Hutnik : Sokół Przytkowice Środa 7 Września 2011 godz. 17

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » śr wrz 07, 2011 9:48 pm

KSH74NH pisze:
DawidNh pisze:Orzeł Balin 6-2 Spójnia Osiek-Zimnodół
a Orzeł dalej robi swoje, jedzie z rywalami jak przystalo na druzyne walczaca o awans... :(


sie dostawiaja do nas a potem orzelek ma z gorki jedzie po wymeczonych przeciwnikach
Kurwa jak tu co strzelic jak cala druzyna na wlasnej polowie muruje dostep
No i musze przypomniec ze wywrozylem ze beda 3 gole dla nas :)


Zgadza się.
Wszystkie mecze Orzeł gra z zespołami co kolejkę wcześniej grali z nami..
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » śr wrz 07, 2011 9:50 pm

Panowie spokojnie, pierwsze 5 drużyn z tabeli jeszcze ze sobą nie grało, kto co potrafi dopiero się okaże, teraz trzeba punkciki ciułać

Awatar użytkownika
Dario GT'02
Posty: 318
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:46 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Dario GT'02 » śr wrz 07, 2011 9:58 pm

Raś odwiedza nasz stadion raz na cztery lata - dziwnym trafem przed wyborami. Cztery czy tam osiem lat temu rozdawał ulotki na głównej trybunie.

Doping - jak na taka liczbę ok. Nawet w mniejszej liczbie niż zazwyczaj potrafimy dobrze drzeć ryja i to jest bardzo budujące. Nie ważne czy jest nas 1000, 500 czy 60 osób. To się nam udało zmienić i z tego jestem dumny.

Mecz jak mecz zwycięski.
Zdajcie sobie z tego sprawę że nikt tutaj nie przyjedzie zagrać z nami otwartej piłki. Najgorsze co można zrobić to stracić bramkę na 0:1 bo wtedy baaardzo ciężko jest się przebić przez 11 zawodników którzy stoją miedzy 16 a 25 metrem. (to dzisiaj grał Sokół do 80 minuty). Każdy nasz rywal traktuję 1 punkt na SS jak zwycięstwo. Recepta prosta: ustawić sobie mecz na 2:0 w pierwszej połowie i spokojnie kontrolować grę aby nie było nerwówki w końcówce jak dzisiaj.
Sok Z Gumijagód Jest Najlepszy

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » śr wrz 07, 2011 10:13 pm

Zgadza się.
Wszystkie mecze Orzeł gra z zespołami co kolejkę wcześniej grali z nami..

w Przytkowicach grają w niedzielę może wyjadą na mecz dzień wcześniej :D
nie wytrzymają presji uderzą całą drużyna wieczorem do E2000 a w niedzielę
Sokół wygrywa do zera ze zmęczonym Orłem ....

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » śr wrz 07, 2011 10:33 pm

Gamrot rzeczywiscie mial dobry dzien, szkoda mi Bieniasa bo wiem ze ten chlopak jest bardzo dobry, dostal szanse ale chyba to po jego bledzie stracilismy bramke,mam nadzieje ze Krzysiek postawi na niego ponownie to pokaze na co go stac:) aha no i nie zapominajmy ze wroca do skladu Buras i Drobny zobaczymy jak wtedy gra bedzie wygladala..sa 3pkt i to jest wazne

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » śr wrz 07, 2011 11:40 pm

jakaś fotorelacja?
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw wrz 08, 2011 8:14 am

Obrazek
DZIENNIK POLSKI 08-09-2011

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » czw wrz 08, 2011 8:18 am

alez mnie wk..... jak widze znowu ten sam pewnie z DP co kiedys obniza nam frekwencje ??
jakie 350 ludzi tak jak napisali w tej gazetrce kiedys na meczu z hiszpanami 450 jak bylo 900

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » czw wrz 08, 2011 8:22 am

na 90 minut jeszcze lepsi :D
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-1 Sokół Przytkowice 7 września, 17:00 (250

Jedynie sportowe tempo napisali 600
to nie jest smieszne

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » czw wrz 08, 2011 8:40 am

SIMON NH pisze:
KSH74NH pisze:
DawidNh pisze:Orzeł Balin 6-2 Spójnia Osiek-Zimnodół
a Orzeł dalej robi swoje, jedzie z rywalami jak przystalo na druzyne walczaca o awans... :(


sie dostawiaja do nas a potem orzelek ma z gorki jedzie po wymeczonych przeciwnikach
Kurwa jak tu co strzelic jak cala druzyna na wlasnej polowie muruje dostep
No i musze przypomniec ze wywrozylem ze beda 3 gole dla nas :)


Zgadza się.
Wszystkie mecze Orzeł gra z zespołami co kolejkę wcześniej grali z nami..


Natomiast nam wcześniej "męczą" przeciwników Mogilany i Przeciszovia ...

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw wrz 08, 2011 9:41 am

stefan batory pisze:A teksty o błoniach to sobie możecie w buty schować. Mój ojciec żadnym fanatykiem Hutnika nigdy nie był i nie będzie, często na mecz mu się zwyczajnie nie chce iść, dzisiaj mi mówi, że pierdoli bo jak patrzy jak ten stadion niszczeje to w depresje popada, co nie oznacza że kiedykolwiek się wybierze na W/C.


Muszę wrzucić tutaj swoje trzy grosze.
W tej sytuacji jest to właśnie skuteczna riposta kierowana dla fanów głównie młodszej generacji. Sam wspominasz, że Twój ojciec (podobnie zresztą jak mój, który uczęszczał na SS ) nie jest fanatykiem ale się nie WC nie będzie chodził. Szanuję decyzję, ale tutaj chodzi o kwestię zupełnie inną.

Odstępców od biało-błękitno-niebieskiej wiary to mieliśmy mnóstwo i z różnych przyczyn, o których pisać nie muszę, a przynajmniej mam taka nadzieję. Irytacja, która mnie ogarnia gdy widzę argumentacje, w której przewija się niemal wszystko: od kaca, niezbyt przyjemnej gry dla oka mimo zwycięstw(!?), słabej ligi w której gramy bądź marnych wyników (sięgam tutaj w przeszłość ), rujnującego stadionu, czy na złej pogodzie bądź wilgotności powietrza kończąc.
Kibicowanie Hutnikowi to przede wszystkim fanatyzm i nie piszę tutaj o tych najzagorzalszych ale nawet o starszych osobach, które regularnie, mimo psikusów ze strony aury jak chociażby wczoraj.
Konkludując: jeżeli to co wyżej nakreśliłem jest tak "uciążliwe" to zawsze można wsiąść w 15 i popierdalać na zachodnią stronę miasta!




PS: Odnośnie dopingu to ja na 53/72/74 osoby (prowadzący powinien podać ostateczną wersję ) wyszło w moim mniemaniu bardzo pozytywnie.

Basy z E2000 zostały zagłuszone! :)


Edyta:
Gwoli ścisłości statystycznej, poprawiłem liczby. :)
Ostatnio zmieniony czw wrz 08, 2011 3:30 pm przez Troublemaker, łącznie zmieniany 1 raz.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw wrz 08, 2011 2:42 pm

Troublemaker pisze:Odnośnie dopingu to ja na 53/42/44 osoby (prowadzący powinien podać ostateczną wersję ) wyszło w moim mniemaniu bardzo pozytywnie.


za bary chwyciło się 67 osób i to jest oficjalna liczba młyna

prywatnie lubie takie mecze. chujowa pogoda, pustki na trybunach i grupka zajawieńców, która ma wyjebane na wszystko i robi swoje.

Wole 70-cio osobowy, ubity, zaangazowany młyn niz 200 osób, z czego połowa drapie sie po nosie


piłkarsko-na futbolu się nie znam, meczy Hutnika nie oglądam ale cieszy mnie że w tym sezonie:

-wygrywamy mecze przy światłach, z dużą publicznością
-wygrywamy mecze, w ktorych pierwsi tracimy bramke
-wygrywamy mecze, w ktorych przeciwnik doprowadza do wyrównania
-wygrywamy mecze, w któych rywal strzela nam niewygodnego gola kontaktowego
-dowozimy w koncu jednobramkowe prowadzenia do końca
-strzelamy w końcówkach

nie ma lipy ale wszystko okaze się w meczach z czołówką.


byle się chłopakom nie popierdolilo w głowkach to cos z tego będzie :)

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » czw wrz 08, 2011 3:09 pm

Słyszałem od pewnej osoby ze trener Przytuła miał byc zastapiony po meczu z Orłem ne trenera Misia tego co kiedys trenował Lotnik czy ktos moze potwierdzic tą informacje?
Tomek83

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw wrz 08, 2011 3:24 pm

Rafał_Hutnik pisze:Czym sobie Raś zasłużył na miano specjalnego gościa ?


heeee nawet NH2010 polubił na Facebooku WOW
Normalnie chyba na niego zagłosuję! :lol:

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw wrz 08, 2011 4:14 pm

Cieszy wygrana naszej Barcelony. :) Choć bardzo lubię kataloński styl gry, to jest on jeszcze do dopracowania, w sensie dokładności i przede wszystkim szybkości. Ważne, że trzy punkty powędrowały do nas. Trochę martwi łatwość z jaką rywale przedostawali się pod nasze pole karne i oddawali strzały. Fajny mecz, w sam raz jak na klimat w środowy wieczór po pracy. Najważniejsze są kolejne wygrane, oby tak dalej. :)