Puchar Polski 2011/2012

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
bolo
Posty: 429
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 10:31 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: bolo » śr paź 12, 2011 5:32 pm

strach pomyslec co bedzie w niedziele
ObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr paź 12, 2011 5:33 pm

jak ktos kiedys napisal
cale zycie w 4 lidze dolaczam sie do tego
Swiety i spolka wracajcie
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » śr paź 12, 2011 5:34 pm

Kurwa z tą drużyną dzieciaków to my sobie możemy w C klasie rządzić :shock:

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » śr paź 12, 2011 5:48 pm


Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » śr paź 12, 2011 6:56 pm

Szkoda słów...kto był to widział co oni grali :x ile jeszcze upokorzeń nas czeka ?! Proszę Państwa ograł nas wyśmiewany Tramwaj Kraków... a nasi się kopali po czołach ! Nie...Balin z nami nie wygra, Balin nas rozpierdoli ! Mam tego dosyć, cześć.

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » śr paź 12, 2011 7:00 pm

wygrany mecz, przegraliśmy. wydaje mi się jakby inna drużyna grała z TSB a inna dziś DTS. Jednyną osobę którą mogę dziś w pełni pochawalić u Nas, był bramkarz. Jak zwykle w czymś co można zaistnieć, poza buraczaną ligą, znowu odpadamy... po karnych...
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » śr paź 12, 2011 7:01 pm

Na wyróżnienie zasłużył Kusak.
Na duża naganę Nawrot.
Mega zimno.
Tylko zapomnieć.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » śr paź 12, 2011 7:27 pm

Na meczu dwaj najwierniejsi kibice Hutnika:Przytuła i Niedźwiedź!!! Niestety dziś nie było kamer i drużyny z ekstraklasy więc nie było się przed kim pokazać, a Nawrot to strzelając karnego pokazał jak można sobie w chuja lecieć!Jedyny plus to Kusak! Reszta szkoda gadać!

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » śr paź 12, 2011 7:33 pm

masakra jakaś... Nawrot wiecej karnych strzela niz chybi wiec nie napierdalajcie na niego tylko ogolnie w gumy polecieli bo ten mecz powinien być wcześniej wygrany. Jednym słowem następny wstyd..juz nie ma co mowić że druzyny sie na nas spinają i dlatego tak...poprostu jestesmy słabi

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » śr paź 12, 2011 7:41 pm

miał wygrać Hutnik, a Tramwaj pojechał dalej.
Mam swój rozum i swoje sympatie!!



Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » śr paź 12, 2011 8:35 pm

Po relacji telefonicznej z tego meczu śmiem twierdzić, że jak nie będzie w niedzielę zwycięstwa, walki i dobrej gry, to komuś nerwy puszczą...

Żal tylko trenerów, bo zaczynać pracę w takim momencie to się kurwa pociąć można...
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Sagram
Posty: 438
Rejestracja: czw lis 25, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Sagram » śr paź 12, 2011 9:07 pm

Witam!

A ja napiszę tak, narażając się wielu... ilość szczęścia zazwyczaj jest równa. Z Podbeskidziem goście z nami jechali i ...wygraliśmy jedną bramką, mając dwie sytuacje. Dzisiaj my jechaliśmy z Tramwajem przez większość meczu, sytuacji sam na sam mieliśmy /sic/ 12!!!, do tego karnego i kolejnych pięć -"set". Paru naszych zawodników mogło ustrzelić hattricka, ale nie strzelili. Oby faktycznie ta nonszalancja i nieprawdopodobne niewykorzystywanie sytuacji było pechem i przypadkiem. W karnych przegraliśmy, bo tak zazwyczaj jest, że nie wykorzystane sytuacje w piłce nożnej się mszczą i... tak też się stało.

Teraz przed nami Balin, ekipa doświadczona, poukładana, która ma też swoje problemy /np. bardzo krótka ławka, dwa mecze z rzędu bez zwycięstwa itd/. Można ją ograć na pewno, ale cała drużyny musi tego chcieć, bo z tym potencjałem i jakością wyszkolenia technicznego zdobytego przez lata w Hutniku to powinno się to udać pomimo tego, że drużyna nie jest najlepiej przygotowana do rundy.

Do tego byłoby już super gdyby poprzedni trener przestać mącić i mataczyć w głowach części naszych młodych piłkarzy, tak aby mogli myśleć w klubie tylko o kolejnym wygranym meczu. I tyle. Z Balinem wygramy, tak myślę...

pzdr

ps
Po najbliższym treningu /z Trotem na czele/ powinni wszyscy zostać i strzelać karne...
Hutnik 1950 KRAKÓW

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr paź 12, 2011 9:13 pm

chuj z pucharami w niedzielę jazda z kurwami!

Awatar użytkownika
DawidNh
Posty: 290
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidNh » śr paź 12, 2011 9:24 pm

dUfio pisze:chuj z pucharami w niedzielę jazda z kurwami!


Nic dodać nic ując :D
...:Całe Życie Krew W Błękicie:...

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » śr paź 12, 2011 9:38 pm

Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!