Hutnik Nowa Huta - Orzeł Balin LIVE

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » wt paź 18, 2011 3:29 pm

Materiał, który szedł na żywo powinien być dostępny w całości w poniedziałek. Natomiast będzie jeszcze jedna fajna niespodzianka dla kibiców mianowicie dwóch naszych kibiców przygotowywało materiał od kuchni w związku z organizacją meczu zarówno kibiców jak i piłkarzy!
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » wt paź 18, 2011 5:25 pm

Jest ważna poprawka w szacunkach. Strona DailyMotion nie uwzględniła ludzi, którzy oglądali transmisje bezpośrednio przez Facebooka jest to dokładnie dodatkowe 6.537- LiveMecz co daję łącznie ponad 11 tysięcy!
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!

www.irmarserwis.pl

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » wt paź 18, 2011 7:03 pm

11tys robi mega wrazenie pasowalo by to podać do mediow looooo dalej zbieram szczene z podlogi
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

kwasek
Posty: 105
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 1:31 am
Kontakt:

Postautor: kwasek » wt paź 18, 2011 8:28 pm

spikerspw pisze:Materiał, który szedł na żywo powinien być dostępny w całości w poniedziałek (...)

Dobra wiadomość, będzie sobie można ściągnć z DailyMotion, ciekawe w jakiej będzie jakości i z jakim birate.
Mam jednak nadzieję, że Nowy Hutnik 2010 się za to weźmie i wyda przynajmniej na DVD z menu i innymi bajerami wewnętrznie dla kibiców jako cegiełki na rzecz stowarzyszenia. Może być problem z prawami autorskimi, ale tak czy owak na swoje potrzeby sobie zrobię.
Czekam z niecierpliwością.

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » wt paź 18, 2011 9:52 pm

H U T N I K T O M Y !!!!!!!!!!!!!

A MY TO WIĘKSZOŚĆ! JEŚLI TAKI TRANSPARENT, POZDROWIENIA, POCISK PO WIŚLE ETC. NIE MIAŁBY POPARCIA WIĘKSZOŚCI PEWNIE BY TEGO NIE BYŁO, ALE ŻE MY TO WIĘKSZOŚĆ, BYŁ. I NIE MA TAKIEJ SIŁY KTÓRA BY TO ZMIENIŁA.

RUDY, ŚWIERSZCZ, SOLARA I HULEK TEŻ DO TEJ WIĘKSZOŚCI NALEŻELI.


WIĘC JEŚLI CHCESZ NALEŻEĆ DO TEJ HUTNICZEJ DRUŻYNY MUSISZ SIĘ DOSTOSOWAĆ ALBO ODEJŚC.

(ten temat już proponuję zamknąć tu na forum a wszystkie nie jasności wyjaśnić na najbliższym meczu, użytkownik slaweknh i ja deklarujemy że czynnie weźmiemy udział w wyjaśnienniu tego problemu) :)
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » śr paź 19, 2011 7:40 pm

Obrazek

w srodku to jest ten gosc z kabaretu chatelet ??
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » śr paź 19, 2011 7:48 pm

tak - Adam Grzanka bodajże z lewej Wiącek a prowadzi z tego co widzę Kordyl kiedyś pisał do gówna teraz to nie wiem
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr paź 19, 2011 10:59 pm

---------------

kiedyś myślałem ze forum to jest barometr tego co sie działo na stadionie i miło było czasem wrócić do jaiegoś starego tematu o meczu, zeby sobie przypomnieć klimat trybyn

teraz prywatne rozmowy o odczuciach o meczu nie mają nic wspólnego z tym co się tu pisze
-------------------
z kim nie rozmawiam-kazdy jest grubo podjarany. sam chodzę jak naćpany od niedzieli--choć jedyne co brałem pi pilem to kilka hoolsów

dokonalismy czegos mega zajebistego

z meczu w gównianej lidze z druzyna z zabitej dechami wiochy (kto tam byl ten to wie) zrobilismy autentyczne WIELKIE ŚWIĘTO

nawet nie mowie o frekwencji i dopingu bo to kazdy widzial i slyszal ale o mobilizacji hutniczego srodowiska. nakrecanie znajomych, ackcje plakatowania, osiedlowe zbiorki czy chocby mobilizacja w naszych ultraszeregach-tego nie bylo od meczu z Magdeburgiem! nie mowiac o obecnosci na meczu licznej ekipy z emigracji, ktora przybyla do kraju specjalnie na to spotkanie!!!

Ten mecz byl pod wieloma wzgledami krokiem do przodu. kolejnym. mozolnie wspinamy sie na nasze kibicowskie szczyty. i to tylko i wylacznie dzieli mozolnej i konsekwentnej pracy kilkudziesieciu osob ktore decyduja o obliczu klubu o nazwie Hutnik

mam nadzieje ze na meczu bylo duzo malolatow ktorzy zlapia conajmniej takiego bakcyla jak nasze pokolenie i bedzie komu za kilkanascie lat oddac stery

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » czw paź 20, 2011 12:47 pm

Wracając do tematu...
kilka fotek z trybun na trybuny:
https://picasaweb.google.com/1158616819 ... wOrzeBalin
Zapraszam również do obejrzenia relacji z wczorajszego meczu juniorów ( link w odpowiednim temacie ).
Ostatnio zmieniony czw paź 20, 2011 7:19 pm przez jarkonh, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

BART
Posty: 339
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:18 pm

Postautor: BART » czw paź 20, 2011 4:14 pm

Wiele już zostało napisane, i mogę się tylko podpisać pod tym co napisał Dufio, że to bylo WIELKIE ŚWIĘTO,świetny doping i zabawa na trybunach. Teraz wiem jak bardzo bym żałował oglądając ten mecz przed monitorem na emigracji,a tak to nadal chodzę i w głowie nadal słyszę doping z meczu niedzielnego.
Pozdro i do zobaczenia jak najszybciej!

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » pt paź 21, 2011 12:33 am

Obrazek

KiedyBylemMalymChlopcem
Posty: 184
Rejestracja: wt sie 12, 2008 12:48 pm
Lokalizacja: FC Igołomia

Postautor: KiedyBylemMalymChlopcem » pt paź 21, 2011 12:06 pm

jarkonh pisze:Skromny trailer...
http://www.youtube.com/watch?v=0EwXF2OliF8


Ogólnie długi będzie filmik z przygotowań bo widziałem ze sporo kręciłeś, i kiedy :) ?

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pt paź 21, 2011 12:13 pm

KiedyBylemMalymChlopcem pisze:
jarkonh pisze:Skromny trailer...
http://www.youtube.com/watch?v=0EwXF2OliF8


Ogólnie długi będzie filmik z przygotowań bo widziałem ze sporo kręciłeś, i kiedy :) ?
Materiał został przekazany do montażu. Już nie jest to w naszych rękach więc ciężko się wypowiedzieć. Cierpliwości.

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » sob paź 22, 2011 5:45 am

Otrzymałem kilka dodatków, przesiadłem się na bardziej profi program i poprawiłem delikatnie trailer :)
Jeszcze się tylko z formatami muszę dogadać i myślę że będzie dobrze :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=zVH3KP07XtM
Taki delikatny przedsmak HTV, jak Wam się podoba ? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » sob paź 22, 2011 8:19 am

jarkonh pisze:Otrzymałem kilka dodatków, przesiadłem się na bardziej profi program i poprawiłem delikatnie trailer :)
Jeszcze się tylko z formatami muszę dogadać i myślę że będzie dobrze :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=zVH3KP07XtM
Taki delikatny przedsmak HTV, jak Wam się podoba ? :)


nic tylko cierpliwie czekać na całość :)
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG