Hutnik Kraków - LKS Mogilany, 24.09.2011, g.16:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » ndz wrz 25, 2011 2:55 pm

Najpierw niech większość z Was zacznie chodzić na mecze chociaż u siebie. Dopinguje, wspiera, chociaż kupując bilet na mecz, potem dopiero jak coś pisać na forum co nie pasuje a nie na odwrót.
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz wrz 25, 2011 2:59 pm

No to jak pogramy jeszcze trochę w tej lidze (kolejny sezon? dwa?), to rozumiem, że będzie mniej wypowiedzi na forum...

Spadam, pozdrawiam

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz wrz 25, 2011 3:05 pm

Jesteście chorzy kilku tutaj!! Jak można wogóle napisać : NIE PRZYCHODZĘ!! lub NIE WPŁACAM SKŁADKI!! KUrwa ludzie!! Jak chcecie dobijać klub to wypad!! Zostanie nas znowu o np 50 osób mniej ale będziemy a takie teksty są nie na miejscu!! Żenujące to było !! Tyle mam do powiedzenia!!

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Postautor: Kolor1980 » ndz wrz 25, 2011 3:11 pm

Do wszystkich obroncow Przytuly mam pytanie czy na prawde sadza , ze nie znajdzie sie lepszy trener z doswiadczeniem ,odpowiednim warsztatem , ktory by za rozsadne pieniadze w lepszy sposob trenowal tych mlodych chlopakow .Pomijam sprawe czy stanowi on dla nich odpowiedni wzor do nasladowania (karygodne zachowania podczas meczow , buntowanie zawodnikow ....) 2 sprawa to ze wydaje mi sie ze celem KP jest raczej stworzenie naszym kosztem szkolki pilkarskej , z ktorej pozniej najlepszych pilkarzami zajmowalaby firma menagerska ktorej jest czlonkiem .Wynik sportowy dla niego to 3 rzedna sprawa .Jak przy okazji awansuje to dobrze , jak nie to dla slabszych wynikow zawsze znadzie mnostwo usprawiedliwien .W tym pan trener jest prawdziwym mistrzem .

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz wrz 25, 2011 3:14 pm

Nie jestem jego obrońcą!! Nie chcę go tu ale czy do was dociera że ten klub padnie z braku kasy jak zaczniecie w ramach buntu odpuszczać mecze i straszyć zawieszeniem składek?? Pewnych spraw nie da się na hop przeskoczyć i potrzeba czasu i przemyśleń.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz wrz 25, 2011 3:37 pm

Kolor1980 uważam, że jest sporo dobrych trenerów i nie ma ludzi niezastąpionych. Druga rzecz, której jednak przeskoczyć się nie da to finanse, a co za tym idzie zgrzyt, który powstał na linii trener-zarząd. W obecnej sytuacji potrzebne jest raczej ostudzenie emocji, bo póki co klub zmierza w odpowiednim kierunku, tak przynajmniej mi się wydaje. Jest tylko pewien niedosyt, słabsza, brzydsza dla oka gra, zmęczenie kibiców szarzyzną ligi.
Co do tworzenia szkółki, firmy menadżerskiej, to chyba jedynie twoje insynuacje, jak sądzę, nie wiem.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » ndz wrz 25, 2011 3:45 pm

centrum nh pisze:Jesteście chorzy kilku tutaj!! Jak można wogóle napisać : NIE PRZYCHODZĘ!! lub NIE WPŁACAM SKŁADKI!! KUrwa ludzie!! Jak chcecie dobijać klub to wypad!! Zostanie nas znowu o np 50 osób mniej ale będziemy a takie teksty są nie na miejscu!! Żenujące to było !! Tyle mam do powiedzenia!!


Pewnie kurwa nie róbmy nic.

Chodźmy dalej na mecze dopingujmy płaćmy składki a pan i władca będzie sobie decydował o wszystkim.
W ogóle to pan Bóg dzwonił już do Przytuły czy w tym roku mogą odbyć się święta?
Rozumiem niektóre wypowiedzi bo być może nie wszyscy czytali jeszcze info o panu Krzysztofie.

Ja jestem kibicem Hutnika i szanuje każdego kibica bez względu na jego miejsce na trybunach czy poglądy na życie.

I będę chodził na mecze

Ja byłem Przytuły nie było - Przytuła odejdzie ja zostanę

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Postautor: Kolor1980 » ndz wrz 25, 2011 3:50 pm

K P mial wielki kredyt zaufania , ktory przez swoje dzialania , wypowiedzi calkowicie roztwonil , dlatego niestety juz nigdy mu nie zaufam Jesli ta szara eminencja pozostanie w klubie czas pokarze kto mial racje . na prawde chcialbym sie mylic co do oceny sytuacji , NA TYM KONCZE WYPOWIEDZI W TYM TEMACIE , BO I TAK DECYZJA LEZY W REKACH ZARZADU

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » ndz wrz 25, 2011 3:54 pm

BINGONH pisze:
centrum nh pisze:Jesteście chorzy kilku tutaj!! Jak można wogóle napisać : NIE PRZYCHODZĘ!! lub NIE WPŁACAM SKŁADKI!! KUrwa ludzie!! Jak chcecie dobijać klub to wypad!! Zostanie nas znowu o np 50 osób mniej ale będziemy a takie teksty są nie na miejscu!! Żenujące to było !! Tyle mam do powiedzenia!!


Pewnie kurwa nie róbmy nic.

Chodźmy dalej na mecze dopingujmy płaćmy składki a pan i władca będzie sobie decydował o wszystkim.
W ogóle to pan Bóg dzwonił już do Przytuły czy w tym roku mogą odbyć się święta?
Rozumiem niektóre wypowiedzi bo być może nie wszyscy czytali jeszcze info o panu Krzysztofie.

Ja jestem kibicem Hutnika i szanuje każdego kibica bez względu na jego miejsce na trybunach czy poglądy na życie.

I będę chodził na mecze

Ja byłem Przytuły nie było - Przytuła odejdzie ja zostanę

Dokładnie! Tym bardziej, że jeżeli przyszedł by do Hutnika trener Miś to było by świetnie.To naprawdę dobry trener, który od zawsze jest mocno związany z Hutnikiem (ponoć nawet u dzieciaków na wf-ie w pewnej Nowohuckiej szkole zaszczepiał zajawkę na Hutnika).Oby wszystko potoczyło się po naszej myśli.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz wrz 25, 2011 3:58 pm

Kolor1980 pisze:K P mial wielki kredyt zaufania , ktory przez swoje dzialania , wypowiedzi calkowicie roztwonil , dlatego niestety juz nigdy mu nie zaufam Jesli ta szara eminencja pozostanie w klubie czas pokarze kto mial racje . na prawde chcialbym sie mylic co do oceny sytuacji , NA TYM KONCZE WYPOWIEDZI W TYM TEMACIE , BO I TAK DECYZJA LEZY W REKACH ZARZADU
Ja z kolei świadom jestem, że też mogę się mylić i tej trzeciej i czwartej szansy może już nie być. W każdym razie na dzień dzisiejszy nie na miejscu jest robić aferę i szukać winnych. Składać pieniążki na bilet i na mecz.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz wrz 25, 2011 4:02 pm

BINGO najpierw podsuwasz pomysł buntu składkowego potem deklarujesz że będziesz zawsze.. Ochłoń. Wyraziliśmy poparcie dla zarządu po ostatnim meczu?? Więc o co kaman?? Nie siedzą w domach i nie śpią. Działają w pewnych kierunkach!! Ty dziś zapewne odpoczywasz bo niedziela a prezes i vice prezes latali po stadionie i budynku i sprzątali po pikniku alkoholowym który urządza większość na trybunach a potem zabiera dupe szczęśliwie do domu. Są tacy którzy już wręcz prawie mieszkają na Hutniku ale nikt tego nie widzi i nie docenia.

Alex
Posty: 1043
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » ndz wrz 25, 2011 4:40 pm

Pewnie 90% osób piszących ma nadzieję że jutro na stronie oficjalnej pojawi się oto taki new. Krzysztof Przyułą odchodzi. Jestem jedną z tych osób. Czym wcześniej tym lepiej!

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » ndz wrz 25, 2011 4:48 pm

hosek1950 pisze:dopoki KP bedzie trener... dziekuje za mecze !
czas na zmiany!!


oczom nie wierze jak czytam takie teksty
Tez jestem za zmiana na lawce trenerskiej ale Boze przez trenera dobijac klub to sa jaja co niektorzy tu pisza
Robcie ludzie zmiany bo naprawde ten klub nam upadnie :(
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Awatar użytkownika
pawel_nh_zw
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 30, 2011 6:43 am
Lokalizacja: Złotego Wieku

Postautor: pawel_nh_zw » ndz wrz 25, 2011 4:55 pm

Panowie, nie popadajmy w paranoję, bojkotowanie meczy czy nie płacenie składek to zła metoda. Nie pomożemy klubowi jeśli będziemy go niszczyć. NH2010 jest stowarzyszeniem więc jak w mało którym klubie kibice mają (mogą mieć) wpływ na rozwój sytuacji. Dni K.P. w Hutniku są już chyba policzone. Jako kibic z śmiesznie małym stażem nie będę się wypowiadał w kwestii, jak rozwiązać problem - ufam, że Zarząd podejmie właściwe decyzje. Mam tylko nadzieję, ŻE W KOŃCU COŚ SIĘ KURWA ZMIENI - albo KP zmieni swoje nastawienie i nauczy się, że jest tylko pracownikiem nie niemożliwym do zastąpienia, albo zostanie usunięty.
Mistrzejowice Hutnika kibice!

brum1
Posty: 14
Rejestracja: ndz paź 11, 2009 6:56 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: brum1 » ndz wrz 25, 2011 5:01 pm

A moim zdanien KP realizuje wyznaczone (szkoda, ze naszym kosztem) cele:
"Krzysztof Przytuła Agentem BMG-SPORT
Miło nam poinformować, że szeregi naszej Agencji zasilił Krzysztof Przytuła, były zawodnik m.in. Arki Gdynia, Cracovii Kraków i Pogoni Szczecin. 31-letni wychowanek Hutnika Kraków, który z końcem minionego roku zakończył swoją karierę, rozegrał w Ekstraklasie 88 meczów. Od teraz swoim doświadczeniem i wiedzą będzie wspierał działalność BMG-SPORT, odpowiadając m.in.[u] za kontakty z reprezentowanymi przez naszą Agencję piłkarzami oraz za wyszukiwanie nowych utalentowanych graczy."

zrodlo: http://www.bmgsport.pl/aktulnosci,Krzys ... 35643.html