Dunajec - Hutnik na Suchych Stawach

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Dario GT'02
Posty: 318
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:46 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Dario GT'02 » czw cze 09, 2011 11:57 pm

Godziny ostatnich 2 kolejek są obligatoryjne. Więc to chyba ucina całą dyskusje.
Sok Z Gumijagód Jest Najlepszy

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » pt cze 10, 2011 9:47 am

1979 pisze:
DawidNh pisze::!: Przy okazji pragniemy poinformować, że mecze z Wolanią oraz z Orłem Balin również zostaną rozegrane na Suchych Stawach. Oznacza to, że wiosną na 15 meczów - Hutnik aż 13 razy zagra przed własną publicznością! :!:
I ZAJEBIŚCIE :D


heh to jest chyba ewenement na skale swiatowa



Wygląda na to, że przyszły sezon może być jeszcze lepszy pod tym względem :lol:

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pt cze 10, 2011 11:29 am

tyle gier u nas-musi być wtedy awans..
innej opcji nie ma
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » pt cze 10, 2011 2:49 pm

huteusz pisze:jezeli kazdy mecz bedzie przy swiatlach logiczne jest ze stanie się to "codziennością" -> znudzi się, przestanie być atrakcją -> zmniejszy się frekwencja...

pozatym naturalną porą rozgrywek jest jednak dzień. Jeden-dwa mecze na rundę to zdecydowanie wystarczająco.

kiedys to kazdy narzekal ze swiatla z cracovii, a teraz wszyscy chcą świecić.


Zagrać 3 mecze na 13 w rundzie przy światłach to chyba nie każdy...
Na pewno nie będzie to miało wpływu na spadek frekwencji, a stawiam że wręcz odwrotnie... Tym bardziej że to ostatni mecz.
Fajnie by było w taki sposób zakończyć rundę.
Obrazek

ŁukaszGT'02
Posty: 463
Rejestracja: wt sie 31, 2004 9:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: ŁukaszGT'02 » pt cze 10, 2011 3:01 pm

Jarkonh zrozumiałeś co Dario napisał ?


Jeżeli tak to już nie ciągnij dalej tego tematu.... po prostu nie ma takiej opcji

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » pt cze 10, 2011 4:26 pm

ŁukaszGT'02 pisze:Jarkonh zrozumiałeś co Dario napisał ?


A Ty zrozumiałeś co Huteuszowi odpisałem ?
Moim zdaniem dwa mecze przy światłach na rundę to za mało, ciekaw bardzo jestem co na walnym będzie o tym powiedziane.
Wracając do niedzielnego meczu to fajna godzina, oby pogoda tylko się w miarę udała bo na koniec meczu może być już trochę ciemno...
Obrazek

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » pt cze 10, 2011 4:49 pm

Na mecz z Balinem, jestem pewien że przyszło by tyle samo ludzi co na Olkusz. Mecz przy światłach, OSTATNI mecz, lepszy rywal piłkarsko. Do meczu z Balinem jeszcze trochę czasu jest. A co do Dunajca, to lepiej żeby nie którzy nie rozczarowali się frekwencją. Zmiana gospodarza na 2 dni przed meczem... Niech przyjdzie z 400-500 ludzi to będzie dobrze. I oczywiście niech będzie pogoda. Bilety pewnie po meczu nie pokryją wynajęcie stadionu na ten mecz. No ale za mecz z Olkuszem wpadło 10000zł. Więc da radę opłacić stadion. :wink:

Pawel
Posty: 126
Rejestracja: pt sie 13, 2010 3:06 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Pawel » pt cze 10, 2011 5:02 pm

Wydaje mi sie, że fakt ostatniego meczu w rundzie i dość atrakcyjnego przeciwnika przyciągnie sporo ludzi, a licze nawet na komplet 999 wiec organizowanie tego meczu przy sztucznym oświetleniu to może nie wyrzucenie pieniedzy w błoto, ale niepotrzebny wydatek na koniec sezonu.
Ani wisły, ani pasów - to HUTNIKA szalik był!

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt cze 10, 2011 6:10 pm

Dario GT'02 pisze:Godziny ostatnich 2 kolejek są obligatoryjne. Więc to chyba ucina całą dyskusje.

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » pt cze 10, 2011 8:38 pm

Alex, ale to Dunajec będzie pewnie gospodarzem meczu. Ale ta liga jest patologiczna...

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pt cze 10, 2011 9:46 pm

jarkonh pisze:
ŁukaszGT'02 pisze:Jarkonh zrozumiałeś co Dario napisał ?

Wracając do niedzielnego meczu to fajna godzina, oby pogoda tylko się w miarę udała bo na koniec meczu może być już trochę ciemno...

No dobra jak wam tak zależy na sztucznym oświetleniu to po wygranym meczu obiecuje się opić i będę wszystkim świecił w drodze powrotnej oczami
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » pt cze 10, 2011 11:39 pm

mecz z Dunajcem jest w niedzielę o 18,a więc prawie taka sama pora jak na meczu z Olkuszem,z tą różnicą że bez światełek.zobaczymy dla ilu osób ciemności robią różnicę.bo według mnie powinno być 1000 osób i nie ma wymówek.MASZ WOLNE-IDZIESZ NA MECZ
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » sob cze 11, 2011 12:38 am

juz to kiedys pisałem jak moze byc 400 osob roznicy na meczu ze swiatłami i bez ? przeciez to ten sam zespół i jak ktos kibicuje to nie ma znaczenie co za mecz i z kim w tej lidze to i tak nie ma wiekszego znaczenia z kim gramy
Tomek83

Awatar użytkownika
DawidNh
Posty: 290
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidNh » sob cze 11, 2011 9:29 am

Tomek83 pisze:juz to kiedys pisałem jak moze byc 400 osob roznicy na meczu ze swiatłami i bez ? przeciez to ten sam zespół i jak ktos kibicuje to nie ma znaczenie co za mecz i z kim w tej lidze to i tak nie ma wiekszego znaczenia z kim gramy


Dokładnie...skoro wszyscy są tak zajarani ostatnim meczem, wszyscy od niedzieli mówią tylko o tym to qrwa nie rozumiem co to za roznica czy 18 czy 20 w niedziele? jest to na tyle pozna pora że wiekszość gówno robi i siedzi przed TV zamiast przyjsc na SS. Wiekszosc ludzi nadal poprost utrzeba uswiadamiac, że jak my nie pomozemy klubowi przychodząc o kazdej porze to nikt tego nie zrobi za nas!
...:Całe Życie Krew W Błękicie:...

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » sob cze 11, 2011 9:40 am

problem w tym,że wiele osób nie wie i raczej nie dowie się o meczu na Suchych Stawach.

PS
W niedzielę jest święto-ZIELONE ŚWIĄTKI więc argument,że mam zakupy odpada-wszystko pozamykane! :)
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard