a) tego nikt nie neguje wszak czym skorupka za młodu nasiąknie ...
b) oby ... z tymże jeśli mają się zachowywać tak jak wczoraj to ja bym jednak obstawał przy tym aby zostały w domu i robiły sobie tipsy albo poszły się powłóczyć po jakiejś galerii handlowej.
c) nie jest w moim zamyśle wyganianie kogokolwiek a jedynie napiętnowanie zachowania pewnej wesołej gromadki.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw wrz 23, 2010 1:16 pm

:)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » czw wrz 23, 2010 1:50 pm

Michas pisze: Salomon też utykał (chociaż jak na razie to żadne z niego wzmocnienie).



cóż oczekiwać po chłopie, który przez ostatnie lata grał na hali ,nie przepracowal okresu przygotowawczego 9to utykanie to po prostu skurcze)
niestety od ludzi z kartą w ręku, wchodzących do zespołu w trakcie rozgrywek nie możemy oczekiwać cudów.

Na pewno wczoraj Salamon nie odstawał poziomem (z przy obecnej liczbe zawodników to już jest dobrze)
Kilka razy przytrzymał madrze piłkę, kilka ladnych podań, choć w II połowie przedobrzył bo mógł strzelać i fatalny strzał w pierwszej połowie.
No i wspomniane skurcze, które śwaidczą o sporych brakach kondycyjnych.
A tu w sobotę znów musi grać.
Wstrzymajmy sie z oceną jego przydatności do końca rundy.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 933
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » czw wrz 23, 2010 4:10 pm

Jak zauważyłeś napisałem jak na razie więc zdaję sobie sprawe, że chłop jest nie przygotowany. Mam nadzieje że jak potrenuje to jego doświadczenie się przyda
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
osa
Posty: 25
Rejestracja: wt lut 23, 2010 7:08 pm
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta

Postautor: osa » pt wrz 24, 2010 3:06 am

Pierwsza połowa połowa była ok, po pierwszej bramce faktycznie zabrakło tego drugiego gola żeby psychicznie ich zdołować.. W drugiej połowie nie wiem co tam się stało, ale zamiast walczyć o drugą bramkę, nasi siedli tak że masakra :( no i zakończyło się takim wynikiem jak się zakończyło.. Zamiast kiwki na naszej połowie to zagrywki z pierwszej lub z drugiej.. bo przez tą zabawę wydaje mi się że wpadła ta druga bramka :(
A małolatki kibicki są według mnie ok ;) jak tylko mogą wnieść jakiś wkład dla klubu.. siedziały dwie takie w szalikach obok mnie, a jedna dzwoniła do koleżanki dlaczego jej nie ma jeszcze na meczu :D