Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Hutnik Nowa Huta - Lotnik Kryspinów nd 03.10.2010 11:00

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stazyja69

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja typowałem 2-0 i to powinno być minimum po dzisiejszym meczu .
Naprawdę to granie do tyłu jest delikatnie pisząc denerwujące .
Szkoda gadać !
Nie wytrwałem do końca . Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hajduk

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.malopolskatv.pl/Hutnik-lotnik-kryspinow-12/ - skrót meczu z lotnikiem
Powrót do góry
Gumezi

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraz spadną na mnie gromy,ale według mnie obydwie bramki zawinione przez naszego bramkarza.pierwszą mogł obronić,nie musiał,ale druga to już klasyczna szmata.
KOŚCIUCH

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po mojemu 2 bramka to szmata poszła pod rękami bramkarza i tyle, nie mówię o ustawieniu już przez niego muru
Powrót do góry
NH Power

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no popełnił błąd przy 2 bramce ale takie błędy się zdarzają nawet najlepszym więc nie ma co jego obwiniać za przegraną. trzeba pamiętać także o meczach w których wiele razy ratował nam dupę (np. z BKS) pamietam bardzo dużo jego meczy z juniorów kiedy naprawdę bronił zajebiście zresztą zdobył mistrzostwo Polski juniorów bodajże w Bydgoszczy więc nie jest to przypadkowy bramkarz a takie błędy zdarzają się wszystkim więc nie ma co na niego zwalać winy co do 1 bramki to wdg mnie nie miał nic do powiedzenia co więcej mało kto pamięta że stratę bramkową zrobił Krzysiek więc on też popełnia błędy... podzielam zdanie poprzedników że za dużo zabawy na własnej połowie czasami po prostu trzeba wypierdolić mocno piłkę do przodu bo teraz to nie styl a pkt. się liczą ... a co do meczu to świetny mecz Czarneckiego - bramkarza Lotnika praktycznie wybronił im mecz aha co do nas to jeszcze dobra zmiana Zimnego myślę że warto mu dać szansę od pierwszych minut bo jest mocny fizycznie a tego nam brak

pzdr

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik
Powrót do góry
HQSa

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wszystkim kibicom, którzy wchodząc na dzisiejszy mecz zrezygnowali po namowach Służby Porządkowej z wejścia na stadion z alkoholem.

Dzięki wam mniejsze jest ryzyko, że nasze Stowarzyszenie zostanie ukarane finansowo.
Michas

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj się solidnie wkurzyłem. Pierwszy raz za kilkanaście lat kiedy chodzę na Hutnika wyszedłem przed końcem. Nie można przegrywać takich meczy. Raz się może zdarzyć ale nie za każdym razem. Prowadzimy, mamy 4 setki, nie strzelamy i przegrywamy mecz. Pierwsza bramka to błąd Przytuły, druga to farfocel jakich się nie ogląda zbyt często. Moim zdaniem ewidentna wina bramkarza. Co z tego, że grali ładnie. Zbyt dużo zabawy, a mało efektu. Kołeczka z piłką, ciągłe podania do tyłu. Ktoś powie, że taki mamy styl, ale ja się pytam co z tego wynika?? Jak na razie to nic. Lotnik oddał 3 celne strzały z nie wypracowanych przez siebie akcji. To nasze błędy spowodowały, że przegraliśmy kolejny wygrany mecz.
Wiem, że nie zbudujemy tutaj w 2 miesiące potentata na miarę nawet tej ligi ale na miłość boską trzeba wyciągać jakieś wnioski.

Jeśli chodzi o frekfencje to coraz lepiej ale z takimi wynikami ciężko przyciągnąć ludzi. Doping dobry, atmosfera fajna ale ja chcę punktów. U siebie nie można przegrywać.
Teraz mamy dwa ciężkie wyjazdy i o punkty będzie ciężko. Boje się że na wiosnę będziemy przystępować do gry z pozycji tzw. "czerwonej latarni" jak tak dalej będą tracić punkty.
1950N-H

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja proponuje przyjść na trening i wspomuc chłopaków dobrym słowem, podnieść na duchu, podnieść morale niech wiedzą że jesteśmy z nimi
centrum nh

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee.... hhmmmm .... że co zrobić ??!! Laughing
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na meczu zadebiutowalo 20 duzych flag na kijach zakuppionych przez GT'02 oraz bęben, zakupiony ze składek kibiców

jak dla mnie jedno i drugie przerozpierdol.

młyn-jeszcze wiekszy, na moje oko 2 stówy lekko, nawet wiercej, praktycznie cala polowka od plotu trybuny byla zaangazowana w doping.

serce rośnie Exclamation Exclamation Exclamation
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
dzuhas

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zajebiscie wygladaja te flagi na kijach !!
SNH

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bęben dobra sprawa bo jesli bebniarz konczy grac to i mlyn przestaje spiewac a dopuki gra to wszyscy spiewaja, a takto zawsze 2 zwrotki np sialalala hej hks i koniec. Bylo zajebiscie oby tak dalej!
Powrót do góry
OŻÓG 1950

PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do bębna. W pierwsze połowie było tak fajnie, że podszedłem też się pobawić. To na prawdę działa Smile
stefan batory

PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będzie żadnego filmu z dopingiem?

http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!
Powrót do góry
JOK_NH

PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OŻÓG 1950 napisał:
Co do bębna. W pierwsze połowie było tak fajnie, że podszedłem też się pobawić. To na prawdę działa Smile

O taką reakcję właśnie chodzi Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: