Hutnik - MKS Trzebinia/ Siersza

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » wt sie 30, 2011 1:43 pm

centrum nh pisze:Nie może za dużo śpiewać więc pije z bidona. Może koledzy sektorowi ze sraxy go obserwowali i nie chciał im zrobić przykrości..



2,34 to nie Mateusz Gamrot nr 23 czasami wyskoczyl ogromnie uradowany na plecy strzelca gola ?

http://kiks.tv/2011/08/hutnik-juz-w-czolowce/
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt sie 30, 2011 1:52 pm

Rzeczywiście ważne jest, że ktoś się z bramki mniej cieszy, czy mocniej.
Brzmi to tak, jakby ktoś chciał napisać, że któremuś tam grajkowi nie zależy na zwycięstwie, co wydaje mi się absurdem. Jest dobry klimaty na linii piłkarze - kibice, więc po co to podważać?! Nudzi się komuś?!

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt sie 30, 2011 2:08 pm

JOK_NH pisze:Rzeczywiście ważne jest, że ktoś się z bramki mniej cieszy, czy mocniej.
Brzmi to tak, jakby ktoś chciał napisać, że któremuś tam grajkowi nie zależy na zwycięstwie, co wydaje mi się absurdem. Jest dobry klimaty na linii piłkarze - kibice, więc po co to podważać?! Nudzi się komuś?!


Jest ?? Mówisz za wszystkich ??

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt sie 30, 2011 2:56 pm

JOK_NH pisze: Jest dobry klimaty na linii piłkarze - kibice, więc po co to podważać?! Nudzi się komuś?!


Racja ale to nie znaczy że nie wolno nam oceniać gry piłkarzy.

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » wt sie 30, 2011 3:03 pm

Piszecie o grze danego zawodnika , czy może o sposobie wyrażania radości ?

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt sie 30, 2011 4:40 pm

stazyja69 pisze:Piszecie o grze danego zawodnika , czy może o sposobie wyrażania radości ?


Ja piszę o grze zawodników i uważam że Cichy wypada w ocenie znacznie gorzej niż Gamrot, a Gamrot gra na złej pozycji.

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » wt sie 30, 2011 4:44 pm

Gamrot zagrał słabo w ostatnim meczu... Na jego pozycji zdecydowanie bardziej bym widział Nawrota lub Burasa.
Obrazek

ONLYHKS
Posty: 274
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 1:01 am

Postautor: ONLYHKS » wt sie 30, 2011 4:51 pm

centrum nh pisze:sugeruje że mamy kretowisko w drużynie.


Sugerujesz że to nie to co mialo byc ? bo w drużynie (pamiętam głosy) mieli byc hksiaki z krwi i kości bo tylko takim będzie zależeć na awansie i dobru Hutnika

Piotrek
Posty: 2983
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt sie 30, 2011 6:27 pm

jarkonh pisze:Gamrot zagrał słabo w ostatnim meczu... Na jego pozycji zdecydowanie bardziej bym widział Nawrota lub Burasa.


:shock: Nawrot na defensywnym?? jak będziesz na meczu to policz ile ma odbiorów piłki, wg mnie jest super piłkarzem ale tylko w grze do przodu i powinien grać jako napastnik, Burasa szkoda zostawiać z tyłu, bo chłopak ma fajne podanie do napastnika

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » wt sie 30, 2011 6:44 pm

Przecież u Nas wiekszość piłek idzie przez defensywe a już szczególnie przez defensywnego pomocnika. Gamrot miał słaby dzień, dużo strat i kiepsko podawał. Nawrot się lubi wracać po piłkę, szuka gry i ma bardzo dobre długie podanie. Przy ataku pozycyjnym jaki gramy dość często właśnie On mi tam dobrze pasuje.
Ja tak to widzę, ale oczywiście mogę sie mylić :)
Obrazek

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » wt sie 30, 2011 7:00 pm

JOK_NH pisze: Nudzi się komuś?!


Też mi się tak wydaje ! Wystarczy sobie przypomnieć grę Gamrota w Zielonkach i się zamknąć w jego temacie. Raz jest lepiej raz może być gorzej - nie gramy składem Barcy :wink:

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt sie 30, 2011 11:01 pm

centrum nh pisze:sugeruje że mamy kretowisko w drużynie.


jezeli to prawda i to nasz nowy C. czy J. to trzeba by mu podziekowac bardzo i poszukac nowego klubu.
tym sie powinnismy roznic od ssa ze sportowcikibice innych klubow u nas nie graja.
no tylko czy to prawda i moze wystarczy dyscyplinujaca rozmowa zarzadu

Awatar użytkownika
_KaeS_
Posty: 532
Rejestracja: czw sty 19, 2006 8:26 pm
Kontakt:

Postautor: _KaeS_ » śr sie 31, 2011 1:01 am

Gamrot nie boi się kontaktu z większymi od siebie, potrafi się przepchać, obrócić z piłką, chłopak widzi grę! (kto był w Zielonkach ten wie)
Jeden mecz zagrał słabszy i afera...
Co do Cichego - wiadomo - napastnik powinien strzelać bramki, chłopak ma warunki i liczę że jeszcze nas pozytywnie zaskoczy.

Mamy atmosferę jakiej w Hutniku nie było od lat, czego Wam jeszcze brakuje :?:

dzuhas
Posty: 2367
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » śr sie 31, 2011 1:19 am

cycatej dziewoi i ligi mistrzow
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
osa
Posty: 25
Rejestracja: wt lut 23, 2010 7:08 pm
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta

Postautor: osa » śr sie 31, 2011 6:08 am

_KaeS_ pisze:Gamrot nie boi się kontaktu z większymi od siebie, potrafi się przepchać, obrócić z piłką, chłopak widzi grę! (kto był w Zielonkach ten wie)

Tak racja, na meczu z Trzebinią też miał starcie z jakimś dryblasem co sędzia interweniował.. Zresztą Gamrot to jeden z najlepszych zawodników u nas w składzie moim zdaniem..
_KaeS_ pisze:Mamy atmosferę jakiej w Hutniku nie było od lat, czego Wam jeszcze brakuje :?:

I tu też popieram.. szkoda robić niepotrzebne zamieszanie.. Jest dobry klimat na linii piłkarze - kibice jak to Jok napisał i szkoda cokolwiek psuć, bo tylko może być lepiej ;)

A co z tym bębnem składki dały radę ? jak nie to przy następnym meczyku też się dołożę he he :P
TYLKO Hutnik !!!