Hutnik - Glinik 8.05, g. 15:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Hutnik - Glinik 8.05, g. 15:00

Postautor: bn » śr maja 04, 2011 9:10 pm

Teraz przed nami dwa mecze z przedostatnią i ostatnią drużyną, w których trzeba koniecznie zdobyć komplet punktów.

Glinik wiosną ogółem: 5 porażek i 2 remisy.
Glinik wiosną na wyjeździe: 2 porażki i 2 remisy.

Liczę na szybko strzeloną bramę i potem... jeszcze siedem.

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr maja 04, 2011 9:13 pm

Dokładnie, ostre rozjechanie Glinika byłoby bardzo "najs" :lol:

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » śr maja 04, 2011 11:03 pm

Mecz z Glinikiem musimy wygrac - zachecamy do propagowania tego meczu wsrod znajomych mailowo i na portalach spolecznosciowych.
Warto zobaczyc poczatek nowej serii w wykonaniu Hutnika. Do konca sezonu zostalo coraz mniej meczow - spotkanie z Glinikiem to pierwszy z ostatnich szesciu odcinkow tej rundy na Suchych Stawach - warto nie przegapic tego meczu.

Obrazek

Plakat do sciagniecia:
http://i54.tinypic.com/29m96w9.jpg
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » śr maja 04, 2011 11:08 pm

P.S. Bilety do nabycia w przedsprzedazy - w czwartek, piatek i sobote w godzinach otwarcia Cepelixu. Serdecznie zapraszamy!
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » czw maja 05, 2011 1:20 pm

Boże mecz znowu w niedzielę... Jak patrzyłem na pogodę to ma być nie za ciekawie.Ma padać cały dzień.Jak będzie taka pogoda jak na meczu z Sandecją, to znowu wybiorę relację na MTV (powinna być). Jak na złość. Słońce ma się utrzymać do soboty :lol: W niedzielę załamanie pogody.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw maja 05, 2011 1:21 pm

Alex pisze: relację na MTV


:lol:

Bez sensu moim zdaniem nie iść na mecz ze względu na pogodę, takie rzeczy przyczyniają się do tego że uważam że powinni w ogóle usunąć te relacje na żywo.

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw maja 05, 2011 1:23 pm

huteusz pisze:
Alex pisze: relację na MTV


:lol:

Bez sensu moim zdaniem nie iść na mecz ze względu na pogodę, takie rzeczy przyczyniają się do tego że uważam że powinni w ogóle usunąć te relacje na żywo.


Zgadzam się, tylko szkoda naszych chłopaków na emigracji.
Dla mnie tragedia, że z powodu deszczu ktoś wybiera relację.
A jak się oglądało ostatnią (re)transmisję? :lol:

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » czw maja 05, 2011 1:32 pm

Usuwam ten post nie dlatego,że się z tego wycofuje (nadal podtrzymuję), a dlatego, że robi się śmietnik.I to jest dział o meczu :!: A ja po porostu wyraziłem swoje zdanie.
Ostatnio zmieniony czw maja 05, 2011 3:53 pm przez Alex, łącznie zmieniany 1 raz.

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw maja 05, 2011 1:44 pm

Alex pisze:Kumple byli,zdali mi relacje i mi to wystarczy.Nie którzy żałują że poszli na mecz.Wyczułem u nich,że żałują wydanej tej dychy na ten mecz.Poszedłbym na mecz, ale boję się powtórki z Sandecji.Chłopaki podobno zagrali beż zaangażowania i po prostu słabo. I na wszystkich meczach nie dam rady być gdyż bilet też TROCHĘ kosztuję.


:shock: :shock: :shock:
Boże widzisz i nie grzmisz!!!!!!

Awatar użytkownika
Daro1950
Posty: 285
Rejestracja: czw sie 07, 2008 5:16 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Daro1950 » czw maja 05, 2011 2:48 pm

Alex pisze:Kumple byli,zdali mi relacje i mi to wystarczy.Nie którzy żałują że poszli na mecz.Wyczułem u nich,że żałują wydanej tej dychy na ten mecz.Poszedłbym na mecz, ale boję się powtórki z Sandecji.Chłopaki podobno zagrali beż zaangażowania i po prostu słabo. I na wszystkich meczach nie dam rady być gdyż bilet też TROCHĘ kosztuję.


Ja pierdolę....brak słów...

Awatar użytkownika
_KaeS_
Posty: 532
Rejestracja: czw sty 19, 2006 8:26 pm
Kontakt:

Postautor: _KaeS_ » czw maja 05, 2011 3:28 pm

Alex pisze:Kumple byli,zdali mi relacje i mi to wystarczy.Nie którzy żałują że poszli na mecz.Wyczułem u nich,że żałują wydanej tej dychy na ten mecz.Poszedłbym na mecz, ale boję się powtórki z Sandecji.Chłopaki podobno zagrali beż zaangażowania i po prostu słabo. I na wszystkich meczach nie dam rady być gdyż bilet też TROCHĘ kosztuję.


może na żydowni się odnajdziesz, tam bilety po 5zł

kulas
Posty: 31
Rejestracja: pn lis 28, 2005 4:34 pm

Postautor: kulas » czw maja 05, 2011 3:32 pm

Alex pisze:Kumple byli,zdali mi relacje i mi to wystarczy.Nie którzy żałują że poszli na mecz.Wyczułem u nich,że żałują wydanej tej dychy na ten mecz.Poszedłbym na mecz, ale boję się powtórki z Sandecji.Chłopaki podobno zagrali beż zaangażowania i po prostu słabo. I na wszystkich meczach nie dam rady być gdyż bilet też TROCHĘ kosztuję.


Karwa szwasz! wyrwałbym ci gniazdo internetu ze ściany to byś może ujrzał w końcu na żywo stadion pikniku telewizyjny.
... i wszyscy kolaboranci zawisną sku***syny!

GULIWER
Posty: 45
Rejestracja: sob lut 09, 2008 2:51 pm

Postautor: GULIWER » czw maja 05, 2011 3:43 pm

Alex pisze:Kumple byli,zdali mi relacje i mi to wystarczy.Nie którzy żałują że poszli na mecz.Wyczułem u nich,że żałują wydanej tej dychy na ten mecz.Poszedłbym na mecz, ale boję się powtórki z Sandecji.Chłopaki podobno zagrali beż zaangażowania i po prostu słabo. I na wszystkich meczach nie dam rady być gdyż bilet też TROCHĘ kosztuję.

ale tak poważnie pytam ile masz lat???????? :shock:

SNH
Posty: 199
Rejestracja: czw wrz 25, 2008 9:08 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: SNH » czw maja 05, 2011 4:01 pm

alex wes wogole lepiej sie nie wypowiadaj pikniku z cukru jestes ze deszczyk ci przeszkadza? kibiców sukcesu nie potrzebujemy nie pasuje to won na żydów tam masz po 5zl i 4 ligi wyżej :roll:

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » czw maja 05, 2011 4:22 pm

Alex - tragedia .