Hutnik : Sokół Przytkowice Środa 7 Września 2011 godz. 17

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Hutnik : Sokół Przytkowice Środa 7 Września 2011 godz. 17

Postautor: pablo » pn wrz 05, 2011 9:26 am

Hutnik w 5 meczach zdobył 12 pkt. Już w środę walczymy o kolejne piąte zwycięstwo z rzędu. Czy piłkarze Krzysztofa Przytuły podtrzymają passe? Bez twojej pomocy na pewno NIE ! Dopinguj reprezentację Nowej Huty - poprawmy frekwencje z ostatniego meczu!

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt wrz 06, 2011 8:57 am

no to tym razem minimum 3 bramki strzelamy
pomimo ze przeciwnik wydaje sie mocniejszy troche od Spojni

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt wrz 06, 2011 9:27 am

KSH74NH pisze:no to tym razem minimum 3 bramki strzelamy
pomimo ze przeciwnik wydaje sie mocniejszy troche od Spojni


Silniejsi i nie wykluczone, że zagrają na pigułach, więc może być ciężko :twisted:
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt wrz 06, 2011 1:44 pm

Z meczach z takimi drużynami mam nadzieję na kontrolowane trzy punkty, a wynik to niech sobie będzie jaki chce. Trzeba przetrwać te mecze i przejść do meritum czyli efektownych wygranych z Orłem, Przeciszovią i Mogilanami - naszymi ligowymi potęgami he he.

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt wrz 06, 2011 2:12 pm

bn pisze:Z meczach z takimi drużynami mam nadzieję na kontrolowane trzy punkty, a wynik to niech sobie będzie jaki chce. Trzeba przetrwać te mecze i przejść do meritum czyli efektownych wygranych z Orłem, Przeciszovią i Mogilanami - naszymi ligowymi potęgami he he.


"Potegami" dobrze ujales :D , w balinie sie uwazajac za murowanych faworytow do awansu . Do tej pory nie stracili bramki
a ja przeczuwam ze w meczu z Sokolem zaczniemy wiecej trafiac .

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » wt wrz 06, 2011 5:17 pm

Jestem ciekaw frekwencji oby było wiecej osob niz w sobote.
Bo sportowo jestem spokojny o wynik
Tomek83

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » wt wrz 06, 2011 7:58 pm

Wydaje mi sie ze bedzie to najmniejsza liczba widzow w tym sezonie, nawet mi bedzie trudno dostac sie na ten mecz.
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 938
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » śr wrz 07, 2011 8:43 am

No raczej słabo będzie. Ludzie się wkurzają bo strasznie słabo grają. Ja idę ale kilku znajomych mówi że pierdzielą bo nie da się patrzeć na tą grę.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » śr wrz 07, 2011 9:08 am

Michas pisze:No raczej słabo będzie. Ludzie się wkurzają bo strasznie słabo grają. Ja idę ale kilku znajomych mówi że pierdzielą bo nie da się patrzeć na tą grę.


Prawdę napisawszy to wydaje mi się jakbym słyszał wypowiedzi "małyszowców", bądź fanów reprezentacji (oczywiście z atrybutami w postaci popcornu i coli ) po kilku gorszych skokach, tudzież porażkach ( gwoli tematu nam się przytrafiła jedna, która jednak podziałała na chłopaków mimo wszystko korzystnie ).

Skoro się nie da patrzeć na ta czwartoligową grę, to na Błoniach z pewnością poziom jest wyższy a i tym samym tramwajem de facto można dojechać...

Co prawda spotkań rywalki ostatnio nie wygrywają, ale być może gra (adekwatna oczywiście do poziomu piłkarskiego ) jest tam lepsza.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr wrz 07, 2011 10:38 am

Michas pisze:No raczej słabo będzie. Ludzie się wkurzają bo strasznie słabo grają. Ja idę ale kilku znajomych mówi że pierdzielą bo nie da się patrzeć na tą grę.


Kurwa, przegrywają źle. Wygrywają, to słąbo grają. Pierdolca z takimi paniami można dostać. Niedługo będzie żal, że nie ma popcornu i słonecznika. "Gotuję", jak słyszę takie "jojcenie".

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr wrz 07, 2011 1:29 pm

ale po co tu sie wkurwiac
malo to takich jak Michasia koledzy ?
mam mnostwo podobnych znajomych kurwa , wszedzie tak jest nie tylko u nas . Sila ich nie zaciagniemy

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr wrz 07, 2011 1:31 pm

Wiem, rozumiem.
Chociaż nie, nie rozumiem. Po prostu mnie to irytuje.

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr wrz 07, 2011 1:37 pm

a tez nie rozumiem tego wlasnie
sa kibice i kibice
jedni by sie zesrali za klubem
inni nie
jednym potrzebny sukces innym nie
i tak mozna wymieniac
Jak przyjdzie koncowka sezonu i bedzie gora tabeli , szansa na awans to i bedzie wiecej sukcesowcow coraz wiecej. Bardzo mnie to boli wkurwia i nie wiem co jeszcze gdy widze tak jak na ostatni im meczu ledwo 600 osob
Na pocieszenie marne tylko taki fakt
Wisla jak Grala o LM było cos kolo 22 tys ,potem przyszedł mecz ligowy i frekwa spadla do 12 tys :D skok 10 tysiecy ludzi
U nas tylko 150 -200 osob 
Wystarczylo by mi do radości gdyby co mecz te minimum 700 luda było
Ale widze ze nawet o taka liczbe ciezko 
takze ze wzgledu na pore dzisiaj 500 bedzie dobrze jak bedzie

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » śr wrz 07, 2011 2:37 pm

Środa jest, ciężkie czasy, niektórzy teraz pracują od rana do nocy, ja mam taką możliwość że jestem na każdym meczu ale nie każdy może sobie pozwolić na taki luksus. Znam takich którzy nawet jak nasi grają ciężką pytę to i tak wezmą specjalnie wolne żeby być na meczu, ale są też tacy którzy jak mają do wyboru zarobić hajs albo oglądać padakę na boisku i się wkurwiać to wolą zarobić. A teksty o błoniach to sobie możecie w buty schować. Mój ojciec żadnym fanatykiem Hutnika nigdy nie był i nie będzie, często na mecz mu się zwyczajnie nie chce iść, dzisiaj mi mówi, że pierdoli bo jak patrzy jak ten stadion niszczeje to w depresje popada, co nie oznacza że kiedykolwiek się wybierze na W/C.
Aha jeszcze jedno, skoro mecze przy światłach w dogodnych terminach gromadziły maksymalnie 1200 osób no to kurwa nie spodziewajmy się cudów w środę o 17.
Ostatnio zmieniony śr wrz 07, 2011 2:40 pm przez stefan batory, łącznie zmieniany 1 raz.
HUTNICZY KLUB SPORTOWY


http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr wrz 07, 2011 2:39 pm

może po prostu nie jesteśmy tak zajebiści jak się nam powszechnie wydaje :?: