Hutnik - Glinik 8.05, g. 15:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Piotrek
Posty: 2984
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw maja 05, 2011 4:32 pm

Alex, jak nie masz kasy na mecz to zawsze możesz przyjść wcześniej przed meczem, pomóc w organizacji a ja ci bilet kupię i ewentualnie pożyczę parasolkę w razie deszczowej pogody

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw maja 05, 2011 5:42 pm

Od kiedy zainstalowali nam na stadionie kontrowersyjny blaszany dach, nawet w deszczu można spokojnie oglądać mecz w przyzwoitych warunkach, także spokojnie warto przyjść i na luzie oglądać. Według mnie liczne walory i zalety oglądania HKS-u spokojnie zrekompensują nieprzyjazne warunki pogodowe. : ) Reakcje na wpis uważam jednak za nieco przesadzone, zważywszy na zapewne dość młody wiek autora. :)

petos
Posty: 153
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 4:23 pm
Lokalizacja: petos

Postautor: petos » czw maja 05, 2011 5:50 pm

GULIWER pisze:
Alex pisze:Kumple byli,zdali mi relacje i mi to wystarczy.Nie którzy żałują że poszli na mecz.Wyczułem u nich,że żałują wydanej tej dychy na ten mecz.Poszedłbym na mecz, ale boję się powtórki z Sandecji.Chłopaki podobno zagrali beż zaangażowania i po prostu słabo. I na wszystkich meczach nie dam rady być gdyż bilet też TROCHĘ kosztuję.


HAH kur... chlopaczku wez lepiej juz nic nieopowiadaj a najlepiej to faktycznie RAUS na zydownie :twisted:

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » czw maja 05, 2011 8:57 pm

dajcie mu żyć.nie każdy jest tak zajawiony że zadupca na każdy mecz jak tylko nie pracuje i jeszcze wspiera Hutnika jakimś hajsem.potrzebni są też tacy co chodzą od czasu do czasu.a podjazdy z wypierdalaniem na cracovię to sobie darujcie,za miesiąc to już będzie tylko 1 liga :D

ps.to wątek o piłkarskiej stronie meczu z Glinikiem.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

Awatar użytkownika
uhahany
Posty: 15
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:20 pm

Postautor: uhahany » pt maja 06, 2011 8:27 am

Gumezi pisze:dajcie mu żyć.nie każdy jest tak zajawiony że zadupca na każdy mecz jak tylko nie pracuje i jeszcze wspiera Hutnika jakimś hajsem.potrzebni są też tacy co chodzą od czasu do czasu.a podjazdy z wypierdalaniem na cracovię to sobie darujcie,za miesiąc to już będzie tylko 1 liga :D

ps.to wątek o piłkarskiej stronie meczu z Glinikiem.


A WŁAŚNIE KAŻDY POWINIEN BYĆ ZAJAWIONY TAK JAK MY!
Hutnik PETOFIEGO I NIE MA NIC INNEGO!

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » pt maja 06, 2011 1:35 pm

Tak patrzyłem na statystki Glinka na wyjazdach i jest to wręcz katastrofa! Na wyjeździe jeszcze ani razu nie wygrali! Zdobyli zaledwie 4 bramki :shock: Ostatnią bramkę zdobyli w meczu na własnym terenie z Dunajcem Zakliczyn 9 kwietnia (2:3), zaś ostatnią bramkę na WYJEŹDZIE zdobyli 2 kwietnia wyjazdowym spotkaniu z Przeciszovią (1:1).Zawodnicy Glinika od 416 minut nie zdobyli bramki :!: Podobno Przytuła powinien mieć do dyspozycji wszystkich swoich zawodników.Nie należy oczywiście lekceważyć rywala,ale 3 punkty w tym spotkaniu powinny być spokojnie.Wynik 3:0 bardzo prawdopodobny,a może być nawet wyższy.

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt maja 06, 2011 1:51 pm

Może to Cię skłoni do przyjścia na mecz :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 938
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » sob maja 07, 2011 9:43 am

No właśnie. Hehe. Pogoda nie powinna ieć wpływu na frekfencję. Przecież jest ten nieszczęsny dach, a jeśli jest zimno to można się cieplej ubrać. Mimo, że przeciwnik słabszy to i tak chłopaki nie powinni go lekceważyć. Teraz matury były więc pewnie kilku chłopaków żyje w stresie, pewnie mniej trenuje więc forma może być różna ale ja wierzę, że wysokie zwycięstwo będzie, a to zachęci mniej zajawione osoby na częstsze odwiedziny SS.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

tomski nh
Posty: 120
Rejestracja: wt lis 11, 2008 5:02 pm
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: tomski nh » sob maja 07, 2011 1:09 pm

Kurwa czy każdego trzeba namawiać na zawitanie na Suche Stawy , każdy powinien mieć zakodowane że jest meczyk to idę . Rozumiem sytuacje których nie jesteśmy wstanie przeskoczyć , ale jak mam wybrać mtv i meczyk live to wybieram to drugie.
WSZYSCY NA SUCHE STAWY I NIE MA PIERDOLENIA.
tomski nh

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » sob maja 07, 2011 6:26 pm

Tradycyjnie zachęcam do zakupu i zapoznania się z najnowszym numerem Hutniczego Biuletynu Meczowego "Suche Stawy" wydanego na mecz Hutnik Nowa Huta - Glinik Gorlice:

http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/25 ... nr-28.html
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz maja 08, 2011 12:20 am

IV Liga
IV Liga


Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 75
Miasto: Gorlice
Osiedle: MŁODYCH



Nowy postWysłany: 01 Maj 2011 15:27 PM Temat postu: Hutnik Kraków - GLINIK GORLICE 8 maja sobota CZYTAĆ!!!!!!
Odpowiedz z cytatem
Info i zapisy pod numerem gg 35059878. Jedziemy wszyscy !!!!!!



No proszę :)

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz maja 08, 2011 8:36 am

Co prawda ostatnio nie szło nam za bardzo z Glinikiem, ale wcześniej była to mocniejsza drużyna. Na jesieni w sumie też uzyskaliśmy słaby wynik, bo 1-1 z potencjalnym spadkowiczem nie jest niczym nadzwyczajnym. Dziś przewiduję łomot Gorliczan i liczę na hat-trick ostatnio krytykowanego tu na forum nowohuckiego napastnika :)
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » ndz maja 08, 2011 9:53 am

jak wygląda sytuacja wejścia na mecz w połowie lub w trakcie meczu ? można/trzeba kupić bilet w kasie czy jak ? komunia :roll:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Awatar użytkownika
dcure
Posty: 145
Rejestracja: wt sie 16, 2005 10:40 pm
Lokalizacja: ten pomysł

Postautor: dcure » ndz maja 08, 2011 10:13 am

Kasy czynne są cały mecz, a bilet trzeba kupić no i program oczywiście :)

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » ndz maja 08, 2011 10:21 am

dzięki za info
Power =

n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;



czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik