IKS Olkusz-Hutnik N.Huta 10-09-2011

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » sob wrz 10, 2011 8:40 pm

Pomijam wyniki ale tego po prostu się nie da oglądać .

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » sob wrz 10, 2011 8:56 pm

Jeszcze takich radykalnych zmian jak zmiana sztabu bym nie wprowadzał. Poczekam jeszcze 2 tygodnie.

Alex dał dwa tygodnie trenerowi . Ale jek nie pójdzie z Sieprawiem to Alex może już w przyszłym tygodniu wprowadzić zmiany w sztabie szkoleniowym.

a ja porównam początek poprzedniego sezonu gdzie po 7 kolejkach
mamy bilans 1 z 2 r 4 p i ten sezon 5 z 1 r 1 p . troszkę luzu panowie .

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » sob wrz 10, 2011 9:38 pm

pablo pisze:
Jeszcze takich radykalnych zmian jak zmiana sztabu bym nie wprowadzał. Poczekam jeszcze 2 tygodnie.

Alex dał dwa tygodnie trenerowi . Ale jek nie pójdzie z Sieprawiem to Alex może już w przyszłym tygodniu wprowadzić zmiany w sztabie szkoleniowym.

a ja porównam początek poprzedniego sezonu gdzie po 7 kolejkach
mamy bilans 1 z 2 r 4 p i ten sezon 5 z 1 r 1 p . troszkę luzu panowie .


Ale tu nie chodzi o bilans, tu chodzi o grę, a raczej o jej brak. Czekam na kolejny wyjazd. :?

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » ndz wrz 11, 2011 12:53 am


Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz wrz 11, 2011 1:15 am

Co to ma do tematu ?? filmik już był w innych tematach.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz wrz 11, 2011 6:01 am

Qlawy pisze:Co sie stalo z Cichym??


Ja bym go cofnął na obronę. Gole mógłby zdobywać po rzutach rożnych.

Awatar użytkownika
Dario GT'02
Posty: 318
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:46 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Dario GT'02 » ndz wrz 11, 2011 6:53 am

Jestesmy po prostu zle przygotowani do sezonu. Chlopaki absolutnie nie maja sily pilki kopac. Jak widzialem dzisiaj Nawrota ktory ma atomowe uderzenie a chlopak nie potrafi mocno kopnac pilki z 10 metrow to cos jest nie tak . Druga sprawa to gra totalnie bez zadnego pomyslu. Wrzucac pilki w pole karne na roslych obroncow gdzie u nas poza Cichym nie ma takich grajkow to przeciez kurwa z gory skazane jest na niepowodzenie. A taki fart jak z ostatniego meczu u siebie ze strzelimy bramke z rzutu roznego to sie trafia raz na runde. Gramy mega chujnie od poczatku tego sezonu i nie zmieni mojego zdania te kilka wygranych z druzynami z szóstej ligi. To nie jest liga mistrzow ze glowy im nie wytrzymuja presji - bez jaj.
Sok Z Gumijagód Jest Najlepszy

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 939
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz wrz 11, 2011 8:03 am

Dokładnie tak. Co z tego że mieli 5 zwycięstw z rzędu skoro grali z drużynami 6 ligowymi. Grają tak, że się na to nie da patrzeć. Według mnie są kompletnie zajechani. Nawrot jest cieniem samego siebie. Chłop nie potrafi z rożnego dokopać do pola karnego. Jedynie to Gamrot coś gra. I to ustawienie z czterema środkowymi pomocnikami. Przecież my nie mamy skrzydeł. No i brak napastnika to jest chyba największa bolączka tego zespołu. Wiem że to dopiero początek ale moim zdaniem Orzeł i Moglilany nie będą gubić punktów tak jak my. Wszyscy wiemy, że ten zespół potrafi grać o wiele lepiej więc jakieś błędy chyba zostały popełnione. No ale z drugiej strony nie jesteśmy trenerami i może Krzysiek wie co robi więc poczekajmy jeszcze trochę. Ale jak za 2-3 mecze gra się nie zmieni to trzeba coś chyba zrobić żeby się to poprawiło.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » ndz wrz 11, 2011 8:58 am

Oddałbym wszystkich naszych rzekomo napastników za jednego z prawdziwego zdarzenia!Szkoda, że nikt o tym nie pomyślał przed sezonem!

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » ndz wrz 11, 2011 9:44 am

prawy obonca kopal sie po glowie wczoraj-nie znma nazwiska
nie mamy zadnego napadziora-zadnego- jak mozna grac bez napadziora?! Cichy niestety napadziorem nie jest i juz nie bedzie. widzialbym na tym miejscu jakiegos starego wyge co nie bedzie sie pierdolil w tancu tylko przypierdoli z karola. moze Koniarek ?
Nawrot - mecz mu nie wyszedl wczoraj ale to material na dobrego pilkarza
ogolnie chlopy stoja, biegaja tylko zawodnicy kolo tego z pilka. to sie chyba nazywa graniem na trojkaciki czy jakos tak, krotkie podania i do przodu. teoretycznie fajna taktyka , szkoda ze na Futbol Menagera lub na Barcelone a nie na Spojnie Osiek Ziemnodół. zawsze mi starszy powtarzal ze jak masz obronce drwala to nie ma sensu robic wyrafinowanych zwodow bo chlop tego za chuja nie przeczyta i sie w niego wpierdolisz-sprawdza sie :)
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
DawidNh
Posty: 290
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidNh » ndz wrz 11, 2011 9:55 am

Niestety brakuje tych podan za obroncow przeciwnika, strzalow z dystansu i przykladowo rajdow bokiem przez Białkowskiego...To wszystko pękło i nie wiedzieć czemu nasza gra rozni sie az tak bardzo nawet nie tyle od rundy wiosennej ale od nie tak odleglych sparingow gdzie chlopaki grali jak z nut...
Brakuje nam typowego napadziora ...
...:Całe Życie Krew W Błękicie:...

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz wrz 11, 2011 11:21 am

Dla mnie najbardzie denerwujące jest rozgrywanie piłki pomiędzy dwoma ostatnimi obrońcami i bramkarzem. Ja wiem, że to w stylu Barcelony, ale naszych jak ktoś przyciśnie to czasami straszne straty piłki się robią zakończone bramką lub 100% sytuacją dla rywali.

teatralneNHB
Posty: 128
Rejestracja: czw sty 10, 2008 7:39 pm

Postautor: teatralneNHB » ndz wrz 11, 2011 11:49 am

oprócz słabej gry rażąco zwóciłem uwage na faul jakis sie dopuścił nasz piłkarz, walka walką ale to byl chyba juz atak pokazujący nasza bezsilność w tym meczu po ktorym mogl gosciowi złamać noge :/

hajduk
Posty: 94
Rejestracja: śr maja 27, 2009 3:23 pm
Lokalizacja: Piaski

Postautor: hajduk » ndz wrz 11, 2011 11:56 am


Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » ndz wrz 11, 2011 4:50 pm

No a Orzeł jak na razie prowadzi...