Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

sezon 2010/2011 - PODSUMOWANIE

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patryk

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 9:29 am    Temat postu: sezon 2010/2011 - PODSUMOWANIE Odpowiedz z cytatem

Chociaż do rozegrania pozostała jeszcze jedna kolejka, pozwolę sobie już teraz pokusić się o podsumowanie kończącego się sezonu.

DRUŻYNA:
Do startu przystąpiliśmy z marszu, nie wiedząc w jakiej lidze i kim będziemy grać. Chłopacy po nerwowym starcie (co nie może dziwić - brak sparingów, przygotowania itp. itd.) rozwinęli się niesamowicie. O ile na początku niespecjalnie podobała mi się taktyka "100 podań" o tyle teraz uważam, że wypracowany został styl tej drużyny, będący jednocześnie jej wizytówką. Taka nowohucka Barcelona Smile. Chłopakom chce się grać i jak ustawią lepiej celowniki, to będziemy odprawiać kelnerów ze sporą ilością bramek. NASZA drużyna!!!

TRENER:
Krzysiek, do którego mam wielki szacunek, robi tu naprawdę świetną robotę. Angażuję się na maxa, uczy i pomaga chłopakom, walczy o nasz klub! Treningi świetne, taktyka przemyślana i konsekwentna - miód jak na tak niską ligę! A do tego NASZ człowiek!

DZIAŁACZE:
właściwie powinienem napisać KIBICE, ale pozwolę sobie w ten sposób wyróżnić osoby, które wykonały kawał dobrej roboty! Wielki szacunek dla Was! Udowodniliście, że warto walczyć z przeciwnościami losu (a tych nie brakowało i nie brakuje). Wygraliście z "betonem", a w tym kraju to rzecz wielka! Chylę czoła!

KIBICE:
Takiego swojskiego klimatu to nie pamiętam odkąd chodzą na SS. Przeżywałem z tą drużyną historyczny awans do ekstraklasy (jako mały nie do końca świadomy powagi sytuacji gówniarz), przeżywałem puchary i kolejne spadki. Pamiętam sytuację, w której będąc w odpowiedniku dzisiejszej I ligi i mając już prawie pewny spadek - krążyły "pogłoski/obawy, ze po spadku to już chyba nikt nie będzie chodził.. I co? i jest na dzień dzisiejszy V liga i kibicowsko jest pięknie! A wiem, że będzie tylko lepiej! Świetna grupa prowadząca doping (Dufio Łukasz Joka - jeżeli kogoś pominąłem - sorry), pyszne kiełbaski Prezesa, sporo gadżetów, wypas kalendarze, program meczowy na poziomie ekstraklasy, mecze przy światłach... i wiele innych rzeczy o których należałoby wspomnieć.

Reasumując:

BYŁ BĘDZIE JEST!!! Hutnik HKS!!!

p.s. Zapraszam do przedstawienia Waszych opinii/podsumowań.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1979

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 1:06 am    Temat postu: Re: sezon 2010/2011 - PODSUMOWANIE Odpowiedz z cytatem

DRUŻYNA:
Po rozsypaniu sie zeszłej druzyny z czasów Jezioraka , myslalem ,ze przyjdzie nam czekac wiele ,wiele sezonow ,aby powstała druzyna z takim zaangazowaniem. Na szczescie sie mylilem. Sporo jeszcze brakuje umiejetnosci ,ale jesli to sie nie rozpadnie maja szanse byc jeszcze lepsi a nizeli druzyna Sieklinskiego, a Burasowi wroze naprawde bogatą kariere.
TRENER:
Moim zdaniem popelnil błąd na poczatku sezonu grając z druzyną, ale to jest tylko moje zdanie. Druzyna sie rozwija w dobrym kierunku i chyba o to chodzi.Pozatym widac ,ze Krzysztofowi zalezy na Hutniku i za to wielki plus
DZIAŁACZE:
Gdybym byl bogaty to bym Wam postawił pomnik. Po raz pierwszy od kilkunastu sezonow nie trzeba spiewac " ch.. z dzialaczami... "
KIBICE:
doping ok (tutaj wymieniona 3 zrobila dobra prace) .Pozatym sa dalej warstwy kibicowskie
1 zarzad plus kilka osob ze Stow.(placacy skladki i udzielajacy sie przy organizacji) - odnosi sie wrazenie ,ze podporzadkowali zycie Hutnikowi
2 ludzie placacy skladki ,ale nie udzielajacy sie w zyciu klubu poza chodzeniem na mecze
3 ludzie ktorzy nie maja pieniedzy na skladki ale pomagaja przy meczach ,sprawach organizacyjnych ,kibicowskich
4 ludzie ktorzy maja dalej wszystko w dupie - i niestety dalej tych ostatnich jest najwiecej a Hutnik to jest tylko raz w miesiacu kiedy sa sztuczne swiatla

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY
Powrót do góry
1950N-H

PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pavel napisał:
W Głosie krótki artykuł że naszego trenera chciał Lech Poznań ale Krzysiek odmówił bo nie chce opuszczać Hutnika i woli zdobywać doświadczenie i pracować na własny rachunek Smile

Jeśli to prawda to wilki szcun dla Krzycha
krowodrzaHKS

PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może ktoś wrzucić skan?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gumezi

PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak,to jest prawda,Przytuła mówił o propozycji Lecha na Walnym Zgromadzeniu.miał tam być drugim drugim trenerem.
1979

PostWysłany: Pią Cze 24, 2011 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale co to ma wspolnego z podsumowaniem sezonu

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY
Powrót do góry
MarchewaNH

PostWysłany: Sob Cze 25, 2011 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwszym wyjeździe do Sieprawia, widziałem w ludziach te nadzieje na lepsze czasy, na to że wszystko się ułoży i Hutnik powróci. Wszyscy zmęczeni po walce z NH2010 z Gilem byli pełni wiary. Jakie to było wtedy piękne, ze tak wielu gumiorów zjawiło się na długooczekiwanym pierwszym meczu NASZEGO Hutnika. Z drugiej strony dało sie też słyszeć głosy sceptyczne, że to co właśnie się na nowo rozpoczyna już nie długo legnie w gruzach, na szczęscie tak się nie stało. Na szczęscie dobrneliśmy do końca sezonu z dobrymi (jak myślę) wizjami na przyszłość.
Ciężko wszystko sobie przypomnieć w jednej chwili ,ale po głowie chodzą mi takie hasła jak huczny tramwaj do Mogilan, urwana siatka w Przeciszowie (pamiętam też z przeciszowa że wiozłem ze sobą kalendarzyk z hutniczymi paniami i darmowe piwko) Pamiętam też długą droge na dworzec a tam z początku miłe śpiewanie z drożnikiem które skończyło się przez niepotrzebny incydent. Sięgam pamięcią do Lubania gdzie kawałek musieliśmy przespacerować, gdzie policja zagrodziła nam droge na środku wielkiego niczego. Pamiętam jak wracaliśmy z nieudanego meczu w Bochni, Hardbass w tunelu, głośny powrót z dworca na przystanek, wesoły tramwaj i przymusowa wysiadka na Czyżynach..
I dużo dużo więcej się działo w tym sezonie.

Jak mówiłem samemu ciężko podsumować, ale osobiście w tym sezonie zżyłem się z Hutnikiem najbardziej w mojej kibicowskiej karierze.
Mam nadzieje że będzie tylko lepiej!
Powrót do góry
arturnh

PostWysłany: Sob Cze 25, 2011 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarchewaNH. dobrze prawisz
Powrót do góry
DawidNh

PostWysłany: Sob Cze 25, 2011 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarchewaNH napisał:

Jak mówiłem samemu ciężko podsumować, ale osobiście w tym sezonie zżyłem się z Hutnikiem najbardziej w mojej kibicowskiej karierze.

Święte słowa !!! I chyba nie tylko Ty Very Happy
dUfio

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 3:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DawidNh napisał:
MarchewaNH napisał:

Święte słowa !!! I chyba nie tylko Ty Very Happy

na pewno nie tylko Ty

wiele osób z Hutnikiem się zżyło w tym sezonie najbardziej, niezależnie od tego, czy był ich to pierwszy, dziesiąty czy dwudziesty sezon w karierze.

jak dla mnie prywatnie przejebana zajawka i radocha przez cały sezon.

OLE HKS!!!
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Tomek83

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibice Hutnika pokazali ze nawet w 5 lidze mozna sie swietnie bawic na trybunach.W tym sezonie musi byc awans!!!
[/list]
stefan batory

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piłkarsko trochę żal , że nie udało się wywalczyć awansu ale cóż miejmy nadzieje, że ten sezon był takim "frycowym" naszego klubu i teraz już będzie tylko awans za awansem.
Kibicowsko wróciła na Suche Stawy normalność, pod względem dopingu najlepszy sezon od kilkunastu lat, oby z czasem poszła za tym i lepsza frekwencja.

http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!
Powrót do góry
PITROL

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna sprawa takie zakończenie sezonu.
Tak się zastanawiam, i myślę, że i w Hutniczym gronie znaleźliby się chętni na taką imprezę.

http://www.youtube.com/watch?v=PW8FFWxXaCg&feature=player_embedded
JOK_NH

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pomysł rewelacja!!
krowodrzaHKS

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super pomysł!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: