Hutnik Kraków - LKS Mogilany, 24.09.2011, g.16:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

PAHKS
Posty: 385
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » ndz wrz 25, 2011 5:04 pm

tzn dobrze kiedys slyszalem ze najwazniejsze jest dla niego wypromowanie ,sprzedaz i zarobek na naszych graczach ?
zawsze biedny Hutnik w d j..... jest
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz wrz 25, 2011 5:23 pm

Primo: przestaniecie placic, chodzic na mecze to Panu Przytule nic sie nie stanie. Stracimy klub a to zarzad przypominam bedzie mial do splacenia wszystkie zobowiazania

Wiec ochloncie

Inna sprawa, iz to jest ten moment, kiedy jest czas na pokazanie- place wymagam. Widac wyraznie, iz wola czlonkow jest jasna, czas na decyzje.

Jezeli tak kluczowy moment przyniesie okreslone decyzje to jest szansa, iz wiecej osob przekona sie do placenia skladek iwdzac iz rzeczywiscie ma wplyw na losy klubu

Konferencji zal komentowac- powatrzam, w jakim elemencie gry poprawilismy sie od powiedzmy 5-6 meczu NH2010 w lidze? Mydlenie oczu i jak zawsze spojrzenie a'la Bog. Chyba sodowka eksperta w Canal+ jest zbyt duza, tam kazde zagranie latwo wylumaczyc, jak widac w relnej trenerce tak latwo nie jest

Aby nie bylo- Przytul spory szacunek za wiele rzeczy, ale trenerki jednak niech uczy sie gdzie indziej. U nas moze za 5-10 lat z doswiadczeniem.

I aby nie bylo- ja bylem za roszadami trenerskimi w polowie poprzedniego sezonu i Limanovia jakos tez mnie nie przekonala :)

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz wrz 25, 2011 6:43 pm

Ludzie ochłońcie świat się nie kończy jest jeszcze dużo meczy.
Zarząd ma nasze 100% poparcie i zapewne wie co jest najlepsze w tej chwili dla HUTNIKA !

Awatar użytkownika
DawidNh
Posty: 290
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidNh » ndz wrz 25, 2011 7:41 pm

Tak dla przypomnienia, jeszcze nie tak odległe czasy gdzie nasz Hutnik II klepał wszystkie okoliczne wsie , grając za MARNE PIENIADZE, nie wspominając już ostatnich chudych lat gdzie grali za DARMO, opierając się na wychowankach, GRALI bo dla nich ogromnym sukcesem było to że wogole w Hutniku II MOGĄ GRAĆ, a teraz co?Zero szacunku od piłkarzy dla klubu a na dodatek wymagania!Okoliczne wsie były dumne że mogły z Hutnikiem II rozegrać mecz .Każdy z nas zna kilku a przynajmniej jednego takiego pilkarza, który musiał przejśc szczebel po szceblu by w tych głownych seniorach się pokazać, teraz młodzi dostali wszytsko na tacy więc nie wiedzą co to walka o pozycję w klubie szczególnie takim jakim nadal jest i BĘDZIE Hutnik!
...:Całe Życie Krew W Błękicie:...

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » ndz wrz 25, 2011 8:04 pm

centrum nh pisze:BINGO najpierw podsuwasz pomysł buntu składkowego potem deklarujesz że będziesz zawsze.. Ochłoń.


Trochę mylisz pewne rzeczy.

Po pierwsze to nie muszę być członkiem stowarzyszenia żeby chodzić na mecze, po drugie miałem zamiar tylko zawiesić wpłatę do czasu aż podziękujemy panu Przytule.

Ponieważ wiele osób wypowiada się w podobnym tonie jak ja liczyłem że taka forma protestu części członków może wpłynąć na decyzje zarządu.

Na Hutniku będę do śmierci, a członkiem stowarzyszenia jestem i chcę być ale umiem rozróżniać te dwie rzeczy.

I w całej tej kłótni wyniki sportowe są tylko jedną z kilku kwestii, dochodzi jeszcze
kultura osobista trenera - a jej poziom wpływa na wizerunek stowarzyszenia które jest jego pracodawcą
i kilka innych sprawa których publicznie poruszać nie można...

Na najbliższy mecz się wybieram i mogę nawet sfinansować bukiet kwiatów na powitanie nowego trenera.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz wrz 25, 2011 8:10 pm

Dorzucam się :)))

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz wrz 25, 2011 8:15 pm

Nie płacić składek i nie chodzić na mecze to największa głupota jaką ostatnio słyszałem. Chyba niektórzy zapominają, że teraz Hutnik jest nasz i takie "akcje" kibiców mogą doprowadzić klub do upadku.
Głęboko w to wierzę, że od pażdziernika KP nie będzie już na stołku trenerskim bo jest po prostu na dzień dzisiejszy kiepskim i niedoświadczonym trenerem.
Co do naszych piłkarzy to niestety chyba sami sobie wmawiamy jakich super mamy piłkarzy, jacy są super pokazują nam swoją grą... 6 pkt straty do lidera 5 ligi. Kwestia gry samymi wychowankami- szkoda gadać. Po ostatnich wybrykach piłkarzy jestem do nich strasznie zrażony pewnie nie tylko ja, więc można włożyć to między bajki.

SIWY 1950
Posty: 272
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 4:40 pm
Lokalizacja: Południe Polski..

Postautor: SIWY 1950 » ndz wrz 25, 2011 8:39 pm

co do bukietu to ja oczywiscie tez sie dorzucam :wink:
a tak na marginesie to proponuje zrobic sonde kto jest za KP a kto przeciw , mysle ze wynik ponizej 99.9% byłby dla mnie szokiem i moze to dałoby impuls naszemu zarzadowi do podjecia jedynej słusznej decyzji w tej chwili bo cisnienie całego HUTNICZEGO społeczenstwa na KP siegnęło zenitu!!!
a pomyslcie o drugiej kwestii jesli on zostanie to smrodu po tym co narobił nie wywietrzymy NIGDY , tak ze ja pomijajac kwestie jakie wiaza sie z podziękowaniem KP jestem za jak najszybszym rozstaniem sie z tym panem...
FC PORĘBA

NH_NH
Posty: 55
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:26 pm

Postautor: NH_NH » ndz wrz 25, 2011 8:43 pm

jest jeszcze jedna kwestia. wszystko na to wskazuje na to ze K. Przytula przdstawial swoje prywatne interesy ponad dobro Hutnika (byc moze z tego wzgledu nie zdecydowal sie na sprowadzenie doswiadczonych graczy, by mogli grac caly czas Ci na ktorych wypromowaniu wpadnie mu kasa do kiermana), wiec jego zwolnienie niech bedzie sygalem i ostrzezeniem na przyszlosc dla wszystkich ktorzy chcieli by na lewo przyrobic cos kosztem naszego klubu i nas samych. Pokazmy ze nie bedziemy sie biernie przyglac jak ktos stara sie niszczyc dla swoich korzysci to wszystko co My budujemy bezinteresownie. Czasy naszej bezsilnosci jak za SSA sie skonczyly!! Hutnik to MY!!!

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » ndz wrz 25, 2011 9:59 pm

brum1 pisze:A moim zdanien KP realizuje wyznaczone (szkoda, ze naszym kosztem) cele:
"Krzysztof Przytuła Agentem BMG-SPORT
Miło nam poinformować, że szeregi naszej Agencji zasilił Krzysztof Przytuła, były zawodnik m.in. Arki Gdynia, Cracovii Kraków i Pogoni Szczecin. 31-letni wychowanek Hutnika Kraków, który z końcem minionego roku zakończył swoją karierę, rozegrał w Ekstraklasie 88 meczów. Od teraz swoim doświadczeniem i wiedzą będzie wspierał działalność BMG-SPORT, odpowiadając m.in.[u] za kontakty z reprezentowanymi przez naszą Agencję piłkarzami oraz za wyszukiwanie nowych utalentowanych graczy."

zrodlo: http://www.bmgsport.pl/aktulnosci,Krzys ... 35643.html


Czy nikt nie widzi że to co jest tu powyżej napisane, to ewidentny konflikt interesów. Za takie coś K.P. powinien zostać zdymisjonowany przez zarząd w trybie natychmiastowym. Kto widział żeby klub prowadził zarówno trener jak i menadżer szukający talentów, do czego to doszło.
Ostatnio wydaje mi się że widziałem na meczu pewnego menago z Zabrza, ciekawe po co się na Hutnika fatygował, szukał kolejnego Pazdana czy Madejskiego, a może chciał kupić kogoś za komplet strojów.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » ndz wrz 25, 2011 10:19 pm

Nasz klub potrzebuje TRENERA,a nie menadżero-komentatora.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz wrz 25, 2011 10:26 pm

trener Miś rezygnuje z pracy w klubie X, bo zarzad oznajmia mu ze nie chce awansu.
trener Przytuła twierdzi, że nigdy nie mowil że gra o awans. Mimo że wszyscy tego oczekują.
na co my k...a czekamy. na to czy on podpisze dokument ze ma sie zachowywac fair? przeciez on ma nas wprowadzic do wyzszej ligi a nie nauczyc sie u nas zasad savoir vivre!

PS. zreszta w 1.19 trener P znow jest niegrzeczny
http://kiks.tv/2011/09/przegrany-szlagier/
Ostatnio zmieniony ndz wrz 25, 2011 10:36 pm przez ksh72, łącznie zmieniany 1 raz.

Alex
Posty: 1043
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » ndz wrz 25, 2011 10:32 pm

Pewnie jeszcze w meczu PP poprowadzi nas Przytuła.Chodź kto wie... A Miś pewnie tylko czeka na telefon z zarządu. A tak z innej strony. Zauważyliście że chyba dawno tylu użytkowników się nie udzielało. Jak dla mnie to rzadki widok. :)

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » ndz wrz 25, 2011 10:35 pm

Panowie, Panie ten i ta ktorzy na spotkaniu z karpatami byli wiedza chyba czemu jeszcze trener Krzysiek pracuje
Kazdy wie kto byl na tym spotkaniu jak to sie skonczyc moze po zwolnieniu
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz wrz 25, 2011 10:36 pm

Fan Hutnika pisze:Panowie, Panie ten i ta ktorzy na spotkaniu z karpatami byli wiedza chyba czemu jeszcze trener Krzysiek pracuje
Kazdy wie kto byl na tym spotkaniu jak to sie skonczyc moze po zwolnieniu



jak? umknęło mi