Puchar UEFA - szukamy zdjęć

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Puchar UEFA - szukamy zdjęć

Postautor: majlech » wt sie 02, 2011 10:19 am

Bardzo pilnie poszukujemy zdjęć z meczów Hutnika w europejskich pucharach - mogą to być fotografie kibiców, ale najbardziej zależy nam na fotografiach z samych meczów.
Szukamy wśród fotoreporterów z tamtych lat, ale nie wygląda to najlepiej. Jeśli ktoś posiada takie zdjęcie i może je nam udostępnić do zeskanowania, to proszę o kontakt przez prywatną wiadomość na naszym forum.

Sprawa bardzo dla nas ważna!
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

KOŚCIUCH
Posty: 75
Rejestracja: czw paź 02, 2008 7:37 am

Postautor: KOŚCIUCH » pn sie 08, 2011 12:59 pm

już przekazałem:) , mam nadzieję że cząstka z nich się przyda wiem że nie są one idealne ,ale zawsze coś.Pozdro dla całej ekipy która wtedy z nami była:).I mam nadzieję że kiedyś powrócimy do tamtych czasów:).WIARA CZYNI CUDA

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pn sie 08, 2011 2:30 pm

:lol: No tak. potwierdzam. Kolega przekazał cały album fotek!! Dotarły już we właściwe ręce!! :lol: Muszę coś dodać od siebie. Nie wytrzymam :lol: :lol: Metal!! Piękne bujne loki no i ten kozacki kombinezon!! Różowy czy czerwony ?? Jak strój więzienny prosto z USA :lol:

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pn sie 08, 2011 2:33 pm

Oczywiście to foty z Monaco a było wiecej spotkań więc do dzieła Panowie!! Grzebać w szafach!!

KOŚCIUCH
Posty: 75
Rejestracja: czw paź 02, 2008 7:37 am

Postautor: KOŚCIUCH » pn sie 08, 2011 6:35 pm

RÓŻ ,a to wy nie wiecie -zerwał się prosto z pracy ( MPO):).MAM jeszcze parę fotek z wyjazdów ,poszukamy:)