szlachetna paczka

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

szlachetna paczka

Postautor: SIMON NH » ndz lis 21, 2010 11:30 am

Co myślicie o akcji:

ŚWIĄTECZNA PACZKA
http://www.szlachetnapaczka.pl/

Jako kibice Hutnika,wybierzemy rodzinę potrzebującą pomocy i zaniesiemy prezenty świąteczne..

Jako jeden z kryteriów wyborów proponowałbym wybrać rodzinę z Nowej Huty.

Zrobimy zrzutkę,dodamy jakieś gadżety klubowe,zaproszenia na mecze rundy wiosennej dla pełnoletnich,powiadomimy że kobiety,dziewczyny i dzieciaki wchodzą za free na mecze Hutnika.

A najważniejsze,że pomożemy rodzinie które tego potrzebuje!
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz lis 21, 2010 12:47 pm

Dobrze żeby była to rodzina z naszych rejonów faktycznie w potrzebie.
Jeśli tak jestem za i chętnie się dorzucę.
Podejmiesz się organizacji?
PS.Jaka według Ciebie jest różnica między kobietą a dziewczyną,moim zdaniem dość płynna ? :lol:

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » ndz lis 21, 2010 8:24 pm

PS.Jaka według Ciebie jest różnica między kobietą a dziewczyną,moim zdaniem dość płynna ?


16 lat :lol: :lol:

Co do organizacji-ja tylko podrzucam temat,nie mam czasu się tym zająć na 100% więc lepiej żeby zając się ktoś kto może poświęcić czas..

oczywiście kasę zrzucę do "puszki"

tylko musi zapaść decyzja-jaka rodzina-oni określają co potrzebują oraz jakie gadżety klubowe dajemy dodatkowo
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard