Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bn

PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się ksh72 - o ten artykuł mi chodziło. Faktycznie mowa o 6-8 tys. Widocznie musiałem przekręcić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fan

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie stadion jest priorytetem. Bez niego będzie dalszy odpływ kibiców szczególnie młodych...
Powrót do góry
HAMAS

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj warunki oglądania to podstawa ,oglądanie meczy na naszym stadionie to
męczarnia .Ci co chodzą na mecze to naprawdę fanatycy.
Powrót do góry
Qlawy

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko to przeważnie te same "mordy". A latek przybywa. Większość już dawno po 30 Smile
Powrót do góry
KSH74NH

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fan napisał:
Dla mnie stadion jest priorytetem. Bez niego będzie dalszy odpływ kibiców szczególnie młodych...
. To oczywiste i masz święta rację tylko żeby ten stadion na te 6-8tys powstał.
Powrót do góry
fan

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
fan napisał:
. To oczywiste i masz święta rację tylko żeby ten stadion na te 6-8tys powstał.

Myślę, że retoryka jest dobra. To nie jest stadion tylko dla Hutnika, ale dla całej społeczności z dzielnicy Very Happy
I koniecznie wielofunkcyjny dodatkowo z powierzchnią do wynajęcia przez co będzie się samofinansował.

Jeśli taki powstanie przestanę martwić się o los Hutnika. Sponsorzy, kibice i w końcu awans sportowy sam przyjdzie.
Powrót do góry
sudione

PostWysłany: Sob Maj 11, 2019 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy mieć coś takiego -> https://junior.weszlo.com/2019/05/10/dofinansowanie-budowy-hal-pneumatycznych-co-to-jest-potrzebne/ ? Jeżeli tak to na którym boisku? Zna ktoś konkrety? Rolling Eyes
Powrót do góry
Piotrek

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sudione napisał:
My będziemy mieć coś takiego -> https://junior.weszlo.com/2019/05/10/dofinansowanie-budowy-hal-pneumatycznych-co-to-jest-potrzebne/ ? Jeżeli tak to na którym boisku? Zna ktoś konkrety? Rolling Eyes

Boisko nr 1 ma być przykryte, ale to chyba nie z tego projektu. Ponoć ma być z otwieranym dachem.
Powrót do góry
dziadekrk

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że trybunkę zostawią.

Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!
Powrót do góry
PITROL

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rozumie, że Warszawa to stolica większe miasto i pieniądze i klub nr 2 w mieście a nie jak My czyli 3 i że przedwojenny no i sukcesy większe, bo mistrzostwo Polski na koncie, ale poziom obecny sportowy ten sam i 400 baniek na stadion idzie to ten tego u nas by 1/10 tego by niemożna było przedstawić albo tak z 4/10 z tego budżetu. Do przeczytania i przeanalizowania. A My to historia okolicy i nie tylko.

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24780208,polonia-warszawa-bedzie-miala-nowy-stadion-znamy-szczegoly.html

400 -na całość,to niech będzie u nas 100 na stadion z czego 20 dla wiadomo kogo to żart Rolling Eyes
dUfio

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksh72 napisał:
fan napisał:
Wkleisz skan ?

https://dziennikpolski24.pl/krakow-Hutnik-przejal-boisko-hale-sportowa-i-planuje-budowe-nowego-stadionu/ar/c1-14083013

"Dzięki 1,8 mln zł z budżetu miasta zostanie przebudowane jedno z naszych boisk treningowych, powstanie na nim sztuczna trawa i zostanie w całości zadaszone odpowiednią konstrukcją. W tym roku powstaje projekt tego obiektu"

czyli kasa, która miała iść najpierw na oświetlenie, później na projekt stadionu ostatecznie idzie na budowe boiska bocznego.
wychodzi na to, ze w temacie stadionu wracamy do punktu wyjscia, czyli tematu nie ma, przynajmniej w tym roku
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Aldaris

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na budynku klubowym widnieje napis Hattrick Pub&Cafe. Otwarto tam kawiarnie klubową w miejsce starej Deski i Cornera? I co z siedzibą Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej, który w tym miejscu się znajdował.
centrum nh

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Związków nie ma już od roku albo i lepiej.
Powrót do góry
enhaman

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hurra.Jest nadzieja.Zapadła decyzja o organizacji w Krakowie Igrzysk Europejskich 2023.Z pewnością powstaną nowe obiekty .a inne będą remontowane.Klub, radni, kibice,nowohuckie media i wszyscy Nowohucianie muszą się skupić na tym,by część igrzysk odbyła się w Hucie, czyli praktycznie na Hutniku.A że bez inwestycji się nie obejdzie, to trzeba trzeba marketingu głośnego i szeptanego, bo jeszcze jakieś nawiedzone ekologii zaczną bruzdzic.Kazdy kibic Hutnika powinien gdzie może wspierać tę inicjatywę poprzez swoje kontakty, media społecznościowe ,na meczach itd.Nie można spieprzyć takiej szansy.
Na terenie dzielnicy powinien powstać komitet, który będzie koordynował takie działania.Na czele z działaczami i kibicami Hutnika.

Hutnik - Nasz klub.Nasza droga.

Hutnik w sercu.Hutnik w mózgu.

1918 - 2018 100 lat Niepodległości Polski.
Powrót do góry
sudione

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze postulowałem, żeby trybuny dla najbardziej zagorzałych fanów były budowane bez krzesełek -> http://stadiony.net/aktualnosci/2019/07/niemcy_trwa_usztywnianie_skaczacej_trybuny_w_magdeburgu Cool
P.S. Może u nas też coś takiego powstanie oczywiście na mniejszą skalę. Trzeba tylko dobrze to zaakcentować w mediach, że chcemy dokładnie takie rozwiązanie na naszym stadionie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71  Następny
Strona 69 z 71

Skocz do: