Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt sty 30, 2015 7:53 am

jakby taki schemat funkcjonował to PO nie osiągało by progu wyborczego;)

niech chce się tu robic piewca jakiegokolwiek ugrupowania politycznego, bo mam to gdzies, choć na Świętego głosowałem bez zająknięcia, chodzi mi jedynie o to, zeby docenic dzialania chlopakow od nas, ktore powoli przynosza widoczne efekty, napierw na papierze a mam nadzieje niebawem na budowie a potem w operowaniu obiektami i nie lamentowac ze "wyjebali nas jak zwykle". mamy klub z tradycjami, ktory mimo ciezkiej sytuacji sie rozwija i kasa nam sie "nalezy", ale to nie znaczy ze ktos nam ja da tak po prostu - kazdy grosz trzeba wydrapac, wychodzic, wygadac. I to nie na forum. Na szczescie.

Refferee
Posty: 33
Rejestracja: pn gru 01, 2014 8:03 am

Postautor: Refferee » pt sty 30, 2015 9:33 am

dUfio pisze:kurwa dobrze ze to jednak nie forum decyduje o tym jak nasz Hutnik wyglada bo juz to wszystko dawno pierdolne³o

(...)

Pora sie obudzic, jest 2015, nie 2010. Wizja Hutnika opartego na rzeszy kibiców i grona lokalnych sponsorów upada, albo sie conajmniej wyczerpala i nie pozwala na nic wiecej. teraz ca³y Hutnik opiera sie na scis³ej grupie osob, ktora dwoi sie i troi, zeby bylo lepiej w oparciu o min.polityczne lobby i rozwoj klubu (sportowy i infrastrukturalny) - innej opcji nie ma.


Co do pierwszej czê¶ci Twojej wypowiedzi, to wypada siê tylko zgodziæ w 100% :)

Co do drugiej za¶ - niestety tak to na t± chwilê wygl±da... Przy klubie zosta³o kilkana¶cie osób, które staraj± siê wszystko spi±æ, tak ¿eby mog³o dzia³aæ i ten milion naprawdê jest ich wielkim sukcesem. Tak jak pisa³em we wcze¶niejszych postach - jest to kasa, które mo¿e starczyæ tylko na boisko (w sensie - sam± nawierzchniê), ale trzeba teraz dalej lobbowaæ gdzie siê tylko da, ¿eby pojawi³y siê ¶rodki na kontynuacjê w bud¿ecie na przysz³y rok, a mo¿e i spróbowaæ powalczyæ o jakie¶ niedu¿e dodatki (100-200 tys. chocia¿) z przesuniêæ jeszcze w tym roku...

Ja wiem, ¿e na tym forum jest wielu Januszów polityki, ale Pan Radny Pietrzyk jest pierwszym od dawien dawna politykiem, który dotrzyma³ obietnicy nam danej. I za to nale¿y mu siê szacunek, z którejkolwiek opcji by nie by³. Do tego, tak jak napisa³ Dufio - dali¶my Majchrowskiemu 178 g³osów, gdyby¶my mieli swoich kandydatów w KA¯DYM okrêgu w tym mie¶cie, to mo¿e z³apaliby oni zawrotny tysi±c... Szczerze - taka liczba, nawet w realiach wyborów do Rady Miasta, to plankton... Wiêc spokojnie mo¿na uznaæ, ¿e wywalczyli¶my naprawdê du¿o jak na nasze mo¿liwo¶ci... Wiêc skoñczcie póki co biadoliæ, kto mo¿e, niech pomo¿e w bie¿±cych sprawach w klubie i mam nadziejê, ¿e widzimy siê na sparingach za rok na wykoñczonym, nowym boisku ;)

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob sty 31, 2015 9:47 am

Z tego co ujawnia wspomniany Drewnicki to Pilch i cały PiS głosowali przeciwko budżetowi bo w ich wersji byłoby więcej niż milion na Hutnika i inne nowohuckie inwestycje. Jaka jest prawda?

https://www.facebook.com/MichalKDrewnicki/posts/918146261552474

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob sty 31, 2015 6:04 pm

nie znam polityka, który po porażce by nie powiedział "ja bym to zrobił lepiej, ja bym wam załatwił wiecej"

moze tak, moze nie, to są polityczne szachy, w które bardziej chcąc niż nie chcąc się wplatalismy

z tego co wiem taktyka jest taka, zeby nie zamykac sie na zadne ugrupowanie, rozmawiac z kazdym, u kazdego szukac poparcia spraw Hutniczych i chyba to jedyna sluszna choc trudna droga

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » ndz lut 01, 2015 12:43 am

HKS1978 pisze:Z tego co ujawnia wspomniany Drewnicki to Pilch i cały PiS głosowali przeciwko budżetowi bo w ich wersji byłoby więcej niż milion na Hutnika i inne nowohuckie inwestycje. Jaka jest prawda?

https://www.facebook.com/MichalKDrewnicki/posts/918146261552474


A to sie ubawiłem. Pilch najwiekszy wróg Hutnika chciał nam dołożyć pieniedzy... HKS1978, Ty tak na poważnie, czy to była zwykła szydera.
Z Hutnikiem od zawsze...

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz lut 01, 2015 9:50 am

Trzeba zapytać Kuby Cieśli który jest radnym z PISu. Podobno to jest prawda i ma być to jakoś przedstawione publicznie jaki mieli plan.

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » ndz lut 01, 2015 11:27 am

centrum nh pisze:Trzeba zapytać Kuby Cieśli który jest radnym z PISu. Podobno to jest prawda i ma być to jakoś przedstawione publicznie jaki mieli plan.


Hmm. No dobra. Ale ja chciałbym jakiś namacalny dowód...
Dlaczego nie widziałem poprawki PiSu że na Hutnika idzie powiedzmy 7 milionów.. Wtedy wiedziałbym o kurwa.... co za złodzieje z PO udupili taką poprawkę..
Bo jak widać z głosowań PO udupiało poprawki PiS. A PiS głosował przeciwko poprawkom PO. Więc dla mnie coś takiego byłoby dowodem że PiS chciał PO nie dało. Teraz niestety zdanie mam odmienne.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz lut 01, 2015 4:42 pm

oszuwar pisze:
HKS1978 pisze:Z tego co ujawnia wspomniany Drewnicki to Pilch i cały PiS głosowali przeciwko budżetowi bo w ich wersji byłoby więcej niż milion na Hutnika i inne nowohuckie inwestycje. Jaka jest prawda?

https://www.facebook.com/MichalKDrewnicki/posts/918146261552474


A to sie ubawiłem. Pilch najwiekszy wróg Hutnika chciał nam dołożyć pieniedzy... HKS1978, Ty tak na poważnie, czy to była zwykła szydera.


Nie, nie była to szydera.
Zupełnie na poważnie dałem link to wypowiedzi radnego Drewnickiego.
Czy Pilch to największy wróg Hutnika?
Już się pogubiłem w tych wrogach.
To siemacha już oddała prowadzenie?
Jaka jest prawda z tymi wersjami budżetu to nie wiem.
W sumie wygląda na to, że PiS i KW Majchrowskiego (bo PO to raczej przypadkowo) nie różnią się tym CZY tylko ILE dać na ratowanie HKS-u.
Oczywiście czekam na realną pomoc a nie tylko słowa.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr lut 04, 2015 9:57 pm

oszuwar pisze:
HKS1978 pisze:Z tego co ujawnia wspomniany Drewnicki to Pilch i cały PiS głosowali przeciwko budżetowi bo w ich wersji byłoby więcej niż milion na Hutnika i inne nowohuckie inwestycje. Jaka jest prawda?

https://www.facebook.com/MichalKDrewnicki/posts/918146261552474


A to sie ubawiłem. Pilch najwiekszy wróg Hutnika chciał nam dołożyć pieniedzy... HKS1978, Ty tak na poważnie, czy to była zwykła szydera.


wygląda na to "najwiekszych" wrogow mamy wielu.
nie szukajmy nowych.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn lut 09, 2015 12:41 pm

http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/ ... ,id,t.html

chca budowac obok hali na Ptaszyckiego

nie wyklucza sie czasem z naszym?

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pn lut 09, 2015 1:24 pm

może chcą udoskonalić istniejące już korty

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt lut 10, 2015 8:27 am

w gazecie pisali o budowie kilkunastu

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lis 26, 2015 9:37 am


ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw lis 26, 2015 9:31 pm

Czy poza boiskiem ma powstać nowy budynek dla Nowego Hutnika?

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » pt lis 27, 2015 12:00 am

Obecny pawilon gdzie znajdują się szatnie do treningów ma zostać wyburzony a na jego miejsce ma powstać nowy budynek.
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI