Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82, 83, 84  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fan

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na trybunie VIP i pod nią nie ma wiele prac. Może warto ją jako pierwszą zmodernizować, żeby na pierwsze mecze była gotowa ???
Co do reszty to też uważam, że przy bardzo pomyślnych wiatrach początek października najwcześniej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dUfio

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem PZPN nie pójdzie na odebranie części modernizacji, mają przyjechać na inspekcję gdy już wszystko co zaplanowane zostanie zakończone...
Do tego czasu Garbarnia albo przekładanie meczów na wyjazdy. Sam nie wiem, które mniejsze zło. Pewnie o wyborze zdecydują $
2 mecze przebiedujemy, 2-3 miesiące to już duży problem. Stalowa tak kombinowala jesienią i do teraz na dobre nie może wygrzebac się że strefy spadkowej
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
sudione

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dUfio napisał:
Z tego co wiem PZPN nie pójdzie na odebranie części modernizacji, mają przyjechać na inspekcję gdy już wszystko co zaplanowane zostanie zakończone...
Do tego czasu Garbarnia albo przekładanie meczów na wyjazdy. Sam nie wiem, które mniejsze zło. Pewnie o wyborze zdecydują $
2 mecze przebiedujemy, 2-3 miesiące to już duży problem. Stalowa tak kombinowała jesienią i do teraz na dobre nie może wygrzebać się że strefy spadkowej

Prześledziłem wyniki Stali Stalowa Wola i delikatnie lepiej sobie radzili na wyjazdach niż w Boguchwale. Poza tym w Stalowej Woli strasznie się ślimaczyli z otwarciem tego stadionu (29-go lutego). Osobiście gdyby ktoś mnie zapytał co bym wybrał: granie na Garbarni, czy na wyjazdach do czasu otwarcia Naszego stadionu to wybieram opcję nr 2. Cool
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie rzecz biorąc tak.
Koszty wyjazdów się co prawda kumulują, no ale i tak kiedyś by trzeba je ponieść. A gra na Garbarnii też darmowa nie będzie. Poza tym liczę, że nie damy ciala z frekwencją, A oczami wyobraźni widzę, że na kameralnej zadaszonej trybunie blisko boiska będziemy w stanie zrobić niezły klimat.

Oczywiście przeszkoda może być terminarz. Pewnie w 2 lidze nie unikniemy meczów w środy, a przykładowo mecz w środę w Łęcznej po wyprawie do Stargardu może być trudny do wykonania. Albo takie Polkowice na przemian z Suwalkami.

No nic, czeka nas pracowite lato na każdym froncie
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
fan

PostWysłany: Czw Lip 02, 2020 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to rzeczywiście fakt. Chyba nie byłoby sensu wracać do Krakowa tylko traktować to jako tygodniowe zgrupowanie Very Happy
Powrót do góry
wojo77

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj było otwarcie ofert dotyczace naszej przebudowy/adaptacji do gry w 2 lidze i niestety Inwestorowi ZIS Kraków brakuje ok.500 tys. do najtańszej oferty, nie wróży to dobrze musi miasto szukać kasy mam nadzieję ze znajdzie i że najtańsza oferta spelnia wymogi SIWZ bo nastepna droższa o nastepne 264tys Może to opóźnić wybranie Wykonawcy lub co najgorsze unieważnić przetarg z powodu braku środków Crying or Very sad link do strony z otwarcia plik jest na samym dole https://www.zis.krakow.pl/przetarg-nieograniczony-sprawa-numer-nz2731262020ama?category=68&hl=pl

Ostatnio zmieniony przez wojo77 dnia Wto Lip 14, 2020 8:33 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
wojo77

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i chyba sobie wykrakałem...teraz zobaczyłem że najtańszy nie podał okresu gwarancji przynajmniej tak wynika z otwarcia ofert. W takim przypadku z reguły Zamawiający przyjmuje najkrótszy okres a że są za to przyznawane punkty najtańsza oferta poleci dalej więc brakuje juz ok.764 tys. fuck Rolling Eyes
Powrót do góry
HAMAS

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to jest 750 tys.zł jak na psiarnie co chwilę dają miliony.
Powrót do góry
MISIEK72

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedwyborczy oszust od lat obiecuje stadion dla Hutnika zdając sobie sprawę ze swojego cynizmu. Narobili obietnic, że dostosują stadion do 2 ligi licząc , że awans długo nie nastąpi. Teraz poniekąd uchwalając rezolucję w sprawie Hutnika stali się zakładnikami swoich zobowiązań.
Nie wyobrażam sobie by w tym momencie zabrakło 1 mln czy nawet 2 albo 3 gdyby była taka potrzeba. Umówmy się, że to będzie przynajmniej na razie jeden z najbrzydszych stadionów w Polsce i pewnie obiekt wielu kpin ale z licencją na 2 ligę. Gdyby nie dali pieniędzy byłaby to katastrofa wizerunkowa dla miasta, ale czy takimi detalami ktoś tam się przejmuje.
..
Powrót do góry
wojo77

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAMAS napisał:
Co to jest 750 tys.zł jak na psiarnie co chwilę dają miliony.

To daje niestety ZISowi możliwość unieważnienia postępowania i rozpisania przetargu na nowo licząć że ktoś się zmieści w ich kwocie lub ew.będą szukać kasy a wiadomo że to się wiąże z czasem na którym wszystkim zależy, ale bądźmy dobrej myśli że kasę znajdą lub przekierują z innej inwestycji
Powrót do góry
centrum nh

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś bokowcem się dowiedziałem że dorzucą kasy. Ale zobaczymy 😉
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otóz to, licze ze kasa jakos sie znajdzie predzej czy pozniej, ze nie przygraja w huja bo to bedzie skandal, mam nadzieje ze odpowiednio przez nas naglosniony. Pilkarze awansowali, prezesi walczyli o swoje, kibice pomagaja
a miasto sępi i chce robic po kosztach...

natomiast kazda taka rozbieznosc to bezcenny czas i kolejne mecze na Garbarni lub na wyjezdzie zamiast meczów na Suchych Stawach, problemy dla kibiców, koszty dla klubu i przede wszystkim trudniejsza gra o wazne ligowe punkty.

Jutro mija rowno 2 miesiace od skandalicznej decyzji LZPN, od naszego awansu minie za parę dni, a jeszcze zadna lopata nie zostala wbita przez letnie dwa miesiace

juz nie mowiac o kasie na WC, ale przeciez Prądniczanka dostala 10 (dziesięć) razy wiecej siana na rozbudowe obiektu. PRĄDNICZANKA!
Powrót do góry
centrum nh

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prądniczanka, a teraz ruszyli też z dużym remontem na Zwierzynieckim. Więc jednak jakieś pieniądze gdzieś są....
Powrót do góry
Piotrek

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możemy jako klub wziąć udział w przetargu? Wydaje mi się że drogo to coś. trybuna przenośna, kasy, drogi doprowadzające, plus trochę cementu na VIP.
takie coś
https://trybunysportowe.pl/trybuny-sportowe-wymiary
aż jutro do nich zadzwonię i zapytam o cenę.
nie wiem ile musi być miejsc pod dachem, czy VIP nam wystarczy?.
Powrót do góry
1950_NH

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie jakie dajecie szanse, że mecze na jeśieńi odbędą się na SS? Nie ma co ukrywać, na ostatnim meczu byłem w 2003 roku na Hutnik - Proszowianka Embarassed

P.S Dziękuję prowadzącemu facebook'a HKS Since 1950 NH za pomoc w odzyskaniu loginu i hasła!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82, 83, 84  Następny
Strona 81 z 84

Skocz do: