Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw lut 17, 2011 5:21 pm

Rozważacie jakąś akcję protestacyjną?
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » czw lut 17, 2011 5:47 pm

przed chwila na radiu krakow podawali , ze Hutnik wyprowadza sie z SS -moze ktos potwierdzic z zarzadu ta informacje ?
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw lut 17, 2011 6:01 pm

wg mnie tu nie ma co protestować, jesteśmy w głębokiej dupie, a wszystko tylko dlatego że nie mamy pieniędzy. wzięcie terenów to jedno, utrzymanie ich to drugie, siemacha ma kase, z tego co mówił to włożyli milion złotych w wyposażenie com com, sie rozwijają na kolejne miasta, mają bodajże w rzeszowie tarnowie wrocławiu swoje obiekty, takie czasy, a protesty już były odnośnie wc i jak wyglądały. Miasto- ZiS nie ma możliwości prawnej zarządzania obiektami i użyczania ich za darmo, siemacha to też nie caritas, ja nie wiem w jaki sposób udało nam sie przetrwać, grając na WŁASNYM stadionie, nie płacąc ani złotówki, ot bałagan krakowski. Czas nam ZiS daje do końca lutego, siemacha też podejrzewam trochę się wystraszył tych terenów, najprościej to mieć sponsora i wtedy nagłośnić, że chcemy nasze tereny i będziemy je utrzymywać, mając kase możemy nagłosnić media, że tereny były budowane dla nas, my na nich byliśmy, jesteśmy, będziemy. Mając pieniądze jesteśmy graczem w grze o tereny, a nie prosimy się o łaskę.
Na spotkaniu dziś były wszystkie krakowskie media; gazety, radia, i każdy wysłuchał zapytał, pewnie na KIKS będzie relacja
A odnośnie kasy, póki co składki płaci 100 osób zamiast 1000, niech więc każdy popatrzy na siebie, a nie wieczne narzekania i zapomnijcie że ktoś da nam coś za darmo.

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw lut 17, 2011 6:19 pm

Ja też uważam że protesty można sobie darować .
Podejrzewam że zagramy jako gospodarz na innym boisku !
I nie myślcie że przychodzi mi to łatwo .
To co pisze Piotrek ma ręce i nogi .
Poczekajmy na stanowisko NH2010 :idea:

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » czw lut 17, 2011 7:40 pm

Podziękować Jacusiowi !! Chu.. Ci w du... panie dyrygenice !!

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 934
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » czw lut 17, 2011 8:25 pm

Ja powiem tyle. To co się dzieje to są jakieś jaja. Pamiętam, że było mówione, że ktoś kto ma zarządzać tymi terenami powinien to robić zgodnie z ich przeznaczeniem. I w tym miejscu się pytam. Czy Siemacha ma drużynę piłki nożnej, że może korzystać i zarządzać Suchymi Stawami??? Co jest napisane na stadionie siemacha czy Hutnik Kraków???? Kto budował stadion Siemacha czy ludzie z Huty dla Hutnika Kraków????
Nie dziwię się że Kraków nie ma EURO 2012. Tutaj jest jeden wielki burdel i nikt nie wie o co chodzi. A Prezydent Miasta to niech wy.... jedzie z Krakowa i niech już więcej nie liczy na głosy mieszkańców tej dzielnicy.
Mam ochotę napisać jeszcze kilka przekleństw ale znowu dostanę bana więc się wstrzymam.
Pozdrawiam
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw lut 17, 2011 9:41 pm

Za klasykiem Januszem W. ( którego pamiętam z SS ) :
KASA MISIU KASA ... :!:

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw lut 17, 2011 9:59 pm

Nie zgadzam się z poprzednikami co do protestów. Według mnie nagłośnienie w mediach to jeden z głównych argumentów w negocjacjach, w dodatku prawie bezpłatny. Nie sa to tereny prywatne tylko miejskie, więc nacisk może być skuteczny. Ciekawe, jak to by finansowo wyszło grając na Wandzie a treningi na Sparcie. Niekoniecznie żeby zaraz korzystać, ale byłoby wiadomo, jaka jest alternatywa i straszak na ZIS i Siemachę.

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw lut 17, 2011 10:10 pm

Ja też uważam że protesty można sobie darować .
Podejrzewam że zagramy jako gospodarz na innym boisku !
I nie myślcie że przychodzi mi to łatwo .
To co pisze Piotrek ma ręce i nogi .
Poczekajmy na stanowisko NH2010


Moje zdanie jest takie. Jeśli wyprowadzimy się z Suchych Stawów będzie to oznaczało powolny koniec Hutnika... podejrzewam, że niewielu będzie się chciało chodzić na Wandę, młodzież już całkiem odpuści, skoro już nawet na Skarpie się pojawiają problemy. Siemacha otworzy szkółkę na SS i po jakimś czasie będzie po imprezie.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw lut 17, 2011 11:19 pm

jeżeli macie pieniądze to zapraszam, mnie też ch ... strzela, ale takie czasy,
na pocieszenie: z komuną nikt jeszcze nie wygrał

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » czw lut 17, 2011 11:31 pm

Mimo napietej sytuacji, prosimy o zachowanie spokoju. Jutro ukaze sie nasz oficjalny komunikat w sprawie dzisiejszej konferencji stowarzyszenia U Siemachy.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw lut 17, 2011 11:43 pm

heh, a był ktoś z NH2010 na konferencji? że będzie komunikat odnośnie ww konferencji
Lepiej dajcie komunikat gdzie gramy, jakie są ustalenia, czy jest umowa z siemachą, umowa z ZiS i jak to wygląda na dzień dzisiejszy

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » czw lut 17, 2011 11:50 pm

PROTEST MUSI BYĆ !!!

To nie jest temat który dotyczy tylko kibiców, ale całej braci Hutniczej. Temat dotyczy także grup juniorskich /i ich rodziców od lat prowadzących swoje dzieciaki na SS/ więc zainteresowanych będzie bardzo wielu.

Dotychczas tylko grupy robiące "zamieszanie" zdołały coś wywalczyć /kibice Krakowi, górnicy, milicjanci itd/.

Tu już nie ma co negocjować... pytanie TYLKO gdzie i kiedy.


PS.
Majchrowski pięknie nas wystawił biorąc pod uwagę start w wyborach z jego list naszego prezesa...

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt lut 18, 2011 2:59 am

ks. Andrzej Augustyński
Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Młodzieży
ks. Andrzej Augustyński


ul. Grunwaldzka 8
31-526 Kraków
pokój 104
telefon: 12-616-96-14
tel./fax: 12-616-96-13
e-mail: Andrzej.Augustynski@um.krakow.pl





Działa w strukturze Wydziału Sportu i Inicjatyw Społecznych, wykonuje swoje zadania przy pomocy Referatu ds. Młodzieży. Do zadań określonych w Zarządzeniu Nr 43/2007 Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 10 stycznia 2007 r. należy realizacja Miejskiego Programu Przeciwdziałania Przestępczości Młodzieży oraz projektu DEMOS.

W dniu 29 kwietnia 2009 r. została podjęta Uchwała Nr LXX/908/09 Rady Miasta Krakowa w sprawie przyjęcia programu aktywizacji społecznej młodzieży w Krakowie pod nazwą „Młody Kraków". Programu „Młody Kraków" jest poszerzeniem zakresu działań Miejskiego Programu Przeciwdziałania Przestępczości Młodzieży.

Program "Młody Kraków" - zobacz więcej.

Biogram ks. Andrzeja Augustyńskiego

Źródło: http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=15869
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pt lut 18, 2011 7:31 am

Niech facet się zajmie odprawianiem mszy a nie sportowym biznesem (denerwują mnie takie cwaniaczki pod płaszczykiem kościoła ,,kasa misiu kasa ''.