Gry kontrolne, sparingi

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob lut 12, 2011 3:51 pm

Dzięki serdeczne.

giovanni
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » sob lut 12, 2011 4:14 pm

dwa razy po 45 min. widzów ok 70

Liszowianka (skład złożony głownie z młodych zawodników) w całym meczu się broniła, grając z kontry, mieli kilka strzałów , w tym jeśli dobrze pamietam jeden celny.
Stępniowski mający mnóstwo pracy w poprzednich meczach raczej bezrobotny.
Hutnik prowadził grę, większość piłkarzy zagrała poprawnie.
Dla mnie szczególnie na plus: grający w drugiej połowie na boku obrony chyba były junior Antoniak oraz Gamrot (grajacy w pierwszej połowie).
- Hutnik NOWA HUTA -

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » sob lut 12, 2011 5:10 pm

Dla mnie najlepsi Stanek,Żdziński,Gamrot

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » ndz lut 13, 2011 8:32 am

Z Hutnikiem od zawsze...

arturnh
Posty: 52
Rejestracja: sob paź 23, 2010 5:48 pm

Postautor: arturnh » ndz lut 13, 2011 9:12 am

Na stadionie pojawili się wysłannicy GKS Katowice, którzy obserwowali piłkarzy z Nowej Huty. Podobno trener katowiczan Wojciech Stawowy jest zainteresowany kilkoma piłkarzami Hutnika.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz lut 13, 2011 10:42 am

Na obecną chwilę jeżeli oddamy kogoś to będzie największy błąd !! To co jest budowane zostanie spowolnione a chłopcy się tam zmarnują siedząc na ławce.. Stawowego znam dobrze osobiście i wiem że jest to terrorysta treningowy, jak raz mu coś nie spasi to jesteś przegrany.. hhmmm.. Zresztą może Madej się coś wypowiedzieć bo sam miał z nim przeje.... w Arce.

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » ndz lut 13, 2011 11:02 am

Pytanie czy jesteśmy w stanie ich zatrzymać, jak wyglada sprawa kontraktów itd. Zdaje sobie sprawe że przy naszych mozliwosciach finansowych temat bedzie powracał co runde i zawsze ktoś bedzie odchodzil, pytanie tylko czy my będziemy miec coś z tego.
Z Hutnikiem od zawsze...

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » ndz lut 13, 2011 11:19 am

Centrum: ja się Madejskiego o nic pytać nie zamierzam, mnie już wyjaśnił gdzie ma kibiców Hutnika.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz lut 13, 2011 11:57 am

metal pisze:Centrum: ja się Madejskiego o nic pytać nie zamierzam, mnie już wyjaśnił gdzie ma kibiców Hutnika.


Podałem go jako przykład. Co komu zrobił to już jego droga jaką obrał.. Mógłbym Kępę podać bo też Stawu był jego nauczycielem w SMS ale mniejsza z tym. Wyraziłem swoją opinię na temat rozbierania teraz składu, w momencie gdy dzięki Krzyśkowi (trener) , między innymi Tobie oraz wielu innym ludziom buduje się coś co daje nadzieję na lepsze jutro.

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » ndz lut 13, 2011 12:12 pm

centrum nh pisze:Na obecną chwilę jeżeli oddamy kogoś to będzie największy błąd !! To co jest budowane zostanie spowolnione a chłopcy się tam zmarnują siedząc na ławce.. Stawowego znam dobrze osobiście i wiem że jest to terrorysta treningowy, jak raz mu coś nie spasi to jesteś przegrany.. hhmmm.. Zresztą może Madej się coś wypowiedzieć bo sam miał z nim przeje.... w Arce.

trenował też Krzyśka Przytułę w ksc
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

giovanni
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » ndz lut 13, 2011 12:51 pm

Na obecną chwilę jeżeli oddamy kogoś to będzie największy błąd !!


największa stratą będzie jeśli oddamy kogoś ... za darmo, wytrenujemy dobrze piłkarza skończy mu sie kontrakt i zwyczajnie odejdzie do tego kto da więcej, a my nic z tego nie będzimy mieć
- Hutnik NOWA HUTA -

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » ndz lut 13, 2011 1:01 pm

Centrum_nh: Wyraziłeś swoją opinię pisząc "jeśli kogoś oddamy to będzie największy błąd". Ja jestem zdania że nikogo nie oddamy. A już na pewno nie za obietnicę kompletu strojów :)

Jeśli któryś z zawodników dostanie propozycję gry w zespole wyższej ligi za lepsze pieniądze to naszą rolą (moim zdaniem) jest takie pokierowanie rozmowami, by a) zawodnik mógł rozwijać się sportowo i ekonomicznie z korzyścią dla siebie b) Hutnik mógł rozwijać się sportowo i ekonomicznie.

Warto by każdy z nas zdawał sobie sprawę, że jeden trafiony transfer może znacząco poprawić sytuację drużyny - więcej pieniędzy = wyższe premie za zwycięstwo, piłkarze wiedzący, że mają możliwość awansu sportowego czy to przez awans do III ligi, czy transfer do klubu w wyższej lidze będą grali lepiej.

I vice versa - kto będzie chciał przyjść do Hutnika, jeśli będziemy stawać okoniem przy każdej próbie przejścia zawodnika do lepszego klubu?
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » ndz lut 13, 2011 1:02 pm

giovanni pisze:
Na obecną chwilę jeżeli oddamy kogoś to będzie największy błąd !!


największa stratą będzie jeśli oddamy kogoś ... za darmo, wytrenujemy dobrze piłkarza skończy mu sie kontrakt i zwyczajnie odejdzie do tego kto da więcej, a my nic z tego nie będzimy mieć


Za wytrenowanie kogoś od juniora ( chyba ) mimo zakończonego kontraktu jakaś kasa się należy - nie ma strachu ;)
Czy tak nie było w przypadku bodajże Pazdana...
Obrazek

pavel
Posty: 118
Rejestracja: czw sie 26, 2010 9:03 pm
Lokalizacja: Teatralne

Postautor: pavel » ndz lut 13, 2011 2:05 pm

Niby kasa się należy za wyszkolenie, ale w porównaniu z tym co można byłoby wyciągnąc za transfer to są grosze niestety :(
Wszystko zależy od klasy rozgrywkowej, a my niestety nie mamy za wysokiej narazie ...

Piotrek
Posty: 2986
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz lut 13, 2011 2:57 pm

panowie bez emocji, popatrzcie gdzie grają teraz gwiazdy z drużyny Sieklińskiego, może i zarabiają więcej, ale jakie maja perspektywy awansu sportowego?? u nas sie wszystko buduje, ale jest opcja grania w 2 lidze za 2-3 lata, wtedy nasi kopacze będą mieli po 20-22 lata, jak się będą dobrze rozwijać to będzie walka o 1 ligę i dopiero wtedy niech zaczną myśleć o pieniądzach, ale o dużych, a nie o zarobku 3-5 tys/ mies. Więc panowie trochę optymizmu, może wiosną w lidze będzie 15 wygranych, wreszcie ktoś zauważy że jest możliwość wypromowania swojej marki wspólnie z Hutnikiem, da jakieś pieniążki na dalszy rozwój i tak powolutku będziemy się rozpędzać. Wszystko zależy od zawodników co mają w głowach, z drugiej strony nie ma ,ludzi nie zastąpionych