sezon 2010/2011 - PODSUMOWANIE

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

sezon 2010/2011 - PODSUMOWANIE

Postautor: patryk » pn cze 20, 2011 10:29 am

Chociaż do rozegrania pozostała jeszcze jedna kolejka, pozwolę sobie już teraz pokusić się o podsumowanie kończącego się sezonu.

DRUŻYNA:
Do startu przystąpiliśmy z marszu, nie wiedząc w jakiej lidze i kim będziemy grać. Chłopacy po nerwowym starcie (co nie może dziwić - brak sparingów, przygotowania itp. itd.) rozwinęli się niesamowicie. O ile na początku niespecjalnie podobała mi się taktyka "100 podań" o tyle teraz uważam, że wypracowany został styl tej drużyny, będący jednocześnie jej wizytówką. Taka nowohucka Barcelona :). Chłopakom chce się grać i jak ustawią lepiej celowniki, to będziemy odprawiać kelnerów ze sporą ilością bramek. NASZA drużyna!!!

TRENER:
Krzysiek, do którego mam wielki szacunek, robi tu naprawdę świetną robotę. Angażuję się na maxa, uczy i pomaga chłopakom, walczy o nasz klub! Treningi świetne, taktyka przemyślana i konsekwentna - miód jak na tak niską ligę! A do tego NASZ człowiek!

DZIAŁACZE:
właściwie powinienem napisać KIBICE, ale pozwolę sobie w ten sposób wyróżnić osoby, które wykonały kawał dobrej roboty! Wielki szacunek dla Was! Udowodniliście, że warto walczyć z przeciwnościami losu (a tych nie brakowało i nie brakuje). Wygraliście z "betonem", a w tym kraju to rzecz wielka! Chylę czoła!

KIBICE:
Takiego swojskiego klimatu to nie pamiętam odkąd chodzą na SS. Przeżywałem z tą drużyną historyczny awans do ekstraklasy (jako mały nie do końca świadomy powagi sytuacji gówniarz), przeżywałem puchary i kolejne spadki. Pamiętam sytuację, w której będąc w odpowiedniku dzisiejszej I ligi i mając już prawie pewny spadek - krążyły "pogłoski/obawy, ze po spadku to już chyba nikt nie będzie chodził.. I co? i jest na dzień dzisiejszy V liga i kibicowsko jest pięknie! A wiem, że będzie tylko lepiej! Świetna grupa prowadząca doping (Dufio Łukasz Joka - jeżeli kogoś pominąłem - sorry), pyszne kiełbaski Prezesa, sporo gadżetów, wypas kalendarze, program meczowy na poziomie ekstraklasy, mecze przy światłach... i wiele innych rzeczy o których należałoby wspomnieć.

Reasumując:

BYŁ BĘDZIE JEST!!! Hutnik HKS!!!

p.s. Zapraszam do przedstawienia Waszych opinii/podsumowań.
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Re: sezon 2010/2011 - PODSUMOWANIE

Postautor: 1979 » śr cze 22, 2011 2:06 am

DRUŻYNA:
Po rozsypaniu sie zeszłej druzyny z czasów Jezioraka , myslalem ,ze przyjdzie nam czekac wiele ,wiele sezonow ,aby powstała druzyna z takim zaangazowaniem. Na szczescie sie mylilem. Sporo jeszcze brakuje umiejetnosci ,ale jesli to sie nie rozpadnie maja szanse byc jeszcze lepsi a nizeli druzyna Sieklinskiego, a Burasowi wroze naprawde bogatą kariere.
TRENER:
Moim zdaniem popelnil błąd na poczatku sezonu grając z druzyną, ale to jest tylko moje zdanie. Druzyna sie rozwija w dobrym kierunku i chyba o to chodzi.Pozatym widac ,ze Krzysztofowi zalezy na Hutniku i za to wielki plus
DZIAŁACZE:
Gdybym byl bogaty to bym Wam postawił pomnik. Po raz pierwszy od kilkunastu sezonow nie trzeba spiewac " ch.. z dzialaczami... "
KIBICE:
doping ok (tutaj wymieniona 3 zrobila dobra prace) .Pozatym sa dalej warstwy kibicowskie
1 zarzad plus kilka osob ze Stow.(placacy skladki i udzielajacy sie przy organizacji) - odnosi sie wrazenie ,ze podporzadkowali zycie Hutnikowi
2 ludzie placacy skladki ,ale nie udzielajacy sie w zyciu klubu poza chodzeniem na mecze
3 ludzie ktorzy nie maja pieniedzy na skladki ale pomagaja przy meczach ,sprawach organizacyjnych ,kibicowskich
4 ludzie ktorzy maja dalej wszystko w dupie - i niestety dalej tych ostatnich jest najwiecej a Hutnik to jest tylko raz w miesiacu kiedy sa sztuczne swiatla
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » czw cze 23, 2011 2:25 pm

pavel pisze:W Głosie krótki artykuł że naszego trenera chciał Lech Poznań ale Krzysiek odmówił bo nie chce opuszczać Hutnika i woli zdobywać doświadczenie i pracować na własny rachunek :)

Jeśli to prawda to wilki szcun dla Krzycha
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » czw cze 23, 2011 3:03 pm

może ktoś wrzucić skan?
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » czw cze 23, 2011 5:25 pm

tak,to jest prawda,Przytuła mówił o propozycji Lecha na Walnym Zgromadzeniu.miał tam być drugim drugim trenerem.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob cze 25, 2011 12:36 am

ale co to ma wspolnego z podsumowaniem sezonu
od swych narodzin przez wszystkie lata

NA ZAWSZE Hutnik

powstrzyma nas tylko koniec świata



BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

MarchewaNH
Posty: 435
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 8:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta CA

Postautor: MarchewaNH » sob cze 25, 2011 8:00 pm

Po pierwszym wyjeździe do Sieprawia, widziałem w ludziach te nadzieje na lepsze czasy, na to że wszystko się ułoży i Hutnik powróci. Wszyscy zmęczeni po walce z NH2010 z Gilem byli pełni wiary. Jakie to było wtedy piękne, ze tak wielu gumiorów zjawiło się na długooczekiwanym pierwszym meczu NASZEGO Hutnika. Z drugiej strony dało sie też słyszeć głosy sceptyczne, że to co właśnie się na nowo rozpoczyna już nie długo legnie w gruzach, na szczęscie tak się nie stało. Na szczęscie dobrneliśmy do końca sezonu z dobrymi (jak myślę) wizjami na przyszłość.
Ciężko wszystko sobie przypomnieć w jednej chwili ,ale po głowie chodzą mi takie hasła jak huczny tramwaj do Mogilan, urwana siatka w Przeciszowie (pamiętam też z przeciszowa że wiozłem ze sobą kalendarzyk z hutniczymi paniami i darmowe piwko) Pamiętam też długą droge na dworzec a tam z początku miłe śpiewanie z drożnikiem które skończyło się przez niepotrzebny incydent. Sięgam pamięcią do Lubania gdzie kawałek musieliśmy przespacerować, gdzie policja zagrodziła nam droge na środku wielkiego niczego. Pamiętam jak wracaliśmy z nieudanego meczu w Bochni, Hardbass w tunelu, głośny powrót z dworca na przystanek, wesoły tramwaj i przymusowa wysiadka na Czyżynach..
I dużo dużo więcej się działo w tym sezonie.

Jak mówiłem samemu ciężko podsumować, ale osobiście w tym sezonie zżyłem się z Hutnikiem najbardziej w mojej kibicowskiej karierze.
Mam nadzieje że będzie tylko lepiej!
"Od północnego wschodu miasto narasta i wrasta w ciało starego miasta"
http://www.marchewa-plastyka.blog.onet.pl
http://new.fundacjanh.pl/enha-trip/

arturnh
Posty: 52
Rejestracja: sob paź 23, 2010 5:48 pm

Postautor: arturnh » sob cze 25, 2011 8:16 pm

MarchewaNH. dobrze prawisz

Awatar użytkownika
DawidNh
Posty: 290
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidNh » sob cze 25, 2011 8:55 pm

MarchewaNH pisze:
Jak mówiłem samemu ciężko podsumować, ale osobiście w tym sezonie zżyłem się z Hutnikiem najbardziej w mojej kibicowskiej karierze.
Mam nadzieje że będzie tylko lepiej!


Święte słowa !!! I chyba nie tylko Ty :D
...:Całe Życie Krew W Błękicie:...

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz cze 26, 2011 4:47 am

DawidNh pisze:
MarchewaNH pisze:
Jak mówiłem samemu ciężko podsumować, ale osobiście w tym sezonie zżyłem się z Hutnikiem najbardziej w mojej kibicowskiej karierze.
Mam nadzieje że będzie tylko lepiej!


Święte słowa !!! I chyba nie tylko Ty :D


na pewno nie tylko Ty


wiele osób z Hutnikiem się zżyło w tym sezonie najbardziej, niezależnie od tego, czy był ich to pierwszy, dziesiąty czy dwudziesty sezon w karierze.



jak dla mnie prywatnie przejebana zajawka i radocha przez cały sezon.

OLE HKS!!!

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » ndz cze 26, 2011 1:17 pm

Kibice Hutnika pokazali ze nawet w 5 lidze mozna sie swietnie bawic na trybunach.W tym sezonie musi byc awans!!!
[/list]
Tomek83

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » ndz cze 26, 2011 3:19 pm

Piłkarsko trochę żal , że nie udało się wywalczyć awansu ale cóż miejmy nadzieje, że ten sezon był takim "frycowym" naszego klubu i teraz już będzie tylko awans za awansem.
Kibicowsko wróciła na Suche Stawy normalność, pod względem dopingu najlepszy sezon od kilkunastu lat, oby z czasem poszła za tym i lepsza frekwencja.
HUTNICZY KLUB SPORTOWY


http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz cze 26, 2011 5:02 pm

Piękna sprawa takie zakończenie sezonu.
Tak się zastanawiam, i myślę, że i w Hutniczym gronie znaleźliby się chętni na taką imprezę.

http://www.youtube.com/watch?v=PW8FFWxX ... r_embedded
Mówię to co myślę, robię to co mówię

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz cze 26, 2011 5:07 pm

No pomysł rewelacja!!

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » ndz cze 26, 2011 6:56 pm

super pomysł!
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole


Obrazek