Hutnik Nowa Huta - Orzeł Piaski Wielkie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Hutnik Nowa Huta - Orzeł Piaski Wielkie

Postautor: majlech » sob sie 13, 2011 10:27 am

W Cepelixie mozna od wczoraj nabywac bilety na spotkanie Hutnik Nowa Huta - C.D. Universidad, sa tam rowniez bilety na najblizsze, pierwsze spotkanie ligowe Hutnika Nowa Huta.

Przypomnijmy, ze w niedziele 21 sierpnia br. o godz. 20:00 Hutnik zagra pierwszy mecz ligowy u siebie z Orlem Piaski Wielkie.

Bilety w cenie 10 i 5 PLN. Dzieci do lat 12 wstep za darmo.

Bilety na mecz z Orlem mozna nabywac w Cepelixie do soboty 20 sierpnia br.

Przypominamy, ze wciaz trwa sprzedaz karnetow na mecze Hutnika Nowa Huta - cena 70 PLN.
Ostatnio zmieniony ndz sie 21, 2011 7:12 am przez majlech, łącznie zmieniany 1 raz.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pn sie 15, 2011 10:22 pm

Trochę w błąd wpierd... ludzi te plakaty na których jest podana godz. 17 !! czy jak ktoś już wykleja to nie może zmienić godziny ??!!

Awatar użytkownika
a.bilbao17
Posty: 87
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: Bohaterów Września

Postautor: a.bilbao17 » pn sie 15, 2011 10:51 pm

O 17 grają jeśli się nie mylę juniorzy, a zakupione bilety są na obydwa mecze.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pn sie 15, 2011 11:16 pm

Nie mieszaj tu meczu Z Hiszpanami do tematu!!

Awatar użytkownika
a.bilbao17
Posty: 87
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: Bohaterów Września

Postautor: a.bilbao17 » pn sie 15, 2011 11:24 pm

Racja, sorki - jakiś zamulony jestem :oops:

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob sie 20, 2011 3:23 pm

Po dwuletniej przerwie (Garbarnia) doczekaliśmy się kolejnych derbów Krakowa, niestety nasi przeciwnicy derbowi są coraz mniejsi :). Orzeł podobnie jak ostatnio Hutnik podkreśla w nazwie dzielnicę w której znajduje się siedziba i pełni funkcję lokalnego klubu Piasków i części Kurdwanowa. Na meczu nigdy nie byłem, ale słyszałem że walczą w każdym meczu ambitnie. Mecz przy światłach więc gratka dla kibiców, ale sportowo według mnie będzie przez to trudniej bo na takie mecze nasi rywale o wiele bardziej się motywują, czego dowiodły mecze z Orkanem i Olkuszem. Mimo wszystko stawiam na wygraną i wiele bramek, choć patrząc na naszą obronę pewnie damy sobie wbić co najmniej jedną głupią bramkę...

Awatar użytkownika
pawel_nh_zw
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 30, 2011 6:43 am
Lokalizacja: Złotego Wieku

Postautor: pawel_nh_zw » sob sie 20, 2011 4:49 pm

Ja znam Kurdwanów, Piaski i sporo ludzi stamtąd, bo pochodzę z pobliskich rejonów. Cóż, nie słyszałem wcześniej o istnieniu tego klubu - wiem tylko, że jest tam boisko o wymiarach niewiele większych niż sala gimnastyczna, na którym czasem ktoś gra i rano przepędzają śpiących żuli :lol: . Wątpię, żeby stwarzali zagrożenie dla najbardziej profesjonalnej drużyny tej ligi, ale im bardziej wypełnia nas bezmyślna duma tym boleśniej odczuwamy starcie z rzeczywistością (vide Klecza).

Nasz klub jest młody, niedoświadczony i nawet zajebisty trener z profesjonalną kadrą nie zmieni faktu, że zdarzają się idiotyczne wpadki. Nie można wymagać od 19- i 20-latków, żeby grali jak Messi czy choćby Melikson. Po technicznym przeszkoleniu przejdą pół boiska z piłką i wypracują akcję godną co najmniej 2 ligi a chwilę później przepuszczą przeciwnika nawet się nie orientując co się dzieje. To co powiem brzmi kontrowersyjnie, ale dobrze, że nie awansowaliśmy do III ligi po poprzednim sezonie. W końcu chyba lepiej piąć się konsekwentnie coraz wyżej, szkoląc od podstaw swoje umiejętności niż na chwilę zabłysnąć a potem nie dawać sobie rady i spaść. Po tym sezonie będziemy gotowi i szczerze wierzę w awans nie tylko dlatego że kibicuję, ale po prostu tutaj oprócz Orła Balin nie mamy rywala, który zagroziłby naszej pozycji. No bo kto? Halniak Maków Podhalański, Zieleńczanka czy może przebłyskująca Iskra? Nie sądzę.

Jutro musimy wygrać. Nasi kopacze są trochę nieobliczalni, raz rozłożą na łopatki lidera (Limanovia) raz dostaną w dupę od beniaminka (Iskra). Mam nadzieję, że w końcu dadzą nam piękne zwycięstwo przy sztucznym świetle i PRZESTANĄ LEKCEWAŻYĆ PRZECIWNIKÓW. Uff...
Mistrzejowice Hutnika kibice!

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob sie 20, 2011 8:10 pm

pawel_nh_zw pisze:Ja znam Kurdwanów, Piaski i sporo ludzi stamtąd, bo pochodzę z pobliskich rejonów. Cóż, nie słyszałem wcześniej o istnieniu tego klubu - wiem tylko, że jest tam boisko o wymiarach niewiele większych niż sala gimnastyczna, na którym czasem ktoś gra i rano przepędzają śpiących żuli :lol: . Wątpię, żeby stwarzali zagrożenie dla najbardziej profesjonalnej drużyny tej ligi, ale im bardziej wypełnia nas bezmyślna duma tym boleśniej odczuwamy starcie z rzeczywistością (vide Klecza).

Nasz klub jest młody, niedoświadczony i nawet zajebisty trener z profesjonalną kadrą nie zmieni faktu, że zdarzają się idiotyczne wpadki. Nie można wymagać od 19- i 20-latków, żeby grali jak Messi czy choćby Melikson. Po technicznym przeszkoleniu przejdą pół boiska z piłką i wypracują akcję godną co najmniej 2 ligi a chwilę później przepuszczą przeciwnika nawet się nie orientując co się dzieje. To co powiem brzmi kontrowersyjnie, ale dobrze, że nie awansowaliśmy do III ligi po poprzednim sezonie. W końcu chyba lepiej piąć się konsekwentnie coraz wyżej, szkoląc od podstaw swoje umiejętności niż na chwilę zabłysnąć a potem nie dawać sobie rady i spaść. Po tym sezonie będziemy gotowi i szczerze wierzę w awans nie tylko dlatego że kibicuję, ale po prostu tutaj oprócz Orła Balin nie mamy rywala, który zagroziłby naszej pozycji. No bo kto? Halniak Maków Podhalański, Zieleńczanka czy może przebłyskująca Iskra? Nie sądzę.

Jutro musimy wygrać. Nasi kopacze są trochę nieobliczalni, raz rozłożą na łopatki lidera (Limanovia) raz dostaną w dupę od beniaminka (Iskra). Mam nadzieję, że w końcu dadzą nam piękne zwycięstwo przy sztucznym świetle i PRZESTANĄ LEKCEWAŻYĆ PRZECIWNIKÓW. Uff...



dodalbym trzebinie no i jak juz pisal ktos o mogilanach :shock:
Cisnienie mam na jutro ogromne ,cos czuje ze troszke z piasek wielkich ludzi tez bedzie a wiec frekwencja jutro 999 jak nic

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » sob sie 20, 2011 8:13 pm

trenerem Orla jest nasz byly bramkarz Marek Holocher.
Wiekszosc kariery spedzil jednak w Wisle, a gral tez w Cracovii

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » ndz sie 21, 2011 7:11 am

Dziś wieczorem Hutnik rozegra pierwszy mecz ligowy w roli gospodarza. Tym razem w derbowym pojedynku zmierzy się z Orłem Piaski Wielkie. Kibiców wybierających się na to spotkanie zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem Hutniczego Biuletynu Meczowego „Suche Stawy”.

Hutniczy Biuletyn Meczowy „Suche Stawy”, nr 35
Spis treści:

Z życia NH 2010
- informacje na temat działań stowarzyszenia: zmian kadrowych, podjętych akcjach i nowej sekcji sportowej Hutnika.

Przed sezonem:
Kadra Hutnika Nowa Huta – wraz ze wszystkimi zdjęciami zawodników!

Przed meczem
Prezentacja Orła Piaski Wielkie
Zdaniem trenerów
– wypowiedzi Krzysztofa Przytuły (Hutnik Nowa Huta) i Marka Holochera (Orzeł)
Statystyki piłkarzy Hutnika
Ostatnie mecze
Wyniki sparingów

Nasze mecze
Falstart - relacja ze spotkania z Iskrą Klecza Dolna

Sektor młodzieżowy
Kadra Juniorów Starszych Hutnika
Relacje z meczu z Orłem Dębno
Najbliższe mecze

Ponadto: tabele, zestawienia, terminarze i zdjęcia.

Członkowie stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010 otrzymują program bezpłatnie w ramach składki członkowskiej. Członkowie mogą odebrać program w kasie stadionu przeznaczonej dla członków przed meczem.
Pozostali kibice mogą nabyć program w kasach stadionu, u hostess, oraz na stoiskach z pamiątkami. Cena programu: 3 PLN.

Przypominamy, że cały dochód ze sprzedaży „Suchych Stawów” jest przeznaczany na finansowanie drużyny piłkarskiej Hutnika Nowa Huta.

Zachęcamy do zakupienia najnowszego numeru „Suchych Stawów” – pisma każdego kibica Hutnika Nowa Huta![/u]

Obrazek
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Awatar użytkownika
pawel_nh_zw
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 30, 2011 6:43 am
Lokalizacja: Złotego Wieku

Postautor: pawel_nh_zw » ndz sie 21, 2011 11:55 am

KSH74NH pisze:dodalbym trzebinie no i jak juz pisal ktos o mogilanach :shock:
Cisnienie mam na jutro ogromne ,cos czuje ze troszke z piasek wielkich ludzi tez bedzie a wiec frekwencja jutro 999 jak nic

Mogilany w sezonie 2010/11 skończyły gdzieś w ogonie tabeli, prędzej ta Trzebinia mogłaby nam smrodu narobić :P

Mi też się udziela ten nastrój, nie wiem jak wytrzymam te kilka godzin :evil:
Mistrzejowice Hutnika kibice!

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » ndz sie 21, 2011 12:44 pm

Czy bedzie relacja na malopolska.tv?

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » ndz sie 21, 2011 12:48 pm

Czy w kasach będzie można kupić karnet?

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » ndz sie 21, 2011 1:05 pm

1) O ile mi wiadomo, w zwiazku z przeprowadzaniem transmisji z turnieju Hokeja na Slowacji - Malopolska.tv nie bedzie w stanie pokazac naszego meczu.

2) Tak, karnety bedzie mozna nabyc w kasach stadionu.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz sie 21, 2011 8:40 pm

35min 2-0