mile widziani - transfery, obserwacje, dywagacje

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » wt sie 31, 2010 2:31 pm

stefan batory pisze:Skład trzeba uzupełnić, bo jak tak dalej pójdzie (trzy mecze-cztery kontuzje) to ciężko będzie dokończyć rundę. Kurwa biednemu to zawsze wiatr w oczy.
Nazwiska wymienione przez snuffa ciekawe, tylko ten Surma jakoś źle się kojarzy :D.


trzeba, ale do tego potrzebne są... pieniążki, a z tym jeszcze nie jest za dobrze.
w takiej sytuacji trzeba sięgać po piłkarzy związanych emocjonalnie z Hutnikiem, a grających w niższych ligach.
dla których ważniejsze od pieniędzy bedzie wypromowanie sie w znanym w Polsce i "ich" klubie
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » wt sie 31, 2010 2:36 pm

Zazwyczaj z Birkutem się nie zgadzam, ale w tym przypadku 100% poparcia dla Niego.

A co do słabych wyników zespołu... Trochę cierpliwości Panowie. Groziła nam C-klasa. Udało sie wskoczyc do IV-tej. Zobaczcie ile lat zaoszczędziliśmy. Oczywiście, trzeba mierzyć wysoko i zawsze walczyć o awans, ale trochę racjonalizmu nie zaszkodzi :wink:
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » wt sie 31, 2010 2:48 pm

Wywołałem wilka z lasu widze :)
Gdzieś przegapiłem Kępe wśród sprzedawczyków...
W takiej sytuacji oczywistym jest że nie ma dla niego miejsca w Naszym klubie i ten temat ( sprzedawczyków ) możemy uznać za zamknięty !
Co do wzmocnień to uważam że mimo wszystko już nie tyle dla wyników od zaraz, ale przydałby się Nam ktoś jeszcze pokroju Przytuły chociażby po to aby pomóc mu dźwigać ten cały ciężar.
Bycie trenerem, rola jedynego doświadczonego grajka na boisku to dosyć sporo.
Ostatnio zmieniony wt sie 31, 2010 4:07 pm przez jarkonh, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Daro1950
Posty: 285
Rejestracja: czw sie 07, 2008 5:16 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Daro1950 » wt sie 31, 2010 3:24 pm

Do ataku Sosin i Chmiest i liga nasza :)

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » wt sie 31, 2010 4:37 pm

fubu pisze:Marcin Chmiest ostanio był unas na meczu


o Chmieście proponuje , na razie, zapomnieć w Arce zarabiał 40 tys miesięcznie, w Odrze też nieźle, więc to co mógłby mu zaproponować Hutnik nie starczyłoby na waciki.
Wielce prawdopodobne, że wyladuje w Katowicach


jest jeszcze drugi sposób, na sciągnięcie zawodników:
Przytuła jako osoba obyta w światku piłkarskim może sciągnać kogos znanego w ramach przyjacielskich układow, choć w tym wypadku trzeba uważać bo mozna się przejechać jak Kowalik na Ambroziewiczu.

tylko czy od jutra nie będzie to nieaktualny sposób, bo będziemy szukać nowego trenera (bynajmniej nie z powodu wyników) 8)
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan

http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » wt sie 31, 2010 8:15 pm

Wystarczyło by zrobić ofensywe kibicowską w któryś weekend do A,B Klasy,pójść poglądać ludzików i dać namiary na tych lepszych do działaczy. Tam często grają zawodnicy młodzi którzy potrafią kopać piłkę lecz możliwe iż nikt ich nie zauważa. Rozumiem iż chcemy grać tylko wychowankami...

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr wrz 01, 2010 9:08 am

viki pisze:Zazwyczaj z Birkutem się nie zgadzam, ale w tym przypadku 100% poparcia dla Niego.

A co do słabych wyników zespołu... Trochę cierpliwości Panowie. Groziła nam C-klasa. Udało sie wskoczyc do IV-tej. Zobaczcie ile lat zaoszczędziliśmy. Oczywiście, trzeba mierzyć wysoko i zawsze walczyć o awans, ale trochę racjonalizmu nie zaszkodzi :wink:


Dokładnie miałem napisać to samo.
Nie jesteśmy finansowo drugą Niecieczą. Na razie chyba nikt nie myśli o awansie co rok o ligę wyżej.
Dobrze że mecz z Sandecją II odwołany, 3 dni więcej na wymyślenie czegoś na poprawienie taktyki, sposobu rozgrywania piłki i.t.d.
Cieszmy się z tego co mamy. A na wszystko przyjdzie czas.
Pierwsze koty za płoty.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr wrz 01, 2010 10:35 am

flagus pisze:Dokładnie miałem napisać to samo.
Nie jesteśmy finansowo drugą Niecieczą. Na razie chyba nikt nie myśli o awansie co rok o ligę wyżej.


http://www.hutnik-krakow.pl/new/czytaj/ ... dynku.html

Patrząc na to wydaje mi się że jednak ktoś myślał :wink:

Ja przed sezonem myślałem o miejscu 6-8 po tej rundzie a po zimie włączenie się do walki o pierwsze dwa miejsca ale niestety wydaje się to kosmicznym wariantem :wink: Przypuszczam że liga nie będzie przez nikogo zdominowana stąd myślę że nawet z dalszych pozycji można by się pokusić o szybki awans w tabeli.

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr wrz 01, 2010 12:48 pm

No ja tak patrząc na te ligę myślę, że właśnie wyłonią się drużyny/a które/a zostawi resztę w tyle. Ile spada?

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr wrz 01, 2010 12:55 pm

Z tego co widzę na wszystkich portalach to dwie.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

ozzy
Posty: 655
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 1:59 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: ozzy » śr wrz 01, 2010 3:06 pm

ilość spadających drużyn zależy chyba od tego ile drużyn z małopolski spadnie z 3 ligi

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr wrz 01, 2010 4:24 pm

§ 27

Awanse i spadki

1. W sezonie 2011/2012 zostaną utworzone dwie grupy IV ligi liczące po 16 drużyn.
W rozgrywkach IV ligi w sezonie rozgrywkowym 2010/2011 bierze udział 16 drużyn mających swe siedziby i rozgrywających zawody na terenie województwa małopolskiego.
Drużyny, które zajmą 1 i 2 miejsce w tabeli w rozgrywkach o mistrzostwo IV ligi uzyskają awans do III ligi.
Drużyny, które zajmą 15 i 16 miejsce w tabeli końcowej spadają do klasy okręgowej w zależności od przynależności terytorialnej.
Drużyny, które zajmą 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14 miejsce będą rozgrywać zawody w następnym sezonie we właściwej terytorialnie grupie IV ligi.
W przypadku spadku z III ligi do IV ligi drużyn małopolskich zostaną one przydzielone do grupy IV ligi w zależności od przynależności terytorialnej.

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 934
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » śr wrz 01, 2010 5:25 pm

Moim zdaniem pasowałoby do każdej formacji po jednym doświadczonym zawodniku. Jeśli chodzi o Przytułę to widziałbym go w środku pomocy bo do gry w obronie to on nie ma predyspozycji. W obronie może Kostera by nas wsparł. Nie wiem gdzie on teraz gra ale na IV ligę to spokojnie by się nadał, a wiem, że kibicuje Hutnikowi i myślę, że mógłby rozważyć taką ofertę. A najważniejszy wg. mnie to byłby bramkarz. Z całym szacunkiem do tych młodych chłopaków, którzy teraz grają ale nie budzą oni we mnie pewności swoją grą. Nie mam pomysłu na golkipera może Turbasa?? A w ataku marzy mi się Chmiest ale o nim to można chyba zapomnieć.
Jednak mam nadzieje, że te ostatnie wyniki spowodowane są brakiem sparingów i treningu. Martwią mnie kontuzje Nawrota i Jurkowskiego bo oni zwłaszcza ten pierwszy stanowią trzon zespołu. Miejmy nadzieje, że szybko wyzdrowieją.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » śr wrz 01, 2010 10:48 pm

do Kostery pełna zgoda. Przydał by się.
pan treneiro (o ile nie wyszedł mu romans z GieKSą) ma spore znajomości nawet jeśli chodzi o klimaty Hutnicze. Może sięgnąć pamięcią do ludzi, którzy z nim zaczynali karierę w Hutniku. Może gdzieś sie obijają w niższych ligach.
A może (co lepsze) ktoś ma kartę w łapie i mógłby zasilić nas już teraz.

w klasie A bodaj wystepuje Michał Stolarz. z tego co słyszałem poukładało mu się w głowie, tylko nie wiem czy fizycznie jeszcze podoła.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan

http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » czw wrz 02, 2010 9:30 am

Jeśli chodzi o Michała to na połówkę mógł by być ,ale czy to jest wzmocnienie ?