Hutnik Nowa Huta - Proszowianka Proszowice 13.11.2010, g. 13

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
DawidNh
Posty: 290
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidNh » sob lis 13, 2010 3:16 pm

Brak słów...Gra bez serca kompletnie...Mecz jakby w spowolnionym tempie, brak obrony, brak napadu i dzisiaj brak bramkarza, stepniowski mial kontuzje?
...:Całe Życie Krew W Błękicie:...

Awatar użytkownika
~ SkArpA ~
Posty: 114
Rejestracja: czw lis 29, 2007 2:13 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: ~ SkArpA ~ » sob lis 13, 2010 3:44 pm

Ode mnie krótko...
Jest tragedia rozjeżdżają nas kurwa KPRy, nie powinno byc w ogóle karnych tylko nasze pewne zwycięstwo. To była jedyna szansa żeby na wiosne powalczyc i zagrac w końcu mecz z normalnym rywalem z wyższej ligi a nie jezdzic po wsiach gdzie psy dupami szczekają.

pavel
Posty: 118
Rejestracja: czw sie 26, 2010 9:03 pm
Lokalizacja: Teatralne

Postautor: pavel » sob lis 13, 2010 4:02 pm

Puchary-Suchary...

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » sob lis 13, 2010 4:03 pm

kompromitacja, poniżenie!! wstyd mi bylo przed ludzmi których zabrałem na mecz po latach :oops:
Nowy Hutnik 2010.

19Hutnik50
Posty: 233
Rejestracja: wt paź 23, 2007 5:18 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: 19Hutnik50 » sob lis 13, 2010 4:21 pm

Pierwszy raz wyszedłem bez podziękowania dla grajków :oops: :!:
Obrazek

Awatar użytkownika
_KaeS_
Posty: 532
Rejestracja: czw sty 19, 2006 8:26 pm
Kontakt:

Postautor: _KaeS_ » sob lis 13, 2010 4:31 pm

Jeżeli nie poprawimy gry w obronie to "Requiem for a dream" będzie nam częściej grało po meczu... :roll:

Piotrek
Posty: 2986
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob lis 13, 2010 4:34 pm

mam nadzieję że był to ostatni nasz mecz na tak "wysokim" poziomie, po czymś takim powinny być 2 tygodnie treningów siłowych, tak żeby kopacze nie wiedzieli po treningu jak mają na imię- stacyjki i przebieżki i tak na zmianę, okres ochronny okresem ochronnym, ale granie w Hutniczej koszulce też zobowiązuje. ogólnie dno, żenada, porażka z 7ligowym średniakiem to już lekka przesada...

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob lis 13, 2010 4:42 pm

Niektorzy chyba powinni sie uspokoic

ode mnie jak zwykle fotki
http://galeria.Hutnik.org/index.php?sfp ... I1YmRlZDZl

niestety malo zdjec trybun - musze powaznie porozmawiac z ojcem :evil:

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob lis 13, 2010 5:42 pm

Mecz o dziwo bardzo wyrównany z drużyną jakby nie było siódmej ligi. W sytuacjach bramkowych lekkie wskazanie na Proszowiankę, która wyraźnie bardziej zmotywowana wyszła na ten mecz. Sytuacje goście stwarzali sobie z przerażającą łatwością. W Hutniku fatalna gra obrony. W umiejętnościach technicznych bezsprzeczna przewaga Hutnika o dwie klasy, która nie została wykorzystana. W momentach, gdy HKS grał wyglądało to naprawdę nieźle do momentu pola karnego, bo później hutnicy próbowali wejść z piłką do bramki. Zawsze o jedną kiwkę za dużo, zamiast strzelać. Mecz przez to niespodziewanie emocjonujący, choć wolałbym żeby takie emocje były z Limanovią i Sancecją II niż siódmoligowcem. Indywidualnie bardzo dobra gra Zdzińskiego. O karne trudno mieć pretensje, bo to zawsze loteria. Klęską było samo dopuszczenie do nich. Podsumowując zakończenie rundy: dwa remisy z drużynami ze środka tabeli oraz odpadnięcie z PP po meczu z siódmoligowcem pokazuje, że drużynie sporo brakuje by walczyć w tym lyb przyszłym sezonie o awans. Wciąż nie jest wykorzystywany potencjał lub brakuje koncentracji.

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob lis 13, 2010 5:53 pm

Dodałbym do tego kiks z odległości ok. 1 metra - rozganianie chmur czy coś w tym stylu .

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » sob lis 13, 2010 6:17 pm

Jak doszło do karnych to byłem pewien, że jest po zawodach :D no niestety naszym piłkarzom brakuje "pary" w strzałach... a to jak strzelił Gamrot to już lepiej nie komentować :oops:

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » sob lis 13, 2010 6:22 pm

Takiej pyty już dawno nie widziałem!Grali lepiej w meczach, których przegrywali w lidze! Ogólnie co po niektórym już nie zależy aby ubierać koszulkę z herbem Hutnika!Jak mają tak grać to niech idą tam gdzie im rzekomo lepiej zapłacą!A gwiazdki typu: Białkowski,Nawrot i Szewczyk bez ambicji!Wstyd! Szkoda tylko kibiców i trenera!

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob lis 13, 2010 6:43 pm

dandi 79 pisze:Takiej pyty już dawno nie widziałem!Grali lepiej w meczach, których przegrywali w lidze! Ogólnie co po niektórym już nie zależy aby ubierać koszulkę z herbem Hutnika!Jak mają tak grać to niech idą tam gdzie im rzekomo lepiej zapłacą!A gwiazdki typu: Białkowski,Nawrot i Szewczyk bez ambicji!Wstyd! Szkoda tylko kibiców i trenera!



Nawrot(zajebiste prostopadłe podania,jeden z nielicznych co spokojnie przyjmował i podawał), ze Zdzińskim najlepszy na boisku.. moim zdaniem z 5ciu zawodników powinnismy wymienić przed rundą wiosenna ale wiem jakie to może być trudne...heh ale może przez tą długą przerwe ktoś bedzie chciał dla nas grać...

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » sob lis 13, 2010 7:04 pm

Z pozytywów:

Metal jak za dawnych dobrych lat, widać że młodzież jeszcze długo będzie musiała się uczyć sztuki prowadzenia dopingu aby dojść do takiego poziomu.

Bębniarza mamy na poziomie czołówki ekstraklasy, brawo.

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » sob lis 13, 2010 7:29 pm

A ja bym nic nie zmieniał tylko dał chłopakom spokojnie i porządnie przepracować zimę...
Myślę że w połowie wiosny przyjdzie czas na konkretne oceny kto co i jak...
Obrazek