Iskra Klecza Dolna vs Hutnik Nowa-Huta 13 sierpnia, 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pt sie 19, 2011 3:04 pm

taki oto komenarz znalazlem na forum balina

autor: ~anonim 2011-08-18 20:28:10
Do Iskry fan:rn
Klecza i tak dostanie walkower za mecz z Hutnikiem, bo grał Kryjak, a miał pauzować za 4 żółte kartki
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt sie 19, 2011 3:11 pm

Wydział Dyscypliny postanowił wszcząć postępowanie wyjaśniające w sprawie niewłaściwego wypełnienia dokumentów meczowych zawodów IV ligi pomiędzy Iskra Klecza – Nowy Hutnik Kraków w dniu 13-08-2011 i postanowił wezwać sędziego zawodów pana Łukasza Królczyka na posiedzenie Wydziału w dniu 25-08-2011 o godz. 16:00 (czwartek).

http://www.mzpnkrakow.pl/A_Kom_WGD_2011 ... D_2011.pdf

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pt sie 19, 2011 4:09 pm

Dotarłem do komunikatu Komisji Gier i Dyscypliny Wadowickiego podokręgu piłki nożnej.
W ostatnim komunikacie z dnia 27 czerwca jest umieszczona kara 1 spotkania dla Łukasza Kryjaka, który występował jeszcze w Brodach.
Kara biegnie po 18.06
Link do komunikatu:
http://www.ozpnwadowice.pl/Komunikaty/okr/KomOKRNr13.doc

Niestety jest dziwny przepis który mówi o tym:
a) wykonanie kary dotyczącej pauzy za otrzymane żółte kartki po zakończeniu sezonu nie przenosi się na kolejny sezon rozgrywkowy. W takim przypadku zawodnik obowiązany jest do wniesienia opłaty w wysokości kolejnej opłaty za żółte kartki (np. 4 ż.k. – 1 mecz - opłata jak za 6 ż.k. itd);
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 938
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » pt sie 19, 2011 9:05 pm

No właśnie coś mi się to nie podobało żeby kartki z poprzedniego sezonu się liczyły. Trzeba wygrywać na boisku.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Sagram
Posty: 438
Rejestracja: czw lis 25, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Sagram » pt sie 19, 2011 9:06 pm

Witam!

Markow, jest dokładnie jak piszesz. Problem polega tylko na tym czy Iskra Klecza wpłaciła przed rozpoczęciem meczu z nami pieniążki za kartki swojego nowo pozyskanego gracza. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że tego nie dokonała tzn do dnia wczorajszego nie odnotowano wpłaty, a więc MZPN poprosił o przedstawienie potwierdzenia przelewu lub KP na tę okoliczność. Na następnym wydziale dyscypliny zweryfikuje dokumenty i podejmie decyzję. Nam pozostaje tylko czekać aczkolwiek przypomnieć należy, że na boisku dostaliśmy 3-1 i takie przypadkowe zwycięstwa chwały nam nie przyniosą.

pzdr
Hutnik 1950 KRAKÓW

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pt sie 19, 2011 9:16 pm

dodam jeszcze
nie to zebysmy sie dopominali walkowera ,ale gdyby sie nalezal i dostalibysmy to bede sie bardzo cieszyl

1979
Posty: 1900
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob sie 20, 2011 9:08 am

jak dla mnie to wszystkie zespoly mogly by nam dawac walkowery, byle by tylko z tej ligi awansowac
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » sob sie 20, 2011 9:31 am

Wiadomo że 3 punkty zdobyte przy zielonym stoliku "nie smakują" tak jak wywalczone na boisku. Jeśli jednak przepisy zostały złamane, to co mamy zrobić. Chyba nie ma możliwości nie przyjęcia walkoweru.????
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob sie 20, 2011 10:08 am

Przypuszczam że jakby to olać i nie gdybać, nie sprawdzać w związku to związek nawet tego nie ruszy żeby sobie wstydu nie robić, a o punkty walczmy na murawie!! Jeden wieśniak im meczu nie wygrał!!

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » sob sie 20, 2011 10:32 am

Postepowanie zostalo wszczete przez MZPN - my dowiedzielismy sie o tym jako jedni z ostatnich.

Osobiscie nie mam zadnych skrupulow z tymi punktami. Wiadomo, ze na boisku bylismy slabsi i zasluzenie przegralismy (Kryjak strzelil jedna z bramek i ogolnie duzo wniosl do gry w Kleczy, wiec jednak jego postawa miala znaczenie w tym meczu), ale: mysle, ze gyby sytuacja byla w druga strone, czyli my nie dopelnilibysmy wymogow, to nikt nie bawilby sie, tylko od razu bysmy punkty stracili.

Dla mnie - jesli informacje sie potwierdza - to te punkty nam sie po prostu naleza i tu nie chodzi o smaki, itd., ale o przepisy, ktore tak samo nas dotycza, jak i kazdy inny zespol. BTW - u nas podobna sytuacje mielismy przed meczem z Klecza - dwoch pilkarzy powinno pauzowac, ale zostaly wplacone pieniadze i mogli zagrac.

Poczekajmy, co zrobi z tym zwiazek, bo ja tych punktow taki pewien nie jestem :-)
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Pawel
Posty: 126
Rejestracja: pt sie 13, 2010 3:06 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Pawel » sob sie 20, 2011 11:01 am

No właśnie :D Nie zdziwilbym się jakby mieli wpłacic te zaległe pieniądze i dostali "pouczenie". Nie wie ktoś kiedy możemy się spodziewać końca tej naszej małej afery?
Ani wisły, ani pasów - to HUTNIKA szalik był!

Awatar użytkownika
pawel_nh_zw
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 30, 2011 6:43 am
Lokalizacja: Złotego Wieku

Postautor: pawel_nh_zw » sob sie 20, 2011 11:04 am

Popieram kolegę majlecha. Jest pewna żelazna zasada, która powinna być egzekwowana - wobec prawa wszyscy są równi. Już pal licho to zwycięstwo z Kleczą, bo zasłużenie nasi dostali w dupę, ale jeżeli później - załóżmy - nasz zarząd coś popieprzy z formalnościami to jeżeli zostaniemy obciążeni za to odpowiedzialnością a Iskra nie, to będziemy pokrzywdzeni. Iskra potraktowała nas (właściwie Was bo mnie tam nie było :( ) z szacunkiem i ufnością jako jedyny klub w tej lidze, za co również należy im się szacunek. Mimo to teraz należą nam się te 3 punkty tak samo, jakby należały się im gdyby to Hutnik złamał przepisy i nic w tym zdrożnego. Praworządność w instytucjach to podstawa (zwolennicy KNP wiedzą, o czym mówię).

Jak zwykle się rozpisuję a i tak nikomu się nie będzie chciało tego czytać, więc w skrócie powiem że jestem JAK NAJBARDZIEJ ZA WALKOWEREM.
Mistrzejowice Hutnika kibice!

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » sob sie 20, 2011 11:19 am

Z tego co wyczytalemnie na naszym forum) to nie wykupili tego i 3 pkt powinny byc nasze
Dobrze ze nas przyjeli za co dziekujemy
Ale jak to chlopaki wyzej napisali ,gdyby cos u nas nie tak bylo to musielibysmy oddac pkt
Przepisy przepisami
ciekawy jestem tylko czy jak teraz zaplaca to sprawa nieaktualna czy juz jest po fakcie
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » sob sie 20, 2011 12:01 pm

Nie ma co gdybać i napalać się na te 3 punkty, bo potem znów będą 2 strony lamentów na forum.
majlech pisze:Poczekajmy, co zrobi z tym zwiazek, bo ja tych punktow taki pewien nie jestem :-)

i tego się trzymajmy.
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob sie 20, 2011 12:43 pm

Ja wam powiem jak to będzie!! Na wsi Klecza zapewne na poczcie pracuje Krysia żona Staszka czy też Józka który kosi trawę lub pierze stroje. Pan prezes czy też inny KTOś wpadnie do niej, wypełni druczek wpłaty a ona na śrubunku przekręci na sekundke datę ;) a że kasa tak długo idzie to już nie Krysi wina.. tylko poczty polskiej że papierek zaginął w stercie kwitków. Wiem że to fantazja ale znam podobne przypadki, Nie koniecznie z takiego typu wpłatami. Więc nie napalajmy się bo ten kwitek moim zdaniem skoro mają dostarczyć do związku to zapewne im się uda.