Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1950N-H

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i właśnie z tego powodu zastanawiałem się jak Sandecja chce wybudować nowy stadion na miejscu starego jak ich również ciągle zalewa
HKS1978

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poniedziałkowym wydaniu Kroniki przed 22 było info o naszym stadionie i niestety mam raczej złe wieści dla marzycieli wklejających zdjęcia obiektów z całego świata.
Aczkolwiek dla realistów chyba to dobre wiadomości. Nie wiem?

Miasto wykona prace umożliwiające grę Hutnika w 2 lidze na swoim stadionie.
- oczywiście ogłoszą przetarg
- kupiona ma być przenośna trybuna od klasztoru, ale tylko na 1000 osób
- remont trybuny VIP
- mają postawić kontenery zamiast obecnych kas, te wyburzą
- nowe drogi na trybuny i ewakuacyjne
Generalnie maja zrobić wszystko by Hutnik grał u siebie. Jak się nie wyrobią to będziemy na Garbarni grać.

To tak w skrócie.
Wypowiadał się prezes i Dębowski, przyboczny Majchrowskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarekb

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko coś ruszy. Opisałeś działania tymczasowe pod licencję. Wiadomo w dwa miesiące ciężko o coś więcej. Ale czy miasto na tym chce zamknąć temat czy docelowo są perspektywy na nowy stadion ?
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://gazetakrakowska.pl/Hutnik-krakow-bedzie-nowa-trybuna-na-stadionie-zielone-swiatlo/ar/c2-15041336
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Fan Club Kościuszkowskie

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HKS1978 napisał:
W poniedziałkowym wydaniu Kroniki przed 22 było info o naszym stadionie i niestety mam raczej złe wieści dla marzycieli wklejających zdjęcia obiektów z całego świata.
Aczkolwiek dla realistów chyba to dobre wiadomości. Nie wiem?

Miasto wykona prace umożliwiające grę Hutnika w 2 lidze na swoim stadionie.
- oczywiście ogłoszą przetarg
- kupiona ma być przenośna trybuna od klasztoru, ale tylko na 1000 osób
- remont trybuny VIP
- mają postawić kontenery zamiast obecnych kas, te wyburzą
- nowe drogi na trybuny i ewakuacyjne
Generalnie maja zrobić wszystko by Hutnik grał u siebie. Jak się nie wyrobią to będziemy na Garbarni grać.

To tak w skrócie.
Wypowiadał się prezes i Dębowski, przyboczny Majchrowskiego.

Każdy raczej realnie myśli, wiemy na czym stoimy. To, że wklejane są różne stadiony, propozycje itp. większość traktuje jako zabawę nakręcającą temat. Pomarzyć nie zabronisz...jest coś w tym złego ?
Powrót do góry
MISIEK72

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekb napisał:
Mimo wszystko coś ruszy. Opisałeś działania tymczasowe pod licencję. Wiadomo w dwa miesiące ciężko o coś więcej. Ale czy miasto na tym chce zamknąć temat czy docelowo są perspektywy na nowy stadion ?

Wydaje się , że skoro koncepcja prezesa z trybuną tymczasową i wersją , że tu już nie ma czego remontować, przeszła to chyba zrozumieli , że wcześniej czy później trzeba to modernizować. Słowo modernizacja jest chyba kluczem do wszystkiego. Inaczej brzmi niż budowa nowego stadionu. Można zmodernizować czyli wybudować etapami trybuny i w efekcie powstanie całkiem nowy stadion. Medialnie idealnie w czasach kryzysu miejskich finansów, no bo nie budują kolejnego miejskiego ale modernizują stary. Oby się nie okazało , że już w przyszłym sezonie będzie potrzebny na gwałt obiekt z licencją na 1 ligę.....
Trzeba przyznać, że było nie było współpraca i relacje klubu z miastem w porównaniu do lat ubiegłych to ogromny przeskok na plus.
Powrót do góry
stazyja69

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://krakow.tvp.pl/48652449/stadion-hutnika-krakow-bedzie-modernizowany

Jak ilość kibiców na stadionie zostanie utrzymana to 25% z tysiaka ...
Powrót do góry
giovanni

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do nowej trybuny tymczasowej jeszcze trzeba doliczyć trybunę przy budynku klubowym.
Orientuje się czy będzie sektor dla gości i z jaką pojemnością?
dUfio

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak się nie ma co się lubi, to sie lubi co się ma

po cyrkach z hajwrankiem sprzed 1,5 gdy wyjebali nam projekt z budzetu stracilem nadzieje, ze cokolwiek, kiedykolwiek sie zbuduje na naszym stadionie
niemniej zawsze trzymam kciuki, gdy ktos od nas znów probuje cos w tym temacie działać

pamiętajmy, że ostatnie inwestycje na naszym obiekcie przeznaczone dla Hutnik miały miejsce w... 2004 roku, gdy zamontowano krzesełka na prostej. Tyle. Potem wszelkie prace były robione byly albo dla WC, albo dla Angoli. Słupy oświetleniowe zdemontowano, trawa zgniła, beton się skruszył, krzesełka są nie do domycia a pod zardzewiałym dachem strach stawać...

co by nie mówić, niezbyt duża i "tymczasowa" trybuna jesli powstanie bedzie czyms historycznym na naszym obiekcie, bo z tej perspektywy sie jeszcze na Hutniku jeszcze meczów nie oglądało. Na prawdę może to być swego rodzaju przełom w obiorze futbolu i dopingowaniu naszych grajków i mam nadzieje, że bardzo pomozemy naszym grajom w zadomowieniu sie w 2 lidze

"tymczasowa" bo chyba nikt nie wyobraza sobie, ze gdyby nam nie daz Boże nie poszło, to bedzie rozebrana i ze jedyna mozliwoscią jej rozbirki bedzie po prostu budowa wymarzonej trybuny z prawdziwego zdarzenia w tym miejscu kiedyś tam.

pojemnosc juz padła (999) do tego info, że zadaszona.

zastanawia mnie jej rozkład, gdzies padło info, że ma miec 6 rzedów. Czy to nie za mało?
w naszym mlynie podsektory mają 352 krzesełka (4 podsektory x 11 szerokości x 8 wysokosci), czyli takich "młynów" po 8 musielibysmy miec prawie 3. Wiadomo, ze kryta nie rozciaga nam się na cale boisko, ale duzo miejsca jest przede wszystkim na srodku, przy rogach obecne trybuny sa juz blizej boiska (np sektor H). A chyba jak juz cos robimy, to kazdy by wolal węższą, ale wyzsza trybune

na psiarni jakis czas funkcjonowalo cos takiego

https://gol24.pl/wisla-krakow-krotka-historia-stadionow-bialej-gwiazdy-czyli-wszystko-zaczelo-sie-na-oleandrach-zdjecia/ga/c2-14228891/zd/36829489

i jesli chodzi o ksztalt zle to nie wyglada (oczywiscie, fajnie jakby nie dali nam.... tej samej Laughing )
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Sro Cze 24, 2020 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://sport.lovekrakow.pl/aktualnosci/na-stadionie-hutnika-stanie-trybuna-dla-tysiaca-kibicow-za-wszystko-zaplaci-miasto_36407.html#.XvNUTzjreHw.twitter

I przede wszystkim:
https://www.facebook.com/128990563778508/posts/3344680325542833/

Sobota od 9 akcja sprzątania stadionu
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Nie Cze 28, 2020 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3:50

https://krakow.tvp.pl/48728695/!#
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

giovanni napisał:
Do nowej trybuny tymczasowej jeszcze trzeba doliczyć trybunę przy budynku klubowym.
Orientuje się czy będzie sektor dla gości i z jaką pojemnością?

tak, z podobną, jak obecnie (ok 350)

jest rozpisany przetarg:

https://www.zis.krakow.pl/przetarg-nieograniczony-sprawa-numer-nz2731262020ama?hl=pl&fbclid=IwAR25Z15nwBIcXyX5IWnDfpD6lsWhgs-WZQSOPjQh4-5S6Fc_LtyQGdfoNqI

ogólnie całość przygotowanych do użytku miejsc to będzie około 2000 (trybuna VIP, trybuna bezpośrednio poniżej vip, nowa trybuna na prostej i sektor gości).

Wiadomo, że organizacja meczu z pojemnością powyżej 1000 wiąze się z koniecznoscia organizacji imprezy masowej, a tp zalezec bedzie pewnie od rywala, sytuacji z epidemią, iloscią sprzedanych karnetów i ogólnym zainteresowaniem
Powrót do góry
_YOGI_78_

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tereny i tak zostały sprzedane pod developerów . Dziękuję dobranoc .
Powrót do góry
Winnetou

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_YOGI_78_ napisał:
Tereny i tak zostały sprzedane pod developerów . Dziękuję dobranoc .

Cos wiecej na ten temat?
Powrót do góry
wojo77

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwesti ogłoszonego przetargu to tak: złożenie ofert na 14.07 (biorąc pod uwagę że temat jest na szybko a w związku z tym mogą być nieścisłości w dokumentacji będą zadawane pytania i przez to składanie ofert może się opóźnić w czasie) ale gdyby tak nie było to wersja optymistyczna podpisanie umowy z Wykonawcą będzie przełom lipiec/sierpień więc zostaje 2-mce na realizację prac budowlanych. Nie wiem jak z dostępnością materiałów myślę tu głównie o trybunie tymczasowej ale zakładam, że może początkiem września zaczną ją montować, pozostałe prace których też nie jest mało mogą się przeciągnąć, do tego odbiory + zapewne wizytacja pzpn dopuszczająca stadion myślę że najwcześniej będziemy oglądać mecze u siebie na początku listopada więc dwa miesiące po rozpoczęciu rozgrywek takie moje zdanie Confused
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84  Następny
Strona 80 z 84

Skocz do: