Hutnik - Glinik 8.05, g. 15:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

SNH
Posty: 199
Rejestracja: czw wrz 25, 2008 9:08 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: SNH » ndz maja 08, 2011 11:21 am

Jak narazie piekna pogoda oby sie taka utrzymała! wszyscy na meczyk! 8)

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » ndz maja 08, 2011 5:58 pm

Mecz z duża ilością sytuacji bramkowych, zasłużone zwycięstwo, Glinik nie bez powodu znajduję się tak nisko w tabeli. Chłopcy muszą popracować nad skutecznościom. Dużym wzmocnieniem Gamrot fajnie rozdzielał piłki, na plus Białkowski i Ździński szkoda tylko nie wykorzystanych 1 na 1., Buras nie źle. Zwycięstwo wybiegane
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz maja 08, 2011 6:19 pm

Zwycięstwo zasłużone, w sumie nie ma co się czepiać, aczkolwiek to tradycyjne oddawanie inicjatywy rywalom przy 1:0 przy mocniejszej drużynie mogłoby się łatwo zemścić. W wielu momentach piłkarze głowami chyba na maturze. :)

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz maja 08, 2011 6:38 pm

Serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii z meczu. Huteusz. :lol:

http://galeria.Hutnik.org/index.php?sfp ... DY5ODFhMjM

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » ndz maja 08, 2011 7:11 pm

multum niewykorzystanych sytuacji!!
do pierwszej połowy powinno być 4-5:0
Glinik słabiutki że hej
dawno nie było u nas tak słabej drużyny..
chyba jeden niebezpieczny strzał
nasłabiej u nas wg mnie to
2,5 i 25-niestety nie kojarzę nazwisk
2-Zdziński mimo strzelonego gola słabiutki
25-najsłabszy,katastrofa!!!!
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

hajduk
Posty: 94
Rejestracja: śr maja 27, 2009 3:23 pm
Lokalizacja: Piaski

Postautor: hajduk » ndz maja 08, 2011 7:19 pm

Wkrótce pod tym linkiem skrót spotkania z Glinikiem - http://www.malopolskatv.pl/08-v-hutnik-glinik/

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » ndz maja 08, 2011 7:21 pm

kurwa czy nawet po wygranym meczu nie może się obejść bez gadania kto był najsłabszy ? zawodnicy też czytają forum i przeżywają te wypowiedzi szczególnie że dają z siebie wszystko i po meczu też fajnie się zachowują względem kibiców... generalnie mecz słaby Glinik żenujący poziom my też wielkiego meczu nie zagraliśmy ale też nie było tragicznie. szkoda niewykorzystanych sytuacji i tyle. a co do wymienionych to Zdziński parę akcji fajnych miał jest bardzo szybki ale mało grał ogólnie w meczach ligowych a Stanek dziś nie zagrał zajebiście ale jakby nie było jest najlepszym strzelcem zespołu a napastnika za to się rozlicza i to on strzelał bramki np. w Maniowym gdzie zdobywaliśmy pkt. więc nie ma co cisnąć.

pzdr 8)
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » ndz maja 08, 2011 7:44 pm

a co uwazasz ze zagrali pieknie? Z taka grą to niemamy prawa nawet mysleć o jakimś awansie.Trzeba wzmocnić 2-3 doświadzczonymi zawodnikami typu Swiątek,Dziadzio zeby nadawali tempa grze i dali pewnosć oraz skutecznośc. Młodzi też musza mieć na kims wsparcie i od kogo sie uczyć;/
Nowy Hutnik 2010.

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz maja 08, 2011 7:47 pm

Jeżeli dobrze widziałem , to na trybunie ubyło Nas nieznacznie :!:

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » ndz maja 08, 2011 8:04 pm

nie nie , napisałem przecież że wielkiego meczu nie zagrali chociaż ciężko mówić o jakości gry na tle tak słabego zespołu jak Glinik co nie zmienia faktu że powinni wygrać 5-6:0 a zagraliśmy przeciętnie. chodzi mi mimo wszystko o to że jest to ich 1 sezon w seniorskiej piłce gdzie na mecze przychodzi 700 a nie 30 osób i wszyscy na nich liczą. a wiem że chłopaki czytają forum i potem jak ktoś krytykuje to to wpływa na ich morale a wierzcie że od Krzyśka mocny spierdól dostają :) nie chodzi o głaskanie po głowach ale można odpuścić pociski po wygranym spotkaniu :wink:
Power =

n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;



czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

KIKS.tv
Posty: 87
Rejestracja: sob lut 19, 2011 11:04 pm

Postautor: KIKS.tv » ndz maja 08, 2011 8:08 pm

relacja video z bramkami na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/05/bez-niespodzianki/

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » ndz maja 08, 2011 8:24 pm

NH Power nie masz racji-jak jest ok to się chwali a jak jest źle to trzeba opierdolić bo jak inaczej zareagować jak w pierwszej połowie idą trzy ataki sam na sam i zamiast strzału jest...podanie!
tym razem udało się...jest wygrana ale przypomnij sobie mecz z Orkanem.
Gramy,prowadzimy mecz,więcej sytuacji dla nas..kilka setek i kontra i zamiast 3 pkt mamy remis!
Tak być nie może. I ta krytyka jest/ma być konstruktywna!!!!
Więcej skuteczności i będzie ok!
Co do Glinika to drużyna bardzo,bardzo słaba..Ostatnio u nas tak słabą drużyną była chyba..Chazri Baku :) hehe
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » ndz maja 08, 2011 8:41 pm

mnie też to wkurwia jak jest 100% sytuacja i np. nie ma strzału ale wiesz staram się patrzeć z 2 stron na to :) też jestem zdania że skuteczność jest bardzo ważna szczególnie w naszej lidze bo sytuacji w naszej lidze jest strasznie dużo a strzelamy może 1/3 tego co mamy ale staram się nie napierdalać na chłopaków. tak czy siak mamy 3 pkt. atmosfera na meczu fajna i oby tak trzymać w ogóle już odchodząc od tematu to cieszy w huj że na każdym meczu nawet z takimi drużynami jest doping i zabawa na trybunach oby tak dalej !

8)
Power =

n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;



czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » ndz maja 08, 2011 8:47 pm

no to się zgadzamy w tym samym..więcej skuteczności.
nawet bym się nie wkurwił gdyby to był strzał i poszedł po za bramkę ale to były PODANIA!!!!To mnie wkurwiało maxymalnie!no nic...
grunt że 3 pkt
no i atmosfera na trybunach pozytywna!
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

tomski nh
Posty: 120
Rejestracja: wt lis 11, 2008 5:02 pm
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: tomski nh » ndz maja 08, 2011 9:07 pm

Panowie nie ma co gadać gra jaka jest każdy widzi , ale jak to mawiają nie sądzi się zwycięscy ,ja rozczarowany jestem frekwencją mecze wygrywamy to powinno być multum ludzi zwłaszcza że godziny są odpowiednie .
jeżeli jest to możliwe to motywujcie każdego na pójście na mecz.
tomski nh