Poszerzenie działu marketingu w NH2010

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Poszerzenie działu marketingu w NH2010

Postautor: spikerspw » czw lis 18, 2010 12:26 pm

Marketing w Hutniku

Została podjęta decyzja o poszerzenie działu marketingu w NH2010. Zostanie stworzona grupa marketingowa, która będzie zajmować się nowymi pomysłami ,ich regularnym wdrażaniem w życie oraz aktywnym pozyskiwaniem sponsorów. Szukamy osób, które przede wszystkim mają chęci pomocy stowarzyszeniu, mają na to trochę czasu i oczywiście pomysł na rozwój działu. Będziemy organizować cykliczne spotkania raz w tygodniu, następnie wszystkie pomysły będą przekazywane do zarządu. Te które zostaną zaakceptowane będziemy wdrażać wg. ustalonego schematu. Założenie grupy marketingowej ma na celu usprawnienie oraz realizacje wszystkich przedsięwzięć marketingowych.Wszystkie osoby, które chcą czynnie uczestniczyć w odbudowie Hutnika proszę o kontakt na priv. Każda pomoc się przyda bo jest naprawdę wiele do zrobienia.Zachęcam do włączenia się w inicjatywę!!!
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » czw lis 18, 2010 8:27 pm

Może zorganizowalibyśmy kolejny zimowy turniej kibiców w piłce nożnej z którego cały dochód przeznaczony byłby na obóz dla piłkarzy Hutnika. Na tym turnieju zorganizować licytacje szalików, polarów itp
Uprzedzając pytanie :
Nie, nie mam czasu zająć się tym kompleksowo od A do Z. Mogę się przyłączyć do pomocy.

Piszę również w tym temacie, bo ma to jakiś tam związek z marketingiem

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » czw lis 18, 2010 8:46 pm

chetnie sie dolacze jak wroce
turniej dzikich druzyn jak najbardziej
pzdr Osiek

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw lis 18, 2010 10:09 pm

jaja sobie robicie???? w marketingu chyba chodzi o zareklamowanie i przyciągnięcie ludzi do tej pory nie zainteresowanych, a nie kolejna okazja do pokopania sobie ze znajomymi z osiedla pod hutniczym szyldem. No chyba że każdy z nas ma inne pojęcie o marketingu.....

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » czw lis 18, 2010 10:16 pm

Tworzenie pozytywnego wizerunku kibiców to też element marketingu chyba, prawda? (zdarza się, że o takich turniejach piszą w lokalnych gazetach, dają zdjęcia, chwalą kibiców - to nie jest element marketingu?)
A jak Ty jesteś takim specjalistą od marketingu to zapraszamy po pierwsze do działu marketingu, a po drugie do podawania i realizowania swoich (na pewno świetnych) pomysłów.
Ostatnio zmieniony czw lis 18, 2010 10:20 pm przez BuA SPW, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw lis 18, 2010 10:18 pm

Jak zwykle na Hutniku - jeszcze nic nie zostało zrobione a już się zaczynają utarczki :)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » czw lis 18, 2010 10:20 pm

metal pisze:Jak zwykle na Hutniku - jeszcze nic nie zostało zrobione a już się zaczynają utarczki :)
Bo jak zwykle jest to o czym pisałem w innym temacie. Krytyka, krytyka i jeszcze raz krytyka. Co w zamian? Nic, zero pomysłu czy inicjatywy...takie to polskie i takie hutnicze.....

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw lis 18, 2010 10:21 pm

BuA SPW pisze:Tworzenie pozytywnego wizerunku kibiców to też element marketingu chyba, prawda?
A jak Ty jesteś takim specjalistą od marketingu to zapraszamy po pierwsze do działu marketingu, a po drugie do podawania i realizowania swoich (na pewno świetnych) pomysłów.


takie są, takie mam, robię co uważam za stosowne, i na ile mnie stać się staram, a to że kibice sobie pokopią w piłkę to niestety, ale kogo to obchodzi z poza kręgu hutniczego?
No chyba że zostajemy przy starym lektoracie i nie zabiegamy o nowy

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw lis 18, 2010 10:24 pm

BuA SPW pisze:
metal pisze:Jak zwykle na Hutniku - jeszcze nic nie zostało zrobione a już się zaczynają utarczki :)
Bo jak zwykle jest to o czym pisałem w innym temacie. Krytyka, krytyka i jeszcze raz krytyka. Co w zamian? Nic, zero pomysłu czy inicjatywy...takie to polskie i takie hutnicze.....

inicjatywa jest, pomysł jest, a to właśnie Ty od razu z krytyką, bo tak wypada
tu jest forum i każdy pisze co uważa, obraziłem cię? czy tylko mam inny pogląd?

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » czw lis 18, 2010 10:24 pm

Piotrek pisze:
BuA SPW pisze:Tworzenie pozytywnego wizerunku kibiców to też element marketingu chyba, prawda?
A jak Ty jesteś takim specjalistą od marketingu to zapraszamy po pierwsze do działu marketingu, a po drugie do podawania i realizowania swoich (na pewno świetnych) pomysłów.


takie są, takie mam, robię co uważam za stosowne, i na ile mnie stać się staram, a to że kibice sobie pokopią w piłkę to niestety, ale kogo to obchodzi z poza kręgu hutniczego?
No chyba że zostajemy przy starym lektoracie i nie zabiegamy o nowy
Dla mnie EOT.

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » czw lis 18, 2010 10:59 pm

marketing marketingiem turniej turniejem, jeden drugiemu niezaszkodzi to niewiem o co Piotrek ci juz chodzi. Turniej fajna sprawa, zwlaszcza w zimie kiedy liga niegra..
Nowy Hutnik 2010.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt lis 19, 2010 8:56 am

ja nie mam nic przeciw turniejowi, jak najbardziej niech będzie, ale tu jest temat o marketingu- prędzej bym widział turniej dzieciaków z podstawówek. Porozsyłać do szkół zaproszenia, przygotować jakieś nagrody i rozdawać hutnicze gadżety, a przy okazji może trafi się jakiś talent sportowy.

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » pt lis 19, 2010 11:01 am

Panowie na razie stwórzmy grupę jak jest napisane w pierwszym poście, do tej pory mamy 4 osoby zadeklarowane - jeszcze 2/3 osoby i będziemy mogli zacząć działać im szybciej się zorganizujemy będziemy mieli więcej czasu na myślenie:)
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!

www.irmarserwis.pl

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » sob lis 20, 2010 11:12 am

To i ja chętnie bym pomógł w miarę wolnego czasu . Mam nadzieje ,że spotkania beda odbywaly sie w godzinach wieczornych
Hutnik Centrum B

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » sob lis 20, 2010 4:22 pm

jest nas 8-miu wszystkie osoby, które się zgłosiły proszę o napisane numeru telefonu na priv. Spotkanie odbędzie się w najbliższym tygodniu w godzinach wieczornych. Miejsce jeszcze nie ustalone.
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!

www.irmarserwis.pl