Hutnik - Podbeskidzie 7.10.2011, godz. 20:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Hutnik - Podbeskidzie 7.10.2011, godz. 20:00

Postautor: majlech » wt wrz 27, 2011 11:00 am

Ostatnio zmieniony wt wrz 27, 2011 2:30 pm przez majlech, łącznie zmieniany 1 raz.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » wt wrz 27, 2011 1:34 pm

Chyba nie muszę mówić WSZYSCY NA MECZ. Bo to jest wiadome. Sam rywal powinien przyciągnąć na stadion. Mimo że następnego dnia mam szkole na meczu będę. Po kilku latach przerwy na SS wróci Kasperczyk. Mam nadzieję że wystawi najbardziej optymalny skład jaki będzie mógł. Łatka, Kołodziej powinni zagrać chodź jedną połowę.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt wrz 27, 2011 2:04 pm

Kołodziej na pewno nie zagra.

Dariusz Kołodziej, który zerwał więzadła w prawym kolanie w trakcie meczu z Legią Warszawa, nie zagra do końca roku. Pomocnika Górali czeka operacja, a po niej długa rehabilitacja.
Jedna z najbardziej uciążliwych dla piłkarza kontuzji przydarzyła się pomocnikowi Podbeskidzia w meczu z Legią Warszawa w spotkaniu 6. kolejki ekstraklasy. Dariusz Kołodziej zerwał więzadła w prawym kolanie. Po przeprowadzonych badaniach i konsultacji lekarskiej zdecydowano, iż zawodnik przejdzie operację, a po niej długą rehabilitację. Popularnego "Kołka" nie zobaczymy więc już na boiskach ekstraklasy w rundzie jesiennej.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » wt wrz 27, 2011 2:06 pm

Alex pisze:Chyba nie muszę mówić WSZYSCY NA MECZ. Bo to jest wiadome. Sam rywal powinien przyciągnąć na stadion. Mimo że następnego dnia mam szkole na meczu będę. Po kilku latach przerwy na SS wróci Kasperczyk. Mam nadzieję że wystawi najbardziej optymalny skład jaki będzie mógł. Łatka, Kołodziej powinni zagrać chodź jedną połowę.


No tak, same gwiazdeczki na czele z trenerem...
Obrazek

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » wt wrz 27, 2011 2:10 pm

jarkonh pisze:
Alex pisze:Chyba nie muszę mówić WSZYSCY NA MECZ. Bo to jest wiadome. Sam rywal powinien przyciągnąć na stadion. Mimo że następnego dnia mam szkole na meczu będę. Po kilku latach przerwy na SS wróci Kasperczyk. Mam nadzieję że wystawi najbardziej optymalny skład jaki będzie mógł. Łatka, Kołodziej powinni zagrać chodź jedną połowę.


No tak, same gwiazdeczki na czele z trenerem...


Mi chodzi o to by zobaczyć drużynę z tej niby naszej ekstraklasy.Ale widać komuś rywal nie pasuję...

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » wt wrz 27, 2011 2:20 pm

Absolutnie, źle mnie zrozumiałeś.
Fajnie że po latach zawita do Nas drużyna z ekstraklasy i to na głównej płycie przy jupiterkach...
To nielada wydarzenie...
Niemniej jednak osobistości, które wymieniłeś to dla mnie żadna radość je tu oglądać z chyba dobrze Wszystkim znanych powodów ;)
Obrazek

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Postautor: Kolor1980 » wt wrz 27, 2011 2:30 pm

Jeli przelamie obrzydzenie i przyjde z gory zapowiadam ze zamierzam glosno i dosadnie wyrazic swoja opinie na temat tych znakomitych person .

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » wt wrz 27, 2011 2:31 pm

Okey. Z tej trójki którą wymieniłem, najbardziej chciałem zobaczyć Kołodzieja, bo podoba mi się ostatnio jak biję rzuty wolne. Ale przecież oprócz nich jest wielu graczy których warto zobaczyć. A Adrianem Sikorą na czele.

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt wrz 27, 2011 2:33 pm

skoro limanowia poradzila sobie z lechia ,a my z limanowia to i damy rade Podbeskidziu :wink:

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » wt wrz 27, 2011 2:38 pm

KSH74NH pisze:skoro limanowia poradzila sobie z lechia ,a my z limanowia to i damy rade Podbeskidziu :wink:


Chodź jest to mało prawdopodobne. To takie należy mieć podejście. A nuż się zdarzy cud :)

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » wt wrz 27, 2011 2:50 pm

Na przyszłość trzeba postarać się o Legię, ewentualnie Ruch/ Widzew, w każdym bądź razie jakąś uznaną firmę piłkarsko i przede wszystkim kibicowsko , ale też taką z którą mamy w miarę neutralne relacje co by było bez awantur ale za to bardzo, bardzo głośno i po kibolsku.
Przy okazji, czy będziemy przyjmować kibiców gości na ten mecz?
HUTNICZY KLUB SPORTOWY


http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt wrz 27, 2011 3:08 pm

Alex pisze:Chyba nie muszę mówić WSZYSCY NA MECZ. Bo to jest wiadome. Sam rywal powinien przyciągnąć na stadion. Mimo że następnego dnia mam szkole na meczu będę. Po kilku latach przerwy na SS wróci Kasperczyk. Mam nadzieję że wystawi najbardziej optymalny skład jaki będzie mógł. Łatka, Kołodziej powinni zagrać chodź jedną połowę.


No chyba żartujesz? Co to jest to TSP?
Kogo to ma przyciągnąć?

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » wt wrz 27, 2011 3:16 pm

Dla Hutnika to duże wydarzenie...............
http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/43 ... dziem.html

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » wt wrz 27, 2011 3:16 pm

JOK_NH pisze:
Alex pisze:Chyba nie muszę mówić WSZYSCY NA MECZ. Bo to jest wiadome. Sam rywal powinien przyciągnąć na stadion. Mimo że następnego dnia mam szkole na meczu będę. Po kilku latach przerwy na SS wróci Kasperczyk. Mam nadzieję że wystawi najbardziej optymalny skład jaki będzie mógł. Łatka, Kołodziej powinni zagrać chodź jedną połowę.


No chyba żartujesz? Co to jest to TSP?
Kogo to ma przyciągnąć?


Według mnie to ma przyciągnąć kibiców, ludzi na mecz. Jak byś miał wybierać czy iść na mecz gdzie Hutnika rywalem będzie Okocimski lub Podbeskidzie, to kogo byś wybrał? Ja tego drugiego.

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Postautor: Kolor1980 » wt wrz 27, 2011 3:18 pm

Juz bym wolal BKS Stal Bielsko-Biała niz to TSP